FK Mladost Velika Obarska

aleksasantic
Postovi: 39
Pridružen/a: 02 nov 2014, 16:27

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la aleksasantic » 26 jan 2015, 20:41

moze li mi iko reci ko je sad trener Mladosti V.Obarska

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Pappy » 26 jan 2015, 21:58

aleksasantic je napisao/la:moze li mi iko reci ko je sad trener Mladosti V.Obarska
Trebalo bi da je Slavoljub Bubanja. Bivši trener nikšićkog Čelika, sa kojim je izbacio Borca prije par godina.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la ziher » 28 jan 2015, 20:37

Kakav je igrac Srdjan Savic, kod Vas je igrao pa me zanima vrijedi li cemu?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la astra1922 » 28 jan 2015, 20:40

ziher je napisao/la:Kakav je igrac Srdjan Savic, kod Vas je igrao pa me zanima vrijedi li cemu?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
gdje to treba savic preci.savic je bio dobar prije 3-4 godine sada samo prica po terenu
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la ziher » 28 jan 2015, 23:03

Kako imam info treba potpisati za prvoligasa Mladost Doboj-Kakanj

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 16 maj 2015, 19:30

Lakse se dise, mada daleko smo jos od opstanka!

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la slobodnjak » 16 maj 2015, 19:38

Ma koje daleko.Vitez gubi od Sarajeva.U zadnjem kolu gostuju u Travniku koji im ne smije pustiti posto ce u zadnjem kolu biti u igri posto idu Zelji iduce.Vase je da dobijete zadnje kolo.Ni Sloboda nema imperativ i ako ostanete neporazeni u Tuzli ti je gotova stvar.Znaci navijajte za Sarajevo i ne brinite...

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 16 maj 2015, 20:32

slobodnjak je napisao/la:Ma koje daleko.Vitez gubi od Sarajeva.U zadnjem kolu gostuju u Travniku koji im ne smije pustiti posto ce u zadnjem kolu biti u igri posto idu Zelji iduce.Vase je da dobijete zadnje kolo.Ni Sloboda nema imperativ i ako ostanete neporazeni u Tuzli ti je gotova stvar.Znaci navijajte za Sarajevo i ne brinite...

Znam ja tu kombinatoriku, al fudbal je cudo,valjda ga zato i volimo, i nije nista gotovo dok sudija ne dune u oistaljku :D

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 maj 2015, 20:38

U Tuzli bodovi po zasluzi, tj nikakve privilegije kao niti sto Vitez nije imao kada je gostovao :D

Sto se tice situacije Sloboda nije bez motiva & cak mislim da ce momci igrati kao da se bore za titulu jer imaju taj motiv za dokazivanje i ovo proljece su uzeli vec 25 bodova. A tribine ce biti pune jer je besplatan ulaz..zato mislim da je Obarskoj najpametnije da baci sve na zadnje kolo i da odmara najbitnije igrace

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la slobodnjak » 16 maj 2015, 21:12

Ma sta da cuvaju za zadnje kolo.Dolazi im Zvjezda koja je ispala .Zato treba da trgaju u Tuzli za bod jer s njim su sigurnu.Sad vidim nesto sto nisam maloprije.Travnik bi ipak mogao zadnje kolo biti siguran jer bi u slucaju poraza Mladosti u Tuzli bila 3 boda razlike a tada imaju bolji duel od kluba iz Obarske.U tom slucaju su 3 boda Viteza na Piroti gotova stvar,posto imaju ti klubovi odlicne odnose .Tako da je mozda i vazan bod na Tusnju da Travnik ne pusti tekmu.Ima tu i Slavija kojoj dolazi Siroki pa idu Drini koja nije sigurna tako da i tu mozda ima neka varijanta...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 maj 2015, 21:18

Uvijek treba da postoji ta nada ali ce Sloboda u Tuzli gristi tako da mislim da im je bolje zadnje kolo se spremit i pobjedit tu..

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la slobodnjak » 16 maj 2015, 21:30

Zadnje kolo ce SVAKAKO pobjediti to pokusavam reci.Zvjezda to nema razloga ni da igra...sad sam pogledao kombinatoriku sa Slavijom.Imaju bod vise od Mladosti a dolazi im asiroki koji nije obezbjedio Evropu pa idu Drini koja ako ne dobije u Banjaluci s njima igra na pobjedu jer onda i oni mogu ispasti.Ako Drina ne dobije Borca A Slavija ne dobije Siroki Mladost i bez bodova na Tusnju ostaje ...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 maj 2015, 22:12

E to svakako je upitno ako Zvjezda dobije nekako naredno kolo kuci, a Vitez, Slavija i Obarska izgube sto je moguce... Onda bi Zvjezda igrala za opstanak. Kazem malo vjerovatno ali opet moguce

zenickiROB
Postovi: 20
Pridružen/a: 11 maj 2015, 20:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la zenickiROB » 16 maj 2015, 23:14

Spasili ste mi tiket u zadnjim sekundama haahhaha zato ostanite u ligi.. .puno sreće vam želim :)
CRNO i CRVENO srce je moje, konačno znam i sam koje je LJUBAV boje.. .

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 17 maj 2015, 15:04

zenickiROB je napisao/la:Spasili ste mi tiket u zadnjim sekundama haahhaha zato ostanite u ligi.. .puno sreće vam želim :)

Jel bar bilo nekih para? Hvala, potrudicemo se! :)

zenickiROB
Postovi: 20
Pridružen/a: 11 maj 2015, 20:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la zenickiROB » 17 maj 2015, 17:31

49 km drug.. .hehe. ...dosta da se popije koje piće.. ...sretno
CRNO i CRVENO srce je moje, konačno znam i sam koje je LJUBAV boje.. .

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Batva » 17 maj 2015, 18:16

tuzlak1987 je napisao/la:U Tuzli bodovi po zasluzi, tj nikakve privilegije kao niti sto Vitez nije imao kada je gostovao :D

Sto se tice situacije Sloboda nije bez motiva & cak mislim da ce momci igrati kao da se bore za titulu jer imaju taj motiv za dokazivanje i ovo proljece su uzeli vec 25 bodova. A tribine ce biti pune jer je besplatan ulaz..zato mislim da je Obarskoj najpametnije da baci sve na zadnje kolo i da odmara najbitnije igrace
Ja vjerujem da ce Husref ici na pobjedu svim silama i tako ostvariti klupsti rekod niza nepobjedivosti, od rata na ovamo. Nisu ni u Mostaru imali imperativ pobjede pa su odigrali odlicno, a na Tusnju publika uvijek trazi 3 boda, sad pogotovo kad znamo da mozemo i kad je ulozeno dosta para.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 17 maj 2015, 18:33

zenickiROB je napisao/la:49 km drug.. .hehe. ...dosta da se popije koje piće.. ...sretno
Ma valja,ih kad bi bilo malo cesce gdje bi nam bio kraj? :D

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 17 maj 2015, 18:36

Batva je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:U Tuzli bodovi po zasluzi, tj nikakve privilegije kao niti sto Vitez nije imao kada je gostovao :D

Sto se tice situacije Sloboda nije bez motiva & cak mislim da ce momci igrati kao da se bore za titulu jer imaju taj motiv za dokazivanje i ovo proljece su uzeli vec 25 bodova. A tribine ce biti pune jer je besplatan ulaz..zato mislim da je Obarskoj najpametnije da baci sve na zadnje kolo i da odmara najbitnije igrace
Ja vjerujem da ce Husref ici na pobjedu svim silama i tako ostvariti klupsti rekod niza nepobjedivosti, od rata na ovamo. Nisu ni u Mostaru imali imperativ pobjede pa su odigrali odlicno, a na Tusnju publika uvijek trazi 3 boda, sad pogotovo kad znamo da mozemo i kad je ulozeno dosta para.
Mi cemo biti tu da mu ne dozvolimo da ostvari rekord! :D U svakom slucaju ko zasluzi njemu cestitke! :D


Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.