1/4 EP: Engleska - Italija

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u polufinale ?

Engleska
38
41%
Italija
54
59%
 
Ukupno glasova: 92

Avatar
Azzurri
Postovi: 87
Pridružen/a: 10 jun 2012, 16:48
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la Azzurri » 25 jun 2012, 01:12

http://www.flashscore.com/match/zg1IXql ... statistics" onclick="window.open(this.href);return false;

I onda se nadje neki levat koji kaze kako je Italija bila "solidna". Iduca prepreka hansovci. Toliko uzdignuti od javnosti da u nekim trenucima pomislim kako vanzemaljci igraju za njih. U finalu bi najvise volio vidjeti Spance, glavne opstruktore fudbala sa svojim peglanjem lopte i teatralnim padanjima Barceloninih igraca. Buduci da su ih Italijani u prvoj utakmici r-a-z-v-a-l-i-l-i, istom se nadam i u finalu. I da Baloteli pogodi kada izadje sam pred Kasiljasa.
Zadnja izmjena: Azzurri, dana/u 25 jun 2012, 01:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la Titova-Juga » 25 jun 2012, 01:13

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la: Ja nisam tvrdio da niko nije nadigrao Englesku od '93 kao ovaj Jugosloven, tako da je tvoj post apsolutno nepotreban ;)

Slabo citas.

Ja sam napisao niko kao Italija veceras Englesku.
Nizozemsku ne racunam (2000) jer su igrali skoro cijelu tekmu sa igracem manje.
Evo ja mislim da večeras ne bi bilo nezasluženo da je Engleska prošla. Ja ne znam što ti imaš problem s tim, Italija je Englesku nadigrala na sredini terena, a to je ono što se upravo Italiji dešavalo toliko puta. I sad bih ja kao trebao reći da sve pobjede do kojih su došli nisu zaslužene samo zato što su nadigrani na sredini. Da je tako, Španija bi bila prvak i prije početka prvenstva. ali nije tako i to je to. Engleska se odlučila za sasvim legitimnu varijantu povlačenja i igranja na kontre, i ne vidim nikakav razlog da se pljuje po tome. Antifudbal? Kao neko je ovdje kompetentan da daje ocjenu šta je fudbal,a šta antifudbal. Priča vam je šuplja.

Engleska već godinama ništa nije napravila niti hoće prije svega zbog svoje arogancije i umišljenosti da su jači od ostalih.

A večeras je prava sreća da Talijani nisu imali raspoloženog gol igrača da pretvori tolike prilike u gol.
Nije sve u posjedu, imala je i Španjolska protiv Italije oko 59% ako se ne varam u prvoj utakmici, ali opet su Talijani bili ravnopravan protivnik i imali mnogo udaraca na gol.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la AllGunsBlazing » 25 jun 2012, 01:13

Nek sam i ovo dozivio da Italijani(uslovno receno) nekom prigovaraju oko taktike koja je bila defanzivna.
Celik!3,2,2.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 25 jun 2012, 01:16

Titova-Juga je napisao/la: Engleska već godinama ništa nije napravila niti hoće prije svega zbog svoje arogancije i umišljenosti da su jači od ostalih.

A večeras je prava sreća da Talijani nisu imali raspoloženog gol igrača da pretvori tolike prilike u gol.
Nije sve u posjedu, imala je i Španjolska protiv Italije oko 59% ako se ne varam u prvoj utakmici, ali opet su Talijani bili ravnopravan protivnik i imali mnogo udaraca na gol.
Na osnovu čega si ti zaključio da su Englezi mislili da su na ovom prvenstvu jači od ostalih. Pogledaj ankete o tome kako su mislili da će proći pa onda pričaj na tu temu. A to o aroganciji je stereotip jednak onom da su Bosanci glupi ili onom da su Crnogorci lijeni. Šuplja care.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la Titova-Juga » 25 jun 2012, 01:17

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la: Engleska već godinama ništa nije napravila niti hoće prije svega zbog svoje arogancije i umišljenosti da su jači od ostalih.

A večeras je prava sreća da Talijani nisu imali raspoloženog gol igrača da pretvori tolike prilike u gol.
Nije sve u posjedu, imala je i Španjolska protiv Italije oko 59% ako se ne varam u prvoj utakmici, ali opet su Talijani bili ravnopravan protivnik i imali mnogo udaraca na gol.
Na osnovu čega si ti zaključio da su Englezi mislili da su na ovom prvenstvu jači od ostalih. Pogledaj ankete o tome kako su mislili da će proći pa onda pričaj o tome. A to o aroganciji je stereotip jednak onom da su Bosanci glupi ili onom da su Crnogorci lijeni. Šuplja care.

Nije suplja nego cinjenice koje ih godinama prate,(mozda na ovom prvenstvu za nijansu manje) iskljucivo iz razloga sto ih je kao grom iz vedra neba pogodio odlazak Capella.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 25 jun 2012, 01:20

Titova-Juga je napisao/la: Nije suplja nego cinjenice koje ih godinama prate,(mozda na ovom prvenstvu za nijansu manje) iskljucivo iz razloga sto ih je kao grom iz vedra neba pogodio odlazak Capella.
Hajde mi daj činjenice o tome da su Englezi arogantni. Ako je iko arogantan i ako iko napuhuje atmosferu pred utakmice onda smo to mi, već smo se proglasili favoritima protiv Grčke i Slovačke (ostale ni ne računamo), a realno smo šuplji ko Švicarski sir. Eto ko je arogantan.

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la Titova-Juga » 25 jun 2012, 01:22

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la: Nije suplja nego cinjenice koje ih godinama prate,(mozda na ovom prvenstvu za nijansu manje) iskljucivo iz razloga sto ih je kao grom iz vedra neba pogodio odlazak Capella.
Hajde mi daj činjenice o tome da su Englezi arogantni. Ako je iko arogantan i ako iko napuhuje atmosferu pred utakmice onda smo to mi, već smo se proglasili favoritima protiv Grčke i Slovačke )ostale ni ne računamo=, a realno smo šuplji ko Švicarski sir. Eto ko je arogantan.

O nama ne trosim rijeci jer smo mi u svakom sportu takvi, pricam o Englezima i njihovom ponasanju prije velikih takmicenja u nogometu.

Laku noc.


Forza Azzurri, bice super dobra tekma protiv Njemacke kao i uvijek.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
justFlowFKZ
Postovi: 262
Pridružen/a: 11 maj 2012, 19:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la justFlowFKZ » 25 jun 2012, 01:24

Mislio sam da je ovaj @nedozvoljenapozicija iole pametniji nego sto je sad pokazao, ne mogu da vjerujem, po njegovom Azzuri nikad nisu ni postojali.

Nego da te pitam nesto druze.
Kako li Azzuri osvojise 4 SP i 1 EP, kad po ovoj tvojoj blentavoj prici ne zasluzuju fudbal igrati??

Sto se ismija na foru :D
Sve će furke proći Željo ostaje i poslije...

~u|S|c~Flow ~~ n a z 1 S M M M is ~u|S|c~
Call of Duty 1.1 @ ultr4style.webs.com

CoD1.1gaming ~ TheBestOfWhat'sLeft

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la Rosicky » 25 jun 2012, 01:27

"englezi su izmislili nogomet ali ga druge države igraju mnogo bolje" Komentator na HTV2 xD

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 25 jun 2012, 01:28

justFlowFKZ je napisao/la:Mislio sam da je ovaj @nedozvoljenapozicija iole pametniji nego sto je sad pokazao, ne mogu da vjerujem, po njegovom Azzuri nikad nisu ni postojali.

Nego da te pitam nesto druze.
Kako li Azzuri osvojise 4 SP i 1 EP, kad po ovoj tvojoj blentavoj prici ne zasluzuju fudbal igrati??

Sto se ismija na foru :D
Da sam arogantan i pametan ko "domaći" Italijani, rekao bih:

Prve dvije titule svjetskog prvaka obezbijedio im je Mussolini.
Treću osvojili iako nisu imali niti jednu pobjedu u grupi.
Četvrtu osvojili nakon što im je sudija svirao :lol: penal protiv Australije u stotoj minuti.

EP osvojili nakon bacanja novčića protiv SSSR-a.

Ali pošto nisam arogantan niti iole pametan kao "domaći" Italijani, neću reći ništa.

Avatar
M4kaveli
Postovi: 6547
Pridružen/a: 05 jun 2012, 21:26
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la M4kaveli » 25 jun 2012, 01:35

Sta sam ja rekao za Engleze ?
Al moram priznat da i ovako kako su odigrali, nisu dugo niti ce.
Dakle za njihovu igru i ovo je previse.

Italija ih je veceras rasturila i igrali su poput Spanije.
Pirlo je pokazao da je rame uz rame sa Xavijem samo sto ima mnogo bolji sut :D

I iskren da budem, nikad nisam gledao jace Italijane.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la raul-zakon » 25 jun 2012, 01:39

M4kaveli je napisao/la:Sta sam ja rekao za Engleze ?
Al moram priznat da i ovako kako su odigrali, nisu dugo niti ce.
Dakle za njihovu igru i ovo je previse.

Italija ih je veceras rasturila i igrali su poput Spanije.
Pirlo je pokazao da je rame uz rame sa Xavijem samo sto ima mnogo bolji sut :D

I iskren da budem, nikad nisam gledao jace Italijane.
Pirlo je puuuuuno bolji igrač od Xavia ;) (Culesi, fuck off)
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la LBJ MVP » 25 jun 2012, 01:40

Pirlo je pokazao da je rame uz rame sa Xavijem samo sto ima mnogo bolji sut
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la Oxygen » 25 jun 2012, 01:41

LBJ MVP je napisao/la:
Pirlo je pokazao da je rame uz rame sa Xavijem samo sto ima mnogo bolji sut
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne razumijem razlog za smijeh, ali stvarno. :roll:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la calcio » 25 jun 2012, 01:41

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
1. Prve dvije titule svjetskog prvaka obezbijedio im je Mussolini.
2. Treću osvojili iako nisu imali niti jednu pobjedu u grupi.
3. Četvrtu osvojili nakon što im je sudija svirao :lol: penal protiv Australije u stotoj minuti.

4. EP osvojili nakon bacanja novčića protiv SSSR-a.

1. A sto nije Adolf obezbjedio nijemcima ili Churchil englezima, ko vam je kriv :lol:

2. Nijednu pobjedu u grupi ali zato u drugoj fazi pobjedili Argentinu, Brazil i SR Njemacku, to jest najvece konkurente za titulu. Debelo zasluzena titula.

3. No comment. Da igraju 10 utakmica, Italija bi pobjedila Australiju devet puta, a u onoj zadnjoj bi mozda, mozda, kenguri izvukli remi. ;)

4. takav je format tada bio, nisu se igrali produzetci nego se bacao novcic. Jeli i to mozda sredio Mussolini, naredio na koju ce stranu pasti novcic? :lol:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 25 jun 2012, 01:43

Redknapp je čovjek koji Englesku može vratiti u sami vrh, ovo ostalo je 0.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la harishp » 25 jun 2012, 01:43

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
justFlowFKZ je napisao/la:Mislio sam da je ovaj @nedozvoljenapozicija iole pametniji nego sto je sad pokazao, ne mogu da vjerujem, po njegovom Azzuri nikad nisu ni postojali.

Nego da te pitam nesto druze.
Kako li Azzuri osvojise 4 SP i 1 EP, kad po ovoj tvojoj blentavoj prici ne zasluzuju fudbal igrati??

Sto se ismija na foru :D
Da sam arogantan i pametan ko "domaći" Italijani, rekao bih:

Prve dvije titule svjetskog prvaka obezbijedio im je Mussolini.
Treću osvojili iako nisu imali niti jednu pobjedu u grupi.
Četvrtu osvojili nakon što im je sudija svirao :lol: penal protiv Australije u stotoj minuti.

EP osvojili nakon bacanja novčića protiv SSSR-a.

Ali pošto nisam arogantan niti iole pametan kao "domaći" Italijani, neću reći ništa.
Sta je onda sa Engleskom?
Niti od kraljice imaju kakvog hajra,niti u 120 minuta ne mogu meda,a niti im funta kao novcic nesto pomaze.
Za Italiju se zna da su sampioni na guzove,ali kod Engleza ni guzova ni sampiona ako 66-tu izuzmemo.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Oxygen
Postovi: 3872
Pridružen/a: 01 avg 2011, 16:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la Oxygen » 25 jun 2012, 01:44

LBJ
Kontam smiješ se iz drugog razloga, my bad.
Navikao sam na drugo na ovom forumu, a i sada će se uhvatiti tog posta razni stručnjaci i duboko ga analizirati. :mrgreen:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 25 jun 2012, 01:46

harishp je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
justFlowFKZ je napisao/la:Mislio sam da je ovaj @nedozvoljenapozicija iole pametniji nego sto je sad pokazao, ne mogu da vjerujem, po njegovom Azzuri nikad nisu ni postojali.

Nego da te pitam nesto druze.
Kako li Azzuri osvojise 4 SP i 1 EP, kad po ovoj tvojoj blentavoj prici ne zasluzuju fudbal igrati??

Sto se ismija na foru :D
Da sam arogantan i pametan ko "domaći" Italijani, rekao bih:

Prve dvije titule svjetskog prvaka obezbijedio im je Mussolini.
Treću osvojili iako nisu imali niti jednu pobjedu u grupi.
Četvrtu osvojili nakon što im je sudija svirao :lol: penal protiv Australije u stotoj minuti.

EP osvojili nakon bacanja novčića protiv SSSR-a.

Ali pošto nisam arogantan niti iole pametan kao "domaći" Italijani, neću reći ništa.
Sta je onda sa Engleskom?
Niti od kraljice imaju kakvog hajra,niti u 120 minuta ne mogu meda,a niti im funta kao novcic nesto pomaze.
Za Italiju se zna da su sampioni na guzove,ali kod Engleza ni guzova ni sampiona ako 66-tu izuzmemo.
You made my point ;)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Engleska - Italija

Post Postao/la LBJ MVP » 25 jun 2012, 01:48

OTNYS_YNWA je napisao/la:Redknapp je čovjek koji Englesku može vratiti u sami vrh, ovo ostalo je 0.
Ko nekad su bili u vrhu :roll:
M4kaveli je napisao/la:Realovci :D
Znaju oni sve al bi zeljeli da ispadnu kako su na visem rangu od nekoga.
Ustvari 80% navijaca Reala nije zavrsilo osnovne skole, ili jest, al je uobrazeno i neodgojeno.
A Xavi je najbolji veznjak svih vremena :roll: Inače čovjek za kojeg se zna od dolaska Messija i Inieste za vrijeme Ronaldinha je još bio na klupi :roll:
Oxygen je napisao/la:LBJ
Kontam smiješ se iz drugog razloga, my bad.
Navikao sam na drugo na ovom forumu, a i sada će se uhvatiti tog posta razni stručnjaci i duboko ga analizirati. :mrgreen:
Ma da se hoće dohvatit barem neki stručnjak i da mi nađe ijednu tekmu kada je Xavi odigrao približno kao Pirlo večeras.S tim da ovo nije najbolja tekma u kojoj sam ja gledao Pirla,a nagledao sam ga se.Uz Xabija(mada njega možemo i isključiti jer ne mogu biti objektivan,ali radio je čuda sa Realom iz S.Sebastijana onda otišao u Liverpool osvojio LP držao Liverpool u vrhu,njegovim odlaskom Liverpool ispao iz velike četvorke) meni najbolji igrač na svojoj poziciji u ovom desetljeću.
Zadnja izmjena: LBJ MVP, dana/u 25 jun 2012, 01:55, ukupno mijenjano 1 put.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.