FK Proleter Teslić

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 06 nov 2011, 23:43

Za kraj tmurne polusezone Proleter je uspio izvući remi u regionalnom derbiju s Slogom (2:2).Inace golove za Proleter su dali Rasić i Jelić.
Proleter je u Doboju imao veliku podrsku svojih navijaca,popularnih "Leadersa",dok navijaca Sloge zvani "Vojvode" nije bilo na tribinama :mrgreen:
Uprkos bodu iz Doboja,Proleter je jesenju polusezonu okoncao na posljednjem 14.mjestu sa svega 10 osvojenih bodova.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la bavarian_bk » 06 nov 2011, 23:50

Igrajul ona 2 iz juniora za 1. tim . Onaj glavonja iz odbrane i ona 7 , brza :lol: Oj sta su nam pocinili kad smo igrali protiv njih :D

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 06 nov 2011, 23:51

bavarian_bk je napisao/la:Igrajul ona 2 iz juniora za 1. tim . Onaj glavonja iz odbrane i ona 7 , brza :lol: Oj sta su nam pocinili kad smo igrali protiv njih :D
Hmm ne znam na koju tacno dvojicu mislis,ali tesko da ti ja na to mogu dati pravi odg.Ove sezone sam samo dva puta gledao tekme Proletera :)
Mozda neko drugi zna 8-)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 27 dec 2011, 19:49

http://teslicdanas.net/portal/index.php ... &Itemid=83" onclick="window.open(this.href);return false;
Ajvatar

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 27 dec 2011, 19:54

ubjedljivo najora ekipa ove sezone pokusava da napavi veliki povratak i osigura opstanak sTrenerom Petrovicem na celu.
Ako dodje do realizacije ovakvih transfera i pustanja ovih igraca pitanje je kakve su ambicije dobojske Sloge , i da li planiraju uopste borbu za titulu .
Da li ce onda Radnik ,trenutno ekipa iz najveceg grada ili Sutjeska sa svojim reflektorima u PL BIH
Ajvatar

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Devil » 27 dec 2011, 23:17

Steta za vas sto je Papaz doziveo onu nezgodnu povredu,jer je zaista sjajno otvorio sezonu.Kako sam cuo on bi mogao da ostane u Istocnom Sarajevu i nakon oporavka i opet zaigra za Famos. :?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 28 dec 2011, 00:14

Bgm fina pojacanja ;)
Devil je napisao/la:Steta za vas sto je Papaz doziveo onu nezgodnu povredu,jer je zaista sjajno otvorio sezonu.Kako sam cuo on bi mogao da ostane u Istocnom Sarajevu i nakon oporavka i opet zaigra za Famos. :?
Da,bas je steta.Papaz je dobar igrac sa velikim ambicijama i volio bi da taj decko uspije u svojoj karijeru.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 28 dec 2011, 00:30

katalinski je napisao/la: Ako dodje do realizacije ovakvih transfera i pustanja ovih igraca pitanje je kakve su ambicije dobojske Sloge , i da li planiraju uopste borbu za titulu .
Da li ce onda Radnik ,trenutno ekipa iz najveceg grada ili Sutjeska sa svojim reflektorima u PL BIH
Ti nabrojani igraci su slobodni, Curguz ih otjerao iz kluba. Tako da slobodno mogu da predju u Proleter. Nece Sloga u PL, nema grad ambicija uopste, sva ta pojacanja i prvo mjesto su uzalud, duzni su igracima jos par plata. Tako da je samo pitanje kada ce poceti sa osipanjem igrackog kadra... A "pametni" Curguz otjerao sve bolje domace igrace, od junaka postade covjek tragicar, tj uskoro ce postat !!! Kada igraci sa strane odu ne znam ko ce igrati za klub... Ne znam sto se nije bazirao na domace igrace kao sto je rekao, sam je svoju rijec pogazio...
Izgleda da ce Dobojlije Proleteru donjeti opstanak u ligi. :D

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 28 dec 2011, 01:05

pa eto ,uzme se koji igrac,kupi se koja tekma, i bas u zadnjem kolu treba nam pobjeda protiv Sloge i to nam pustite... i vrlo moguci scenario...
pa iskreno jedina zanimljiva utakmica u cijeloj sezoni ,vise na tribinama nego na terenu,sta bi jedni bez drugih, :D
zamisli da proleter ispadne ili sloga ode u premijer ligu...ne bi to islo
Ajvatar

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 28 dec 2011, 01:12

Ma nece Sloga u PL, a necete vi ispasti... Sta bi radili jedni bez drugih!!! :mrgreen: Jedino da zajedno ispadnemo ili udjemo, druge opcije nema. Ma vama ako bude trebalo zadnje kolo za opstanak, i ja mislim bice pustanja. :lol:

pabizo
Postovi: 1621
Pridružen/a: 02 jul 2010, 02:22
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la pabizo » 12 jan 2012, 19:26

po'marke je napisao/la:
katalinski je napisao/la: Ako dodje do realizacije ovakvih transfera i pustanja ovih igraca pitanje je kakve su ambicije dobojske Sloge , i da li planiraju uopste borbu za titulu .
Da li ce onda Radnik ,trenutno ekipa iz najveceg grada ili Sutjeska sa svojim reflektorima u PL BIH
Ti nabrojani igraci su slobodni, Curguz ih otjerao iz kluba. Tako da slobodno mogu da predju u Proleter. Nece Sloga u PL, nema grad ambicija uopste, sva ta pojacanja i prvo mjesto su uzalud, duzni su igracima jos par plata. Tako da je samo pitanje kada ce poceti sa osipanjem igrackog kadra... A "pametni" Curguz otjerao sve bolje domace igrace, od junaka postade covjek tragicar, tj uskoro ce postat !!! Kada igraci sa strane odu ne znam ko ce igrati za klub... Ne znam sto se nije bazirao na domace igrace kao sto je rekao, sam je svoju rijec pogazio...
Izgleda da ce Dobojlije Proleteru donjeti opstanak u ligi. :D
Zašto ih je oterao dali se zna,,,,

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 18 jan 2012, 00:26

pabizo je napisao/la: Zašto ih je oterao dali se zna,,,,
Ja sam mislio da Curguz zna sta radi kada je dosao u klub a sada vidim da nema pojma... Sam se sebe svaki put demantuje, prvo je rekao idemo na PL, onda kada su upali u krizu cilj je opstanak sa mladim nasim igracima, onda je doveo par iskusnih igraca pa je opet cilj bio PL, zavrsili smo prvi, otjero je pola igraca iz Doboja(najboljeg igraca jos prosle sezone, Becarevic, mislim da ni one ne zna zasto), na polusezoni najavljuje se opet ulazak u PL i potreba za pojacanjima! I sta je epilog svega toga: svi dovedeni igraci su otisli, ostali smo bez nasih domacih igraca, niko nije dosao?! :lol: Sva sreca pa smo sakupili dovoljno bodova pa ne moramo da se brinemo oko opstanka... Curguz je trebao odma da se baci na ono sto je rekao kada se vratio u Slogu, a to je stvaranje mladih igraca, a ne da odma dovodi polumatore igrace sa strane!

Druze, Doboj ti je specificna sredina nemoj misliti da znas sta se desava u klubu, jer ni sama uprava ne zna... ;) Dobra stvar oko odlaska ovih nasih "pojacanja" je to sto ce bar sada mladji igraci da dobiju sansu pa makar bili i zadnji!

btw. Ima li sta novo u Teslicu, sta se kod vas desava? :D

Avatar
katalinski
Postovi: 748
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la katalinski » 20 jan 2012, 19:21

http://img846.imageshack.us/img846/5475 ... 191433.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
A. Petrovic je i dalje trener ,sto je dobro,tako da se vratilo par igraca koji se nisu slagali sa planovima stare uprave kluba i nacinu rada trenera Dujakovica.
Vratio se Galamic iz TOSKa. Braca Dolic ponovo poceli igrati u klubu.
Dosli Saša Blagojević, Dušan Danojević, Emir Hadžiđulbić i Slaviša Đukanović, s tim da postoje neki problemi oko papira za Blagojevica.
A. Petrovic je i dalje trener ,sto je dobro,tako da se vratilo par igraca koji se nisu slagali sa planovima stare uprave kluba i nacinu rada trenera Dujakovica.
U prvom timu jos prosle godine prikljuceno je dosta mladih igraca iz kadetskog i juniorskog tima. Zbog situacije u klubu i odlaska nekih igraca ,mnogi mladi igraci igrali su jesenas ,medjutim zbog neiskustva ovih momaka proleter se mozda i nasao u teskoj poziciji.
Ajvatar

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Devil » 20 jan 2012, 19:56

I Papaz je opet u Teslicu. ;)

Duki Danojevic u Proleteru,veoma dobar igrac,nije naisao na razumevanje u Slaviji ali ja ga se od ranije secam,moze mnogo pomoci. ;)

p.s.
Sasa Blagojevic veznjak Smedereva ili neki drugi ? :?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 20 jan 2012, 22:45

Proleter ostaje sigurno, dobro ste se pojacali!

p.s.
Sasa Blagojevic veznjak Smedereva ili neki drugi ? :?
Ne, iz Sloge Doboj!

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 26 mar 2012, 01:00

Jako bitna pobjeda za Proleter u ovom kolu.Palo je Podrinje,a strijelci su bili Djekanovic i Papaz.Nakon ove pobjede ponovno se je rodila nada za ostanak u 1.ligi RS.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 26 mar 2012, 20:48

Proleter ako ne pocne uzimati bodove u gostima nema sta da trazi, morate uzeti najmanje bod u Zvorniku...

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 27 mar 2012, 00:26

po'marke je napisao/la:Proleter ako ne pocne uzimati bodove u gostima nema sta da trazi, morate uzeti najmanje bod u Zvorniku...
Naravno,valjda ce biti i gostujucih bodova ;)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la po'marke » 27 mar 2012, 00:43

Hoce ako ih kupite!!! Malo sudijama u dzep i eto 3 boda... :mrgreen:

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: FK Proleter Teslić

Post Postao/la Adi_Zepce » 01 apr 2012, 00:49

Super vazna pobjeda Proletera u gostima kod Drine.Inace,strijelci za Proleter su bili Dolić u 14.min i Djukanovic u 75.min.
Treba napomenuti da je Drina od 42.minute igrala s igracem manje jer je njihov stoper iskljucen zbog starta nad Papazom ;)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.