FK Rudar Prijedor

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la vlakanje » 30 apr 2016, 14:55

da, pa pustio... mada, ista stvar bi se desila na svakom stadionu :D

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 05 maj 2016, 15:11

Sad na Grbavicu pobiti se sa Zeljom i donijeti bodove :urnebes:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Pappy » 05 maj 2016, 16:42

Ne treba Borcu, pa nećete zapinjat. :urnebes:

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la SarcofagoVenom » 06 maj 2016, 11:09

Pappy je napisao/la:Ne treba Borcu, pa nećete zapinjat. :urnebes:
Zapeli bi mi ,ali nemamo čime :mrgreen:
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 08 maj 2016, 01:37

Casno se oprostiti od Premijer Lige i nikad se ne vratiti... Niti nas je zeljna niti mi nje! Jednostavno grad je digao ruke od naseg kluba i dok god je tako mi nemamo sta traziti...
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la djoleprijedor » 08 maj 2016, 10:56

Vratiti se kada se bude u prilici biti konkurentan a ne stalno voditi borbu za goli život.To podrazumjeva ozbiljne ljude na čelu kluba a ne hoštaplere i kvazisportiste.
Mens sana in corpore sano.

Vastecija_GSE
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 jul 2010, 11:53
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Vastecija_GSE » 08 maj 2016, 12:44

Ma mi smo zreli za 1. RS. Tu par sezona dok se ne sredi stadion i neke stvari unutar samog kluba. Vidis da se klosari samo bore oko fotelje i piskaraju svasta. Kad vidim ko se ponovo stvorio kao "opozicija" dodje mi muka. Ja dajem podrsku ljudima koji su na zimu dosli. Uprava je nesto sasvim drugo. Mislim da ce Zlaja dobiti kantu, jer i realno uzeo je 6 bodova od kako je dosao. Naci novog trenera i poceti stavljati u prvu postavu nase igrace jer su ove sezone pokazali da mogu igrati, a to je najbolje juce pokazao i Rokvic. :D

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 08 maj 2016, 14:53

Vastecija_GSE je napisao/la:Ma mi smo zreli za 1. RS. Tu par sezona dok se ne sredi stadion i neke stvari unutar samog kluba. Vidis da se klosari samo bore oko fotelje i piskaraju svasta. Kad vidim ko se ponovo stvorio kao "opozicija" dodje mi muka. Ja dajem podrsku ljudima koji su na zimu dosli. Uprava je nesto sasvim drugo. Mislim da ce Zlaja dobiti kantu, jer i realno uzeo je 6 bodova od kako je dosao. Naci novog trenera i poceti stavljati u prvu postavu nase igrace jer su ove sezone pokazali da mogu igrati, a to je najbolje juce pokazao i Rokvic. :D
Nas je Gavran unistio prodavanjem i namjestanjem zato smo i ispali ove sezone... Da ne pricam samo 3 plate sto su igraci dobili, travu sto nam je pokradena itd... Umjesto Zlaje izgleda trener ce biti Srdjan Marjanovic... Opet trener bez iskustva (seniorskog) ali on je trenirao sve generacije Rudara tako da vrlo moguce da i uspije nesto napraviti barem od omladinaca. Paznju treba usmjeriti na Ognjena Davidovica i pod hitno neki ugovor napraviti ali nema od toga nista to ce Borac ili neko drugi vec pokupiti... Sve sto je valjalo otislo je dzabe iz nasega kluba.
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Vastecija_GSE
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 jul 2010, 11:53
Lokacija: Prijedor
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Vastecija_GSE » 08 maj 2016, 17:47

Prijedor je napisao/la:
Nas je Gavran unistio prodavanjem i namjestanjem zato smo i ispali ove sezone... Da ne pricam samo 3 plate sto su igraci dobili, travu sto nam je pokradena itd... Umjesto Zlaje izgleda trener ce biti Srdjan Marjanovic... Opet trener bez iskustva (seniorskog) ali on je trenirao sve generacije Rudara tako da vrlo moguce da i uspije nesto napraviti barem od omladinaca. Paznju treba usmjeriti na Ognjena Davidovica i pod hitno neki ugovor napraviti ali nema od toga nista to ce Borac ili neko drugi vec pokupiti... Sve sto je valjalo otislo je dzabe iz nasega kluba.
Za Gavrana se slazem, sto se tice Marjanovica mislim da ipak nece biti trener. Trazi se trener sa licencom a iako je Marjanovic ima on nije prvi pik. On nije los trener samo tesko da ce imati autoritet. To je razlog zbog cega ce se traziti neko sa strane. Mali Davidovic je samo takav igrac, i nije on jedini samo sto se on vec par sezona istice mnogo vise nego njegovi vrsnjaci. Opet to je savrsen dokaz da imamo igraca u pogonu koji mogu itekako da se namecu sa ovim debelim bekovima i sl. Tako je i sa Redzicem bilo, mi ga taman malo razigrali u 1. RS i onda ga Borac "maznuo". Valjda se nece ponavljati. :D

Avatar
white1950
Postovi: 475
Pridružen/a: 29 jul 2013, 19:19
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la white1950 » 09 maj 2016, 10:39

Alo bre..koji vam je k.urac...izbiste nam 2 boda a sad i želji,ali j.ebo njih-a...ne odg.nama taj remi :damn:
Godine prolaze jubav ostaje...

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 09 maj 2016, 11:05

white1950 je napisao/la:Alo bre..koji vam je k.urac...izbiste nam 2 boda a sad i želji,ali j.ebo njih-a...ne odg.nama taj remi :damn:
Cuvamo komsije :tralala:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 11:26

Sta bi od price Vitez ima para? :mrgreen:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la flek1950 » 09 maj 2016, 12:33

Mokroguz je napisao/la:Sta bi od price Vitez ima para? :mrgreen:
jbga Zato vi ostajete a mi ispadamo što nemamo paaaraa ;)
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 13:04

flek1950 je napisao/la:jbga Zato vi ostajete a mi ispadamo što nemamo paaaraa ;)
Ma haj' ba, uzimate vi u Banja Luci, nije bauk vec Borac mozete vi to. :thumbup:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la flek1950 » 09 maj 2016, 13:15

Mokroguz je napisao/la:
flek1950 je napisao/la:jbga Zato vi ostajete a mi ispadamo što nemamo paaaraa ;)
Ma haj' ba, uzimate vi u Banja Luci, nije bauk vec Borac mozete vi to. :thumbup:
hahahaha Ne mogu da vjerujem! Aj molim te fino i razgovjetno reci da navijaš da Vitez pobjedi pa ćemo onda dalje...
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Mokroguz » 09 maj 2016, 13:22

flek1950 je napisao/la:hahahaha Ne mogu da vjerujem! Aj molim te fino i razgovjetno reci da navijaš da Vitez pobjedi pa ćemo onda dalje...
Izgubite vi slobodno, ali onda sami sebe izbacite iz lige. :lol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la SarcofagoVenom » 10 maj 2016, 17:45

Tužna vijest,u 50 godini iznenenada preminuo je Zoran Janjetović.Počivaj u miru legendo.
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la PiromanBL » 10 maj 2016, 19:41

Prijedor je napisao/la:
white1950 je napisao/la:Alo bre..koji vam je k.urac...izbiste nam 2 boda a sad i želji,ali j.ebo njih-a...ne odg.nama taj remi :damn:
Cuvamo komsije :tralala:
Stvarno, ako opstanemo, treba vas grb objesiti iznad ulaza na stadion pored naseg. Ne kazem da ste za nas uzimali bodove tako, ali nama je to islo pod ruku... :tokralju:
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 10 maj 2016, 20:44

Sa nevjericom je među ljubiteljima fudbala u Prijedoru primljena vijest da je, od posljedica srčanog udara, u ranim jutarnjim časovima u 50. godini života preminuo Zoran Janjetović, sekretar Fudbalskog kluba Rudar-Prijedor.

Zoka, kako su ga zvali saigrači i svi koji su ga poznavali, hospitalizovan je u ponedjeljak uveče u Opštoj bolnici u gradu na Sani, ali srce jednog zaista plemenitog čovjeka nije izdržalo, vjerovatno teško preživljavajući trenutke da, poslije najslabije sezone u Premijer ligi BiH, voljeni klub ponovo ide u niži rang takmičenja.

Janjetović je rođen 30.oktobra 1966.godine u Sarajevu, gdje je odrastao, završio školu i napravio prve fudbalske korake u Željezničaru, prošavši selekcije njegovog Omladinskog pogona, da bi potom nastupao za Famos iz Hrasnice

U poslijeratnom periodu branio je boje Rudar-Prijedora u dresu sa brojem „sedam“, nastupajući u generaciji koja je igrala u nezaboravnom finalu Kupa Republike Srpske, 1995.godine protiv banjalučkog Borca i 1995/96 u prvom prvenstvu Prve lige RS bila šampion „Zapadne“ grupe, da bi poklekla u dvomeču za apsolutnog prvaka protiv Boksita iz Milića.

Po okončanju igračke karijere, u dva mandata nalazio se na funkciji sekretara, prvi put kada je 2009.godine klub izborio plasman u bh.elitu, da bi u proljeće 2012.godine otišao, ali se oktobra prošle godine vratio na tu dužnost.

Božijom voljom, posljednja fudbalska aktivnost bila mu je uloga službenog predstavnika u subotnjoj utakmici pretposljednjeg 29.kola protiv „Želje“ na „Grbavici“ gdje su Prijedorčani osvojili bod, igrajući 1:1.

Zoran Zoka Janjetović biće sahranjen u srijedu u 14 časova na prijedorskom groblju „Pašinac“.

Tekst i foto – Nenad Đerić/Aleksandar Drakulić – http://www.prijedordanas.com
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Prijedor » 14 maj 2016, 16:43

Proci kroz Velez radi Zorana :tokralju:
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, aimar21, Amazon [Bot], Beli98, Brkooo, Faraon iz Visokog, MostarskiSin, tabba77, Venom i 40 gostiju.