Kamp reprezentacije BiH

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la zizu1991 » 22 jan 2014, 14:17

Naravno da je dosta stvari jasno. Mene interesuju njihovi razlozi, odnosno razlozi koje će saopštiti javnosti. Da se ispita na kraju krajeva maštovitost PR službe reprezentacije na čelu sa Pecikozom.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la Rios » 23 jan 2014, 16:56

Sto se tice ovog kampa u Zenici mene zanima kako ce se zaposljavati osoblje u tom kampu,ko ce ih i kako placati..Portiri,cuvari,kuhari,sobarice,tehnicko osoblje..Jbg,fakticki taj kamp dodje ko neki hotel ili bar motel..Moguce da se jos nije naslo idealno rjesenje za taj pb pa se odugovlaci sa prebacivanjem repke tamo,iako bi i ja,kao i svi,bio sretan da se nasa repka,kao ucesnik SP priprema u tom sjajnom kampu,na najvisem nivou..Istina,nece njima ni u Sarajevu puno sta faliti,travnjak u Hrasnici u tom peridou ce biti jako dobar,popratna infrastruktura je slaba,to stoji..Tu su i Kosevo i Grbavica..Pa i Otoka..
Sve u svemu,moja zelja je da repku sto prije vidim u kampu u Zenici,prije svega zbog sjajnih uslova,a drugo sto nekako ide uz svjetski renome kakav je stekla nasa repka..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 jan 2014, 17:46

Bolje su kafane u Sarajevu.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la Mozambik » 23 jan 2014, 19:04

Medjugorje bi bilo najbolje rjesenje za pripreme za svjetsko. Daleko od Ferhadije i Ilidze, uslovi fantasticni, mir i tisina za pripreme, kvazinovinarima daleko da dolaze svaki dan, ispijaju kahve i postavljaju glupa pitanja. Igraci na to, naravano, nece pristati i od toga nema nista. Druga stvar je Budnjo i Ilidza, restoran Bosna itd..

Sto se tice kampa u Zenici, kao prve treba da znate da, i kad se reprezentaciju bude pripremala u Zenici ce odsjedati u Hotelu, vjerovatno u Dubrovniku posto postoje propisi o kvaliteti hotela, da bude najmanje 4 zvjezdice itd.. Znaci, pare se nece stediti, nego ce u džep vlasnika drugog hotela. Reprezentacija u Zenici dobija odlicne uslove treniranja, odlican travnjak, svlacionice i ostale poprate sadrzaje u kampu.

One sobe u kampu ce vjerovatno koristiti omladinske selekcije i spavati u njima tokom priprema. A reprezentacije ce, kao sto rekoh, u Dubrvnik.

markan79
Postovi: 112
Pridružen/a: 19 jul 2013, 16:48

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la markan79 » 24 jan 2014, 11:31

zenica-međugorje. a možda na početku ilidža

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la Cepi1981 » 24 jan 2014, 15:32

Koji ba hotel koji bakraci, spavali bi oni meni u onim sobama u kampu jer nista im ne fali. Imaju li kuhinju u onom kampu?
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Saurman
Postovi: 29448
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la Saurman » 28 apr 2014, 19:59

Kamp je odron, sad mi je jasno zašto su Njemci sebi gradili kamp.

http://globotv.globo.com/rede-globo/ant ... m/3278461/" onclick="window.open(this.href);return false;
1974---1975---1976---2001---2013---2020

fkv123
Postovi: 429
Pridružen/a: 26 jan 2014, 18:01
Kontakt:

Re: Kamp reprezentacije BiH

Post Postao/la fkv123 » 02 maj 2014, 04:49

Kamp je "odron" zato što je još uvijek u fazi izgradnje. Svlačionice se tek prave, prostorija za masaže/fizioterapeute, Itd. Radi se izgradnja okolo terena isto kao postavljanje drenažnog sistema i novog travnjaka.

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.