Bilten SP 2014

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
amcibald
Postovi: 175
Pridružen/a: 04 mar 2011, 10:31

Re: Bilten SP 2014

Post Postao/la amcibald » 09 jun 2014, 09:08

Danas uzeo Sportske novosti i došao bilten i vise mi se svidio nego Avazov gdje su imali previše grešaka medju kojima su g.Ivicu Osima oslovili sa Ivan i gdje su napisali da je Kolasinac medju igračima koji su nosili reprezentaciju u kvalifikacijama. Takodjer još mnogo al te su najocitije. Naveo bi i grešku u sportskim novostima gdje su napisali da Begović nema gola za Stoke ove sezone...al ipak jako je lijepo uradjen. Da dodam da uz jutarnji list dodze hemijska gratis sa rasporedom utakmica.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: Bilten SP 2014

Post Postao/la amko27 » 09 jun 2014, 09:20

amcibald je napisao/la:Danas uzeo Sportske novosti i došao bilten i vise mi se svidio nego Avazov gdje su imali previše grešaka medju kojima su g.Ivicu Osima oslovili sa Ivan i gdje su napisali da je Kolasinac medju igračima koji su nosili reprezentaciju u kvalifikacijama. Takodjer još mnogo al te su najocitije. Naveo bi i grešku u sportskim novostima gdje su napisali da Begović nema gola za Stoke ove sezone...al ipak jako je lijepo uradjen. Da dodam da uz jutarnji list dodze hemijska gratis sa rasporedom utakmica.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Ovo nije greska

Avatar
amcibald
Postovi: 175
Pridružen/a: 04 mar 2011, 10:31

Re: Bilten SP 2014

Post Postao/la amcibald » 09 jun 2014, 09:44

amko27 je napisao/la:
amcibald je napisao/la:Danas uzeo Sportske novosti i došao bilten i vise mi se svidio nego Avazov gdje su imali previše grešaka medju kojima su g.Ivicu Osima oslovili sa Ivan i gdje su napisali da je Kolasinac medju igračima koji su nosili reprezentaciju u kvalifikacijama. Takodjer još mnogo al te su najocitije. Naveo bi i grešku u sportskim novostima gdje su napisali da Begović nema gola za Stoke ove sezone...al ipak jako je lijepo uradjen. Da dodam da uz jutarnji list dodze hemijska gratis sa rasporedom utakmica.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Ovo nije greska
:wtf: :facepalm: aaa u pravu si drug,vjeruj nisam znao, moja sramota,i ovim putem se izvinjavam jer sam pogresno optuzio.
Sorry svima

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Bilten SP 2014

Post Postao/la LenBias » 10 jun 2014, 15:50

premier kladionica je izbacila bilten isto, sasvim solidno izgleda, cak i odlicno kad znas da kosta markicu :kafa:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.