FK Rudar Prijedor

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la mahalas » 07 jul 2009, 10:15

ne kontam ovu priču sa lešinarima i animiranju starih likova! Može li malo objašnjenje? Hvala...
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la dubrava » 07 jul 2009, 10:49

Bio sam u Prijedoru prosle godine u prolazu. Lijep grad, lijepa carsija, lijep stadioncic :) Rudaru želim puno uspjeha u narednoj sezoni :) tako velik grad, zasluzio je premijerligasa..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la dubrava » 07 jul 2009, 10:53

jebga, zajebo se ja za stadion..stadion katastrofa...hehehe..al valjda ce onaj na maketi biti izgraden...bar za 10 godina... :)
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Приједорчанин » 07 jul 2009, 12:12

Pa ovako oko toga sa Lesinarima....Nekad '95,'96 To su bila makljanja izmedju nasih navijaca i Borcevih,starijih likova.A ovaj sad pokret navijaca u Prijedoru pokrenule su mladje generacije,i to je na pocetku bilo smjesno,ali "Grad je Nas" oce da kaze da sve vise i vise starijih likova iz doba maklajanja se Lesinarima i da tribina postaje ozbiljnija....

A to za stadion,zaboravi!Nema od tog stadiona nista!Mozda ce se poceti "graditi" za 15 godina pa ce biti zavrsen za jos 15 godina! :D :D
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Приједорчанин » 07 jul 2009, 12:23

$ - ? ", $ " $ ", ? & $ савеза ? & ¥ су ? у " " $ ? $ $.

" " " су ? $ на $ $ у $ на " " ? $ " & су " $ " " " ? ? " ? $ се $ $ " у " ? ". ", $ на " $ ? " $ $ " у &, 20. ?.

- Ово % ' $ у $ & $ су ? $, ? & " " " " " $ $ $ ? &. $ се $ - $ & првенства " % " $ " - "$" " " " на $ терену у " ? " - & је ".

$ ФСРС је " & $ % ' " & $ $ савеза ? " $. / " у $ на " је $ $ $ $ " ? " - у ? " " " сезона, а не " $.

$ ФС $ $ ? су $ ? ? ", $ " & " " " $ $ ".

- У првој " " $ ? је $ се $ за стајање $ " ". О ' " " говора у $ " $ - " је " " $ $ је " $ " & $ 300.000 & за " $ $.
" ?

" за " наступ у ? " $ $ $ " $ &. ? је ? $ се $ на ", ? ' не постоје ? за ? $. $ " $ - " на $ у ".
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

blazz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 okt 2008, 00:28
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la blazz » 07 jul 2009, 13:03

Jel vam to onaj Žerić iz Jedinstva i Travnika??Taj bi trebao imati bruku godina jer je odmah iza rata bio glavna zvijezda Travnika.
Hajd nek je i Prijedor ušao,ja sam živio relativno blizu tog krša od stadiona tačnije na Pećanima.

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Приједорчанин » 07 jul 2009, 13:49

Neznam gdje je igro,znam da je dosao iz Kozarca....da ima 40+ godina i najstariji je!

PS:Pa ti si moj komsija i ja sam bilzu Pecana! :D :D
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

pdhuligan
Postovi: 1
Pridružen/a: 07 jul 2009, 19:44
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la pdhuligan » 07 jul 2009, 19:58

evo trenutne atmosfere na stadionu....ima grupa navijaca,njih 50-100....kako kad......veliki nacionalisti.........neki od glavni ljudi na toj trebini pokusava da siri naconalizam,hoce da mjenjaju ime kluba u prijedor.....a u mom gradu su dosli sa raznih krajeva BIH(posledica proslog rata),ujedno sire nacionalizam i oni se pitaju za sve,mnogo smjesno...a imas i zapadnu trebinu,gdje su momci koji istinski vole rudar,i koji nemaju nacionalizma(ili se bar suzdrzavaju,jer su siti mrznje)......a sad ta mrznja sa lesinarima ili kako su se prije zvali vulturesi....dok liga nije bila ujedinjena,za prvaka rs grupa zapad vodila se velika borba izmedju borca i rudar prijedora.....tad je krenula mrznja....a to sto spominju starije momke iz te generacije,nece ih doci ni 2 posto.....ja cu izgleda biti jedina budala koja ce ici da se sara sa lesinarima....to ja ne zaboravljam...
Rudar ce da zivi vjecno,prijedor u srcu

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Приједорчанин » 07 jul 2009, 21:43

Dobro si reko,ali taj nacionalizam nije od cjele grupe,nego od pojedinaca,mislim da znas na koga mislim.... :D

To je gotovo i odluceno je,nema vise raspravki u vezi kluba i tog imena i tog....(na zadjem sastanku)sad sve ide po planu a ti nacionalista nema! :D :D
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la el-fighter » 07 jul 2009, 22:42

$ je napisao/la:Dobro si reko,ali taj nacionalizam nije od cjele grupe,nego od pojedinaca,mislim da znas na koga mislim.... :D

To je gotovo i odluceno je,nema vise raspravki u vezi kluba i tog imena i tog....(na zadjem sastanku)sad sve ide po planu a ti nacionalista nema! :D :D
U svakoj navijačkoj skupini u BiH samo pojedinci izigravaju budale i šire mržnju i nacionalizam. Rudaru želim sve najbolje u Premijer ligi.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la mahalas » 07 jul 2009, 23:15

aha, znači idem na zapadnu tribinu. A kako da znam koja je zapadna, da ne zalutam medju kretene????
Boga mi ovaj Žerić star ko biblija, kako može igrati s tolikim godinama? Ja čuo on nam najbolji igrač, a čojk kusur i neku......
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

Avatar
ManijaK87
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 jul 2009, 18:29
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la ManijaK87 » 08 jul 2009, 22:06

ja sam iz prijedora ali zivim u sarajevu i navijam za ŽELJU...ali cu nekad sigurno otici na RUDAROVU TEKMU
Proud to be strumf!!!

FK-Rudar-Prijedor
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 jun 2009, 00:14
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la FK-Rudar-Prijedor » 09 jul 2009, 00:32

Eo 3 slike sa stadiona iz Prijedora...sad ce i stolice...bice oko 280 stolica na prvoj tribini i mozda oko 400-500 na drugoj tribini...na onoj trecoj za sad se nista ne radi...

http://img229.imageshack.us/img229/2096 ... 201022.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/1733/090706201038.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/7302 ... 201107.jpg

Nista drugo se ne radi...zidovi su i dalje sruseni samo tamo na travi sa druge strane nece se praviti zid vec ce biti ograda obicna posto im se ne isplati praviti zid jer ce sledece sezone praviti tribinu na istoku(tj preko puta ovih tribina) e sad kako ce i sta ce se praviti za goste to ne znam...mozda nesto bude iza gola...al vidicemo!



Dosao je Marko Jeftic iz Zepcea...jedan od boljih igraca na poziciji stopera u 1 ligi federacije...prosle sezone...

odsutraopetultra
Postovi: 250
Pridružen/a: 09 jan 2009, 12:00
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la odsutraopetultra » 09 jul 2009, 00:36

a gdje su bili gosti smjesteni prosle sezone,ako ih je bilo ?

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la mahalas » 09 jul 2009, 11:48

odsutraopetultra je napisao/la:a gdje su bili gosti smjesteni prosle sezone,ako ih je bilo ?
obično na vilaku.... :D :D :D
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

FK-Rudar-Prijedor
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 jun 2009, 00:14
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la FK-Rudar-Prijedor » 09 jul 2009, 17:04

ma na travi su bili al samo Leadersi su dosli i to je bilo prije nego sto smo osnovani...valjda ce biti jos jedna montazna tribina iza gola...za goste......a da se ispravim nece biti 280 stolica vec oko 580 stolica na prvoj tribini!na ove dve ce biti preko 1000 na drugoj oko 400 a na trecoj oko 600 !

Grad je nas DS
Postovi: 422
Pridružen/a: 14 maj 2009, 19:51
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Grad je nas DS » 09 jul 2009, 18:11

Ako, ako...Daće Bog pa ćemo kao pravi domaćini dočekivati prijatelje i neprijatelje...Brate sa zaapadne tribine, pretpostavljam da znam na koju ekipu misliš i siguran sam da će odziv biti odličan ukoliko se aktivira poglavica, vođa, predvodnik, neko iza koga te neće biti crnjak stajati..Svoj optimizam temeljim na činjenici da su likovi već kontaktirani. Ako si bio na tekmama sa Borcem ( finale kupa) i Boksitom ( za prvaka RS) sjećaš se ko je bio na šipci..Potrebno je samo napraviti prvi korak, da se vidi da priča nije magla..Neću da me neko pogrešno shvati, " armija" je odlična, super mi je ta priča i klinci i jesu ti koji , u suštini, i akcijaju najviše ali u ovom sastavu, teško da mogu dalje od Teslića. Ovo sada je ipak malo ozbiljnija priča..Vremena nema još puno, potrebno je u što skorijem vremenu animirati ljude...Interesantno je da su svi naloženi, nikoga ne boli k... svi jedva čekaju... Šta znam, dragi gosti, crno vam se piše :twisted:
Zeleni Zub, nije grub. Zeleni zub nema brata, Zeleni zub je kao stub,Zeleni zub jeste tata.

Avatar
mahalas
Postovi: 238
Pridružen/a: 28 nov 2008, 18:08
Lokacija: slo-kozarac
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la mahalas » 10 jul 2009, 09:38

Ako misliš, da neče biti nacionalnih gluposti rado če se pridružiti i raja iz Kozarca znam to iz prve ruke....
sa Bosnom tugujem, Bosni se radujem
Bosna je život, života mog
Bosno ti si šampion.........

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la RK Gradacac » 10 jul 2009, 10:03

mahalas je napisao/la:Ako misliš, da neče biti nacionalnih gluposti rado če se pridružiti i raja iz Kozarca znam to iz prve ruke....
E moj druze kako ste vi brzo zaboravili neke stvari..............
Kazu da onaj ko stalno ponavlja iste greske, bolju sudbinu nije ni zasluzio...
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Приједорчанин
Postovi: 80
Pridružen/a: 31 maj 2009, 00:19
Kontakt:

Re: FK Rudar Prijedor

Post Postao/la Приједорчанин » 10 jul 2009, 12:52

Ma samo vi dodjite,Gradacac,Cuti!Za pocetak dodjite pogledajte kako je to sve i na sto lici sa strane,ali opet kazem to je sve od pojedinaca....Mogli ste juce na BHT slusati Trenera Rudara Darka Nestorovica,kad prica kakva je atmosfera u klubu i kad ga pita"Vi ste jedini klub iz RS,koji nije sastavljen samo iz jednog konstitutivnog naroda,kako se slazete?"Dobro na tribini nije bas tako a moze i na tribini biti... :D :) Samo ja sam **** na tribini,nikakav veci "cin" ili tako nesto,tako da,ovo je samo moj stav.
$ " ?,% је $ ",све је готово," $,? - $ ?!!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: LamineDiarra i 36 gostiju.