FK Slavija

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 21 jan 2017, 19:32

vlakanje je napisao/la:Je l' ovo greska ili je na prozivci bilo samo 10 igraca?
Nije greška, prozivka je iz dva dijela. Deset naših momaka, uglavnom juniora, a ostali trebaju da se pojave iduće sedmice. Nije neka logika, al' eto.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Vijadukt » 31 jan 2017, 15:07

Tamnoputi napadac vrijedi kao pola ekipe.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Tristan » 31 jan 2017, 19:18

Koliko je iskesirano za Djordjevica? :)
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 31 jan 2017, 23:37

Vijadukt je napisao/la:Tamnoputi napadac vrijedi kao pola ekipe.
Ozbiljan skauting. Napadač i Japanac u odbrani biće pravo otkrovenje. :D

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Vijadukt » 31 jan 2017, 23:45

Pappy je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Tamnoputi napadac vrijedi kao pola ekipe.
Ozbiljan skauting. Napadač i Japanac u odbrani biće pravo otkrovenje. :D
Ko je on? Odakle ste ga iskopali?

Volio sam da je barem neko od startnih stopera igrao, cisto da vidim kako bi se nosili s njim. Dobar, dobar igrac za ove lige.
Predvidjam mu PLBIH.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 01 feb 2017, 12:11

Vijadukt je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Tamnoputi napadac vrijedi kao pola ekipe.
Ozbiljan skauting. Napadač i Japanac u odbrani biće pravo otkrovenje. :D
Ko je on? Odakle ste ga iskopali?

Volio sam da je barem neko od startnih stopera igrao, cisto da vidim kako bi se nosili s njim. Dobar, dobar igrac za ove lige.
Predvidjam mu PLBIH.
Tuluzovo dijete, igrao u Belgiji, grckoj Kalitei i Pas Janjini, a zadnja godina u nekom grckom nizeligasu.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 01 feb 2017, 13:17

@Pappy kakav je ovaj Balde kako ti se on ucinio vidim da ovaj japanac i ovaj francuz izgleda imaju stofa i na kojoj poziciji igra ovaj Balde...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 01 feb 2017, 17:52

lovcen16 je napisao/la:@Pappy kakav je ovaj Balde kako ti se on ucinio vidim da ovaj japanac i ovaj francuz izgleda imaju stofa i na kojoj poziciji igra ovaj Balde...
Nije loš, vezni,krilo, mada nisam siguran da nam u ovom trenutku on treba, za razliku od Francuza i Japanca.

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 05 feb 2017, 13:09

Citam danas na sportdc podatak da klub duguje nepunih 300 000 hiljada maraka poreskoj taj podatak me bas iznenadio..Ja sam mislio da je puno veći jer vidim Borac deset miliona,Radnik milion i dvjesto pa me bas iznenadio nas dug... Nek' je još toliki dug prema igračima,radnoj zajednici, dobavljačima opreme ili poslovnim partnerima cini mi se kad bi bila neka privatizacija nas klub bi bio interesantan nekim ulagacima...Cini mi se da jedino tako se možemo održati u životu...Sad treba podržati ove nase momke sto se bore za dres jer njima je sigurno najteže...

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 11 mar 2017, 17:58

FK Sutjeska Foča - FK Slavija 0:1 ...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pappy » 12 mar 2017, 00:11

PanajotPano je napisao/la:FK Sutjeska Foča - FK Slavija 0:1 ...
Uz obilatu sudijsku pomoć. Beknuše nam ga u 90, diže Vulić ofsajd. :D :facepalm:

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 18 mar 2017, 13:35

hajmo momci danas po bodove....

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 25 mar 2017, 23:28

Agonija se nastavlja... Šavija odlazi...

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la lovcen16 » 26 mar 2017, 19:55

PanajotPano je napisao/la:Agonija se nastavlja... Šavija odlazi...
Kakva crna agonija brate...Dante i njegovi krugovi pakla su mala maca šta je ovo...najgore od svega što su ogadili klub svima sa kim god od raje spomeneš Slaviju svi te gledaju kao kakvog umobolnika ili debila kao u stilu ko to još gleda,jesi li normalan,jesi kršten šta ti je....ja i dalje idem na tekme i vodim svoga sina da gledamo Slaviju...kao navijac i simpatizer kluba mogu samo da kazem da volim SLAVIJU i tačka...a što se tiče rukovodstva i uprave ne treba biti posebno pametan pa viditi kako su devastirali,unakazili i unizili ponos grada da likovi imaju zrno obraza i postovanja prema svetinji koju vode davno bi odstupili...

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 22 maj 2017, 10:59

Šćepanović nerešiva enigma Dobojlijama
20. MAJ 2017.

DOBOJ – Gosti iz Istočnog Sarajeva su pobedili Slogu i rezultatski ponizili Dobojlije. Domaćin je proletos igrao dobro, nizao trijumfe, pa su mislili da će olako uzeti meru i Slaviji. U unapred skrojene gaće ušlai su sami, a bodovi su otišli u Lukavicu.

Vučina Šćepanović je gospodario „Lukama“, pridodavali su se Slavijini internacionalci, zadnji red Sloge često je pucao od nemoći.

Ono malo gledalaca nisu se čudu mogli načuditi kako to daSloga koja je pobeđivala i bolje od Slavije sada nema ideju,način da zaustavi prosečnog protivnika.

Doduše, Dobojlije su svoj cilj ostvarile. Sačuvale su prvoligaški status,ali bi u svakoj utakmici trebali pružati maksimun, ne poigravati se sa ugledom kolektiva koji postoji 72.godine.

A to je trajanje…

Sloga – Slavija 1:4 (0:2)

Stadion: Luke. Gledalaca: 50. Sudija: Dušan Berak (Trebinje) . Strelci: Vehabović u 51.minutu za Slogu, a Milenković u 10, Lema u 16., Šćepanović u 47.i 77.minutu. Žuti kartoni: Čebić, Hadžikadunić, Vehabović, Blagojević(Sloga), Marković, Milenković(Slavija).

SLOGA: Stjepanović, Janković , Mahmutović , Hadžikadunić (od 76.min.Šujić ), J.Lukić , Blagojević , Jupić (od 54.min.Đukić ), Čebić , G.Lukić Radovanović , Vehabović (od 83.min.Ilić ).

SLAVIJA: Nedžibović , Lalović , Alešević , Stojanović (od 88.min.Mandić ), Milenković , Zečević (od 81.min.Đono ), Šćepanović , Marković (od 90.min.Čvoro-), Tanaka , Lema , Pušara .

Igrač utakmice: Vučina Šćepanović (Slavija) 8.

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 16 jun 2017, 11:09

Ima li u Slaviji šta da se dešava, hoće li biti borba za opstanak sl sezone?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 16 jun 2017, 15:02

Šavija spakovao kofere
16. JUN 2017. 0 Jagoš Jagoš

Predsjednik Upranog odbora FK Slavija iz Istočnog Sarajeva Zdravko Šavija spakovao je kofere i čeka Skupštinu kluba da , po svemu sudeći, definitivno digne sidro iz nekadašnjeg premijerligaša. On je to najavo i na juče održanoj sednici Upravnog odbora

-.Nemam više snage da se borim i vodim klub. Poslednju godinu dana svi su praktično digli ruke od Slavije , sve sam radio sam. Od Nove godine do danas u klub su ostali članovi doneli samo 800 mara. Ostalo sam morao ja, istakao je Šavija, te dodao:

-Pet godina sam u Slaviji i dovoljno sam donio. Zdravlje mi je narušeno. Prijatelje sam koristio za Slaviju , Nakon svih ovih godina sam zaključio da se više ceni tuđi nerad, nego nečiji rad. U narednom periodu će biti održana skupština . Tu ćemo podvući crtu, utvrditi ko je i koliko radio za klub. Ako se stvari drastično ne promene, dižem ruke od Slavije, kaže Šavija.

Šampionat za nama je za Slaviju bio veoma turbulentan. Nakon ispadanja iz Premijer lige najavljivala se borba za povratak u bh elitu. Od toga nije bilo na žalost ništa. Ekipa je završila u Ligi za opstanak

-Treba biti iskren i reći da smo promašili sa pojačanjima i zadnjih deset kola smo igrali sa svojom decom. To je bilo dobro rešnje. Momci su dobili priliku da igraju. Imali smo za njih spremljene i ugovore,ali niko od tih izdanaka Slavijine škole nije želeo da ga potpiše. Trenutno ugovore imaju Japanac Tanaka, Francuz Ži i Vučina Šćepanović. Ostali su slobodni, podvukao je Šavija.

Dok se čeka Skupština i eventualni izbor novog rukovodstva, tako barem najavljuju pojedinci koji su nezadovljni stanjem u Slaviji, igrači napuštaju redove najstarijeg fudbalskog kolektiva na Balkanu. Luka Asentić je otišao u Borac iz Banjaluke, Ivan Trifković je novi igrač Zrinjskog,a Vladan Mandić se našao u Zvijezedi 09. Ukoliko se nešto u i oko Slavije brzo ne promeni, timu iz Istočnog Sarajeva preti sudbina Rudar Ugljevika, Boksita Milići, Leotara Trebinje,…

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 16 jun 2017, 19:13

Znači ne gine treća liga i igrati derbije sa Famosom i Glasincom....
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la PanajotPano » 17 jun 2017, 00:01

FoSte95 je napisao/la:Znači ne gine treća liga i igrati derbije sa Famosom i Glasincom....
Gradske.
Onda će bar dvije opštine da se nosaju čiji je klub bolji, Famos ili Slavija, s obzirom da su dvije stranke različite na vlasti :D

Da je sreće pa da stvarno postoji grad Istočno Sarajevo, pa da stane iza Slavije kao premijerligaša, Famos ili Glasinac prvoligaš, drugi drugoligaš, da se i Romanija i Željeznica pripaze... ovako sve palo na opštine koje sastavljaju kraj s krajem.

Da ne pričamo o nekoj ozbiljnijoj organizaciji gdje bi neki klub bio dobro organizovan i samoodrživ...

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la FoSte95 » 17 jun 2017, 09:39

PanajotPano je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Znači ne gine treća liga i igrati derbije sa Famosom i Glasincom....
Gradske.
Onda će bar dvije opštine da se nosaju čiji je klub bolji, Famos ili Slavija, s obzirom da su dvije stranke različite na vlasti :D

Da je sreće pa da stvarno postoji grad Istočno Sarajevo, pa da stane iza Slavije kao premijerligaša, Famos ili Glasinac prvoligaš, drugi drugoligaš, da se i Romanija i Željeznica pripaze... ovako sve palo na opštine koje sastavljaju kraj s krajem.

Da ne pričamo o nekoj ozbiljnijoj organizaciji gdje bi neki klub bio dobro organizovan i samoodrživ...
Utakmica visokog rizika hahah ja se sjećam i u mladjim kategorijama jednom kad smo bili u vojkovićima napravili paklenu atmosferu, sunce upeklo a oni lupali nekim kantama lafo navijali :rol: :rol: :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.