Zdrijeb Grupne Faze

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Koga zelite iz prve jakosne grupe?

Brazil
23
9%
Spaniju
9
4%
Njemacku
11
4%
Argentinu
22
9%
Kolumbiju
12
5%
Belgiju
22
9%
Urugvaj
13
5%
Svicarsku
138
55%
 
Ukupno glasova: 250

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Adi_Zepce » 07 dec 2013, 00:35

Solidna grupa u kojoj lako mozemo biti drugi.Objekitvno slabiji smo od Argentine,ali ne treba se unaprijed predati.Nadalje,jaci smo od Irana dok ce s Nigerijom biti borba za 2-o mjesto.Nekako vjerujem da ti Afrikanci nisu bas takticki najjaci i tu moze biti nasa sansa.
Sto se mene tice neka se na nama ponovi scenariji Hrvatske iz Francuske 98.Neka izgubimo prvu od Argentine 1:0,a na kraju neka zavrsimo kao i oni :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Durden
Postovi: 419
Pridružen/a: 16 dec 2012, 14:41
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Durden » 07 dec 2013, 00:49

Adi_Zepce je napisao/la:Solidna grupa u kojoj lako mozemo biti drugi.Objekitvno slabiji smo od Argentine,ali ne treba se unaprijed predati.Nadalje,jaci smo od Irana dok ce s Nigerijom biti borba za 2-o mjesto.Nekako vjerujem da ti Afrikanci nisu bas takticki najjaci i tu moze biti nasa sansa.
Sto se mene tice neka se na nama ponovi scenariji Hrvatske iz Francuske 98.Neka izgubimo prvu od Argentine 1:0,a na kraju neka zavrsimo kao i oni :mrgreen:
Bolji strucnjak od mene i od tebe je to vrlo jednostavno rekao
[youtube][/youtube]

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la maminho » 07 dec 2013, 01:37

mi na brazil, vi na argentinu
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

joey
Postovi: 235
Pridružen/a: 26 jul 2013, 15:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la joey » 07 dec 2013, 01:58

Durden je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:Solidna grupa u kojoj lako mozemo biti drugi.Objekitvno slabiji smo od Argentine,ali ne treba se unaprijed predati.Nadalje,jaci smo od Irana dok ce s Nigerijom biti borba za 2-o mjesto.Nekako vjerujem da ti Afrikanci nisu bas takticki najjaci i tu moze biti nasa sansa.
Sto se mene tice neka se na nama ponovi scenariji Hrvatske iz Francuske 98.Neka izgubimo prvu od Argentine 1:0,a na kraju neka zavrsimo kao i oni :mrgreen:
Bolji strucnjak od mene i od tebe je to vrlo jednostavno rekao
[youtube][/youtube]
**** nam je onda Nigerija mater kad im igraci trce ko da duse nemaju
sedmi pokusaj...

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Fecox » 07 dec 2013, 02:04

mozga oni jarane nemaju ako unaprijed pišu bodove protiv nas :D ha ya
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Cartman » 07 dec 2013, 02:13

Nigerijci i Iranci slave sto su dobili nas, mi slavimo sto smo dobili njih. Isto sto su Grci i Slovaci slavili kad su nas dobili, a znamo ko je slavio na kraju. To je sve normalno, i mene uopste ne vrijedja to sto selektor Argentine kaze da je grupa laka, pa naravno da jest za njih. Sta je njima jedna BiH? Isto sto nama Latvija. I ovi drugi isto tako vide svoju sansu, sasvim normalno.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Murga
Postovi: 3114
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Murga » 07 dec 2013, 06:23

Ja ne mogu biti nezadovoljan, imati cinjenicu na umu da je moglo i gore. Sad treba raditi ono sto je Pape govorio i traziti protivnika. Sto se mene licno tice ako htjedne Brazil opet negdje u evropi, odlicno. Mozda bi i njima odgovaralo radi Hrvatske.
Mislim da ako budemo igrali dobro kako znamo i kako ce se ocekivati, mogli bi da budemo drugi u grupi. Ono sto nam treba biti jasno je da nema zahebancije i nema izgovora jer popravnih nema, znaci mora se u svaku utakmicu uci 100% spreman i biti spreman da dadnes 100%.
Ne treba nikoga podcijeniti, niposto. Nadam se da ce svi nasi igraci biti zdravi, u odlicnoj formi i puni volje i zelje da se dokazu i pomrse planove drugima pa cak i toj Argentini.

Po meni je cak mozda i bolje sto cemo odmah igrati najtezu tekmu i to na Marakani, a to je jer cemo biti odmorni, a drugo, mislim da ce na stadionu biti i dosta Brazilaca, a oni i nisu ljubitelji Argentinaca, tako da predpostavljam da cemo imati i njihovu podrsku :)
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
Guarin14
Postovi: 3344
Pridružen/a: 30 jun 2013, 23:05
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Guarin14 » 07 dec 2013, 06:24

Cartman je napisao/la:Nigerijci i Iranci slave sto su dobili nas, mi slavimo sto smo dobili njih. Isto sto su Grci i Slovaci slavili kad su nas dobili, a znamo ko je slavio na kraju. To je sve normalno, i mene uopste ne vrijedja to sto selektor Argentine kaze da je grupa laka, pa naravno da jest za njih. Sta je njima jedna BiH? Isto sto nama Latvija. I ovi drugi isto tako vide svoju sansu, sasvim normalno.
Sasvim logicno.. POTPIS !

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la jasko__ » 07 dec 2013, 09:57

Zna li neko koliko bi mogli odigrat prijateljskih do Svjetskog???
I kad je uopste iduca prijateljska..i imamo li protivnika??

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk 2

Iago
Postovi: 30
Pridružen/a: 29 avg 2013, 19:14
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Iago » 07 dec 2013, 10:17

Head je napisao/la:Aguero dislike this,valja mu na momciluka. :mrgreen:
Trebao bi se on paziti Spahića, nije ovaj njemu zaboravio ono udaranje u St. Louisu

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la AnelZ » 07 dec 2013, 10:54

jasko__ je napisao/la:Zna li neko koliko bi mogli odigrat prijateljskih do Svjetskog???
I kad je uopste iduca prijateljska..i imamo li protivnika??

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk 2
Nemoj me uzimati za rijec, no ja mislim da mozemo odigrati 3-4 prijateljske do SP. Naredna prijateljska ce biti u FIFA terminu, tj. 5. marta, a ostale krajem maja.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Elegant » 07 dec 2013, 10:58

AnelZ je napisao/la:
jasko__ je napisao/la:Zna li neko koliko bi mogli odigrat prijateljskih do Svjetskog???
I kad je uopste iduca prijateljska..i imamo li protivnika??

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk 2
Nemoj me uzimati za rijec, no ja mislim da mozemo odigrati 3-4 prijateljske do SP. Naredna prijateljska ce biti u FIFA terminu, tj. 5. marta, a ostale krajem maja.
Navodno je Kulumbija u martu, a kasnije Kamerun.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la damirdamic72 » 08 dec 2013, 14:18

bit cemo drugi garant

u 1/8 finala cemo dobit Svicarski koja ce pobjediti Francusku i biti pobjedni grupe s kojom se krizamo

u 1/4 finala cemo dobiti Njemacku od koje cemo izgubiti 3:1

uci cemo u prvih 8 i to je to

namjerno cu ov napisati velikim slovima da bi se znalo.danas je 08.12.2013

Avatar
Micron
Postovi: 598
Pridružen/a: 16 maj 2010, 09:16
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la Micron » 08 dec 2013, 20:53

haj mi sve rezultate reci da dobijem sta :D

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la FliX » 08 dec 2013, 21:56

@damirdamic72 ... ja pak prizeljkujem da cemo mi u 1/4 igrat sa Portugalom ... peta sreca :D

Avatar
maminho
Postovi: 863
Pridružen/a: 19 apr 2011, 20:23
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la maminho » 08 dec 2013, 22:09

Elegant je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:
jasko__ je napisao/la:Zna li neko koliko bi mogli odigrat prijateljskih do Svjetskog???
I kad je uopste iduca prijateljska..i imamo li protivnika??

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk 2
Nemoj me uzimati za rijec, no ja mislim da mozemo odigrati 3-4 prijateljske do SP. Naredna prijateljska ce biti u FIFA terminu, tj. 5. marta, a ostale krajem maja.
Navodno je Kulumbija u martu, a kasnije Kamerun.
vi testirajte naše protivnike, a mi bumo vaše :D
---------------FC Barcelona -------------- AS Roma------------
Indianapolis Colts --- Miami Heat --- Tampa Bay Lightning

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la alan_kardec » 08 dec 2013, 22:20

mislim da početkom februara ima termin za prijateljske, pa onda početkom marta, pa će biti vjerovatno termin i krajem marta odnosno početkom aprila i onda kraj maja i početak juna. Znači, može se odigrati 5-6 kvalitetnih prijateljskih do Mundijala.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la AnelZ » 08 dec 2013, 23:25

alan_kardec je napisao/la:mislim da početkom februara ima termin za prijateljske, pa onda početkom marta, pa će biti vjerovatno termin i krajem marta odnosno početkom aprila i onda kraj maja i početak juna. Znači, može se odigrati 5-6 kvalitetnih prijateljskih do Mundijala.
Pa odakle izrovi toliko slobodnih termina. Evo sada sam pogledao FIFA kalendar i postoji samo jedan sluzbeni FIFA termin, a to je 05 mart. No zbog svjetskog prvenstva vecina liga zavrsava ranije, a finale Liga Evrope je 14 maja, a Lige Prvaka 24 maja tako da sam siguran da ce svi igraci poslije tog finala (a oni koji ga ne igraju i ranije vec) biti slobodni za reprezentacije.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la DukeOfWellington » 09 dec 2013, 07:21

Obično pred SP i EP imaju dva termina za prijateljske.

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Zdrijeb Grupne Faze

Post Postao/la damirdamic72 » 09 dec 2013, 09:02

FliX je napisao/la:@damirdamic72 ... ja pak prizeljkujem da cemo mi u 1/4 igrat sa Portugalom ... peta sreca :D
moze :)

a u vezi ovih priajteljskih ja vjerujem da ce ih biti 3 do SP i mozda 4. neka revijalna kao npr protiv novinara i sl

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.