FK Slavija

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 30 jul 2016, 19:49

A sto nas ovi iz Visokog negotive nikako...ma necemo sa njima igrati prijateljske vise nikako ljudi samo trpaju...zijan od Bosne 3-0..ovo nam je generalka ako je suditi po pripremnim tekmama sve sami porazi...bice ovo interesantna sezona bas me interesuje kako ce se ovo posloziti jer je promjenjen kompletan tim...

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Vijadukt » 30 jul 2016, 20:06

lovcen16 je napisao/la:A sto nas ovi iz Visokog negotive nikako...ma necemo sa njima igrati prijateljske vise nikako ljudi samo trpaju...zijan od Bosne 3-0..ovo nam je generalka ako je suditi po pripremnim tekmama sve sami porazi...bice ovo interesantna sezona bas me interesuje kako ce se ovo posloziti jer je promjenjen kompletan tim...
Suti dobro ste prosli. :mrgreen: Bile su jos 2 stative za Bosnu. Rezultat nije bitan, dva gola su plod pogresaka u odbrani ( kratke lopte stopera golmanu), ali lose ste bili skroz. Nema nikako igre, reklo bi se da je pocetak priprema.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 30 jul 2016, 22:33

Vijadukt je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:A sto nas ovi iz Visokog negotive nikako...ma necemo sa njima igrati prijateljske vise nikako ljudi samo trpaju...zijan od Bosne 3-0..ovo nam je generalka ako je suditi po pripremnim tekmama sve sami porazi...bice ovo interesantna sezona bas me interesuje kako ce se ovo posloziti jer je promjenjen kompletan tim...
Suti dobro ste prosli. :mrgreen: Bile su jos 2 stative za Bosnu. Rezultat nije bitan, dva gola su plod pogresaka u odbrani ( kratke lopte stopera golmanu), ali lose ste bili skroz. Nema nikako igre, reklo bi se da je pocetak priprema.
Pa to je to glavni problem u neuigranosti ekipe a i pitanje je kvaliteta dovedenih igraca..po meni realno je bolje ovu sezonu napraviti okosnicu tima a dogodine se pojacati pravo i napasti na premijer ligu...

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Vijadukt » 30 jul 2016, 23:23

To ne znam, nisam upoznat sa kvalitetom klubova protiv kojih cete igrati. Danas bas kontam kako stoji Borac i moze li se pored njega traziti plasman u PL.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 03 avg 2016, 21:27

Evo citam vratio se Dino Haskovic ma hajde on se bar posteno borio ono dvije-tri tekme sto sam ga gledao ako nista trudio se ali nigdje napadaca a najavljivan je ima desetak dana,ako se budemo nadali u Salkoviceve golove ne gine nam derbi sljedece godine sa Famosom..Covjek se uopste nekrece ne ulazi u sanse isto ko nas Pigi treba mu deset sansi da bi dao gol samo Pigi je igrao srcem i volio je Slaviju a za ovoga neznam....

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 04 avg 2016, 00:42

Iznenadiće se svi koji nam špic dolazi, tačnije krilo/špic. Nekada veliki talenat, igrač jednog od najvećih timova ovih prostora, ali se poslije toga izgubio. Nadam se da je ostalo nešto od onoga po čemu ga se ja sjećam.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 06 avg 2016, 23:02

:kafa: Bod po bod. Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 06 avg 2016, 23:17

Skoro uvijek odigramo dobro u Banjaluci sad treba napasti Rudara i polako uigravati ekipu...samo lagano i opusteno pa ko koga zajebe...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 06 avg 2016, 23:33

lovcen16 je napisao/la:Skoro uvijek odigramo dobro u Banjaluci sad treba napasti Rudara i polako uigravati ekipu...samo lagano i opusteno pa ko koga zajebe...
I skoro uvijek nas sudija skuva. To je već postala navika, tako da se ne osvrćemo previše na ovaj penal Velimira Drinića. Postalo je sasvim normalno. :mrgreen:

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 06 avg 2016, 23:40

Ma to je bilo i za ocekivati..mene su licno momci iznenadili sa ovim bodom svaka im cast evo citam i Bane kaze da je penal diskutabilan...

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Tristan » 07 avg 2016, 00:57

A kad je Pilav sudio u BL onda je bilo sve u redu? :tralala:
Penal svakako diskutabilan, meni se cini da je prekrsaj bio van 16. Nama je pomocni mahao 2-3 nepostojeca ofsajda, a u jednoj situaciji gdje je vas igrac faulom sigurno zasluzio zuti karton, on svira faul za Slaviju (a tom igracu daje karton!? zbog prigovora valjda). Znaci sudjenje katastrofa.
Sto se tice igre, losi i jedni i drugi, vi manji posjed lopte i bez zelje da napadnete iako imate igraca vise 90 minuta.
Je*ace nas Tekstilac i Sutjeska i jedne i druge. :lol:
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 07 avg 2016, 01:32

Tristan je napisao/la:A kad je Pilav sudio u BL onda je bilo sve u redu? :tralala:
Penal svakako diskutabilan, meni se cini da je prekrsaj bio van 16. Nama je pomocni mahao 2-3 nepostojeca ofsajda, a u jednoj situaciji gdje je vas igrac faulom sigurno zasluzio zuti karton, on svira faul za Slaviju (a tom igracu daje karton!? zbog prigovora valjda). Znaci sudjenje katastrofa.
Sto se tice igre, losi i jedni i drugi, vi manji posjed lopte i bez zelje da napadnete iako imate igraca vise 90 minuta.
Je*ace nas Tekstilac i Sutjeska i jedne i druge. :lol:
Ne zna Velo ko mu glavu nosi. A trebao je ove godine na Premijer preći. Sad se nama sveti jer mu je Soknić uzeo mjesto. :mrgreen:

**** nas sviju Podrinje meščini. Nakon prvog kola glavni favoriti za ulazak u Premijer. :urnebes: Šalu na stranu. Mi neuigrani, Borcu fali kamara igrača. Mi se nismo smjeli otvoriti, Borcu dobrodošlo. Remi najrealniji, al trebali smo dobit'. :mrgreen:

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 07 avg 2016, 11:54

" $ П у " на $ '.

% " " терена?

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Vijadukt » 07 avg 2016, 12:11

PanajotPano je napisao/la:" $ П у " на $ '.

% " " терена?
slika

slika

Koliko sam upoznat to se radi zbog boljeg rasta korijena.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 07 avg 2016, 12:43

Hvala!

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 07 avg 2016, 12:54

Koliko sam ja svatio i upratio situaciju cepiranje je odradjeno,posut je treset i zasijana nova trava i situacija na terenu je puno bolja cak sta vise mislim da je sportdc to pokrio i fotografijama sa terena...mislim da ce se sad vaditi oni djelovi terena isred golmanskog prostora i jos na mjestima gdje je kriticno...mene interesuje u kakvom je stanju pomocni teren gore na brdu jer se i oko njega treba da radi ako mozda to i nije zavseno do sada..

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 07 avg 2016, 13:32

$, ? је $ захтјев " ФСРС $ $ се у $ " у ".

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 07 avg 2016, 14:25

Teren na brdu još nije počeo da se radi jer se čeka da vidi šta se sve treba uraditi kako bi omladinske selekcije počele gore da igraju, da se više ne opterećuje glavni teren toliko.

Na glavnom je čepiranje odrađeno, najvjerovatnije će da se vadi oštećeni busen i stavlja novi, a u septembru će biti još jedno čepiranje.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 18 avg 2016, 19:17

Evo objavljeno na sport.dc da ce se raditi teren sa vjestackom travom gore na brdu i da ce se tim projektom rijesiti veliki problem sto se tice treniranja i igranja prijateljskih utakmica a da se negovori koliko ce to znaciti za juniore i kadete koji bi trebali igrati gore da bi se sacuvao glavni teren...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 18 avg 2016, 23:59

Vještak će biti prava stvar. Kada se ako Bog da stavi, ide se na uređivanje već postojeće tribine, te adaptaciju svlačionica. Trebalo se ovo i ranije rješavati, ali i sada kad se uradi biće odlično.

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.