FK Sutjeska Foča

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la decko007 » 15 mar 2011, 17:20

dobar je ovaj mitrović sto je presao iz sutjeske u gradinu..odličan obrambeni...sretno u borbi za opstanak

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 15 mar 2011, 18:15

soba 39 je napisao/la:
Starac Fočo je napisao/la:
melanholicar je napisao/la:Kakve su vaše šanse za vrh prve entitetske lige? Ima li nada da se vi plasirate u Premijer ligu?
Realno je da budemo među prvih 5 ekipa,ali prvaci teško!
Uskoro počinje pokrivanje tribine gradskog stadiona!
:lol:
Ako se smijes zbog moje poslednje recenice u ovom postu,upamti da ce tribina biti pokrivena do pocetka football friends-a,a ako je zbog prognoze koji cemo biti na tabeli,onda je sa pravom!Ako budemo igrali kao protiv Teslica , ne pise nam se dobro!!!

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la soba 39 » 16 mar 2011, 16:00

Smijem se za tribinu a možda bih volio više nego ti ali...
Teško.
"Indija,Pakistan..."

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 17 mar 2011, 14:54

Ja sam pricao sa jednim momkom iz I.Sarajeva koji je bio u Foci na stadionu i igrao na istom,i kaze da je jedini pravi problem na stadionu svlacionice,kaze da su ocajne,sad da li su nesta od leta prema ovome menjali ne znam,ali kaze da bi za koju godinu ako se ovako nastavi ulagati Foca trebala dobiti minimalne uslove za prva 2-3 pretkola evrope.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 17 mar 2011, 16:13

Devil je napisao/la:Ja sam pricao sa jednim momkom iz I.Sarajeva koji je bio u Foci na stadionu i igrao na istom,i kaze da je jedini pravi problem na stadionu svlacionice,kaze da su ocajne,sad da li su nesta od leta prema ovome menjali ne znam,ali kaze da bi za koju godinu ako se ovako nastavi ulagati Foca trebala dobiti minimalne uslove za prva 2-3 pretkola evrope.
Ne znam zasto bi bile problem svlacionice jer se nalaze u zgradi koja nije davno napravljena!U istoj postoji restoran i apartmani gdje su smjesteni igraci koji su dovedeni sa strane.

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Samit » 17 mar 2011, 17:04

Poštovani prijatelji navijači Sutjeske potrebna mi je pomoć. Već godinu dana sam u (ne)mogućoj misiji . pokušaju da na jedno mesto stavim sve završne tabele, svih fudbalskih. Nogometnih liga, po sezonama i rangovima takmičenja od 1920. do 1992.godine na prosotru od Triglava do Đevđelije. Kako samo deo toga izgleda možete pogledati i na Vremeplovu ligaških takmičenja na ovom istom forumu.

Molim one koji imaju bilo kakve završne tabele da mi pomognu. Potrebne su mi završne tabele liga u kojima je učestvovao Vaš klub, za period 1920 - 1992. Podatke (onaj ko ima) može postaviti na forumu - u vremeplovu ili mi poslati na emal. Ako je nekakva utjeha ne trebaju mi tablice Prve i Druge savezne lige / imam ih sve.

[email protected]

Može tipkano, može skenirano ili slikano iz monografija ili starih novina, odnosno biltena.

Ko je spreman da pomogne može me kontaktirati i privatnom porukom

Nadam se da ne tražim previše.

Hvala

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 27 mar 2011, 18:00

Ne znam da li je istina,ali se prica da ce od sledece utakmice za Sutjesku nastupiti Milan Muminovic!!?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 11 apr 2011, 19:51

Vidim danas u izvestaju da je Muminovic igrao juce,kakav je sada,poslednje 2 godine ni sena onoga igraca koji je harao Slavijom.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 24 apr 2011, 13:43

Devil je napisao/la:Vidim danas u izvestaju da je Muminovic igrao juce,kakav je sada,poslednje 2 godine ni sena onoga igraca koji je harao Slavijom.
Pa prije dvije sezone je bio najbolji igrac Sarajeva!!Prosle godine se nije bas naigrao u Borcu,ali je za prvu ligu RS TATA!Nisam juce gledao protiv Radnika utakmicu,ali sam gledao pretproslo kolo kada je usao, vidi se da ce biti veliko pojacanje!

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 24 apr 2011, 14:23

Starac Fočo je napisao/la:
Devil je napisao/la:Vidim danas u izvestaju da je Muminovic igrao juce,kakav je sada,poslednje 2 godine ni sena onoga igraca koji je harao Slavijom.
Pa prije dvije sezone je bio najbolji igrac Sarajeva!!Prosle godine se nije bas naigrao u Borcu,ali je za prvu ligu RS TATA!Nisam juce gledao protiv Radnika utakmicu,ali sam gledao pretproslo kolo kada je usao, vidi se da ce biti veliko pojacanje!
Mumin je kralj ! ;)

Avatar
AmanijakzO
Postovi: 356
Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
Lokacija: Kopenhagen, Danska.
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la AmanijakzO » 24 apr 2011, 21:24


Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la D€LUX » 19 maj 2011, 16:19

SSta je sa Oladotunom!? kakav je on bio igrac?' citao sam da je dosao jel iz nigerije al nezz vise sta je sa njim??
>>No body likes us but we dont care<<

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 20 maj 2011, 21:22

Danas krece Football Friends,bilo bi lepo kada bi nas neko redovno informisao o istom,ili bar dati link na kome ce biti stalno izvestaji sto foto sto tekstualno. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Capital City
Postovi: 152
Pridružen/a: 17 maj 2011, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Capital City » 21 maj 2011, 14:22

Odmah na početku lakrdija sutjeska uz pomoć karatea i sudija uzela olimpiju. 8-)
A MAN WHO SPREADS WISDOM

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 24 maj 2011, 14:27

Poredak na Footbal friends-u: 1. Crvena zvezda, 2. Vojvodina, 3. Zagreb, 4. Sutjeska, 5. Budućnost, 6. Željezničar, 7. Vardar, 8. Olimpija.

Crvena Zvezda- potpuno zasluzeno osvojila turnir
Vojvodina - Po meni nezasluzeno stigli do finala,imali malo laksi zrijeb.Prosli Buducnost koja je bila bolja,a onda u polufinalu pobjedili Sutjesku
Zagreb- Po kvalitetu druga ekipa na turniru,u polufinalu ispali od Zvezde,tako da je ta utakmica bila finale prije finala
Sutjeska- Neocekivano dobra igra Sutjeske, u cetvrtfinalu dobili Olimpiju,igrom zasluzeno,ali da nije bilo pomoci sudije ne bi prosli.Protiv Vose dobro odigrali,ali kvalitet Novosadjana dosao do izrazaja!
Buducnost- Po kvalitetu uz Vojvodinu i Zelja odmah iza Zvezde i Zagreba.Po prikazanom zasluaili da budu medju 4 ekipe!
Zeljo- Da su imali vise srece mogli su mnogo vise da doguraju.Ispali od Zagreba na penale
Vardar- Izgubili od Zvezde u prvom kolu iako su poveli sa 1:0,posle ih nisam ni gledao
Olimpija- Iako su ispali zbog gresaka sudija,nisu nista specijalno pokazali! Sutjeska ih u potpunosti nadigrala kao i ostali posle.Po meni potpuno realna pozicija!

Treba napomenuti da je citav turnir padala kisa,da je zbog velikog broja utakmica teren bio izuzetno los,pa je samim tim i posjeta bila nesto slabija nego sto se ocekivalo! Detaljnija informacije mozete vidjeti na www.fksutjeskafoca.com
[youtube][/youtube]

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 28 jun 2011, 19:14

Je li istina da je potpisao Srdjan Vitkovic za vas?
Ako jeste mogu da kazem da ste dobili strasno pojacanje u napadu. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 29 jun 2011, 11:31

Devil je napisao/la:Je li istina da je potpisao Srdjan Vitkovic za vas?
Ako jeste mogu da kazem da ste dobili strasno pojacanje u napadu. ;)
Ne znam nista o njemu. Koliko ima godina,gdje je sve igrao...?
Znam da je do sada dosao trener novi i jedan igrac Drine iz Visegrada,mislim da je lijevi bek. Za sada su Focu napustili trenar Radovic i Nedjo Suka :cry:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 29 jun 2011, 17:22

Starac Fočo je napisao/la:
Devil je napisao/la:Je li istina da je potpisao Srdjan Vitkovic za vas?
Ako jeste mogu da kazem da ste dobili strasno pojacanje u napadu. ;)
Ne znam nista o njemu. Koliko ima godina,gdje je sve igrao...?
Znam da je do sada dosao trener novi i jedan igrac Drine iz Visegrada,mislim da je lijevi bek. Za sada su Focu napustili trenar Radovic i Nedjo Suka :cry:
Ne znam tacno koliko ima godina ali mislim da je '86 ili '87 godiste,igrao za Slaviju u vreme onih njenih prvih meceva u Evropi protiv Santa Julie i Otelula ali je nakon toga kako kazu "oteran" u Famos iz Vojkovica.Definitivno za mene jedan od najboljih napadaca lige RS,sto je pokazao i ove sezone,mislim da je bio najbolji strelac.


p.s.Napustio vas je i Milan Muminovic,otisao u Rudar. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Starac Fočo
Postovi: 117
Pridružen/a: 21 feb 2011, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Starac Fočo » 29 jun 2011, 18:03

Devil je napisao/la:

p.s.Napustio vas je i Milan Muminovic,otisao u Rudar. ;)
Nije Muma otisao u Rudar, prica se da bi mogao u Slaviju,ali jos nista nije potvrdjeno!

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Bistrik » 30 jun 2011, 08:21

i kakve su ambicije Sutjeske u slijedečoj sezoni.

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.