FK Proleter Teslić

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 27 jan 2014, 23:13

Curguz po 1000 put trener Proletera.
2006.je tim Proletera vratio u prvu ligu RS nakon 11 godina,ali je imao i odlicnu ekipu te godine.
u druga dva pokusaja nista posebno.
Blizu povratka u klub je Dado Panić,koji se bavio malim fudbalom otkad je otišao iz Sloge. Prica se o dolasku golmana Nikole Trogrlića -proleter vec dugo muku muci sa svojim golmanima.
Dobra stvar za teslicane da ce ove godine odigrati par utakica sa Premierligasima ,sto je u zadnje vrijeme rijetko bila praksa.
Los scenario za proleter mogao bi biti dolazak nekih curguzovih igraca iz drugih gradova .Bivsi trener Anto Petrovic podmladio je ekipu ,u timu su bili samo igraci ponikli u teslicu ,mnogi klinci i par starijih igraca.
Proleter je mozda prerano i usao u 1.ligu ,jer se to nije ocekivalo prosle godine-ali eto mladi tim se drzao i zauzeo 10. mjesto (od 14 ekipa).
Ajvatar

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 10 feb 2014, 23:45

radnicki iz lukavca deklasirao proleter na Banji Vrucici .
na poluvremenu bilo 0-3 za Radnicki.U 2. poluvremenu gavric je postigao utjesni gol za teslicane
Ajvatar

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 13 feb 2014, 18:11

bice zajebano proljece.
Proleter T- Borac Jelah (2. liga federacije) 2-2 (0-2)
Ajvatar

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 14 feb 2014, 01:09

Valjda ce uspjeti ostati 1.ligi RS,ali po ovim rezultatima iz prijateljskih tekmi ja nisam bas previse optimistican :oops: .Valja mi doći sad na proljece na Radolinku da pogledam jednu tekmu Proletera,nisam dugo ih gledao ;)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 24 mar 2014, 23:46

nakon poraza od 3-o u mrkonjicu ,proleter pobjedio direktnog konkurenta za opstanak Borac Šamac 4-1.
iako su imali vise od igre u prvom poluvremenu rezultat je bio nerjesen 1-1.uz promasen penal Proletera
U 2. p iskoristen je igrac vise i ekipa iz teslica dosla je do laganog trijumfa .
3 gola najboljeg strijelca Markovica ,,Roke'' i jedan Djekanovica
Ajvatar

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 24 mar 2014, 23:53

katalinski je napisao/la:nakon poraza od 3-o u mrkonjicu ,proleter pobjedio direktnog konkurenta za opstanak Borac Šamac 4-1.
iako su imali vise od igre u prvom poluvremenu rezultat je bio nerjesen 1-1.uz promasen penal Proletera
U 2. p iskoristen je igrac vise i ekipa iz teslica dosla je do laganog trijumfa .
3 gola najboljeg strijelca Markovica ,,Roke'' i jedan Djekanovica
Je'l brani Nidzo Trogrlic? :).
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
soxx
Postovi: 13558
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la soxx » 24 mar 2014, 23:56

Koji klub igra na onom stadionu gore na banji?

Sent from my HTC One V using Tapatalk

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 25 mar 2014, 00:02

soxx je napisao/la:Koji klub igra na onom stadionu gore na banji?

Sent from my HTC One V using Tapatalk
Mozda Mineral, ali ja nisam dodatno upoznat toliko s tim pa vjerujem da drug @katalinski sigurno mnogo bolje zna ;)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 25 mar 2014, 11:52

trogrlic brani,losa reakcija kod primljenog gola i jos jedno cudno boksanje lagane lopte...a u 2. p nije ni imao nekih prolika da se pokaze.uglavnom su zadovoljni u proleteru sa pojacanjima.
ubjedljivo najbolji igrac Panic.
Markovi nezaustavljiv takodje pred golom protivnika.
Mineral iga na terenu na Banji ,i trenutno je 1. u 3. ligi RS
Ajvatar

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 27 mar 2014, 10:37

-odlucujući Golovi pali nakon 90 , proleter ispustio bod.
-marković ponovo pogodio.
SLOBODA (NG) - PROLETER 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Antonić (51), 1:1 Marković (91), 2:1 Brkić (93).
Stadion: ’’Mlakve’’, Novi Grad.
Gledalaca: 200.
Sudija. Miloš Gigović (Gradiška).
Žuti kartoni: M. Kondić, Nišević, Radinović, Kenjalo (Sloboda), N. Popović, A. Kondić, Marković, Gavrić, Kovačić (Proleter).

SLOBODA (NG): M. Kondić, Hamzić, Mešić, Brkić, Desnica (od 46. minuta Kenjalo), Nišević, Kovačević, Jelisavac, M. Popović, Radinović (od 82. minuta Zdjelar), Antonić (od 72. minuta Vranešević).

PROLETER: Trogrlić, N. Popović, A. Kondić, D. Panić (od 57. minuta Osmić), R. Popović, N. Panić, Marković, Đekanović (od 57. minuta Galamić) Gavrić, Kovačić, Perović.

Igrač utakmice: Arnes Brkić (Sloboda, NG).
Ajvatar

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 31 mar 2014, 21:25

PROLETER - PODRINJE 4:2 (3:1)

Strijelci:1:0 Rašić (34), 2:0 D. Panić (41), 3:0 Marković (43), 3:1 Đokić (45), 4:1 Rašić (54), 4:2 Sajtanović (56).
Stadion: ''Radolinka'' u Tesliću.
Gledalaca: oko 200.
Sudija: Dalior Anđić (Omarska).
Žuti kartoni: Marković, D. Panić, Galamić (Proleter), Kikić, Kovač (Podrinje).

PROLETER: Trogrlić, N. Popović, D. Panić, Kovačić, R. Popović, N. Panić (od 74. min. Đekanović), Marković, Perović (od 46. min. Galamić), Dolić, Osmić, Rašić (od 84. min. Perišić). Trener: Zoran Ćurguz.

PODRINJE: Zvorničanin (od 16. min. Sinić), Karać (od 46. min. Sajtanović), Jusufović, Kovač, Kalajdžić, D. Arnautović, Đokić, Mičić, M. Arnautović, Kikić (od 47. min. Karjašević), Vujić. Trener: Mile Lazarević.
Ajvatar

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 12 apr 2014, 20:54

Pobjeda 3:1 nad liderom,unatoc navlacenju sudija za drinu z.
Ajvatar

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 19 apr 2014, 18:55

Pobjeda 3-1 (o-o) u lokalnom derbiju,pala Sloga.
P.S.Gavric zasluzuje poziv u mladu reprezentaciju
Ajvatar

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 20 apr 2014, 00:20

Dvije vezane pobjede od po 3:1. Drago mi je sto je pala Sloga, neka vide Vojvode tko je najbolji :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 06 maj 2014, 02:15

Gledao sam utakmicu 23 kola Proleter-Kozara, ocajna igra domace ekipe, i zasluzena pobjeda mlade ekipe Kozare od 0:2 u ekipi Proletera mogu se izdvojiti; Perovic, Kondic, Gavric i Osmic a ovi ostali su pruzili skroz losu partiju kao da utakmica nema znacaj.
Perovic i Kondic su posudjeni igraci iz FK Borac Banja Luka tako da Proleter, kako sam vidio kroz par utakmica koje sam pratio i nema neke kvalitetne igrace, sredina terena je velika rupa u igri Proletera, fali im bar 2 provjerena imena ako planiraju ostati u 1ligi RS.
IZDVOJIO BIH OD 17 DO 23 KOLA:
1.GAVRIC veliki talent
2. MILOS PEROVIC
3. KONDIC
4. OSMIC
5. MARKOVIC(ROKO)
6. KOVACIC
7. PANIC DADO



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 06 maj 2014, 10:17

bez panica ne mogu odigrati dobru partiju. broj 6 u kozari jednostavno briljirao.
od veterana u ekipi nista-rasic samo sto aute izvodi.djekanović usao pa izasao, dolic odradio koliko je mogao...za ove navedene igrace koje si nabrojao sve stoji.
utakmica zaista losa ,60% aktivne igre, svaki minut prekid ,valjanja, padanja,koskanja ,otresanja od zemlju ,mnogo zutih kartona ...
proleter si zakomplikovao situaciju oko opstanka.
zna li ko kako ce biti ove godine-ima li i onog beraza ,tj koliko ekipaa ispada -sad kad su rudar i leotar vec sigurno u 1 ligi RS naredne godine
Ajvatar

Kalounho
Postovi: 84
Pridružen/a: 16 okt 2013, 11:24
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Kalounho » 06 maj 2014, 11:35

katalinski je napisao/la: zna li ko kako ce biti ove godine-ima li i onog beraza ,tj koliko ekipaa ispada -sad kad su rudar i leotar vec sigurno u 1 ligi RS naredne godine
Ispadaju dvije ekipe zbog Leotara a ako ispadne i Rudar onda 3 ispadaju.Baraz ima uveden je ove sezone,znaci ako ispadne Rudar 11 na tabeli ce u baraz a ako ostane Rudar(sto se iskreno nadam) onda ce 12 u baraz. :D

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 06 maj 2014, 11:48

Neznam kakva je situacija u klubu, al imam osjecaj da ih sa onakvom igrom, na godinu gledamo u 2ligi Srpske, cudno mi je da Curguz kao iskusni strateg koristi Rasica, igrac koji je skoro neprimjetan u igiri.
Cuo sam da uprava nije zadovoljna sa Kovacicem, a ja msm da on ne igra na pravoj poziciji.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 07 maj 2014, 18:48

slika
U teslicu pocela sa radom akademija fudbala Sporting.
treneri :Anto Petrović , Vedran Gačić ,B.Jelić i D.Grbić-clanovi stare uprave proletera.
Ime akademije za ljude van teslica mozda nije toliko simpaticno, ali teslicane vjerovatno podsjeca na diskoteku iznad streljane, pa tako i na neka bolja vremena.
Ajvatar

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 07 maj 2014, 21:38

Konacno nesto dobro u Teslicu, nadam se da je odaziv djece dobar, to je generaci 02'-06'?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.