1/4 EP:Češka-Portugal

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u polufinale?

Anketa je završila: 21 jun 2012, 00:47.

1. Češka
16
27%
2. Portugal
43
73%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la M4kaveli » 22 jun 2012, 17:33

Hahahahah kako su vam Portugalci zamazali oci :D

Oni trenutno nisu ni medju 3 najbolje reprezentacije na euru jer su ispred njih Spanija, Njemacka i Francuska.
Pa zasto taj isti Portugal ( koji je toliko jak ) redovno igra baraz ?

Njima nek dodje malo jaca repka i oni su donji.
Ronaldo ih izvlaci zajedno sa Nanijem vec nekoliko godina ..
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la D10S » 22 jun 2012, 17:36

M4kaveli je napisao/la: Oni trenutno nisu ni medju 3 najbolje reprezentacije na euru jer su ispred njih Spanija, Njemacka i Francuska.
Pa zasto taj isti Portugal ( koji je toliko jak ) redovno igra baraz ?
Zato sto su igrali sa Ciprom 4-4 kod kuce i izgubili od Norveske 1-0 - a u te dvije utakmice nije igrao Ronaldo. Kada su kompletni, dakle ovakvi kakvi jesu, sigurno jesu medju najjacim reprezentacijama u Europi. I da, jace su Spanija i Njemacka. Francuska nije sigurno.
M4kaveli je napisao/la: Njima nek dodje malo jaca repka i oni su donji.
Ronaldo ih izvlaci zajedno sa Nanijem vec nekoliko godina ..
[youtube][/youtube]
Jest prijateljska, al su igrale najjace postave :D
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la M4kaveli » 22 jun 2012, 17:40

Razumijem ja da su oni jaki al ste ih previse nafurali :D
Vidjet ce se sve u polufinalu ..

A ta tekma izmedju Spanije i Portugala je presmjesna.
Spanci su bili nezainteresovani totalno dok su ovi grizli ko ludi .. pogotovo Ronaldo koji je fanatik.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la Virtu4l » 22 jun 2012, 17:42

M4kaveli je napisao/la:Hahahahah kako su vam Portugalci zamazali oci :D

Oni trenutno nisu ni medju 3 najbolje reprezentacije na euru jer su ispred njih Spanija, Njemacka i Francuska.
Pa zasto taj isti Portugal ( koji je toliko jak ) redovno igra baraz ?

Njima nek dodje malo jaca repka i oni su donji.
Ronaldo ih izvlaci zajedno sa Nanijem vec nekoliko godina ..
Nije to ni najmanje bitno. Portugal je dobro osvježio ovo prvenstvo, svi mi znamo da su Njemačka i Španija najbolje ekipe, svi mi znamo da Holandija i Francuska imaju odlične pojedince, itd. Sa druge strane, dobro je za fudbal da Portugalci napokon pružaju odlične partije, predvođeni najboljim igračem na planeti (uz Messija, naravno).

Mogu ići do kraja i sigurno nebi bilo nezasluženo da odu do finala, pa čak i da osvoje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la DANTES » 22 jun 2012, 17:47

anonymousHD je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:Ko god da dodje Portugalu ima da ih rasturi.
Volio bih vidjeti kako ih Nijemci uzimaju na uigranost, trku i sve ostalo ..
Aha apsolutno san siguran d Portugalci ne mogu dalje... Imaju previše mana... Jedna od njih je što protiv jačih igraju predefanzivno... Oni ne mogu parirati španskoj tehnici i talentu, francuskoj tehnici i brzini... Češka nije mjerilo... Preslaba je to ekipa da bi se spram nje mjerilo

Baš su igrali defanzivno protiv Holandije, Nemačke... Stvarno, ljudi je lii vi gledate utakmice? :D
Holandija na ovom EP je tragikomična... Protiv Njemačke Portugal jeste igrao defanzivno... Čekao je na grešku Pancera i neku kontru..... Kad su Švabe povele e onda su pokazali šta mogu... Samo tada je bilo kasno... Moraju shvatiti da je napad njihovo najjače oružje... I da ne smiju igrati preoprezno... Prava snaga Portugala je negdjje između NjemAčke i Češke...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la M4kaveli » 22 jun 2012, 17:50

Pa Holandija je jaca od Portugala.
Druga stvar je sto im nista nije poslo za nogom na ovom EURU.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la Virtu4l » 22 jun 2012, 17:50

DANTES je napisao/la: Holandija na ovom EP je tragikomična... Protiv Njemačke Portugal jeste igrao defanzivno... Čekao je na grešku Pancera i neku kontru..... Kad su Švabe povele e onda su pokazali šta mogu... Samo tada je bilo kasno... Moraju shvatiti da je napad njihovo najjače oružje... I da ne smiju igrati preoprezno... Prava snaga Portugala je negdjje između NjemAčke i Češke...
Igrali su slično kao Njemačka, tj. veoma oprezno. Panceri su zabili gol niotkud i to je to. Napad je njihovo najjače oružje, ali ne pod svaku cijenu. Sad su mnogo pametniji, sinoć nisu srljali, znali su da će šanse za gol doći i oduševili su me.
Evribadi sej Željo
Željoooo

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la samson » 22 jun 2012, 17:52

Kakav Portugal. Nesto kao i Holandija, uvijek zvijezde i zvijezdice u ekipi al podizu samo lopte, kod izvođenja out-a. Nemaju, nit su kada imali dobrog spica. Igraju preko krila, al ovo nije spanska liga, i previse majstora koji ce te sakriti da ne znas gdje si. Dok Nani nikada nece biti vrhunski jer je cigo u glavi ..

Kazu, da bi mogli Italiju uzet, od jacih. Aha, mozda i najteze od svih iz vrha... Spasava ih samo Bento jer je Portugalac koji zeli iskorak svoje zemlje na velikim takmicenjima. Da imaju kakvog guzonju stranca od 5 milja po godini nit nas ne bi prosli..

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la DANTES » 22 jun 2012, 17:56

Virtu4l je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Holandija na ovom EP je tragikomična... Protiv Njemačke Portugal jeste igrao defanzivno... Čekao je na grešku Pancera i neku kontru..... Kad su Švabe povele e onda su pokazali šta mogu... Samo tada je bilo kasno... Moraju shvatiti da je napad njihovo najjače oružje... I da ne smiju igrati preoprezno... Prava snaga Portugala je negdjje između NjemAčke i Češke...
Igrali su slično kao Njemačka, tj. veoma oprezno. Panceri su zabili gol niotkud i to je to. Napad je njihovo najjače oružje, ali ne pod svaku cijenu. Sad su mnogo pametniji, sinoć nisu srljali, znali su da će šanse za gol doći i oduševili su me.
To je po meni dokaz da nisu na nivou da mogu parirati sebi ravnim ili pak jačim... Kad svi igraju oprezno, teško oni mogu nešto uraditi
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
D10S
Postovi: 1421
Pridružen/a: 10 apr 2012, 01:37
Lokacija: Vergara, Sofia
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la D10S » 22 jun 2012, 17:56

samson je napisao/la:Kakav Portugal. Nesto kao i Holandija, uvijek zvijezde i zvijezdice u ekipi al podizu samo lopte, kod izvođenja out-a. Nemaju, nit su kada imali dobrog spica. Igraju preko krila, al ovo nije spanska liga, i previse majstora koji ce te sakriti da ne znas gdje si. Dok Nani nikada nece biti vrhunski jer je cigo u glavi ..

Kazu, da bi mogli Italiju uzet, od jacih. Aha, mozda i najteze od svih iz vrha... Spasava ih samo Bento jer je Portugalac koji zeli iskorak svoje zemlje na velikim takmicenjima. Da imaju kakvog guzonju stranca od 5 milja po godini nit nas ne bi prosli..
Svasta. Idi lave odspavaj malo, da ti se razbistri, nisi dobar...
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la High » 22 jun 2012, 17:57

Mogli bi Portugalci i do finala, nikad se ne zna. Mada, kao što je neko napisao, sumnjam da mogu nešto puno napraviti u toj utakmici, nemaju tog pravog špica, jer tu poziciju krpi Ronaldo koji se ubacuje nakon centaršuteva, odbijenih lopti i ostalog.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la messilla » 22 jun 2012, 18:00

D10S je napisao/la: Jest prijateljska, al su igrale najjace postave :D
Ajde daj još sličnih primjera u zadnje dvije godine :D
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la Virtu4l » 22 jun 2012, 18:01

DANTES je napisao/la: To je po meni dokaz da nisu na nivou da mogu parirati sebi ravnim ili pak jačim... Kad svi igraju oprezno, teško oni mogu nešto uraditi
Sjajan komentar. Međutim, djeluju sve bolje i bolje iz utakmice u utakmicu i sa ovakvim Ronaldom, vjerujem da mogu napraviti iskorak.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la DANTES » 22 jun 2012, 18:10

Virtu4l je napisao/la:
DANTES je napisao/la: To je po meni dokaz da nisu na nivou da mogu parirati sebi ravnim ili pak jačim... Kad svi igraju oprezno, teško oni mogu nešto uraditi
Sjajan komentar. Međutim, djeluju sve bolje i bolje iz utakmice u utakmicu i sa ovakvim Ronaldom, vjerujem da mogu napraviti iskorak.
Ja bih čak to volio... Kao klinac na EP sam uvijek navijao za njih i Čehe... I danas mi je žao što nisu igrali finale 2004-e.. Ipak moraju igrati otresito, i mora još neko pomoći CR i Meirelešu... Nani i Mutinjo prije svih... Opet teško mogu preko Španaca ili Francuza...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la samson » 22 jun 2012, 18:34

D10S je napisao/la:Svasta. Idi lave odspavaj malo, da ti se razbistri, nisi dobar...
Dobro, vidjecemo iduce hefte. Mada, uopste ne znam na koga idu? Keve mi moje.. Protiv Spanaca, Germana i Italije nece biti s nafakom kako god okrenes. Protiv Francuza mogu, a sto se Engleza tice, mogu ih nabiti kao i nas ..

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la Virtu4l » 22 jun 2012, 19:49

Cartoon of the Day drawn by the mad, bad and highly talented Omar Momani. Today we see Cristiano Ronaldo chilling out and being pampered by his Portugal team-mates after firing them to the semi-finals of Euro 2012.
slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la Dylan Dog » 22 jun 2012, 19:51

Koliko je utakmica uzastopno Bento izabrao istih startnih 11?
Ja se ne sjecam kad sam zadnji put gledao Portugala a da prva postava nije izgledala Patricio-Perreira-Pepe-Alves-Coentrao-Veloso-Meireles-Moutinho-Ronaldo-Nani-Postiga.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la Virtu4l » 22 jun 2012, 19:56

Dylan Dog je napisao/la:Koliko je utakmica uzastopno Bento izabrao istih startnih 11?
Ja se ne sjecam kad sam zadnji put gledao Portugala a da prva postava nije izgledala Patricio-Perreira-Pepe-Alves-Coentrao-Veloso-Meireles-Moutinho-Ronaldo-Nani-Postiga.
Na prvenstvu je svaku počinjao u navedenom sastavu.

Sad mora mijenjati, hehe, nema Postige.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la Dylan Dog » 22 jun 2012, 20:02

Virtu4l je napisao/la:
Dylan Dog je napisao/la:Koliko je utakmica uzastopno Bento izabrao istih startnih 11?
Ja se ne sjecam kad sam zadnji put gledao Portugala a da prva postava nije izgledala Patricio-Perreira-Pepe-Alves-Coentrao-Veloso-Meireles-Moutinho-Ronaldo-Nani-Postiga.
Na prvenstvu je svaku počinjao u navedenom sastavu.

Sad mora mijenjati, hehe, nema Postige.
I protiv nas u barazu mislim da je takode obje poceo taj sastav.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: 1/4 EP:Češka-Portugal

Post Postao/la JoeCelt » 22 jun 2012, 21:16

Bilo je i bosanaca sinoc na terenu!

Mali Orhan, rodjak mi, jucer na tekmi u Varsavi! Srecnik!

http://www.dailymotion.com/video/xrpq54_orhan_sport

slika

http://www.klix.ba/sport/nogomet/djecac ... 120622035#

[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.