FK Kozara Gradiška

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 13 jan 2012, 19:37

po'marke je napisao/la:
Devil je napisao/la:Je li vam stigao i Pejic iz Sloge,Beogradjanin,igrao za U21 BIH reprezentaciju ? :?
Zadnjih dana sam cuo da treba preci.
Momak je iz Doboja, kakav Beograd! :mrgreen: Jos kao djecak presao iz Sloge u OFK Beograd...

Pa nas kolega pabizo rece da je to gotova stvar a ja dok ga ne vidim u crveno bijelom dresu, nista ne vjerujem :)

jel znas ti ista o tom igracu i njegovim kvalitetima?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 13 jan 2012, 19:37

po'marke je napisao/la:
Devil je napisao/la:Je li vam stigao i Pejic iz Sloge,Beogradjanin,igrao za U21 BIH reprezentaciju ? :?
Zadnjih dana sam cuo da treba preci.
Momak je iz Doboja, kakav Beograd! :mrgreen: Jos kao djecak presao iz Sloge u OFK Beograd...
Momak je rodjen u Beogradu. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 13 jan 2012, 23:22

Avalanche je napisao/la:
po'marke je napisao/la:
Devil je napisao/la:Je li vam stigao i Pejic iz Sloge,Beogradjanin,igrao za U21 BIH reprezentaciju ? :?
Zadnjih dana sam cuo da treba preci.
Momak je iz Doboja, kakav Beograd! :mrgreen: Jos kao djecak presao iz Sloge u OFK Beograd...

Pa nas kolega pabizo rece da je to gotova stvar a ja dok ga ne vidim u crveno bijelom dresu, nista ne vjerujem :)

jel znas ti ista o tom igracu i njegovim kvalitetima?
Gledao sam ga par puta u BSK-u,i mogu reci pristojan igrac,ne za nekih velikih dometa,ali za nekog igraca u rotaciji u srednjem/slabijem klubu itekako dobar.Pozicije mu se menjaju,gledao sam ga i na stoperu i na zadnjem veznom i vise mi se dopada na zadnjem veznom.Ima lep pregled igre i dobar pas,ali je malo slabiji u duelu posto je bio nekako sicusan,ne znam kakav je sada,citao sam neke komentare u Slogi su bili itekako zadovoljni sa njim,kazu da im je bio jedan od glavnih igraca proslu polusezonu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 14 jan 2012, 01:50

Devil je napisao/la:
po'marke je napisao/la:
Devil je napisao/la:Je li vam stigao i Pejic iz Sloge,Beogradjanin,igrao za U21 BIH reprezentaciju ? :?
Zadnjih dana sam cuo da treba preci.
Momak je iz Doboja, kakav Beograd! :mrgreen: Jos kao djecak presao iz Sloge u OFK Beograd...
Momak je rodjen u Beogradu. ;)
Odlican nogometas je Pejic i jako kulturan i fin momcic i bice od koristi g.Jagodicu---SRETNO MU BILO

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 24 jan 2012, 18:32

[youtube][/youtube]

gollum
Postovi: 1443
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la gollum » 24 jan 2012, 20:29

Gdje će Basara?
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 24 jan 2012, 21:24

gollum je napisao/la:Gdje će Basara?
taj smeker nek ide gde hoce ali sa onakvom igrom moze samo hodat po modnoj pisti :)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 24 jan 2012, 22:11

@Avalanche onaj Maletic za koga sam ja mislio da pitas na kraju zavrsi u Crvenoj Zemlji.Pa nisam daleko bio,pogodio sam entitet. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 24 jan 2012, 23:45

Devil je napisao/la:@Avalanche onaj Maletic za koga sam ja mislio da pitas na kraju zavrsi u Crvenoj Zemlji.Pa nisam daleko bio,pogodio sam entitet. :mrgreen:
haha a jooj mora da je dobar igrac kad je zavrsio kod Nedje Ilica :)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 26 jan 2012, 00:17

Jesu vama pocele pripreme ?

Pitam to iz razloga sto Popovica vidjaju po Ist.Sarajevu,da li to znaci da se vraca u redove Slavije ? :?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 26 jan 2012, 03:41

Devil je napisao/la:Jesu vama pocele pripreme ?

Pitam to iz razloga sto Popovica vidjaju po Ist.Sarajevu,da li to znaci da se vraca u redove Slavije ? :?
pripreme traju vec 10 dana a Popovica smo sutnuli nazad u Slaviju goreg igraca nisam gledao da je igrao za Kozaru :)

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la pabizo » 26 jan 2012, 10:15

Avalanche je napisao/la:
Devil je napisao/la:Jesu vama pocele pripreme ?

Pitam to iz razloga sto Popovica vidjaju po Ist.Sarajevu,da li to znaci da se vraca u redove Slavije ? :?
pripreme traju vec 10 dana a Popovica smo sutnuli nazad u Slaviju goreg igraca nisam gledao da je igrao za Kozaru :)
Velika podrška treneru Vladi Jagodicu i ne sumnjam da nece napraviti dobar tim,,,,,,,,

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Devil » 26 jan 2012, 20:11

Avalanche je napisao/la:
Devil je napisao/la:Jesu vama pocele pripreme ?

Pitam to iz razloga sto Popovica vidjaju po Ist.Sarajevu,da li to znaci da se vraca u redove Slavije ? :?
pripreme traju vec 10 dana a Popovica smo sutnuli nazad u Slaviju goreg igraca nisam gledao da je igrao za Kozaru :)
Cuj ? :?
Znam da je on jos kod onog proslog trenera,ko ono bese pre Jagodica na letnjim pripremama odigrao lose jednu utakmicu,protiv Zvijezde cini mi se kada ste pukli ono nesta puno,i da je taj trener rekao da Goca i jos par nece vise igrati u ekipi.
Od igraca Slavije sa kojima sam pricao(3-4) su mi rekli da je Popovic jedan od najspremnih igraca lige,a i ono sto sam gledao moram reci da dok je igrao u Slaviji bio je jedan od najboljih desnih lige.
Sada sta se desava sa njim ko zna. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 26 jan 2012, 21:57

Devil je napisao/la:
Avalanche je napisao/la:
Devil je napisao/la:Jesu vama pocele pripreme ?

Pitam to iz razloga sto Popovica vidjaju po Ist.Sarajevu,da li to znaci da se vraca u redove Slavije ? :?
pripreme traju vec 10 dana a Popovica smo sutnuli nazad u Slaviju goreg igraca nisam gledao da je igrao za Kozaru :)
Cuj ? :?
Znam da je on jos kod onog proslog trenera,ko ono bese pre Jagodica na letnjim pripremama odigrao lose jednu utakmicu,protiv Zvijezde cini mi se kada ste pukli ono nesta puno,i da je taj trener rekao da Goca i jos par nece vise igrati u ekipi.
Od igraca Slavije sa kojima sam pricao(3-4) su mi rekli da je Popovic jedan od najspremnih igraca lige,a i ono sto sam gledao moram reci da dok je igrao u Slaviji bio je jedan od najboljih desnih lige.
Sada sta se desava sa njim ko zna. :roll:
Sa tom reputacijom je i dosao kod nas ali brate taj je trom ko bumbar ne moze da prodje nikoga a da ne pricam u odbrani da babu moje ne moze sacuvat, zadnje kolo protiv Zelje istrosio je sve kredite kad je bio kriv za oba gola, stvarno ne znam kako je igrao prije i sta se sa njim desilo ali po ovome sto sam ja vidio ja ne znam ko je njemu uopste dozvolio da igra fudbal :)

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la SirAlexFerguson » 08 feb 2012, 15:49

Dobrodošli u Široki Brijeg, u ime nas Širokobriježana na forumu ističem vašim igračima i vodstvu dobrodošlicu i želim vam sve najbolje u nastavku prvenstva
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 09 feb 2012, 02:25

SirAlexFerguson je napisao/la:Dobrodošli u Široki Brijeg, u ime nas Širokobriježana na forumu ističem vašim igračima i vodstvu dobrodošlicu i želim vam sve najbolje u nastavku prvenstva
hvala ljepo ali nece jos za Siroki Brijeg :(

Snijeg mjenja plan priprema

Zbog veličine snježnog pokrivača i vremenskih neprilika u cjeloj BiH promjenjen je plan priprema FK Kozara.

Prijateljska utakmica sa Slogom iz Srbca koja je trebala da se odigra danas biće odigrana u subotu 11. 02. 2012. u Krupi na Vrbasu, a put na pripreme u Široki Brijeg odgođen je dok se za to ne stvore povoljni uslovi, što se očekuje početkom sljedeće nedelje.

http://www.fkkozara.info/novosti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la SirAlexFerguson » 09 feb 2012, 09:07

Dođite što prije u ovu snježnu idilu
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la Avalanche » 15 feb 2012, 17:58

FK Kozara je u dva dana odigrala dvije prijateljske utakmice juce je savladan Ljubic iz Prnjavora 6-0 ( strelci su bili Spasojević 2, Malbašić 2, Letić i Studen.) i danas je savladana Crvena Zemlja iz Nove Vesi 3-0 (Spasojević, Kovačević i Studen.)

U Petak 17.02. fudbaleri i strucni stab trebali bi krenuti za Siroki Brijeg gde ce boraviti oko 10 dana i odgirati jos nekoliko prijateljskih utakmica.

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la v_b_8_9 » 22 feb 2012, 11:37

Prijateljska utakmica u Mostaru:
Kozara - Iskra Bugojno 0-0

sb citizen
Postovi: 162
Pridružen/a: 29 apr 2009, 14:22
Kontakt:

Re: FK Kozara Gradiška

Post Postao/la sb citizen » 23 feb 2012, 15:03

kako čujem pripremate se u ŠB, valjda ste zadovoljni uvjetima i sve najbolje u nastavku prvenstva ;)

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.