Utakmice SP-a na TV kanalima

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
exorciiist
Postovi: 1361
Pridružen/a: 08 jun 2014, 17:01
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la exorciiist » 14 jun 2014, 15:42

DukeOfWellington je napisao/la:
exorciiist je napisao/la:Evo i ja sam narucio hd paket rekli su mi da ce mi aktivirati, koju opciju da izaberem na resiveru?
720p,1080p ili 1080i ?
Onu koja odgovara tvom TV-u.
pa full hd mi je tv, onda 1080p ili 1080i ?

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la dr.van nostrand » 14 jun 2014, 15:47

to prvo, P :)
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la DukeOfWellington » 14 jun 2014, 15:48

exorciiist je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:
exorciiist je napisao/la:Evo i ja sam narucio hd paket rekli su mi da ce mi aktivirati, koju opciju da izaberem na resiveru?
720p,1080p ili 1080i ?
Onu koja odgovara tvom TV-u.
pa full hd mi je tv, onda 1080p ili 1080i ?
1080p je ono što tražiš.

blend
Postovi: 74
Pridružen/a: 01 mar 2014, 18:38
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la blend » 14 jun 2014, 15:55

p izaberi, kod mene je i, al vise nego i odlicno :D
bht :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
exorciiist
Postovi: 1361
Pridružen/a: 08 jun 2014, 17:01
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la exorciiist » 14 jun 2014, 17:16

Koliko ste vi cekali da vam ukljuce kanale?
Evo ja danas zvao oko 2 sata, kako cu znat kad su dosli, jel treba resetovat resiver ili tako nesto?

blend
Postovi: 74
Pridružen/a: 01 mar 2014, 18:38
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la blend » 14 jun 2014, 17:24

Sta je ovo studio ne ide u hd, sigurno nemaju opreme

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la DukeOfWellington » 14 jun 2014, 17:57

exorciiist je napisao/la:Koliko ste vi cekali da vam ukljuce kanale?
Evo ja danas zvao oko 2 sata, kako cu znat kad su dosli, jel treba resetovat resiver ili tako nesto?
Ja sam čekao 4-5 dana. Neko prije par dana reče da čeka već 12 dana.
blend je napisao/la:Sta je ovo studio ne ide u hd, sigurno nemaju opreme
Naravno da nemaju, snimaju ZOI84 kamerama, što veći televizor imaš to ti se više manta u glavi.

Ipak, kad počne utakmica onda je sve OK.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 14 jun 2014, 17:59

Imaju, ali nije još sve završeno, do kraja sedmog mjeseca bi trebali početi i proizvoditi u HD-u
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la DukeOfWellington » 14 jun 2014, 18:02

legenda reala je napisao/la:Imaju, ali nije još sve završeno, do kraja sedmog mjeseca bi trebali početi i proizvoditi u HD-u
Ja sam sretan ako Novogodišnji koncert Bečke filharmonije i skokove u Garmišu budem gledao u HD-u. Prije toga smatraću HD na BHT-u velikim iznenađenjem.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 14 jun 2014, 18:11

Ovaj naš SD, što nam daju na Moja TV je bolji od ARD i ZDF SD koji ide preko Astre
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
floyd
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 feb 2011, 13:44
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la floyd » 14 jun 2014, 18:15

HS analogna, nista , je l? :thumbdown: Nemam nikakav risiver, obican mi onaj bijeli tv kabal. TV bi trebao podrazvat, noviji sony, dok sam imao satelicku slika bila preverzija ...Zajebah se sto sam je skino, mogo gledat ARD i ZDF.

Moze li se sta sredit, da zovem HS za resiver a ja nabavim hdmi kabal? Ili to dobiju smao oni s digitalnom?

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la JoseMourinho » 14 jun 2014, 18:19

floyd je napisao/la:HS analogna, nista , je l? :thumbdown: Nemam nikakav risiver, obican mi onaj bijeli tv kabal. TV bi trebao podrazvat, noviji sony, dok sam imao satelicku slika bila preverzija ...Zajebah se sto sam je skino, mogo gledat ARD i ZDF.

Moze li se sta sredit, da zovem HS za resiver a ja nabavim hdmi kabal? Ili to dobiju smao oni s digitalnom?
može ti, idi na skeniranje kanala digital cabl opcija frekrfencija 626 i imat ćeš bht HD ja evo tako gledam, full HD je, ne treba ni reaiver ni ci modul ;)
ako gdje zapnes pitaj ;)

Avatar
floyd
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 feb 2011, 13:44
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la floyd » 14 jun 2014, 18:25

Nazalost, kad koristim opciju search ne nadje mi BHT HD. Ne znam gdje da da nadjem tu opciju za digital cabal...Sigurno da ima, sony je onaj veliki, guzonja.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la JoseMourinho » 14 jun 2014, 18:27

floyd je napisao/la:Nazalost, kad koristim opciju search ne nadje mi BHT HD. Ne znam gdje da da nadjem tu opciju za digital cabal...Sigurno da ima, sony je onaj veliki, guzonja.
auuu nista onda nažalost, ja konto Sony LCD, na guzonjama nema toga samo na ovim novim tv-ovima, a i da uzmes resiver HD na guzonji ne mozes gledat, treba ti novi TV ;)
Sa resiverom ce ti biti bolja slila SD kvalitete al ne HD ;)

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 14 jun 2014, 19:00

Maja i ovaj Starčević, dosta dobro vode ovu emisiju, vidi se da su navikli na studio, nadam se da Aco Babić neće sutra biti voditelj :pray: :pray: frajera trema spuca kao da nikad kamere nije vidio :x
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
exorciiist
Postovi: 1361
Pridružen/a: 08 jun 2014, 17:01
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la exorciiist » 14 jun 2014, 19:10

legenda reala je napisao/la:Maja i ovaj Starčević, dosta dobro vode ovu emisiju, vidi se da su navikli na studio, nadam se da Aco Babić neće sutra biti voditelj :pray: :pray: frajera trema spuca kao da nikad kamere nije vidio :x
nadam se da ce mi do bih-arg ukljuciti hd :D

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la brazzo » 14 jun 2014, 19:38

Ajde neko konkretno da odgovori,da ne listam unazad a probo sam vec, koliko kosta aktivacija i da li je moguce bhrt hd.. je li tacna info da je 4km za period SP-a i koliko se ceka otprilike, u pitanju je moja tv full paket.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 14 jun 2014, 20:22

brazzo je napisao/la:Ajde neko konkretno da odgovori,da ne listam unazad a probo sam vec, koliko kosta aktivacija i da li je moguce bhrt hd.. je li tacna info da je 4km za period SP-a i koliko se ceka otprilike, u pitanju je moja tv full paket.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

uvijek je 4 KM nema veze s prvenstvom, pa ako imaš uslove za HD, mogu ti pustiti odma, ali čeka se 2-3 dana, sve zavisi kakvi su radnici u tvojoj direkciji haha

možeš je aktivirati na mjesec pa isključiti, nema nikakvog ugovora
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: $: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la brazzo » 14 jun 2014, 21:57

legenda reala je napisao/la:

uvijek je 4 KM nema veze s prvenstvom, pa ako imaš uslove za HD, mogu ti pustiti odma, ali čeka se 2-3 dana, sve zavisi kakvi su radnici u tvojoj direkciji haha

možeš je aktivirati na mjesec pa isključiti, nema nikakvog ugovora
jbg ima i toga,ovdje u TZ vazda se nacekas za bilo koju intervenciju. A znam da je bilo nesto oko 15tak km dodatna uplata za paket hd kanala (arene i face) e sad kolko skonta iz tvog posta moze se za stalno 'ukljucit' i po jedan od njih za stalno za 4 km.. je li tako :)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Utakmice SP-a na TV kanalima

Post Postao/la legenda reala » 14 jun 2014, 22:33

Nije, cijeli HD paket košta 4KM, znači na sadašnji račun ti dolazi 4 marke više, a imaš arene,face,aljaziru,BHT i još neka dva kanala u tom paketu i svi su HD ;)
Ne možeš samo jedan kanal priključiti, moraš sve
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.