FK Proleter Teslić

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 09 maj 2014, 07:53

Kakva su vasa misljenja, hoce li se Proleter spasiti ispadanja, ima dva gostovanja i kod kuce docekuje Rudar U.
Msm da bi bodove mogao izvuci samo na utakmici sa Rudarom, jer u gostima nemaju ni jednu pobjedu a kako znam ni remi.
Pa, sta su vasa predvidjanja?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 13 maj 2014, 16:20

Porazom od kozare stvari su ucinili komplikovani.protiv gackog uzeli bod u gostima ,iako su vodili.bice guravo ali stata ako ne opstanu-bicezanimljiva liga sljedece godine-sa rudarom i leotarom
Ajvatar

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 14 jun 2014, 09:46

Kvalitet mladog Gavrica je prepoznat u Sarajevu, dali ko poznaje kakvo je stanje, hoce biti pojacanja, ko jos odlazi i slicno?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Ado76
Postovi: 3111
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Ado76 » 19 jun 2014, 11:11

slave je napisao/la:Kvalitet mladog Gavrica je prepoznat u Sarajevu, dali ko poznaje kakvo je stanje, hoce biti pojacanja, ko jos odlazi i slicno?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Druže pošto vidim da si fino upoznat sa situacijom u Proleteru da mi malo pobliže predstaviš "malog" Gavrića, kakav je,za njega najbolja pozicija u ekipi, broj nastupa, fizička sprema...Izvini ako si negdje već opisao ali nisam to pronašao.Pozz
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 19 jun 2014, 13:08

Pozdrav, Gavric je pravi borac na terenu imao je najvise minuta u Proleteru, nastupao je na svakoj utakmici, njegova najbolja pozicija je desno krilo(bas ta gdje je Sarajevo slabo) a poseban kvalitet je u tom pored sjajnog driblinga i brzine sto koliko je ukljucen u napadu, toliko je u odbrani, stvarno je veliki talent za Proleter je postigao 13 golova. Msm da Sarajevo ima pravi skaut tim. I iako sam iz R.S. radujem se ovom sto se desava u Sarajevu i BH fudbalu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Ado76
Postovi: 3111
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Ado76 » 19 jun 2014, 15:42

slave je napisao/la:Pozdrav, Gavric je pravi borac na terenu imao je najvise minuta u Proleteru, nastupao je na svakoj utakmici, njegova najbolja pozicija je desno krilo(bas ta gdje je Sarajevo slabo) a poseban kvalitet je u tom pored sjajnog driblinga i brzine sto koliko je ukljucen u napadu, toliko je u odbrani, stvarno je veliki talent za Proleter je postigao 13 golova. Msm da Sarajevo ima pravi skaut tim. I iako sam iz R.S. radujem se ovom sto se desava u Sarajevu i BH fudbalu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Hvala puno prijatelju na jako finim informacijama o Gavricu.Drago mi je da je jedan tako mlad momak prikljucen prvom timu iako po godinama moze za kadete jos igrati.Mislim da ce voditi veliku borbu sa Duljevicem za to desno krilo,a ako je dobar i u defanzivi mislim da bi onda mogao imati veliku buducnost u Sarajevu.Hvala jos jednom i nema veze odakle je ko meni je jako drago sto je momak tu i kao sto vidis prosla su vremena kada je neko gledao odakle ko dolazi,hvala bogu.Veliki pozdrav i otvorena su ti vrata Koseva da gledamo Gavru u bordo dresu :clap:
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 19 avg 2014, 14:24

Curguz u proleter doveo Mahmutovića iz Sloge D.,a kako je proleter bio neefikasan ,trebalo bi to biti dobro pojačanje.
takođe vratio se Gavrić ,kome je propao odlazak u sarajevo
Ajvatar

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 17 sep 2014, 19:12

Sta je reci za Curguza? Hoce li nakon ovog poraza otici sa klupe ili se agonija nastavlja? Msm da sto prije ode da ce se stvari promjeniti, forsira 3 napadaca a to vidi se nema smisla. Ako ima neko kakvu informaciju ???

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 18 sep 2014, 10:27

Zoran Ćurguz nije više trener Proletera iz Teslića.

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 18 sep 2014, 23:22

Ooo dobro je, Curguz nije los stateg ali Proleter nema ekipu za u toj mjeri ofanzivnu igru kako on zamislja, ekipa nije uigrana, sve manje ljudi na tribinama.

a sad moze da pocne...
AJMO.....AJDE.....
SVI U NAPAD!!!!

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 20 sep 2014, 19:11

Dobra partija Proletera u NG. Nesretno su izgubili, ali napredak u igri si vidi, cestitao bih novom treneru, polako se slazu kockice, Mahmutovic sve bolji.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2014, 13:19

slave je napisao/la:Dobra partija Proletera u NG. Nesretno su izgubili, ali napredak u igri si vidi, cestitao bih novom treneru, polako se slazu kockice, Mahmutovic sve bolji.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Za Slogu dok je igrao, Jedna utakmica Jedan gol, ali jbg nije mog'o sam ih ostavit u drugoj ligi. :D

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 13 jan 2015, 17:14

Zna li neko sta vise o mili lazarevicu...kakav je trener ,koga je vodio prije F.K.P. ;sta moze objektivna teslicka publika da ocekuje?
Ajvatar

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 14 jan 2015, 14:35

Moze da ocekuje dovodjenje njegovih igraca, doci ce 4 nova igraca, velike pare se trose a klub ide u 2LRS :crazy: zalosno, Mahmutovic otisao, sramota sta se desava, Teslic i Leadersi zasluzuju bolje. :salut:

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 14 jan 2015, 15:49

Valjda necete opet ispasti iz lige. I Sloga je prosle godine najavljivala ulazak u PL a zavrsili u 2. ligi RS-a. :crazy: Ko zna kada cemo se vratiti u 1. ligu. Gdje je otisao Mahmutovic?

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la nedžad » 14 jan 2015, 18:03

da li netko moze nesto vise napisati o vasem bivsem igracu Selmiru Mahmutoviću koji je na probi u ZVijezdi
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 14 jan 2015, 19:24

u slogi odlican,ne znam sta je bilo to u ceskoj na probi,a u proleteru mu je trebalo vremena da se snađe, nakon loseg pocetka i neefikasnosti sve bolji i bolji.
Morao se navici i na stanje u klubu, gdje stariji igraci kolo vodo, a uprava ih takođe forsira (majkić,kvrzic,usumovic itd su imali slicnih problema da postanu standardni u timu,a onda odlicno igrali i uskoro napustili klub).
S njim zvijezda nije pogrijesila . mislio sam da ce zavrsiti u TOSK-u u jos nizoj ligi - PL je za njega ,snaci ce se sigurno.
Ajvatar

agalo
Postovi: 325
Pridružen/a: 10 sep 2014, 15:00
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la agalo » 12 feb 2015, 17:00

u kakvom vam je stanju klub moze li neko nesto vise napisati.igramo s vama prijateljsku u nedjelju radi se o radnickom iz lukavca

Avatar
slave
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2014, 15:23
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la slave » 12 feb 2015, 19:07

Stanje je nepoznato, cak i za navijace, nema nikakvih vjesti ni na fb ni zvanicne stranice, steta sto su doveli ovog Lazarevica, bolje da se kale nasi domaci strucnjaci pa makar ispali iz 1rs.
u sustini, dobijate ovu utakmicu sa 2-3 razlike,radnicki ide napred.
ekipa proletera je katastrofa, protiv toska se vidjela slabost ekipe :nene:

agalo
Postovi: 325
Pridružen/a: 10 sep 2014, 15:00
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la agalo » 12 feb 2015, 23:07

kakva je situauacija sa leadersima.moze u private ok.zelim vam srecu u nastavku sezone

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.