SP u HD rezoluciji

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la Pauk » 12 jun 2014, 23:14

Za NoName...hoces opet raditi ono kao prije 4 godine da forumasi ''predvide'' rezultate tekmi...pa onda ti zaberes to i ranking napravis

To je stvarno bilo dobro i zanimljivo :thumbup:
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la NoName » 12 jun 2014, 23:15

Nema šanse :) BiH je na SP, maksimalno ću uživati, ništa nema od bilo kakvih obaveza :)
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la vrebac86 » 12 jun 2014, 23:16

Modrica ni HD slika proljepsati nemoze! :mrgreen:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la arelinho » 13 jun 2014, 00:13

Pauk je napisao/la:Za NoName...hoces opet raditi ono kao prije 4 godine da forumasi ''predvide'' rezultate tekmi...pa onda ti zaberes to i ranking napravis

To je stvarno bilo dobro i zanimljivo :thumbup:
Ima ta tema u podforumu kladionica

Sent from my ST26i using Tapatalk

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la FliX » 13 jun 2014, 01:44

Ovako.. inace imam Total tv i pred samu utakmicu pokvari se "boja".. nekako skroz lose skoro da je crno-bijelo.. zatim sam prebacio na "riblju kost" i tamo sve OK... Eh sad, sta kako - ne znam.

Druga stvar me zanima, mogu li ja kako dobit ovaj Totalov HD resiver?... kod mene je trenutno onaj echolite...
Posto vidim da onaj jedan lik sa italijanskim avatarom ima hd resiver totalov :)
Jos nesto.. jel i na obicnim kanalima bolja slika na tom HD od ovog SD resivera???
Hvala

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la JoseMourinho » 13 jun 2014, 01:48

FliX je napisao/la:Ovako.. inace imam Total tv i pred samu utakmicu pokvari se "boja".. nekako skroz lose skoro da je crno-bijelo.. zatim sam prebacio na "riblju kost" i tamo sve OK... Eh sad, sta kako - ne znam.

Druga stvar me zanima, mogu li ja kako dobit ovaj Totalov HD resiver?... kod mene je trenutno onaj echolite...
Posto vidim da onaj jedan lik sa italijanskim avatarom ima hd resiver totalov :)
Jos nesto.. jel i na obicnim kanalima bolja slika na tom HD od ovog SD resivera???
Hvala
na običnim ja mislim da je isto tj. 99% je isto jedino sto će ti HD kanali biti bolji, al platit ćeš to fino 120km ja mislim al zovi i provjeri ;)

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la Krokodil » 13 jun 2014, 01:56

Jel i kod vas trenutno isključen BHT HD ? Ako jeste, hoće li to biti praksa čim sudija odsvira kraj ili .. ?

Jedva sam našao BHT HD i sad da nemam slike, suze će me obliti. :urnebes:

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Odg: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la FliX » 13 jun 2014, 02:38

JoseMourinho je napisao/la:
FliX je napisao/la:Ovako.. inace imam Total tv i pred samu utakmicu pokvari se "boja".. nekako skroz lose skoro da je crno-bijelo.. zatim sam prebacio na "riblju kost" i tamo sve OK... Eh sad, sta kako - ne znam.

Druga stvar me zanima, mogu li ja kako dobit ovaj Totalov HD resiver?... kod mene je trenutno onaj echolite...
Posto vidim da onaj jedan lik sa italijanskim avatarom ima hd resiver totalov :)
Jos nesto.. jel i na obicnim kanalima bolja slika na tom HD od ovog SD resivera???
Hvala
na običnim ja mislim da je isto tj. 99% je isto jedino sto će ti HD kanali biti bolji, al platit ćeš to fino 120km ja mislim al zovi i provjeri ;)
Ma trebam vidjet s nekim ko ima total hd resiver.. jer ja trenutno imam njihov sd resiver. Planiro sam izvrsit zamjenu.. jer ovaj SD resiver to je dno dna. Inace nazvat cu ih, al reko prvo da cujem misljenje onih koji su vec proslo kroz ovo sto ja prolazim.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la JoseMourinho » 13 jun 2014, 02:44

FliX je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:
FliX je napisao/la:Ovako.. inace imam Total tv i pred samu utakmicu pokvari se "boja".. nekako skroz lose skoro da je crno-bijelo.. zatim sam prebacio na "riblju kost" i tamo sve OK... Eh sad, sta kako - ne znam.

Druga stvar me zanima, mogu li ja kako dobit ovaj Totalov HD resiver?... kod mene je trenutno onaj echolite...
Posto vidim da onaj jedan lik sa italijanskim avatarom ima hd resiver totalov :)
Jos nesto.. jel i na obicnim kanalima bolja slika na tom HD od ovog SD resivera???
Hvala
na običnim ja mislim da je isto tj. 99% je isto jedino sto će ti HD kanali biti bolji, al platit ćeš to fino 120km ja mislim al zovi i provjeri ;)
Ma trebam vidjet s nekim ko ima total hd resiver.. jer ja trenutno imam njihov sd resiver. Planiro sam izvrsit zamjenu.. jer ovaj SD resiver to je dno dna. Inace nazvat cu ih, al reko prvo da cujem misljenje onih koji su vec proslo kroz ovo sto ja prolazim.
HD resiver ce ti donijeti jedino poboljšanja na HD kanalima to je sigurno, al za cijenu vidi sa ostalim total korisnicima ;)

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la Krokodil » 13 jun 2014, 14:31

Jel mi može neko "na tenane" objasniti kako da namjestim taj HD ?

Našao sam BHT HD ali mi je crna slika. HS mi je kablovska, imam digitalnu. Nikakve specijalne pakete nemam.

Ako neko može pomoći, bio bih jako zahvalan. :crazy: :salut:

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la IlPrincipe » 13 jun 2014, 15:22

Eh ovako .. pretplatnik sam Trio paketa Telemacha. Nedavno sam kupio nov televizor SAMSUNG plasma. Plaćen je preko 1200KM e sad me zanima sljedeće. Znači sinoć sam gledao prvo poluvrijeme u kafiću utakmicu Brazil-Hrvatska i slika je bila KO MLIJEKO znači vidiš dlake ljudima na bradi, a zatim sam došao kući na drugo poluvrijeme i slika nije bila tako čista. Čak štaviše bila je ista kao i prije nego se pojavio HD na BHT-u .. ako neko zna šta je problem neka napiše hvala unaprijed :thumbup: :bih:
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

Avatar
ackeey
Postovi: 3886
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Odg: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la ackeey » 13 jun 2014, 15:34

IlPrincipe je napisao/la:Eh ovako .. pretplatnik sam Trio paketa Telemacha. Nedavno sam kupio nov televizor SAMSUNG plasma. Plaćen je preko 1200KM e sad me zanima sljedeće. Znači sinoć sam gledao prvo poluvrijeme u kafiću utakmicu Brazil-Hrvatska i slika je bila KO MLIJEKO znači vidiš dlake ljudima na bradi, a zatim sam došao kući na drugo poluvrijeme i slika nije bila tako čista. Čak štaviše bila je ista kao i prije nego se pojavio HD na BHT-u .. ako neko zna šta je problem neka napiše hvala unaprijed :thumbup: :bih:
Probaj se fokusirati na tekmu a ne na neobrijane igrace.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
1988risha
Postovi: 1272
Pridružen/a: 13 apr 2014, 00:59
Lokacija: Čair,Skopje (FYR of Macedonia)
Kontakt:

Re: Odg: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la 1988risha » 13 jun 2014, 15:36

ackeey je napisao/la:
IlPrincipe je napisao/la:Eh ovako .. pretplatnik sam Trio paketa Telemacha. Nedavno sam kupio nov televizor SAMSUNG plasma. Plaćen je preko 1200KM e sad me zanima sljedeće. Znači sinoć sam gledao prvo poluvrijeme u kafiću utakmicu Brazil-Hrvatska i slika je bila KO MLIJEKO znači vidiš dlake ljudima na bradi, a zatim sam došao kući na drugo poluvrijeme i slika nije bila tako čista. Čak štaviše bila je ista kao i prije nego se pojavio HD na BHT-u .. ako neko zna šta je problem neka napiše hvala unaprijed :thumbup: :bih:
Probaj se fokusirati na tekmu a ne na neobrijane igrace.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jarane da se ti nisi napio sinoć dok si došao kući na drugo poluvrijeme... Slika je bila perfetktna :)
Ti nisi više san.
Ti si suza iz sna Bossanium moja Bossnium moja.
Bolna mi ne bila.
Ti privjesak ničiji nisi.Ni čest. Ni prćija.
Bosna si bila.Bosna ćeš biti.Bosna bosanska sva.
Osvajača tvojih silnih tko više i imena zna?

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la anonymousHD » 13 jun 2014, 15:40

IlPrincipe je napisao/la:Eh ovako .. pretplatnik sam Trio paketa Telemacha. Nedavno sam kupio nov televizor SAMSUNG plasma. Plaćen je preko 1200KM e sad me zanima sljedeće. Znači sinoć sam gledao prvo poluvrijeme u kafiću utakmicu Brazil-Hrvatska i slika je bila KO MLIJEKO znači vidiš dlake ljudima na bradi, a zatim sam došao kući na drugo poluvrijeme i slika nije bila tako čista. Čak štaviše bila je ista kao i prije nego se pojavio HD na BHT-u .. ako neko zna šta je problem neka napiše hvala unaprijed :thumbup: :bih:
Jesi gasio resiver?

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la IlPrincipe » 13 jun 2014, 15:49

anonymousHD je napisao/la: Jesi gasio resiver?
nisam gasio .. nisam imao razloga.Bolja mi je slika na pc-ju kad gledam stream preko sopcasta hd nego onaj sinoć sto je bio na BHT-u al fakat msm barem kod mene u kući.
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la vivaILchelik » 13 jun 2014, 17:32

IlPrincipe je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la: Jesi gasio resiver?
nisam gasio .. nisam imao razloga.Bolja mi je slika na pc-ju kad gledam stream preko sopcasta hd nego onaj sinoć sto je bio na BHT-u al fakat msm barem kod mene u kući.
Resetuj modem, i kanal ti se nalazi na kanalu 330
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: Odg: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la Coraco » 13 jun 2014, 17:42

FliX je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:
FliX je napisao/la:Ovako.. inace imam Total tv i pred samu utakmicu pokvari se "boja".. nekako skroz lose skoro da je crno-bijelo.. zatim sam prebacio na "riblju kost" i tamo sve OK... Eh sad, sta kako - ne znam.

Druga stvar me zanima, mogu li ja kako dobit ovaj Totalov HD resiver?... kod mene je trenutno onaj echolite...
Posto vidim da onaj jedan lik sa italijanskim avatarom ima hd resiver totalov :)
Jos nesto.. jel i na obicnim kanalima bolja slika na tom HD od ovog SD resivera???
Hvala
na običnim ja mislim da je isto tj. 99% je isto jedino sto će ti HD kanali biti bolji, al platit ćeš to fino 120km ja mislim al zovi i provjeri ;)
Ma trebam vidjet s nekim ko ima total hd resiver.. jer ja trenutno imam njihov sd resiver. Planiro sam izvrsit zamjenu.. jer ovaj SD resiver to je dno dna. Inace nazvat cu ih, al reko prvo da cujem misljenje onih koji su vec proslo kroz ovo sto ja prolazim.
Zamjena SD za HD košta 120 KM. Ako hoćeš da prođeš jeftinije, prijavi novi račun Total TV na nekog drugog člana porodice i platićeš priključak 60 KM (odnosno HD resiver besplatno). Vidi sa montažerom da raskineš taj stari ugovor i potpišeš novi, jer bolje ti je platiti 60 nego 120 KM, a uz to ćeš dobit 3 mjeseca besplatno. :D

Avatar
IlPrincipe
Postovi: 6602
Pridružen/a: 26 dec 2011, 22:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la IlPrincipe » 13 jun 2014, 17:52

vivaILchelik je napisao/la:
IlPrincipe je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la: Jesi gasio resiver?
nisam gasio .. nisam imao razloga.Bolja mi je slika na pc-ju kad gledam stream preko sopcasta hd nego onaj sinoć sto je bio na BHT-u al fakat msm barem kod mene u kući.
Resetuj modem, i kanal ti se nalazi na kanalu 330
Hvala druže puno, slika je neminovno bolja. Živio :thumbup:
Od slavnog kluba ostalo je samo ime .. A.C Milan !

zabranjeni
Postovi: 59
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:58
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la zabranjeni » 13 jun 2014, 18:16

Imam Telemach i onaj D3go resiver , medjutim nisam ga dugo palio, koristio obicnu kablovsku i upalim ga odradi svoje, nekakvih odbrojavanja i slicno (to traje relativno dugo) i onda samo na modemu izbaci setup i nista ne moze ni na tv-u ni na reciveru. Pretpostavljam da treba neka kombinacija tipki jer to ima kod ovih recivera ali ne znam sta. Zvao sam telemach ali se dugo ceka pa mi se mrsko peglati. Neko pomoc?

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: SP u HD rezoluciji

Post Postao/la L' Imperator » 13 jun 2014, 19:01

IlPrincipe je napisao/la:
vivaILchelik je napisao/la: Resetuj modem, i kanal ti se nalazi na kanalu 330
Hvala druže puno, slika je neminovno bolja. Živio :thumbup:
+1 :thumbup: :thumbup:
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.