1/4 EP: Francuska - Španija

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko prolazi u polufinale ?

Francuska
21
31%
Španija
47
69%
 
Ukupno glasova: 68

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la juznjak> » 23 jun 2012, 22:58

Eto,Santi udje i odma odlicna asistencija za Pedra ,koji je onako u svom stilu pametno pao i izborio penal :mrgreen: . Sama utakmica ,kao sto sam i ocekivao , nije bila za pamcenje .
Furija je postigla na vrijeme pogodak ,tako da nije bilo potrebe sa nekim napadima .
Nakon tog gola Xabia, Spanija je pametno kontrolisala utakmicu, drzeci loptu uglavnom u svom posjedu , na taj nacin se zapravo Spanija i brani i napada. Uglavnom ,Hat-trick je sve blize 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 jun 2012, 22:58

Prava yawn tekma slika :( :mrgreen:

U rangu Alzir-USA iz Juzne Afrike i Svedska-Turska sa Eura iz 2000 :mrgreen:

Ne zna se sta je bilo gore, ovo na terenu il' atmosfera na tribinama koja je bila kao da je kakav pogreb (ne daj boze) ;)

Furija rutinski slika, kao sto sam rekao :mrgreen:

Blanc je mogao nauciti nesto od Bilica i njegovog pristupa tekmi sa Spancima, ali nazalost za njega i ostatak Galskih Pijetlova nije :mrgreen:

Benzema, za razliku od ostalih Realovaca na ovom Euru, ocajan, moze komotno u kategoriju Flop of the Euro :mrgreen:

XaBi kao slavljenik i Man of the Match, u svom jubileju (ulazi u klub centenario), se izjednacio sa Torresom po broju golova na ovom Euru :mrgreen: i osigurao pirinejsko i komsijsko polufinale za svoju Furiju ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Stefan Effenberg » 23 jun 2012, 22:59

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Blancov poraz, definitivno. Defanzivna postavka + nekoliko očitih promašaja u izboru igrača ga je koštalo večeras. Okay, nisu bili favoriti, ali se moglo puno bolje, sigurno. Napravili su određeni pomak ipak, grupu su prošli ovaj put, te su pokazali određenu kvalitetu na ovom prvenstvu. Sami su sebi zagorčali život u nastavku prvenstva zbog poraza u posljednjem kolu protiv Šveđana. Ono što je sigurno da ova Francuska ima budućnost i kvalitetu.
Potpisujem ovaj post.

Nikako ne razumijem zbog čega igraju toliko defanzivno. Izbor igrača teški promašaj.

Kasnije kad uvede Nasria i Meneza onda umjesto da ih napadnu njemu zadnja linija stoji predaleko od sredine. To nikako nisam mogao shvatiti.

Ma ima tu toliko loših odluka trenera da bih mogao nabrajati do sutra.

Momčad u kojoj vezni red čine Martin, Valbuena, Cabaye, Nasri pa krila Menez, Ribery, Ben Arfa i naprijed Benzema ne može igrati defanzivni nogomet jer su upravo na drugoj strani terena najbolji. Pa onda ostavi doma Mbiwa koji je kapetan M'pelliera. Pa mu igraju Mexes i Rami.....

Kratko i jasno: treba ih netko posložiti - jedini koji mi trenutno pada napamet je Zinedine Zidane.
Zadnja izmjena: Stefan Effenberg, dana/u 23 jun 2012, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la zizu1991 » 23 jun 2012, 23:00

Pedro pokazao zavidnu tehniku, nisam ga prije viđao u onakvom izdanju,
Španci igrali koliko im je trebalo, i zasluženo su u polufinalu
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2868
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la TMmanija2012 » 23 jun 2012, 23:06

Fuj Spanija i njen nogomet :evil: Jbt doso vakat da cu za Portugal navijati u polufinalu :lol:

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 23 jun 2012, 23:26

Ne znam još uvijek zašto vam se gadi "španska igra" ,pa ljudi igraju na način kako oni najbolje znaju i 90% utakmica dobiju :roll: Kome se ne gleda neka ne gleda i to je to.. :roll:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la zizu1991 » 23 jun 2012, 23:31

Treba jednostavno istaći, ne sviđa mi se njihov stil igre, a ne pljuvati, ne razumijem određene ljude
Španci nisu krivi što imaju tehniku i mogućnosti da rade s loptom šta hoće, i to maksimalno koriste
Cilj opravdava sredstvo, koliko god to odvratno izgledalo nekim ljudima
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Centre forward » 23 jun 2012, 23:32

Francuzi ocajni,na tren mi je djelovalo k'o da su se bojali :? ,potpuno izgubljeni.Benzema :?,ocito bez Cristine i Ozila ne zna sta mu je cinit',Rami zakazao u vise navrata,dr.Ribery nema s' kime da igra u repki.Nacekace se pijetlovi jake generacije Zidana i Henrija, a samim tim i trofeja.Spanci zasluzeno prosli,ako iko moze da ih zaustavi u ovom momentu to je ELF sto se nadam da ce i napraviti :)
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Juvelandia » 23 jun 2012, 23:32

Tuzla950 je napisao/la:Ne znam još uvijek zašto vam se gadi "španska igra" ,pa ljudi igraju na način kako oni najbolje znaju i 90% utakmica dobiju :roll: Kome se ne gleda neka ne gleda i to je to.. :roll:
Ko ne volis spanski stil fudbala, ne voli ljepotu, estetiku i nadasve tehniku.To ti je kad volis vise terensko vozilo od Ferraria koji je tehnika, estetika, ljepota u jednom.Ja se spancima i njihovoj tehnicki doradjenoj igri svaki put divim iznova jer znam da je onako najteze igrat.Najlakse je nabijat na kontre i imat krkane nazad.
Zato ce mi Messi i njegova valjanja igraca uvijek bit drazi i kvalitetniji od Ronaldovog trcanja pored igraca.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Devil » 23 jun 2012, 23:33

Bilo je nekih tema za razgovor vezanih za fudbal pa se i nisam toliko umorio gledajuci tekmu u jednoj bastici.Spanci zasluzeno,dosli,videli,pobedili i ocekuju 1/2 finale.Nema im se sta prigovoriti,igraju svoju igru koja za mene licno nije lepa ali je definitivino ucinkovati i medju najboljim na svetu ali morace cestitati boljem u finalu tj.Nemackoj. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2868
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la TMmanija2012 » 23 jun 2012, 23:37

Ljepota je gledat Švabe , a ne Spanjolce i dosadan nogomet :)

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Nail for Real » 23 jun 2012, 23:38

dr.Ribery nema s' kime da igra u repki
Doktor Ribery je izgubio svoju diplomu :mrgreen: ...to je taj igrac koji donosi prevagu bolje od Ronalda :lol: .
Kakvi umovi jbt.
Spanija ovo osvaja.
Igraju dosadno. Ko Barca.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Juvelandia » 23 jun 2012, 23:39

TMmanija2012 je napisao/la:Ljepota je gledat Švabe , a ne Spanjolce i dosadan nogomet :)
ironija je sto Svabe vec prave generaciju i vec igraju na nacin da teze tom spanskom stilu.Nekad su oni igrali pravo ruzan fudbal al sad sve vise bi da pariraju Spancima, tako da.... :mrgreen:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Principatus » 23 jun 2012, 23:40

Alucard je napisao/la:
Principatus je napisao/la:Meni na ovom citavom Ep-u nekako fali zara, borbe, izgaranja, preokreta, napetosti do zadnje sekunde.
Sve nekako mlako, plitko fuj.
Svjetsko je ono što se čeka ;) tu se plasiraju repke koje izgaraju za povoljan rezultat dok mi je EP počelo ličiti na skup preplaćenih zvijezda koje igraju zato što moraju. Istina je da ni Euro nije kao što je nekada bilo, kada se samo sjetim 96-2000 totalni fudbal, nebo i zemlja za razliku od ovoga današnjeg kojemu definitivno fali žara. Isto tako treba reći i da je jednim dijelom Španija svojom igrom posljednjih godina uništila/umrtvila fudbal! Ova generacija očito voli i zna igrati tako i valja ih trpiti sve dok ih ili neko skine ili dok ne dođe do smjene generacije.
Zato nemogu docekati tu reprizu izmedju Spanije i Elfa, i konacno skidanje Spanije. Nece biti milosti. :D
Elf upravo ne igra sa 100%, no ni Spanija.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2868
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la TMmanija2012 » 23 jun 2012, 23:41

Ja ne kontam kako je nekome zabavno gledati spanjolsku uspavanku..budimo realni ;)

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la chily-rz » 23 jun 2012, 23:41

Zasluženo ispadanje francuza koji nisu trebali ni biti na ovom EURU,.

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la spielführer_21 » 23 jun 2012, 23:42

Mene živciraju reprezentacije koje igraju protiv Španije. Svi odbace svoju igru i prilagođavaju se španskom stilu, obraćajući više pažnju kako da spriječe Špance da igraju nego što i sami pokušavaju igrati. Budi hrabar, sunce mu, igraj onako kako najbolje odgovara tvojim igračima, a ne glumiti Murinja kao što svi pokušavaju, pa i Blanc večeras. Treba poslušati savjet jednog velikog bosanskog selektora, koji uskoro prestaje obavljati svoju funkciju (skinite kez sa lica, nije riješ o Sušiću), a dotični je rekao: "Dosta je bilo našeg prilagođavanja, neka se oni sada nama prilagode".. Eto, tu se krije recept za igru protiv Španije!
" onclick="window.open(this.href);return false;
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Juvelandia » 23 jun 2012, 23:44

spielführer_21 je napisao/la:Mene živciraju reprezentacije koje igraju protiv Španije. Svi odbace svoju igru i prilagođavaju se španskom stilu, obraćajući više pažnju kako da spriječe Špance da igraju nego što i sami pokušavaju igrati. Budi hrabar, sunce mu, igraj onako kako najbolje odgovara tvojim igračima, a ne glumiti Murinja kao što svi pokušavaju, pa i Blanc večeras. Treba poslušati savjet jednog velikog bosanskog selektora, koji uskoro prestaje obavljati svoju funkciju (skinite kez sa lica, nije riješ o Sušiću), a dotični je rekao: "Dosta je bilo našeg prilagođavanja, neka se oni sada nama prilagode".. Eto, tu se krije recept za igru protiv Španije!
" onclick="window.open(this.href);return false;
Vjeruj da je lakse reci nego to sprovest u djelo, svoj stil igre protiv Spanije mozes nametnut dok imas loptu i kad je oni uzmu... pa ti je pocnu nametat :mrgreen: Skoro je neki Hrvatski reprezentativac rekao,ak se ne varam, nema se tu sta, to je masina i njima kontrirat sa svojim stilom je tesko.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

harson
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 dec 2011, 18:57
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la harson » 23 jun 2012, 23:45

SPANIJA LAGANO PROSLA ALI BIT CE TESKO PROTIV PORTUGALA

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: 1/4 EP: Francuska - Španija

Post Postao/la Centre forward » 23 jun 2012, 23:48

Nail for Real je napisao/la:
dr.Ribery nema s' kime da igra u repki
Doktor Ribery je izgubio svoju diplomu :mrgreen: ...to je taj igrac koji donosi prevagu bolje od Ronalda :lol: .
Kakvi umovi jbt.
Spanija ovo osvaja.
Igraju dosadno. Ko Barca.
Jednom stečena diploma ne gubi se tako lako Naile :) .Uostalom ko je spomen'o Cristinu :? za kojeg smatram da ce mu polufinale bit' najlosija tekma u repkinom dresu al' ostaje da se vidi.Uostalom vidjeli smo ga protiv Baye u polufinalu, brzo si mi to zaboravio ;) .Spanija i dalje vazi za favorita na EP,niko to ne osporava al' ipak msm da ce im Švabe ovaj put pomrsit' racune 8-)
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.