Odlazak u brazil... (navijači)

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
jestamaji
Postovi: 16461
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 08 jun 2014, 21:13

mi krećemo konačno sutra ujutro, preko njemačke, sastanak nas šestorice iz pet zemalja u frankfurtu i onda pravac sao paulo pa rio.


momci, ako šta skontate za Rio, neka piva nabrzaka napišite na ovoj temi


idemoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :mrgreen: :tokralju: :wave:

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la Interista » 08 jun 2014, 21:47

Trazi na plazama one sto imaju zulj od mlina za kafu :D

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la damirdamic72 » 30 jun 2014, 15:26

jesta maji . jesi li se vratio ? kako ti je bilo ?

Avatar
jestamaji
Postovi: 16461
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 03 jul 2014, 22:56

damirdamic72 je napisao/la:jesta maji . jesi li se vratio ? kako ti je bilo ?
Nisam, ovdje je toliko dobro da sam odlucio ostati so kraja. j.ebiga, jednkm se zivi, poslije ovoga idem jos samo na zelju . Ovo je mrak svjetsko, i sve je bolje i bolje. Jedino me malo Pape nasikirao sa svojim maloumnim sastavom protiv nigerije bez lijevog beka. ostalo je prva klasa. Mada, taj dan u Cuiabi je bio tezak ko tuc, ne treba momcima nista zamjeriti.

Pozdravi svima iz Rija

Avatar
jestamaji
Postovi: 16461
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Odlazak u brazil... (navijači)

Post Postao/la jestamaji » 11 jul 2014, 06:20

danas je iz sao paula do rija autom trebalo 10 sati.... neizmjerna kolona automobila sa argentinskim tablicama. pola ih pijano. bila su i 3-4 veca udeesa ovo ce biti ludo kad se 100.000 gaucosa sjati na kopakabanu. protiv nas ih je bilo neizmjerno puno, a u nedjelju se ovdje ocekuje najmanje duplo vise .... jedino je shit sto kisa pada, lije ko iz kabla, ali trebalo bi to stati do prekosutra
brazilci su u panicnom strahu od najvece kazne, prilaze svabama masovno i mole ih da pobijede u nedjelju :mrgreen: inace jako su dobro i fer podnijeli poraz. taj dan u belo horizonteu je beio nevjerovatan. atmosfera na stadionu do 0:2 je bila vanzemaljska a onda je sve stalo. poslije tekme su se klanjali svabama u prolazu pored njih, prilazili i cestitali im. potpuno nevjerovatno!!! ja sam mislio da ce rastaviti i belo horizonte i rio i sve ostalo na proste faktore, ali nista od toga. svaka cast! svjetska klasa brazilci.!! ali vidjecemo hoce li takvi ostati ako im komsije uzmu titulu usred rija :crazy:

sad jos finale, vjerovatno na public viewingu na kopakabani, i to je to. onda padam u duboku rupu iz koje neznam kako cu se izvuci :roll:

:wave:

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.