FK Leotar

Avatar
SB90
Postovi: 302
Pridružen/a: 02 dec 2012, 17:43
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la SB90 » 14 apr 2013, 22:16

VAM je napisao/la:Cestitke na igri,uz malo srece ste ih mogli dobiti.Takodje cestitke,ko god da je zahtjevao da se ukloni ono ruglo od transparenta,s primitivcima ne ide drukcije..Samo naprijed momci...
majstore, pa u ustavu republike srpske pise da je glavni grad sarajevo :D

evo ti ovdje na stranici 4, clan 9

http://skupstinabd.ba/ustavi/rs/Ustav_bosanski.pdf
Sasa Kajkut pitarima tabut!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la Mancini » 14 apr 2013, 22:18

MrMuscle je napisao/la:
VAM je napisao/la:Cestitke na igri,uz malo srece ste ih mogli dobiti.Takodje cestitke,ko god da je zahtjevao da se ukloni ono ruglo od transparenta,s primitivcima ne ide drukcije..Samo naprijed momci...
Ta lokacija ti je ruglo... ;)
Veliko ruglo. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Colorado
Postovi: 478
Pridružen/a: 03 maj 2010, 16:22
Lokacija: BORDO SARAJEVO !

Re: FK Leotar

Post Postao/la Colorado » 14 apr 2013, 22:36

VAM je napisao/la:Cestitke na igri,uz malo srece ste ih mogli dobiti.Takodje cestitke,ko god da je zahtjevao da se ukloni ono ruglo od transparenta,s primitivcima ne ide drukcije..Samo naprijed momci...
vas transaprent šugavog manjeg entiteta nije ruglo , seljaci jedni jadni . OVO JE BOSNA I HERCEGOVINA ! TO MORAS NAUCITI I TI I tebi slicni primitivci

Oxidenks
Postovi: 252
Pridružen/a: 09 apr 2013, 15:16
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la Oxidenks » 15 apr 2013, 00:28

Znao sam da mozete bar do boda. Cestitke!

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la Buu » 15 apr 2013, 00:32

Cestitam, sad kad dodjete na Grbavicu necemo vas opaliti 8:0.
NO PYRO NO PARTY

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la zeljo4life » 15 apr 2013, 00:34

Buu je napisao/la:Cestitam, sad kad dodjete na Grbavicu necemo vas opaliti 8:0.
:D
Amare hvala ti...

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la PL BiH -1 » 15 apr 2013, 00:39

Buu je napisao/la:Cestitam, sad kad dodjete na Grbavicu necemo vas opaliti 8:0.
Ne kaze se tako. Nego se kaze sad smo kvita sto smo vas ostavili u ligi prosle godine.

Vecina vas to ne zna ali Zeljo i Leotar imaju mozda i najbolje odnose od svih klubova u BiH. Nikad nigdje Zeljo nije bio niti ce biti bolje ugosten kao sto je to slucaj vec godinama u Trebinju. I najdraze gostovanje strucno stabu je uvijek Trebinje.

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la ennis » 21 apr 2013, 16:41

Ovo sto sam vidio sad znaci svaka cast navijacima Leotara,prolaze Mostarci ispod njih sasvim normalno,ovo i jeste normalno negdje drugo ali kod nas je nesto neobicno.Ne mogu sprati ljagu sa sebe za neke skore ispade ali za ovo zasluzuju pohvalu
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
kazu
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:59
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la kazu » 21 apr 2013, 16:47

ennis je napisao/la:Ovo sto sam vidio sad znaci svaka cast navijacima Leotara,prolaze Mostarci ispod njih sasvim normalno,ovo i jeste normalno negdje drugo ali kod nas je nesto neobicno.Ne mogu sprati ljagu sa sebe za neke skore ispade ali za ovo zasluzuju pohvalu
bogami tesko da je normalno bilo gdje drugo.

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 21 apr 2013, 16:56

trebinje i mostar,velez i leotar su prijateljski gradovi odnosno klubovi....nekoliko puta sam bio u trebinju i kad sam rekao da sam iz mostara i da navijam za velez ljudi su me drugacije gledali tj gotivili

trebinjci vole velez dosta ih i navija za velez

bilo kako bilo i navijavi leotara su uvijek dobro doli u mostar i ovim putem ih pozdravljam iz suncanog mostara
nek bolji pobjedi tj moj velez :)

old school
Postovi: 739
Pridružen/a: 17 okt 2010, 21:37
Lokacija: Grbavica bb.
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la old school » 22 apr 2013, 23:50

MrMuscle je napisao/la:
VAM je napisao/la:Cestitke na igri,uz malo srece ste ih mogli dobiti.Takodje cestitke,ko god da je zahtjevao da se ukloni ono ruglo od transparenta,s primitivcima ne ide drukcije..Samo naprijed momci...
Ta lokacija ti je ruglo... ;)
a koji transparent je u pitanju i ako mi neko moze reci jesu li se tigrovi ovi odlucili ozbiljnije baviti tribinom ili moze i na pp
I kad nas svi otpišu,stave na stub srama,diskreditiraju. Mi se vratimo,ne zato što smo Real Madrid već zato što postoji i onaj najsitniji atom ponosa zbog kojeg se i zadnja šuga koja nosi taj grb na dresu bori kao životinja.Ne placi stara to je od batina!

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la Anonimac » 30 jun 2013, 08:38

Leotar: Klub bez igrača, trenera, uprave...

Leotar je jedini premijerligaški klub u Bosni i Hercegovini koji još nije počeo pripreme, manje od mjesec prije početka nove sezone.

Ono što još više zabrinjava Trebinjce kojima je Leotar na srcu jeste činjenica da se još ne nazire nikakav plan.

Teški i neizvjesni dani su pred Leotarom. Igrački kadar uveliko se osuo, nema stručnog štaba jer je trener Vladimir Gaćinović preuzeo Zvijezdu, a zapravo je najveći problem to što klub već više od šest mjeseci egzistira bez predsjednika i upravnog odbora. I najgore je što njihov izbor nije ni na vidiku.

Jedini koji u ovom teškom i neizvjesnom vremenu za trebinjskog premijerligaša posjećuje Police je direktor stadiona Radoslav Kundačina, koji pokušava da nađe rješenje kako bi klub počeo s pripremama za novu sezonu već početkom naredne sedmice.

Prema njegovim riječima, ovog vikenda trebali bi biti obavljeni razgovori s predstavnicima gradskih vlasti o statusu kluba, njegovom daljnjem radu i postojanju. Vlastodršci, čini se, drže ključ za izlaz iz ove veoma mučne situacije u koju je zapao FK Leotar u svojoj 90. godini postojanja.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
sukna
Postovi: 79
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:05
Lokacija: Trebinje Republika Srpska
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la sukna » 02 jul 2013, 19:39

Ove godine pakujemo teske kofere i idemo u RS Ligu da igramo....teska situacija, a niko nije zainteresovan da je popravi, tipujte slobodno da Leo ispada ove godine !
I da mi ponude milione milione, neboj se ti Leo ostat cu kraj tebe :) !

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la AlemC85 » 02 jul 2013, 19:49

sukna je napisao/la:Ove godine pakujemo teske kofere i idemo u RS Ligu da igramo....teska situacija, a niko nije zainteresovan da je popravi, tipujte slobodno da Leo ispada ove godine !
pa pokušajte učiniti nešto, još nije kasno, gdje će klub takve tradicije da ispadne, a uz to ste bivši prvaci? :?

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la tepsija » 02 jul 2013, 19:55

Teško da se može zaboraviti neuobičajena dobrodošlica za naše uvjete...kada je Red Army prolazio preko tribine gdje su bili domaći navijači...i gdje su Velež i Red Army dobili pljesak.
To dovoljno govori o tom klubu i njegovim navijačima.
Želim vam puno sreće,da opstanete i ustrajete.
Veliki sportski pozdrav za prijateljski klub Leotar.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
moRAja
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 maj 2013, 21:01
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la moRAja » 03 jul 2013, 22:29

I meni je zao situacije u kojoj se Leotar nasao. Nadam se stabilizaciji jer su on i moj Velez dva najstarija hercegovacka kluba u premijer ligi. Sretno trebinjci i da se sto prije trznete
Za koga navijas? Pa za Velez brato. Ja sam mostarac nemam za koga drugo

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la maxmore » 17 jul 2013, 20:17

Gošk - Leotar 2-0 :o . Baš je teška situacija?
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la Mokroguz » 17 jul 2013, 21:48

maxmore je napisao/la:Gošk - Leotar 2-0 :o . Baš je teška situacija?
Odlicno. :twisted:
Ojestim vec ukus 3 boda nama.

Ipak, necu da budem ters ni provokator; nek vam je sa srecom u buduce, ali ne protiv nas. :mrgreen:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la vivaILchelik » 21 jul 2013, 17:54

slika
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Leotar

Post Postao/la astra1922 » 22 jul 2013, 08:50

nadam se da leotar nece napustiti takmicenje jer vjerujem da im je ipak jeftinije odigrati sezonu u premijerligi nego u rs-u.ako se zna da ce dobiti od sponzora bh telekoma onaj novac za sluzbena lica i za kartone.znaci samo putovanja placaju a to bi u u prvoj ligi morali placati
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.