FK Drina Zvornik

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinin vuk » 11 sep 2010, 12:48

Šteta jbg,ja se ponadao,mada sve u svemu s tim da sam pratio JSL prošle godine dobili smo dobro pojačanje.Odbrana će ako ništa biti jača,a valjda smo ekipa koja konačno može dobit prosječni Travnik.Sve u svemu bit će danas zanimljivo gledat tim posle pauze,da vidim je li ima promjena ili ne,jer ukoliko se danas ne osvoje tri boda ispali smo nažalost.Sve u svemu dobar potez što se tiče samog brazilca,da budem iskren ja sam očekivao da će OFK produžiti ugovor s njim,al jbg oni imaju jaku školu i poznati su da svojoj djeci daju šansu...
slika
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Elektrika
Postovi: 177
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:42
Lokacija: Tamo gdje je uvijek špica!
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Elektrika » 11 sep 2010, 18:17

Javi se vuče :lol:

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Dylan Dog » 11 sep 2010, 18:17

Auu,vodi Travnik pred kraj utakmice u Zvorniku,hiljade domacih ultrasa su u soku :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Esii TM87 » 11 sep 2010, 18:19

Vuce sretan povratak u realnost :cry: :cry:
1921-2011

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la CoDe » 11 sep 2010, 18:19

Vama , je nizi rang 1000 % .
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
Elektrika
Postovi: 177
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:42
Lokacija: Tamo gdje je uvijek špica!
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Elektrika » 11 sep 2010, 18:20

Esii TM87 je napisao/la:Vuce sretan povratak u realnost :cry: :cry:
Yebe se njemu ima on Partizan to je njegova prva ljubav ;)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Devil » 11 sep 2010, 18:31

Jbt gori ste od Metalca,ne mozete pobediti pa da ga jbs.I oni su danas promasili penal bas kao i vi.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la harishp » 11 sep 2010, 18:34

Devil je napisao/la:Jbt gori ste od Metalca,ne mozete pobediti pa da ga jbs.I oni su danas promasili penal bas kao i vi.
Ma kakvi metalci,samo violina i sargija uspjeva u tom kraju. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Hellas
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 avg 2009, 17:29
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Hellas » 11 sep 2010, 18:37

Ejs da oće ispasti :twisted:. Ne znam kad je Travnik nekog dobio u gostima. Jel ikad :D ?

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Stole iz Bora » 11 sep 2010, 18:37

Hellas je napisao/la:Ejs da oće ispasti :twisted:. Ne znam kad je Travnik nekog dobio u gostima. Jel ikad :D ?
Jeste.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
ultras
Postovi: 117
Pridružen/a: 31 avg 2008, 01:28
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ultras » 11 sep 2010, 19:01

drinin vuk je napisao/la:Šteta jbg,ja se ponadao,mada sve u svemu s tim da sam pratio JSL prošle godine dobili smo dobro pojačanje.Odbrana će ako ništa biti jača,a valjda smo ekipa koja konačno može dobit prosječni Travnik.Sve u svemu bit će danas zanimljivo gledat tim posle pauze,da vidim je li ima promjena ili ne,jer ukoliko se danas ne osvoje tri boda ispali smo nažalost.Sve u svemu dobar potez što se tiče samog brazilca,da budem iskren ja sam očekivao da će OFK produžiti ugovor s njim,al jbg oni imaju jaku školu i poznati su da svojoj djeci daju šansu...
slika
ko ce kome cestitati?vuce kako je gubiti kod kuce?
ultra nije od danas do sutra ultra je vječno

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinin vuk » 11 sep 2010, 19:03

Drago mi je da Travnik ima toliko navijaca ,ako nigdje bar ih na netu ima,fino je stvarno,bas onako nekako lijepo za vidjet,ja se prvi radujem sto vidim da Travnik ima toliko fanova,sve mi nekako toplo oko srca! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la harishp » 11 sep 2010, 19:04

Znaci svima je drago..............ucerao. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinin vuk » 11 sep 2010, 19:05

Elektrika je napisao/la:
Esii TM87 je napisao/la:Vuce sretan povratak u realnost :cry: :cry:
Yebe se njemu ima on Partizan to je njegova prva ljubav ;)
Elektrika jbg i ti bi volio imat prvu ljubav,al jbg jednostavno jos to u zivotu nisi imao! :oops:
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
ultras
Postovi: 117
Pridružen/a: 31 avg 2008, 01:28
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ultras » 11 sep 2010, 20:20

pa jeste li tako losi bili ili sta vec?dobar sam prognozer ha pusti ove sto se raduju tudjem uspjehu ne vole oni ni sebe
a kamo li Travnik.Sad nam dolazi ranjeni Velez kojeg moramo na mesarski nacin dobiti jer tek ce tad ova 3 boda
imati vrijednost.Uzivaj vuce.
ultra nije od danas do sutra ultra je vječno

Avatar
drH
Postovi: 1966
Pridružen/a: 13 jun 2010, 15:31
Lokacija: Mostar/Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drH » 11 sep 2010, 21:18

ultras je napisao/la:pa jeste li tako losi bili ili sta vec?dobar sam prognozer ha pusti ove sto se raduju tudjem uspjehu ne vole oni ni sebe
a kamo li Travnik.Sad nam dolazi ranjeni Velez kojeg moramo na mesarski nacin dobiti jer tek ce tad ova 3 boda
imati vrijednost.Uzivaj vuce.
To si pogodio, neznate vi drugacije!

januar
Postovi: 141
Pridružen/a: 20 avg 2010, 21:28
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la januar » 11 sep 2010, 21:19

B o X je napisao/la:
drinin vuk je napisao/la:O super dobili smo stvarno dobro pojacanje.Kako je taj momak igrao prosle godine protiv Partizana i Zvezde.Odlican stoper,mislim prava stvar je uradjena,danas obavezno na stadion ici i navijati,lijepa vijest,mislim da dolaze bolji dani za Drinu.Inace mislim da je ovo drugi stranac u istoriji Drine...
SAMO TEBI VERNI SAMO TEBI DRINO ODANI VOLIMO TE NISMO PRODANI!
Nažalost, kako reče Milanović, Karvaljo će svoj debi imati tek u sedmom kolu protiv Željezničara na Grbavici

Dotad ce te biti u drugoj ligi ****! :!:

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Stivi_Dzi » 11 sep 2010, 21:24

Pokajao se nacelnik sto dade tolku lovu u obnovu stadiona ! :D :D
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Avatar
ultras
Postovi: 117
Pridružen/a: 31 avg 2008, 01:28
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ultras » 11 sep 2010, 22:42

drH je napisao/la:
ultras je napisao/la:pa jeste li tako losi bili ili sta vec?dobar sam prognozer ha pusti ove sto se raduju tudjem uspjehu ne vole oni ni sebe
a kamo li Travnik.Sad nam dolazi ranjeni Velez kojeg moramo na mesarski nacin dobiti jer tek ce tad ova 3 boda
imati vrijednost.Uzivaj vuce.
To si pogodio, neznate vi drugacije!
pogodio ili ne,vama je degenek.Samo mi pojasni ovo listica,sibenik,drina to je mesarski uspon forme jeli?
ultra nije od danas do sutra ultra je vječno

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la drinin vuk » 11 sep 2010, 23:11

ultras je napisao/la:pa jeste li tako losi bili ili sta vec?dobar sam prognozer ha pusti ove sto se raduju tudjem uspjehu ne vole oni ni sebe
a kamo li Travnik.Sad nam dolazi ranjeni Velez kojeg moramo na mesarski nacin dobiti jer tek ce tad ova 3 boda
imati vrijednost.Uzivaj vuce.
Evo kratkog izvjestaja.Dominacija Drine tokom citavih 90 minuta,ziceri su masani,cak i penal u drugom poluvremenu.Teren uzasan,prosto se lopta nije mogla kotrljat na jednoj strani.Travnik iskoristio jedinu pravu sansu i iz kontre dosao do pobjede.Sudjenje potpuno objektivno i mozda cak i domacinsko u nekim momentima.Jednostavno danas Drina nije nista uspjela ubacit u mrezu tako da je opstanak vec izgubljen.Isto tako Vukovi su pokazali kako se navija i slobodno mogu reci odrzali cas svim grupama,jer ni jedne psovke ka gostima,ni jedne jedine parole protiv gostiju,pjevanje tokom cijelog meca,a oni zabari od policije su smjesni,na nas stadion nas pustaju nakon pocetka utakmice.Sve u svemu pobjeda Travnika,a Drina ovakvom igrom opstanak cini se izgubila,a vrlo moguce da ce izgubit i trenera,na radost Vukova,upravu bi isto mogli,ono sto ostaje ostaje stadion koji moze nosit to ime,te Vukovi koje niko ugasiti ne moze.
Zadnja izmjena: drinin vuk, dana/u 11 sep 2010, 23:19, ukupno mijenjano 1 put.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.