FK Mladost Velika Obarska

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 26 avg 2014, 13:12

krle je napisao/la:Još da osposobe stadion da možemo igrati kući i bićemo stabilan ligaš, ovako svaka u gostima na tuđem terenu koji je njiva u odnosu na naš.

:bih:
Vrlo dobro znas da stadion u Obarskoj nikada nece biti osposobljen za igranje u PL.BIlo je price kako ce se praviti jos jedna tribina,ali se od toga odustalo ,jel kosta negdje oko 300000KM,a te pare u najvecem dijelu trazene od Bate Bobara,koji nije htio to da prihvati.Tako da ce se PL liga jos zadugo igrati na jedinom uslovnom objektu,tj Gradskom stadionu.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 26 avg 2014, 14:41

FKR je napisao/la:
krle je napisao/la:Još da osposobe stadion da možemo igrati kući i bićemo stabilan ligaš, ovako svaka u gostima na tuđem terenu koji je njiva u odnosu na naš.

:bih:
Vrlo dobro znas da stadion u Obarskoj nikada nece biti osposobljen za igranje u PL.BIlo je price kako ce se praviti jos jedna tribina,ali se od toga odustalo ,jel kosta negdje oko 300000KM,a te pare u najvecem dijelu trazene od Bate Bobara,koji nije htio to da prihvati.Tako da ce se PL liga jos zadugo igrati na jedinom uslovnom objektu,tj Gradskom stadionu.
Vrlo logično da nećemo jer pod broj 1 budzet grada nije dovoljan da bi finansirao u toj mjeri oba premijerligaša
pod broj 2 vlast u gradu je više naklonjena Radniku, i da se novac dijeli 80 % Radniku a 20 % Mladosti
a kakva je Radnikova uprava vidi se kroz ove pripreme da su jedva sastavili ekipu...
Dao bih komentar još na utakmicu Mladosti protiv Drine, čast onim prelijepim golovima, ali vidjelo se (po prvi put)
da je utakmica puštena na njihovu stranu iz jednog možda tebi nelogičnog razloga a to je da bi Radnik doveli u dosta lošu situaciju sa bodovima, i mislim da je uz naš opstanak, cilj uprave i vaše izbacivanje.
Svako i malo normalan zna da bi Drini mogli uzeti barem bod kod kuće ako ne i 3, ako gledamo ova 4 kola.
Ove godine Vitez je po meni putnik u niži rang, a pored Viteza ste i vi, jer znamo kakvi su Travničani. (realno)
I malo ste čudni sa ovim nadanjima protiv Željezničara, jer sam ubijedjen posle ovih kiksova da će preletjeti preko vas.
003871312

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 26 avg 2014, 14:59

@Cicko
POgresno si shvatio poentu moga odgovora oko stadiona.To nista nije bilo podcjenjivaci,vec sam samo naveo kako su neki ljudi pompezno najavljivali dogradnju stadiona a na kraju nista,jel oni koji najvise obecavaju i najvise imaju na kraju najmanje i daju.I am znas da je Radnik SDS-ov klub dok je Mladost SNSD,i da je tu ovakav rivalitet,cak se i cudim da su se uopste uspjeli dogovoriti oko zajednickog koristenja stadiona.To da je Radnik miljenik grada je i logika ipak je Radnik gradski klub.Sto se tice price da je pustanje Drini namjerno ,mada cisto sumljam posto sam gledao tu utakmicu,i da je cilj izbaciti Radnik,mogao bi to biti mac sa dvije ostrice,jel bi lako moglo da se desi da Mladost svoje buduce utakmice u iducoj sezoni PL igra u Ugljeviku.Jel ni sam MIlovanovic tada nece uspjeti da uslovi gradsku vlast da Mladost svoje utakmice igra na Gradskom stadionu.Sto se tice uprave ona jeste katasrofalna,uzasna ,sto ja i jesam pisao ali izgleda da su se dozvali pameti,pa su shvatili da bi lako mogli ispasti,pa su skupili lovu i vratili najboljeg strelca Radnika u proslij sezoni,sto je veliko pojacanje.Losi rezultati ekipe Radnika ,pa i moguce samo ispadanje,nisu dobra reklama za buduce izbore. ;)

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 26 avg 2014, 15:59

FKR je napisao/la:@Cicko
POgresno si shvatio poentu moga odgovora oko stadiona.To nista nije bilo podcjenjivaci,vec sam samo naveo kako su neki ljudi pompezno najavljivali dogradnju stadiona a na kraju nista,jel oni koji najvise obecavaju i najvise imaju na kraju najmanje i daju.I am znas da je Radnik SDS-ov klub dok je Mladost SNSD,i da je tu ovakav rivalitet,cak se i cudim da su se uopste uspjeli dogovoriti oko zajednickog koristenja stadiona.To da je Radnik miljenik grada je i logika ipak je Radnik gradski klub.Sto se tice price da je pustanje Drini namjerno ,mada cisto sumljam posto sam gledao tu utakmicu,i da je cilj izbaciti Radnik,mogao bi to biti mac sa dvije ostrice,jel bi lako moglo da se desi da Mladost svoje buduce utakmice u iducoj sezoni PL igra u Ugljeviku.Jel ni sam MIlovanovic tada nece uspjeti da uslovi gradsku vlast da Mladost svoje utakmice igra na Gradskom stadionu.Sto se tice uprave ona jeste katasrofalna,uzasna ,sto ja i jesam pisao ali izgleda da su se dozvali pameti,pa su shvatili da bi lako mogli ispasti,pa su skupili lovu i vratili najboljeg strelca Radnika u proslij sezoni,sto je veliko pojacanje.Losi rezultati ekipe Radnika ,pa i moguce samo ispadanje,nisu dobra reklama za buduce izbore. ;)
Gradski stadion u Bijeljini, ne nosi ime "gradski" samo zbog toga što je u gradu, nego što je vlasnik 100% GRAD BIJELJINA, a ne FK Radnik. Da je obrnut slučaj vjeruj da se nikad ne bi dogovorili. Mislim da bi naši protivnici i više voljeli da gostuju u Ugljeviku nego na onoj njivici :D Mada je i Ugljevik SDS al nebitno ;) Da ne širimo politiku kroz forum nije ni vrijeme ni mjesto, ja vjerujem u MLADOST , našu upravu, naše igrače da će jednog dana, makar jednu sezonu odigrati u Obarskoj sa novim tribinama a vama sve najbolje ;)
003871312

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Drina1945 » 26 avg 2014, 16:42

Ja mislim da Opština Ugljevik odavno nema pravo vlasništva nad stadionom zbog toga što je isti oduzet prinudnom naplatom zbog obilnih zaduženja kluba, ispravite me ako nisam u pravu.

A Cickoo moram da priznam da si bio u pravu za Kostića, on ne samo da ne zna da da gol nego se i boji lopte kuknjava

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 26 avg 2014, 17:10

Cickoo je napisao/la:
FKR je napisao/la:@Cicko
POgresno si shvatio poentu moga odgovora oko stadiona.To nista nije bilo podcjenjivaci,vec sam samo naveo kako su neki ljudi pompezno najavljivali dogradnju stadiona a na kraju nista,jel oni koji najvise obecavaju i najvise imaju na kraju najmanje i daju.I am znas da je Radnik SDS-ov klub dok je Mladost SNSD,i da je tu ovakav rivalitet,cak se i cudim da su se uopste uspjeli dogovoriti oko zajednickog koristenja stadiona.To da je Radnik miljenik grada je i logika ipak je Radnik gradski klub.Sto se tice price da je pustanje Drini namjerno ,mada cisto sumljam posto sam gledao tu utakmicu,i da je cilj izbaciti Radnik,mogao bi to biti mac sa dvije ostrice,jel bi lako moglo da se desi da Mladost svoje buduce utakmice u iducoj sezoni PL igra u Ugljeviku.Jel ni sam MIlovanovic tada nece uspjeti da uslovi gradsku vlast da Mladost svoje utakmice igra na Gradskom stadionu.Sto se tice uprave ona jeste katasrofalna,uzasna ,sto ja i jesam pisao ali izgleda da su se dozvali pameti,pa su shvatili da bi lako mogli ispasti,pa su skupili lovu i vratili najboljeg strelca Radnika u proslij sezoni,sto je veliko pojacanje.Losi rezultati ekipe Radnika ,pa i moguce samo ispadanje,nisu dobra reklama za buduce izbore. ;)
Gradski stadion u Bijeljini, ne nosi ime "gradski" samo zbog toga što je u gradu, nego što je vlasnik 100% GRAD BIJELJINA, a ne FK Radnik. Da je obrnut slučaj vjeruj da se nikad ne bi dogovorili. Mislim da bi naši protivnici i više voljeli da gostuju u Ugljeviku nego na onoj njivici :D Mada je i Ugljevik SDS al nebitno ;) Da ne širimo politiku kroz forum nije ni vrijeme ni mjesto, ja vjerujem u MLADOST , našu upravu, naše igrače da će jednog dana, makar jednu sezonu odigrati u Obarskoj sa novim tribinama a vama sve najbolje ;)
Grad Bijeljina jeste vlasnik stadiona,ali je grad Bijeljina i najveci i jedini finasijer FK Radnik,jel je normalno da se finasira klub sa tradicijom koji je pronio ime ovoga grada sirom SFRJ pa sada i BIH.Realno da je dobra volja gradskih struktura dovela do toga da igraju dvije ekipe na losem terenu,jel budimo realni da ce Mladost igrati PL sve dok je SNSD-a kao republicke vlasti.Niko Mladost ne sputava da gradi stadion,ali njeni najveci finansijeri,poput Bobara i drugih ne zele dati pare iz svoga dzepa,vec po mogucnosti da to uradi neko drugi tj.Vlada a da oni imaju neku korist od toga.Pa niko nije ovdje u Semberiji nije budala pa da ne vidi cilj ulaska Mladosti u PL,mada iskreno meni je drago zbog toga iz prostog razloga sto mogu svakog vikenda gledati utakmice PL.Kazes igrate na njivici,jesi u pravu,los teren,generalno ruzan izgled stadiona,ali sta Mladost cini da taj stadion bude bolji?Uprava Mladosti je svjesna dokle ce oni igrati PL,pa iz tih razloga nemaju dugorocne ciljeve odnosno ne grade dodatnu tribinu.Najbolji primjer imas Vitez,pa i oni nisu imali uslove a danas imaju stadion koji je za bijeljinski avion.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 26 avg 2014, 18:35

@FKR
Grad Bijeljina jeste vlasnik stadiona,ali je grad Bijeljina i najveci i jedini finasijer FK Radnik,jel je normalno da se finasira klub sa tradicijom koji je pronio ime ovoga grada sirom SFRJ pa sada i BIH.Realno da je dobra volja gradskih struktura dovela do toga da igraju dvije ekipe na losem terenu,jel budimo realni da ce Mladost igrati PL sve dok je SNSD-a kao republicke vlasti.Niko Mladost ne sputava da gradi stadion,ali njeni najveci finansijeri,poput Bobara i drugih ne zele dati pare iz svoga dzepa,vec po mogucnosti da to uradi neko drugi tj.Vlada a da oni imaju neku korist od toga.Pa niko nije ovdje u Semberiji nije budala pa da ne vidi cilj ulaska Mladosti u PL,mada iskreno meni je drago zbog toga iz prostog razloga sto mogu svakog vikenda gledati utakmice PL.Kazes igrate na njivici,jesi u pravu,los teren,generalno ruzan izgled stadiona,ali sta Mladost cini da taj stadion bude bolji?Uprava Mladosti je svjesna dokle ce oni igrati PL,pa iz tih razloga nemaju dugorocne ciljeve odnosno ne grade dodatnu tribinu.Najbolji primjer imas Vitez,pa i oni nisu imali uslove a danas imaju stadion koji je za bijeljinski avion.[/quote]
Ukoliko ćemo o istorijatu, Radnik je samo 3 godine stariji od Mladosti, nabroj mi neke uspjehe Radnika osim učestvovanja u PLBIH, najbolji plasman oko 8-9 mjesta prošle godine ostalo ništa više, sem osvajanja Kupa RS koji nigdje nije ni priznat realno, kada se bude igrala Evropa s tim kupom, on će za mene biti neki kup.
Ovo što pričaš je potpuna nebuloza..Znamo i Borac koliko je trebao puta biti ugašen, a Vlada ih je pomogla..Zašto to i Obarska ne bi tražila (ukoliko su toliko privrženi SNSD-om) da urade tribinu, kada znamo da Miroslavu Milovanovicu je životna želja da se premijerliga igra u Obarskoj ? Republički organi nemaju veze sa lokalnim, sem što daju novac lokalnim, a lokalni organi (SDS) su velikim dijelom privrženi i kako kažeš jedini finansijeri Radnika, tj Radnikovoj upravi koja nije ništa uradila na stadionu, ali su zato svoje kuće dobro ogradili, i njihova trava u dvorištu je bolja od trave na Bernabeu.
003871312

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 26 avg 2014, 18:37

Drina1945 je napisao/la:Ja mislim da Opština Ugljevik odavno nema pravo vlasništva nad stadionom zbog toga što je isti oduzet prinudnom naplatom zbog obilnih zaduženja kluba, ispravite me ako nisam u pravu.

A Cickoo moram da priznam da si bio u pravu za Kostića, on ne samo da ne zna da da gol nego se i boji lopte kuknjava
Postigao 4 gola prošle godine kod nas, od toga 4 puta ga napucala lopta
003871312

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la flagrantus » 26 avg 2014, 18:45

Prvo cestitam Mladosti na bodu protiv Sarajeva,ali moram da odgovorim na ovdje iznesen stav da je Mladost pustila Drini bodove.
Prvo ko god je gledao utakmicu zna da to nije moguce ,jer bi svi trebali dobiti oskara za glumu.
Drugo golovi su bas ocigledno namjesteni,bili su u izboru za 3 najljepsa gola kola.
Trece igrac kola 3 kola premijer lige je bio Maksimovic ,golman Drine kome je namjesteno da u tom mecu odbrani sve zivo!Naravno igrac kola je proglasen u emisiji BHT 1 ,pregled kola a ne od mene.
Vjeruj mi Cickoo svakodnevno sam u kontaktu sa bar 5-6 igraca Drine ,odlicno ih poznajem i odgovorno ti tvrdim da mec nije namjesten.
Zar stvarno mislis da je nemoguce da Drina dobije Mladost,vi ste dobra ekipe ali niste nepobjedivi ,daleko od toga!
Ali ako je tebi lakse da mislis da ste nam prepustili bodove OK,neka bude!
Drina ima sasvim solidnu ekipu za ovu sezonu PL,ne tvrdim da smo kvalitetniji od Mladosti ali u 90 minuta ne pobjedjuje uvijek bolji.
Po toj logici bi svi navijaci Sarajeva trebali sumnjati da je mec protiv Mladosti namjesten,jer kako to da kvalitetnija ekipa Sarajeva nije pobijedila tamo neku Mladost a igra plej-of za ligu Europe?
Opet ponavljam ,garantujem ti da utakmica sa Drinom nije namjestena jer sam odlicno upucen u desavanja u klubu.
Zao mi je ako ti mislis suprotno!

Avatar
Drina1945
Postovi: 271
Pridružen/a: 20 apr 2014, 13:47
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Drina1945 » 26 avg 2014, 19:35

U pravu je flagrantus, nema šanse da je utakmica namještena. Nisu kod nas igrači neke umišljene zvijezde da ne pričaju sa svakim na ulici, to su uglavnom momci iz Zvornika sa kojima se svi mi družimo i lako bi se kroz tu priču došlo do toga ko je kome i za šta namjestio, mala je ovo sredina da bi se moglo sakriti. Mladost po meni ima dosta bolju ekipu od Drine što se ne bi moglo reći za Radnik ali dolaskom Obradovića možda se i to promjeni. Jednostavno jedan loš dan ekipe i odoše bodovi, ali zato umalo da uzmete sva tri Sarajevu. Biće ove sezone još dosta zanimljivih rezultata a vi sigurno opstajete u ligi a za Radnik je teško reći, vidjećemo posle sutrašnje utakmice.

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 26 avg 2014, 19:38

Ma daj CIcko,sta ti pokusavas da kazes,nesto kao jednakost Radnika i Mladosti?To mi lici na onu pricu Olimpika kako oni predstavljaju Sarajavo isto kao Zeljo i Pitari.Opste poznato je da uspon Mladosti nastaje pojavom Milovanovica kao finasijera,u vrijeme kada je isti visoki funkcioner SNSD-a i ministar u Vladi?I sam znas da Radnik nema nekih velikih uspjeha,ali upordivati ga sa istorijom Mladosti je u najmanju ruku smjesno.Cak kao najvece uspjehe Radnika se ne navode Kup RS,ili ucesce u PL,vec igranje u Drugoj saveznij ligi.Ocekivati da Radnik i Mladost dobijaju istu kolicinu novca iz gradskog budzeta je smijesna,to bi mozda bilo i izvodljivo kada bi Radnik dobijao isto novca od Vlade kao i Mladost.Tu je uglavnom razlog sukoba dvije uprave kao i politickog.Stadion je preko 60-70 godina Gradski ali se zna ko na njemu igra i zasto.Po toj logici svim ekipama sa podrucija opstine/Grada Bijeljine kada padne na pamet mogu da traze i da igraju na tom stadionu,jel po logici ako mogu Radnik i Mladost mozemo i mi!!!Pa onda i Zvijezda eto selo nije morala ulagati u svoju infrastrukturu i praviti tribine vec poput Mladosti,ulozim pare,udjem u vise rangove i onda kazemo sta nas briga stadion je Gradski pa cemo tu igrati,a Radnik i Grad neka ulaze u njega. :crazy: :nene:

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 26 avg 2014, 19:42

Drina1945 je napisao/la:U pravu je flagrantus, nema šanse da je utakmica namještena. Nisu kod nas igrači neke umišljene zvijezde da ne pričaju sa svakim na ulici, to su uglavnom momci iz Zvornika sa kojima se svi mi družimo i lako bi se kroz tu priču došlo do toga ko je kome i za šta namjestio, mala je ovo sredina da bi se moglo sakriti. Mladost po meni ima dosta bolju ekipu od Drine što se ne bi moglo reći za Radnik ali dolaskom Obradovića možda se i to promjeni. Jednostavno jedan loš dan ekipe i odoše bodovi, ali zato umalo da uzmete sva tri Sarajevu. Biće ove sezone još dosta zanimljivih rezultata a vi sigurno opstajete u ligi a za Radnik je teško reći, vidjećemo posle sutrašnje utakmice.
O namjestanju to je cista glupost!Ko je gledao utakmicu mogao je da vidi Jalove napade Mladosti,i ne neku vrhunsku igru Drine koja je iskoristila dvije gluposti golmana Misica i to je to.Pa Mladost je imala igraca vise pa nista ne napravise.
Sto se tice da bi htjeli da napakoste gigantu bijeljinskog fudbala u to ne sumnjam.
Zadnja izmjena: FKR, dana/u 30 avg 2014, 19:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 30 avg 2014, 16:28

Mišić, Dabić, Zelić, Ramić, Trifković, Vasić, Komarčević, Ristić, Vuković, Vidić, Jevtić.
IDEMO MOMCI
003871312

zabranjeni
Postovi: 59
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:58
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la zabranjeni » 31 avg 2014, 19:42

Je li Jevtic dobio 2 zuta ili zuti pa direktni crveni ?

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 22 nov 2014, 16:38

A ne daju nama, da igramo na nasem stadionu, iako je teren bolji od vecine u ligi!!
Ali cemo se mi izboriti da sledece godine igramo na nasem stadionu!!
U Prvoj ligi Republike Srpske ;) ;)

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la SiouxLukavac » 24 nov 2014, 19:49

Istupite samovoljno iz lige, sramotite fudbal i državu!

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 25 nov 2014, 14:31

SiouxLukavac je napisao/la:Istupite samovoljno iz lige, sramotite fudbal i državu!

Ko ti drma kavez?

Avatar
habib
Postovi: 661
Pridružen/a: 09 mar 2014, 22:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la habib » 25 nov 2014, 15:42

Ma ispadaju kako god
habib

Obarska
Postovi: 116
Pridružen/a: 25 jun 2013, 17:08
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Obarska » 25 nov 2014, 16:29

habib je napisao/la:Ma ispadaju kako god
Kako ti kazes ;)

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la vlakanje » 26 nov 2014, 17:45

sta je sa Stajicem? povreda ili nesto drugo pa ga nije bilo nigdje zadnjih par kola?

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.