Champions League 2016/17

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko će biti novi prvak Evrope?

Juventus
74
61%
Real Madrid
47
39%
 
Ukupno glasova: 121

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la semcho » 06 jun 2017, 05:34

Koja lova!

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Sissoko » 06 jun 2017, 08:21

anonymousHD je napisao/la:
Sissoko je napisao/la:Realno Bayern je trebao biti tu. :kafa:
Bayern je trebao ispast nakon 180 minuta.
Da im nisu priznali gol iz ofsajda, davno bi bilo gotovo. Ronaldov gol je značio kraj za Bavarce, ali ih sudija pogura do produžetaka.

Real Madrid će ovaj forum da uništi.
Upucaj se.
Ove sezone vas je sudija doveo do finala a prosle europa liga raspored/protivnici.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

daka1010
Postovi: 319
Pridružen/a: 30 apr 2014, 10:55
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la daka1010 » 06 jun 2017, 09:04

Sissoko je napisao/la: Upucaj se.
Ove sezone vas je sudija doveo do finala a prosle europa liga raspored/protivnici.
Druze vama ne bi pomoglo da protivnicka ekipa ne izadje na teren. Opet bi nasli nacina da izgubite.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2017, 09:42

Jeftha je napisao/la:Šalje pozdrave Maldiniju.slika
slika
Ma nema, Varane je već sada bolji igrač nego što je Paolo ikad bio. :kafa:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Dex » 06 jun 2017, 11:28

Saurman je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la:
Sissoko je napisao/la:Realno Bayern je trebao biti tu. :kafa:
Bayern je trebao ispast nakon 180 minuta.
Da im nisu priznali gol iz ofsajda, davno bi bilo gotovo. Ronaldov gol je značio kraj za Bavarce, ali ih sudija pogura do produžetaka.
Jedna od najvećih krađa u istoriji CL s kojom je sudija direktno uticao na rezulat i omogućio Realu prolaz u 1/2 i on piše nešto o sudiji. :crazy: Postigli dva gola iz offsjada,crveni karton koji je trebao dobiti Casemiro je dobio Vidal za čist start na loptu.Sviranje nepostojećeg offsajda Lewandowskom u situaciji 1 na 1 sa Navasom.

Ovo ću reći samo jednom mani se droge dok još nije kasno.
Sad pregledaj opet utakmicu, i vidi sve greške u korist Bayerna
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la anonymousHD » 06 jun 2017, 11:44

Sissoko je napisao/la:Upucaj se.
Ove sezone vas je sudija doveo do finala a prosle europa liga raspored/protivnici.
Zato smo mali poluklub Juventus u finalu rastavili na proste faktore i ponizili ih kao niko do sada. ;)

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Sissoko » 06 jun 2017, 12:34

anonymousHD je napisao/la:
Sissoko je napisao/la:Upucaj se.
Ove sezone vas je sudija doveo do finala a prosle europa liga raspored/protivnici.
Zato smo mali poluklub Juventus u finalu rastavili na proste faktore i ponizili ih kao niko do sada. ;)
Ja i?
Ovo gore su fakti na koje ne utice niti ima veze pobjeda nad malim poluklubom Juventusom.
Cinis amaterske logicke greske u raspravi.Shoot yourself. :kafa:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Jeftha » 06 jun 2017, 15:00

Romagnoli13 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Šalje pozdrave Maldiniju.slika
slika
Ma nema, Varane je već sada bolji igrač nego što je Paolo ikad bio. :kafa:
Ne znam, ne mogu sa sigurnošću to reći jer Paola nisam gledao u njegovom prime, tek u završnom periodu karijere i bio je **** dobar i tada. S druge strane, Varane od 18. godine veoma uspješno igra u Real Madridu a pred njim je tek najbolji dio period karijere. U budućnosti, vjerovatno kapiten Real Madrida i Francuske.

Ono gore se odnosilo na broj titula LP do kojih je došao sa svoje 24 godine pritom odigravsi dva izuzetna finala, a prošle godine nije mogao igrati zbog povrede. Maldini je do treće došao sa 26. Vidjećemo kako će se odvijati daljnji tok Varaneove karijere i da li će moći ispratiti sve uspjehe Maldinija. Ova francuska generacija ima nekoliko izuzetnih igrača, a on će biti jedan od predvodnika do potencijalnih uspjeha.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2017, 15:03

Jeftha je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Šalje pozdrave Maldiniju.slika
slika
Ma nema, Varane je već sada bolji igrač nego što je Paolo ikad bio. :kafa:
Ne znam, ne mogu sa sigurnošću to reći jer Paola nisam gledao u njegovom prime, tek u završnom periodu karijere i bio je **** dobar i tada. S druge strane, Varane od 18. godine veoma uspješno igra u Real Madridu a pred njim je tek najbolji dio period karijere. U budućnosti, vjerovatno kapiten Real Madrida i Francuske.

Ono gore se odnosilo na broj titula LP do kojih je došao sa svoje 24 godine pritom odigravsi dva izuzetna finala, a prošle godine nije mogao igrati zbog povrede. Maldini je do treće došao sa 26. Vidjećemo kako će se odvijati daljnji tok Varaneove karijere i da li će moći ispratiti sve uspjehe Maldinija. Ova francuska generacija ima nekoliko izuzetnih igrača, a on će biti jedan od predvodnika do potencijalnih uspjeha.
Nije Maldini samo 8 finala LP-a i 5 titula.Već njegova veličina leži u tome što je dvije decenije igrao vrhunski fudbal.U 80im, 90im, pa i početkom 21 stoljeća je bio na vrhunskom nivou.To mogu samo najveći u historiji.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Jeftha » 06 jun 2017, 15:18

Romagnoli13 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la: Ne znam, ne mogu sa sigurnošću to reći jer Paola nisam gledao u njegovom prime, tek u završnom periodu karijere i bio je **** dobar i tada. S druge strane, Varane od 18. godine veoma uspješno igra u Real Madridu a pred njim je tek najbolji dio period karijere. U budućnosti, vjerovatno kapiten Real Madrida i Francuske.

Ono gore se odnosilo na broj titula LP do kojih je došao sa svoje 24 godine pritom odigravsi dva izuzetna finala, a prošle godine nije mogao igrati zbog povrede. Maldini je do treće došao sa 26. Vidjećemo kako će se odvijati daljnji tok Varaneove karijere i da li će moći ispratiti sve uspjehe Maldinija. Ova francuska generacija ima nekoliko izuzetnih igrača, a on će biti jedan od predvodnika do potencijalnih uspjeha.
Nije Maldini samo 8 finala LP-a i 5 titula.Već njegova veličina leži u tome što je dvije decenije igrao vrhunski fudbal.U 80im, 90im, pa i početkom 21 stoljeća je bio na vrhunskom nivou.To mogu samo najveći u historiji.
Jesi ga gledao 89'? Jer na youtubeu obično imaš sažetke onog što pojedini igrač dobro uradi.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Romagnoli13 » 06 jun 2017, 15:22

Jeftha je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la: Ne znam, ne mogu sa sigurnošću to reći jer Paola nisam gledao u njegovom prime, tek u završnom periodu karijere i bio je **** dobar i tada. S druge strane, Varane od 18. godine veoma uspješno igra u Real Madridu a pred njim je tek najbolji dio period karijere. U budućnosti, vjerovatno kapiten Real Madrida i Francuske.

Ono gore se odnosilo na broj titula LP do kojih je došao sa svoje 24 godine pritom odigravsi dva izuzetna finala, a prošle godine nije mogao igrati zbog povrede. Maldini je do treće došao sa 26. Vidjećemo kako će se odvijati daljnji tok Varaneove karijere i da li će moći ispratiti sve uspjehe Maldinija. Ova francuska generacija ima nekoliko izuzetnih igrača, a on će biti jedan od predvodnika do potencijalnih uspjeha.
Nije Maldini samo 8 finala LP-a i 5 titula.Već njegova veličina leži u tome što je dvije decenije igrao vrhunski fudbal.U 80im, 90im, pa i početkom 21 stoljeća je bio na vrhunskom nivou.To mogu samo najveći u historiji.
Jesi ga gledao 89'? Jer na youtubeu obično imaš sažetke onog što pojedini igrač dobro uradi.
Od '96 sam ga počeo gledati.Ali tad je već bio formiran igrač koji iza sebe ima već 7-8 vrhunskih sezona. Dovoljan pokazatelj njegove kvalitete je činjenica da je bio starter sa 18 godina u možda najjačoj generaciji Milana u historiji.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Lillard » 06 jun 2017, 15:24

Jefta nisi valjda ozbiljan? Maldini je jedan od najboljih i najvećih braniča svih vremena, a tu Varanea uspoređuješ s njime, "ne znam ne mogu sa sigurnošću reći da je bolji.." :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Jeftha » 06 jun 2017, 15:31

Romagnoli13 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la: Nije Maldini samo 8 finala LP-a i 5 titula.Već njegova veličina leži u tome što je dvije decenije igrao vrhunski fudbal.U 80im, 90im, pa i početkom 21 stoljeća je bio na vrhunskom nivou.To mogu samo najveći u historiji.
Jesi ga gledao 89'? Jer na youtubeu obično imaš sažetke onog što pojedini igrač dobro uradi.
Od '96 sam ga počeo gledati.Ali tad je već bio formiran igrač koji iza sebe ima već 7-8 vrhunskih sezona. Dovoljan pokazatelj njegove kvalitete je činjenica da je bio starter sa 18 godina u možda najjačoj generaciji Milana u historiji.
Pa vrhunski igrač, to niko ne spori. Jedan od najboljih braniča u historiji fudbala.
Varane u dva finala LP nije napravio niti jedne greške. 2014. glupost Kasiljasa i primljen gol, neki dan Mandzukic postiže najspektakularniji gol u finalima LP. I danas postoje vrhunski stoperi, samo sto je pojedinima sve bolje od ranije jer prije mediji nisu potencirali svaku moguću grešku, a bilo ih je i od strane Maldinija, Neste i ostalih vrhunskih štopera.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Jeftha » 06 jun 2017, 15:33

Lillard je napisao/la:Jefta nisi valjda ozbiljan? Maldini je jedan od najboljih i najvećih braniča svih vremena, a tu Varanea uspoređuješ s njime, "ne znam ne mogu sa sigurnošću reći da je bolji.." :urnebes:
Ne znam zašto se ti javljaš da budeš svakom loncu poklopac. Napisi nesto konkretno pa možda budeš bitan ko rezervna guma na Golfu 2.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Lillard » 06 jun 2017, 15:35

Jeftha je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Jefta nisi valjda ozbiljan? Maldini je jedan od najboljih i najvećih braniča svih vremena, a tu Varanea uspoređuješ s njime, "ne znam ne mogu sa sigurnošću reći da je bolji.." :urnebes:
Ne znam zašto se ti javljaš da budeš svakom loncu poklopac. Napisi nesto konkretno pa možda budeš bitan ko rezervna guma na Golfu 2.
Moram ismijat glupost, šta ćeš. Varane je jako dobar stoper, ali u ovoj sezoni je bio prosjek, ali eto, samo ćemo finale gledat :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Raonffa » 06 jun 2017, 15:38

Zar nije Ramo ustvari Maldini zadnjih deset godina? :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Jeftha » 06 jun 2017, 15:39

Lillard je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Jefta nisi valjda ozbiljan? Maldini je jedan od najboljih i najvećih braniča svih vremena, a tu Varanea uspoređuješ s njime, "ne znam ne mogu sa sigurnošću reći da je bolji.." :urnebes:
Ne znam zašto se ti javljaš da budeš svakom loncu poklopac. Napisi nesto konkretno pa možda budeš bitan ko rezervna guma na Golfu 2.
Moram ismijat glupost, šta ćeš. Varane je jako dobar stoper, ali u ovoj sezoni je bio prosjek, ali eto, samo ćemo finale gledat :lol:
Oh da, tog zimskog dana protiv Las Palmasa svi se sjećaju loše igre Varanea. Pretpostavljam da je navijačima Milana bitno sto je Maldini hladio muda u ogledu sa Bolonjom.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Sissoko » 06 jun 2017, 16:27

Za 7 (sedam) dana Carvajal će biti bolji od Cafua ili Dani Alvesa. :kafa:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la anonymousHD » 06 jun 2017, 16:35

Sissoko je napisao/la:Ja i?
Ovo gore su fakti na koje ne utice niti ima veze pobjeda nad malim poluklubom Juventusom.
Cinis amaterske logicke greske u raspravi.Shoot yourself. :kafa:
Ko izgubi, ima pravo da ljuti. Ti ne znaš šta ćeš nakon ponižavanja pa nešto izmišljaš.
Osim uzvrata na Bernabeu protiv Bayerna, gdje je bilo grešaka NA OBJE strane, sve utakmice su clean. Bez ikakve mrlje.
Čak, čak, greška na štetu RM je bila na Calderonu, kada je neregularan gol dao Griezmann iz penala, jer je dirao loptu dva puta. ;)

Ovo "upucaj se", to piši svoj jaranima, a ne meni, prco mali. Skoncetriši se, pričaš s ljudima koje ne znaš.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la nextterrain » 06 jun 2017, 16:42

Jel to čovjek upoređuje Varane-a i Maldinija :urnebes: :urnebes:

Možda za 10 godina, ali sad :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.