FK Slavija

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 20 avg 2017, 06:56

Pappy je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:najjači mi je bio onaj čika kad poludi, msm da nije dao drugi žuti mrtav bi bio xD
E cuj ne zna ko je "ciko". :mrgreen:

Ma nekakvi francuzi, ko zna odakle su došli, bili su prije par dana tu pitali mogu li se upisati u Slaviju. :urnebes:
nemam ja pojma pola one raje na tribinama ko su šta su :urnebes:
i jbt mogao sam i ja tako, bio bih dobar vezni igrač :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 20 avg 2017, 08:16

veliki, veliki come back nakon 10 godina :urnebes: :urnebes:
jedina promjena u odnosu na novembar 2007 i moj zadnji trening te danas je semafor i ono napisano 100 godina :kafa:
http://prntscr.com/gapcjz
http://prntscr.com/gapd2y
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 20 avg 2017, 09:57

Tristan je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:Ma ja sam bio odmah pored onih Banjalucana sjedio sam sa jednim od njihovim finansijera ma dobri likovi pravo...samo stari od onog spica Markovica loziona zestoka....
Markovic je veliki talenat, prosle godine je dao masu golova, a jos nije punoljetan. Sta mu prica stari bas me zanima? :D
Decko je bas dobar igrac juce je promasio dvije bas dobre sanse ali vidi se da zna igrati a starom mu sve zivo smeta od sudije do taktike i igraca sto igraju...malo se zakuhalo bilo kod crvenog ma cist crveni ustvari drugi zuti on poceo da psuje aj ono raja ga iskulira malo zatim neka situacija na sredini terena neki klizeci i faul sviran za Zelju a on opet poceo da psuje e jbg-a tu ga vec nisu vise kulirali jedan nas brat ga je upozorio na ponasanje...doduse ja sam morao malo da ovom nasem liku kazem da spusti tenzije jer sam bio ja sa ovom rajom iz Banjaluke..

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 20 avg 2017, 10:12

alan_kardec je napisao/la:jel istina da je Opština prodala/dala u zakup pomoćni stadion u Čiči? Takođe sam čuo da će ga taj neki novi vlasnik ograditi tako da, ako je istina, dole se više neće moći trčati, a ni Arapi neće imati gdje klanjati. :lolno:
Kralju istina je da ce se ograditi pomocni teren koji ce koristiti omladinski pogon FK Slavija,ovo koji dan ce se izmjestiti golovi od pet metara i bice postavljeni golovi od sedam metara vec vise od 15-ak dana traje akcije ciscenja,kosenja i krcenja siblja na pomocnom terenuu toj akciji su ucestvovali Komunalno preduzece,treneri kluba i desetak roditelja...teren se zaljeva da bi se popravilo stanje jer je bio u kriminalnoj situaciji a djeca rade treninge vec uveliko na terenu..teren koriste sve Slavijine selekcije od rukometasa,atleticara,odbojkasica,karatista i to ce uvjek tako biti a za rekreativce koliko sam ja razumio ce da se ocisti i uredi ona staza za trcanje pored pomocnog terena...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 20 avg 2017, 15:33

alan_kardec je napisao/la:jel istina da je Opština prodala/dala u zakup pomoćni stadion u Čiči? Takođe sam čuo da će ga taj neki novi vlasnik ograditi tako da, ako je istina, dole se više neće moći trčati, a ni Arapi neće imati gdje klanjati. :lolno:
Niti jedno niti drugo. :D

Opština je to konačno dala isključivo Slaviji zemljište. Uskoro dolazi ograda, a pošto u naredne 2-3 godine ne postoji nikakva namjera da se dole nešto gradi, onda će ga koristiti omladinski pogon. Staviće se ograda da ne ulazi više ko hoće i kako hoće, ali će ostati betonski dio za trčanje koji će se urediti.

Slavija je jedina do sada i koliko toliko održavala taj teren, a onda dođe jedan trener iz omladinskog pogona Željezničara, i djeci naplaćuje privatne časove tu, ne dozvoljavajući ostalima da dođu dok je on tu. :roll:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la alan_kardec » 20 avg 2017, 16:04

znam otprilike, upućen sam u situaciju pošto sam maltene svako veče dole na trčanju. Vidim dole i rukometaše (mada ih zadnjih dana nema), atletičari neki, Dejo Vukadin sa svojom djecom, odbojkašice... a znam i za tog trenera koji privatno daje časove fudbala djeci, mada zadnjih dana ni njega nisam dole viđao. Sad me zanima otkud njemu ideja i pravo da on zabranjuje nekome nešto? Baš sam par puta ulazio u neku konverzaciju sa njim, a da sam znao da postavlja te neke uslove, lično bih ga pitao. yebo te život, pored kamare dvorana i terena po Sarajevu, on prošao pola grada da ne bi ništa plaćao i još glumi nešto.
Pohvale za postavljanje ograde i uređivanje pomoćnog terena.

Hvala na odgovorima :thumbup:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Vijadukt » 20 avg 2017, 21:12

Pappy je napisao/la:...
Sta je sa onim "Ronaldom" sto je dosao prosle zime iz Grcke (ako se dobro sjecam)?
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 20 avg 2017, 22:54

Vijadukt je napisao/la:
Pappy je napisao/la:...
Sta je sa onim "Ronaldom" sto je dosao prosle zime iz Grcke (ako se dobro sjecam)?
Francuz ? Otišao nije se ni osvrnuo. Poslije onakve polusezone kluba sasvim logično. :mrgreen: Inače, jedini koji je ljetos imao ugovor, i ima još uvijek do idućeg ljeta. :urnebes:

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 21 avg 2017, 18:24

ovo Govedarica potpisao?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Vijadukt » 21 avg 2017, 20:41

Pappy je napisao/la: Francuz ? Otišao nije se ni osvrnuo. Poslije onakve polusezone kluba sasvim logično. :mrgreen: Inače, jedini koji je ljetos imao ugovor, i ima još uvijek do idućeg ljeta. :urnebes:
Ne znam, ma jest garant. Moramo misliti na istog kad je igracina.
Trebao si ga usmjeriti ka Visokom, kad se vec nasi nisu sjetili.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 23 avg 2017, 11:52

$ $ "... ?

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 23 avg 2017, 21:02

PanajotPano je napisao/la:$ $ "... ?
Da.
Vijadukt je napisao/la:
Pappy je napisao/la: Francuz ? Otišao nije se ni osvrnuo. Poslije onakve polusezone kluba sasvim logično. :mrgreen: Inače, jedini koji je ljetos imao ugovor, i ima još uvijek do idućeg ljeta. :urnebes:
Ne znam, ma jest garant. Moramo misliti na istog kad je igracina.
Trebao si ga usmjeriti ka Visokom, kad se vec nasi nisu sjetili.
Ma nije tolika. Zapravo ima sve što nemaju naši igrači, al' nije napadač. Napadačevo je da daje golove. A on sve fantastično radi, al' ga ne može zabit iz čistih šansi. :D

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 25 avg 2017, 07:49

http://prntscr.com/gcs6ld

Igraće se Evropa i u Lukavici :rol: :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 25 avg 2017, 11:28

Па, ? јесте основана по $ на ? Праг, & " $.

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 05 nov 2017, 10:11

vijaSla gazi sve redom
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 12 feb 2018, 18:10

Prođoh maloprije pored stadiona pa bacih sliku na teren :)

http://prntscr.com/idqbx1
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 09 jun 2018, 19:08

& ' се $, $ сезона... ? ? " :)

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la alan_kardec » 04 avg 2018, 15:44

vratio se Bojan Regoje, kako čujem :thumbup:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 01 sep 2018, 21:52

$ $ " ? " за " & " :)

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 01 sep 2018, 22:04

PanajotPano je napisao/la:$ $ " ? " за " & " :)
ja sam prošlu domaću bio (prva moja ove sezone) i skroz fino je to izgledalo na terenu, sigurna igra. I baš sam komentarisao sa jednim likom ovu kao vrlo bitnu utakmicu da se dobije i evo dobila se jer sljdeća kući je Kozara pa gostovanje u BL. Kad bi se Kozara iduću dobila da se odvoje prva tri tima pa onda šta bude u Banja Luci, neće biti lako protiv sudija :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.