GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi B?

Holandija
39
21%
Danska
19
10%
Njemačka
112
59%
Portugal
19
10%
 
Ukupno glasova: 189

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la admin » 21 maj 2012, 16:26

Diskusije o reprezentacijama i utakmicama grupe B.

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la don_burza » 21 maj 2012, 16:33

Njemacka ZA SPAS FUDBALA!!!
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Oxygen » 21 maj 2012, 16:35

Da se pritefterim, uzima Njemačka euro, iako navijam za Italiju.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
brzitesanj
Postovi: 930
Pridružen/a: 21 jan 2012, 11:08
Lokacija: Tešanj!
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la brzitesanj » 21 maj 2012, 16:39

GRUPA B
1.Njemacka
2.Holandija
3.Portugal
4.Danska
:mrgreen: :mrgreen:
I ♥ Bayern!
25.05.2013g.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la legenda reala » 21 maj 2012, 17:34

Najjača grupa i biće sa uživanjme pratiti sve mečeve iz ove grupe, nažalost jedna velika ekipa će se oprostiti od Eura u ranoj fazi, zato su trebali Portugalci u grupu A :roll:
Znači ovako, Njemci grupu prolaze, samouvjereno bez poraza, drugo mjesto će izboriti super jaki Holanđani ;)
Portugal i Danska nažalost idu kući.
Nije mi jasan ovaj žrijeb nikako :roll:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Monolog » 21 maj 2012, 17:37

Uh, svi su unaprijed otpisali Portugal. Mišljenja sam da Ronaldo i družina ipak mogu zajebati cjelokupnu fudbalsku javnost. :mrgreen:
Njemačka i Holandija su na papiru jače od Portugala, al' ja ipak vjerujem da će se neka od ove 2 reprezentacije oprostiti od EP-a već nakon grupne faze. Volio bih da to budu Holanđani (nešto ih ne mogu, nemam pojma zbog čega). :mrgreen:
Uostalom, Ronaldo da bi skin'o Messija s trona, mora napraviti nešto na ovom EP-u. Dakle, Portugal prolazi dalje. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la don_burza » 21 maj 2012, 17:58

Dosta toga ce zavisiti od oporavka igraca Bayerna. Jos evo ide ova glupa prijateljska protiv Holandije . :shock:
Moja prognoza je da ce Elf izgubiti jednu utakmicu u ovoj grupi cisto da se trgnu (Srbija , Hrvatska )

Danci bi mogli biti nagazna mina koja moze otkinut bodove svima pa cak mozda i proci grupu
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la raul-zakon » 21 maj 2012, 18:15

Holanđani će izgubiti sve tri utakmice u grupi. Zašto? Jednostavno, imaju baksuza koji se odaziva na ime i prezime Arjen Robben. :D

Dovoljno za blamažu ! :mrgreen:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
Shanks
Postovi: 1113
Pridružen/a: 05 sep 2011, 22:52
Lokacija: Sarajevo, Republika BiH
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Shanks » 21 maj 2012, 19:30

Monolog je napisao/la:Uh, svi su unaprijed otpisali Portugal. Mišljenja sam da Ronaldo i družina ipak mogu zajebati cjelokupnu fudbalsku javnost. :mrgreen:
Njemačka i Holandija su na papiru jače od Portugala, al' ja ipak vjerujem da će se neka od ove 2 reprezentacije oprostiti od EP-a već nakon grupne faze. Volio bih da to budu Holanđani (nešto ih ne mogu, nemam pojma zbog čega). :mrgreen:
Uostalom, Ronaldo da bi skin'o Messija s trona, mora napraviti nešto na ovom EP-u. Dakle, Portugal prolazi dalje. :D
Ima logike ovaj post, ali ipak dajem prednost Nijemcima i Nizozemcima. :mrgreen:

Njemačka je moj favorit, ne samo u ovoj grupi, već i na cijelom prvenstvu.Očekujem eksploziju nekog od njihovih mladih igrača, kao u Južnoj Africi kada su Ozil i Muller bili fenomenalni.Ako sam dobro shvatio, Gotze neće biti spreman, pa očekujem da Reus zablista. 8-)
Divovi 1946

You'll Never Walk Alone

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Cartman » 21 maj 2012, 19:31

Imam osjecaj da bi Njemacka mogla osvojit citavo prvenstvo. Bilo bi previse da Spanija uzme tri prvenstva za redom.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la mandraX » 21 maj 2012, 19:54

Jao moćne grupe 8-)

Naravno očekujem da cigani ne prođu grupu.
Dakle:
1. Holandija
2. Njemačka

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la D10S » 21 maj 2012, 22:25

[youtube][/youtube]
Sjecate se tog? 275 zutih i 82 crvena kartona. Koja je to luda utakmica bila, eh, da je tu jos Pepe bio, bilo bi mrtvih. Najjce je bilo kada je Heitinga trebao vratiti fair-play loptu, a on je poveo, Deco ni pet ni sest, ozezi po nogama :lol: Ono, Portugal jeste luzerska ekipa, ali Nizozemska je ipak gora po tom pitanju. Portugalu bi dao malu, zanemarivo malu prednost u odnosu na Nizozemsku, cisto zbog "povijesti" i Ronalda. Njemacka mislim da ce oboje razvalit.

[youtube][/youtube]
A i to. Navijao sam za Nizozemsku tada, ali ovakva golcina se rijetko kada vidja, jedan od najboljih golova u povijesti svih prvenstava.

Gledat cemo sjajne utakmice, najjaca grupa definitivno.
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Polo » 21 maj 2012, 22:33

Ubedljivo najjaca grupa i ocekujem ovdje dobri utakmica i borbu za 1 i 2 mjesto.

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Puma » 21 maj 2012, 22:55

Najjaca grupa sigurno

Mislim da ce prvenstvo uzeti lale, vrijeme je vise i njima

slika
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Semir bvb » 21 maj 2012, 23:04

Nemaju lale ekipe za tako nešto. Dosta igrača već istrošeno bez prave (mlade) zamjene.

Za mene prvi favoriti na EP Njemačka. 8-) Španija je na drugom mjestu samo zbog oslabljene (slabašne) odbrane, dok ne trećem mjestu vidim Italiju ili Francusku. ;)

Što se tiče Švaba, trener ima velik izbor superkvalitetnih igrača skoro na svim pozicijama, a posebno u ofanzivnom dijelu.
slika
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la legenda reala » 21 maj 2012, 23:07

Šta ti je Puma- nevjerniče :P kake lale .
Kad nisu uzeli ovo, neće nikad ništa :x , kakvu su ekipu imali, a tek Talijani i Francuzi :roll: [youtube][/youtube]
Vratite stara vremena, Mesi i Ronaldo uništiše fudbal :x :P
[youtube][/youtube]
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Arnelinho » 21 maj 2012, 23:19

Semire, apsolutno se slažem. Samo...Slika ti ne valja. Prepraviću. 8-)

slika

Momak koji će odvesti Njemačku na krov Europe. 8-)


Iako meni insekt govori kako će ovo Francuzi uzeti, al' et'...

Takodje dijelim mišljenje kako Lale nemaju dovoljno jaku ekipu da se popnu na tron. Kakvo polufinale bi, po meni, već bilo uspjeh.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la Polo » 21 maj 2012, 23:25

[quote="Semir bvb"]Nemaju lale ekipe za tako nešto. Dosta igrača već istrošeno bez prave (mlade) zamjene.

Za mene prvi favoriti na EP Njemačka. 8-) Španija je na drugom mjestu samo zbog oslabljene (slabašne) odbrane, dok ne trećem mjestu vidim Italiju ili Francusku. ;)

Što se tiče Švaba, trener ima velik izbor superkvalitetnih igrača skoro na svim pozicijama, a posebno u ofanzivnom dijelu.
quote]


Ekipa je solidna a ima u napadu i veznom svjetske igrace poput van Persia koji je trenutno u formi onda naravno i Robben je tu i ako je fulo penal dobar je :D ne zaboravimo Snijdera koji je imao losu sezonu imao je i peha sa povredama onda vd Vaart je tu kao i Huntelaar koji je bio prvi strijelac Njemacke, Affelay koji se oporavlja i nije igrao ali je zasigurno sa potencijalom znaci sigurno imaju dobrih igraca i nisu otpisani vidim ih sigurno ispred Francukse i Italije.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la juznjak> » 22 maj 2012, 00:18

Samo 4 glasa za Portugalce :? bas zato mislim da ce proci dalje . Ono,niko ih ne 'ebe 5 %, samim tim ,Portugalci mogu priustiti si da odigraju rastereceno grupnu fazu . Ako odigraju kako znaju , mogli bi lako Svabe ili Tulipani pakovati kofere vec nakon grupne faze, koliko god to nerealno zvucalo nekima. Portugal je individualno strasna ekipa , po meni jaci su od Njemacke i Holandije(moje misljenje).

Zbog povrede falit ce im Silvio iz Atletica ,strasan bek, medjutim, Pereira je prekucao ovu sezonu u dresu Sportinga tako da to i nece biti neki hendikep .Manji problem bi mogao predstavljati nedostatak jednog rasnog napadaca . Postiga i Almeida jedu dobri napadaci ,no nisu neka extra klasa koji bi svojim golovima mogli odluciti utakmicu . Al' zato u napadu Portugalci imaju fantasticne krilne napadace , Cristiano i Nani su super brzi i kvalitetni, igraci koji jednim potezom mogu rijesit bilo koju situaciju. Vjerovatno Cristinu i sudije budu malo ''pazile'' 8-) sto bi mogla biti prednost za Portugal .
-------------------Rui Patricio -----------------------
--Pereira-----Pepe----------Alves--------Coentrao--
--------------------veloso------------------------
-------Meireles-------------Moutinho--------------
---Nani-------------Postiga--------------Ronaldo---

Siguran sam da idu dalje.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Post Postao/la VolimLiverpool » 22 maj 2012, 00:29

Njemačka kao prva i Portugal kao drugi prolaze.Njemačka kasnije osvaja,siguran sam.
You'll never walk alone.

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.