Gledanje utakmica SP-a

O navijačima, zanimljivostima, sličice, TV prijenosi, prognoze, takmičenja forumaša i druge zabavne teme.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Odgovori
mirzatele
Postovi: 11881
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la mirzatele » 30 maj 2014, 01:44

Posto nas vecina nece u Brazil,ustvari nije da nece nego ne moze :D ,da vidim gdje vi kontate gledati utakmice

Da li je to kucna atmosfera,kafic,negdje na otvorenom ( BBI i sl. ) ili nesto cetvrto ?

Ja cu najvjerovatnije pokusati iskombinovati sve to,ionako cemo igrati 7 tekmi :kafa:

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la LenBias » 30 maj 2014, 08:51

utakmice reprezentacije vani gdje budu okupljanja a ostale koje mi se budu gledale naravno kod kuce :opaopa:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la Armala » 30 maj 2014, 12:25

Nisam u fazonu da stojim 90 minuta , tako da u neki pub uz tocene i onda vani da proslavimo ako bude sta bilo :cool:

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la FliX » 31 maj 2014, 13:49

Armala je napisao/la:Nisam u fazonu da stojim 90 minuta , tako da u neki pub uz tocene i onda vani da proslavimo ako bude sta bilo :cool:
:clap: :lol:

Nisam te prepozno.. ti si onaj sto sjedi na stadionu i gricka kospice kad Bosna igra.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la JoseMourinho » 31 maj 2014, 17:13

FliX je napisao/la:
Armala je napisao/la:Nisam u fazonu da stojim 90 minuta , tako da u neki pub uz tocene i onda vani da proslavimo ako bude sta bilo :cool:
:clap: :lol:

Nisam te prepozno.. ti si onaj sto sjedi na stadionu i gricka kospice kad Bosna igra.
nekontam te nikako?
pa i ja ko ni on necu ići pred bbi i slično i dva sata stojat, ili kuci negdje kod nekog ili u kafić neki najbolja varijanta bar meni ;)

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la Armala » 31 maj 2014, 17:18

FliX je napisao/la:
Armala je napisao/la:Nisam u fazonu da stojim 90 minuta , tako da u neki pub uz tocene i onda vani da proslavimo ako bude sta bilo :cool:
:clap: :lol:

Nisam te prepozno.. ti si onaj sto sjedi na stadionu i gricka kospice kad Bosna igra.

Mislio sam na stajanje pred BBI i slicnim stvarima :crazy: Logicno da je bolje negdje sjesti i pogledati tekmu osim ako nisi na samom stadionu

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la dubrava » 01 jun 2014, 11:49

Meni nema ništa bolje nego kući.. Pokoji prijatelj, nešto za pojest, popit, u miru gledat, psovat, rušit, udarat :mrgreen:
A ovako, na trgu ili u kafiću, gdje em ništa ne vidiš, em ne čuješ, em se neki kreteni uvijek nakote u blizini pa komentiraju svaki aut, ne pada mi na pamet...
Nikad nisam mirisao kolektiv ni te mase...
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la Unofficialpage » 01 jun 2014, 12:25

dubrava je napisao/la:Meni nema ništa bolje nego kući.. Pokoji prijatelj, nešto za pojest, popit, u miru gledat, psovat, rušit, udarat :mrgreen:
A ovako, na trgu ili u kafiću, gdje em ništa ne vidiš, em ne čuješ, em se neki kreteni uvijek nakote u blizini pa komentiraju svaki aut, ne pada mi na pamet...
Nikad nisam mirisao kolektiv ni te mase...
:thumbup:

Najbolje sam gledat tekmu, možeš k'o čo'ek psovat, ne moraš se stidit ili nešto slično :mrgreen: I plus doći ovdje na forum i, opet, sve sasovat :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la Cautinho » 01 jun 2014, 12:42

Produžni kabal,stolić iz podruma,vadit televizor iz dnevnog boravka plus resivere i antene,sve to složit u vrtu ispred kuće,iznijeti kauč,zovnut par frendova,upalit roštilj i skupit para za pića i grickalica.
I tako mjesec dana do kraja prvenstva.
Samo što ce televizija i kauč biti stalno vani,njih samo jednom iznosimo,ostalo ponavljamo.
Plus živim na seoskom području,gdje nema velike koncentracije ljudi.Samo životinja. :mrgreen:
Ako bude lijepo vrijeme dat će se valjda i zaspat napolju ;)
Keep walking.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la FaraonTM » 01 jun 2014, 12:47

dubrava je napisao/la:Meni nema ništa bolje nego kući.. Pokoji prijatelj, nešto za pojest, popit, u miru gledat, psovat, rušit, udarat :mrgreen:
A ovako, na trgu ili u kafiću, gdje em ništa ne vidiš, em ne čuješ, em se neki kreteni uvijek nakote u blizini pa komentiraju svaki aut, ne pada mi na pamet...
Nikad nisam mirisao kolektiv ni te mase...
+1

U slučaju eventualne pobjede svoje reprezentacije otići nekih pola sata, sat u grad da se osjeti atmosfera i onda kućatrans.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la BaDa12 » 03 jun 2014, 13:00

http://www.klix.ba/sport/nogomet/saraje ... /140603064" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la BelminM23 » 03 jun 2014, 13:06

FaraonTM je napisao/la:
dubrava je napisao/la:Meni nema ništa bolje nego kući.. Pokoji prijatelj, nešto za pojest, popit, u miru gledat, psovat, rušit, udarat :mrgreen:
A ovako, na trgu ili u kafiću, gdje em ništa ne vidiš, em ne čuješ, em se neki kreteni uvijek nakote u blizini pa komentiraju svaki aut, ne pada mi na pamet...
Nikad nisam mirisao kolektiv ni te mase...
+1

U slučaju eventualne pobjede svoje reprezentacije otići nekih pola sata, sat u grad da se osjeti atmosfera i onda kućatrans.
Šta misliš pobijedimo Argentinu ili remi bude. Pa do Sabaha bi ulice bile pune :)

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la dr.van nostrand » 03 jun 2014, 14:56

BelminM23 je napisao/la: Šta misliš pobijedimo Argentinu ili remi bude. Pa do Sabaha bi ulice bile pune :)
ih nista to nije, sabah je oko 03:00h :mrgreen: utakmica bi tek zavrsila :mrgreen:
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la FaraonTM » 03 jun 2014, 14:58

BelminM23 je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:
dubrava je napisao/la:Meni nema ništa bolje nego kući.. Pokoji prijatelj, nešto za pojest, popit, u miru gledat, psovat, rušit, udarat :mrgreen:
A ovako, na trgu ili u kafiću, gdje em ništa ne vidiš, em ne čuješ, em se neki kreteni uvijek nakote u blizini pa komentiraju svaki aut, ne pada mi na pamet...
Nikad nisam mirisao kolektiv ni te mase...
+1

U slučaju eventualne pobjede svoje reprezentacije otići nekih pola sata, sat u grad da se osjeti atmosfera i onda kućatrans.
Šta misliš pobijedimo Argentinu ili remi bude. Pa do Sabaha bi ulice bile pune :)
Komplet zemlja spavala ne bi cijelu noć.. Ja se ne bih bunio :mrgreen:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la BelminM23 » 03 jun 2014, 15:22

dr.van nostrand je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la: Šta misliš pobijedimo Argentinu ili remi bude. Pa do Sabaha bi ulice bile pune :)
ih nista to nije, sabah je oko 03:00h :mrgreen: utakmica bi tek zavrsila :mrgreen:
aj dobro jači si :)

:bow:

:bih:

mirzatele
Postovi: 11881
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Gledanje utakmica SP-a

Post Postao/la mirzatele » 03 jun 2014, 17:18

a kad osvojimo to ce biti otprilike ovako :
" onclick="window.open(this.href);return false;

pa puta 10

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.