FK Mladost Velika Obarska

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 09 jul 2014, 20:41

Pappy je napisao/la:Jeste li sigurni da Stajic ostaje. Juče sam gledao tekmu i od nekih ljudi u međuvremenu saznao da za koji dan ide u inostranstvo ?

Delimir Bajić, OGROMNO pojačanje. Čovjek "pješke" igra a čisti svaku loptu.
Sem Stajića trebao je pojačati i Bojan Marković ali je dobio angažman u inostranstvu.
Mislim da Stajić nije potpisao ali rekao je ukoliko ne dobije bolji angažman do početka prvenstva da ostaje u Mladosti.
Delimir Bajić je igrao i prošle godine zamjenivši Vladu Markovića, za kog znamo šta je bilo.. :crazy:
003871312

Avatar
KosevskoHill
Postovi: 121
Pridružen/a: 02 sep 2012, 11:41
Lokacija: RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la KosevskoHill » 12 jul 2014, 23:56

Pozdrav.Može li mi neko reći na kojem stadionu će Mladost igrati utakmice u predstojećoj sezoni Premier Lige ? Unaprijed zahvaljujem :)
Željezničar za život cijeli !

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 13 jul 2014, 02:21

KosevskoHill je napisao/la:Pozdrav.Može li mi neko reći na kojem stadionu će Mladost igrati utakmice u predstojećoj sezoni Premier Lige ? Unaprijed zahvaljujem :)
Gradski stadion Bijeljina ili Radnikov stadion :D
003871312

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la vlakanje » 13 jul 2014, 16:03

i mene interesuje jer se pojavila prica da ce teren u Bn morati malo da "odmori" jer je renoviran, postavljena nova trava i da mora da se sacuva neko vrijeme?!
znaci od toga nema nista, igrate prvo kolo u Bn...

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 13 jul 2014, 17:12

vlakanje je napisao/la:i mene interesuje jer se pojavila prica da ce teren u Bn morati malo da "odmori" jer je renoviran, postavljena nova trava i da mora da se sacuva neko vrijeme?!
znaci od toga nema nista, igrate prvo kolo u Bn...
Teren je trebao da se renovira ali nista od toga,navodno zakasnili su za tako nesto ,tako da ce Radnik i Mladost svoje utakmice igrati na katastrofalnom travnjaku Gradskog stadiona.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la vlakanje » 13 jul 2014, 19:32

znam da je bilo price da ce opstina Bijeljina i fk Radnik aplicirati za projekat Hattrick u sklopu kojega klubovi sa lokalnom zajednicom dobijaju kesh za fudbalsku infrastrukturu... neophodno je da se i lokalna vlast ukljuci jedim dijelom u finansiranje(oko 20% i to uglavnom potrebno je samo deklarativno to da se uradi) i da se na vrijeme aplicira sa svom potrebnom dokumentacijom.
ako sam dobro razumio, na taj nacin Travnik i Slavija sredjuju svoje terene, Zeljo pomocni...

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 14 jul 2014, 01:01

FKR je napisao/la:
vlakanje je napisao/la:i mene interesuje jer se pojavila prica da ce teren u Bn morati malo da "odmori" jer je renoviran, postavljena nova trava i da mora da se sacuva neko vrijeme?!
znaci od toga nema nista, igrate prvo kolo u Bn...
Teren je trebao da se renovira ali nista od toga,navodno zakasnili su za tako nesto ,tako da ce Radnik i Mladost svoje utakmice igrati na katastrofalnom travnjaku Gradskog stadiona.
Još izborna godina, mogli su nas makar slagati da će uradati ako ne drugo, a kada će ako ne sad..
Koliko se cijeni sport u Bijeljini, volio bih samo da ostanemo i mi i Radnik u ligi da vidim kada će glavama doći da to nije bruka klubova nego grada.
Ovo je velika sramota za Bijeljinu, što se prvo tu ne renovira stadion, a onda u Obarskoj.
Njive pored terena, kada bht prenosi, krave izvode na pašu.. :facepalm:
003871312

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la FKR » 14 jul 2014, 10:43

Još izborna godina, mogli su nas makar slagati da će uradati ako ne drugo, a kada će ako ne sad..
Koliko se cijeni sport u Bijeljini, volio bih samo da ostanemo i mi i Radnik u ligi da vidim kada će glavama doći da to nije bruka klubova nego grada.
Ovo je velika sramota za Bijeljinu, što se prvo tu ne renovira stadion, a onda u Obarskoj.
Njive pored terena, kada bht prenosi, krave izvode na pašu.. :facepalm:[/quote]


Ona cuvena njiva sa kukuruzima iza gola, :D :urnebes: ,vlasnik nece da proda,odnosno sada je to postalo tjeranje inata,jel vlasnik je prije neku godinu htio da im proda ali njima bilo skupo,a sada oni hoce ali on nece. :crazy: :nene:

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 14 jul 2014, 14:53

FKR je napisao/la:Još izborna godina, mogli su nas makar slagati da će uradati ako ne drugo, a kada će ako ne sad..
Koliko se cijeni sport u Bijeljini, volio bih samo da ostanemo i mi i Radnik u ligi da vidim kada će glavama doći da to nije bruka klubova nego grada.
Ovo je velika sramota za Bijeljinu, što se prvo tu ne renovira stadion, a onda u Obarskoj.
Njive pored terena, kada bht prenosi, krave izvode na pašu.. :facepalm:

Ona cuvena njiva sa kukuruzima iza gola, :D :urnebes: ,vlasnik nece da proda,odnosno sada je to postalo tjeranje inata,jel vlasnik je prije neku godinu htio da im proda ali njima bilo skupo,a sada oni hoce ali on nece. :crazy: :nene:[/quote]
Da sam na njegovom mjestu, samo bi ih obrukao.Izvede ovce na pašu pa nek snimaju.
Grad uredjuju svakodnevno, a stadion..
003871312

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 22 jul 2014, 01:43

Delimir Bajić, doskorašnji iskusni štoper i kapiten Mladosti, napustio je redove Mladosti i pojačao Fk Rad Beograd.
Sretno ljudino Obrljanska :D

Pripremna utakmica : FK Radnik Bijeljina - Mladost 0-1
003871312

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la rebonja » 22 jul 2014, 11:56

Cickoo je napisao/la:Delimir Bajić, doskorašnji iskusni štoper i kapiten Mladosti, napustio je redove Mladosti i pojačao Fk Rad Beograd.
Sretno ljudino Obrljanska :D

Pripremna utakmica : FK Radnik Bijeljina - Mladost 0-1
Sta je sa Stajica? Presjedio je na tribinama.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 28 jul 2014, 13:45

rebonja je napisao/la:
Cickoo je napisao/la:Delimir Bajić, doskorašnji iskusni štoper i kapiten Mladosti, napustio je redove Mladosti i pojačao Fk Rad Beograd.
Sretno ljudino Obrljanska :D

Pripremna utakmica : FK Radnik Bijeljina - Mladost 0-1
Sta je sa Stajica? Presjedio je na tribinama.
Stajić ipak nije potpisao
003871312

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 28 jul 2014, 13:50

Rezultati svih pripremnih utakmica Mladosti :

Zvijezda Gradačac - Mladost 0-1
Slavija - Mladost 1-2
Olimpic - Mladost 2-0
Mladost - Radnik 1-0
Napredak DŠ - Mladost 0-2
Mladost - Loznica 2-1
Mladost - Hapoel Haifa 0-0
Zadnja izmjena: Cickoo, dana/u 31 jul 2014, 19:25, ukupno mijenjano 1 put.
003871312

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la rebonja » 31 jul 2014, 11:59

Stajić potpisao.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 31 jul 2014, 13:45

rebonja je napisao/la:Stajić potpisao.
Potpisao :D
003871312

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Bistrik » 31 jul 2014, 15:59

a šta je sa vašim stadionom u V. Obarskoj? zar ga prošle sezone niste renovirali?

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 31 jul 2014, 16:16

Bistrik je napisao/la:a šta je sa vašim stadionom u V. Obarskoj? zar ga prošle sezone niste renovirali?
Po svemu sudeći i ove godine će biti isto, kadeti i juniori Radnika i Mladosti igraće svoje utakmice kao domaćini u Obarskoj, dok prvi timovi će kao domaćini igrati na gradskom stadionu u Bijeljini...
U nekim prethodnim postovima sam naveo zbog čega se ne renovira, tj ne proširuju tribine jer su one najveći problem zbog čega se ne može dobiti licenca za domaćinstvo u Obarskoj, a to je "dok Mladost ne postane stabilan premijerligaš"... Ne vjerujem da će to ikad biti ali eto :hmmmmm:
003871312

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la rebonja » 31 jul 2014, 16:34

http://sportsport.ba/bh_fudbal/dusko-st ... ske/136952" onclick="window.open(this.href);return false;

:?: :o

Nisam znao da su Stanko Ostojic, Bodiroga i Filip Vujic pojacali Obarsku, koliko znam oni su pojacali Radnik, tj Ostojic je ostao a ova dva su pridoslice.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 31 jul 2014, 19:22

rebonja je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/dusko-st ... ske/136952

:?: :o

Nisam znao da su Stanko Ostojic, Bodiroga i Filip Vujic pojacali Obarsku, koliko znam oni su pojacali Radnik, tj Ostojic je ostao a ova dva su pridoslice.
I ja koliko sam upućen, znam da su bili pregovori sa Ostojicem i Bodirogom, ali da su oni ipak ostali u Radniku, tj Ostojic ostao a Bodiroga potpisao za Radnik.
Vujić je prije 2 dana potpisao za Mladost :D
Stiglo je još nekoliko pojačanja, nezvučnijih imena, iz Srbijanskih liga najviše
003871312

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la rebonja » 03 avg 2014, 10:26

Konsolidovaše se u poslednjem trenutku.

Ovaj Dabić što je zabio 2 komada je onaj štoper iz Hajduka Kule?

Stajić izgleda nije igrao, a sa njime će dobiti još toga..

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.