Champions League 2016/17

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko će biti novi prvak Evrope?

Juventus
74
61%
Real Madrid
47
39%
 
Ukupno glasova: 121

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Blejzer10 » 22 apr 2017, 01:08

Juve osvaja :kafa:

poyy za malog Curryja

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Marvin » 22 apr 2017, 01:57

Blejzer10 je napisao/la:Juve osvaja :kafa:
Amin :)
Kosmicka pravda nece biti zadovoljena ako onaj gigant medju stativama ode bez klempe.
Mada ce vjerovatno ostati jos godinu a klub planira nekog/neke kapitalce u veznom redu prije svega i napasti LP opet,jer osvojio je il ne ove godine Juventus ima namjeru ostati dijelom elite i dugogodisnji trojac favorita prosiriti za jos jednu ekipu.
Najbitnije je imati finansijsku stabilnost i zadrzavati najbolje igrace,jer par godina unazad Juve redovno ostaje bez glavnih igraca a klub svejedno napreduje.
Vidal je javno izjavio da je otisao jer smatra da je Bajern jaci tim i da ce tamo prije uzeti LP, kladim se da sada drugacije razmislja jer Bajern nije jaci od Juventusa,to se vidjelo jos i prosle godine.
Pogba nastranu,taj je otisao za parama i medijskom paznjom,on je doduse dobio sto je trazio,predmet je sprdnje :mrgreen:

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la L'Avvocato » 22 apr 2017, 08:28

Fin žrijeb. Nadam se dobrim utakmicama.

Volio bi vidjeti finale Juve - Real. Bili bi u podređenom položaju u odnosu na Real, jer imaju nevjerovatnu sposobnost da osvajaju Ligu Prvaka i kad loše igraju, ali bi opet više volio to gledati nego okršaj s Atleticom. To bi bilo kao i ono finale iz 2003.

Naravno, sve u slučaju da se prođe Monaco. A to neće biti jednostavno...
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 22 apr 2017, 11:36


:kafa:

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Karlo » 22 apr 2017, 12:06

Donnie Darko je napisao/la:
calcio je napisao/la:Juventus ce bez vecih problema izbaciti Monako, imali su srece pri zrijebu. Monako je nahajpovana ekipa zbog nekih mladih igraca ali nije to Ajax iz 1995.
Prije dvije godine su ih pošteno namučili, ne vidim zašto to sada, kada su pet puta jači ne bi mogli ponoviti.
oni kad takvo nesto kazu misle da ce opet ako dodje stani padni ,tu sus sudije da ih pogurajui daopet kriminalno prodju kao i prije 2 godine ;)
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
MysticAladin
Postovi: 823
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la MysticAladin » 22 apr 2017, 12:23

Red je da kriminalno prodjemo. Prosli kriminalno prije 2 god, ispali kriminalno prosle godine, sad prolazimo kriminalno.

Sve se u krug vrti, Bayern je kriminalno uzeo LP u finalu, kriminalno su prosli Juve prosle godine, ove godine kriminalno ispali...ako ima pravde i naredne ce godine kriminalno ispast :mrgreen:
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la HOPLIT » 22 apr 2017, 12:24

U polufinalu lige prvaka nema lakih protivnika i izrazitih favorita jer se niko tu nije nasao slucajno. Po meni sva cetiri tima imaju podjednake sanse za prolazak u finale. Volio bih da ovaj put Atletico ode do kraja jer su zasluzili napokon uzeti taj trofej.

Poslano z mojega SM-J710F z uporabo Tapatalk
YNWA!

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Karlo » 22 apr 2017, 12:42

MysticAladin je napisao/la:Red je da kriminalno prodjemo. Prosli kriminalno prije 2 god, ispali kriminalno prosle godine, sad prolazimo kriminalno.

Sve se u krug vrti, Bayern je kriminalno uzeo LP u finalu, kriminalno su prosli Juve prosle godine, ove godine kriminalno ispali...ako ima pravde i naredne ce godine kriminalno ispast :mrgreen:
Vas broj kriminaliteta je toliki da se vise nemoze izborjati ;) .Nismo kriminalno prosli jube ,istina gresak sudije jest bila kod gola čmorate ali boze moj i oni su ljudi jedna pogreska sta da se radi,a kod god final sudija nije striktno morao da svira crveni za dantea ,faul jeste ali nije takve prirode za crveni
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la SlevinKelevra » 22 apr 2017, 12:54

HOPLIT je napisao/la:U polufinalu lige prvaka nema lakih protivnika i izrazitih favorita jer se niko tu nije nasao slucajno. Po meni sva cetiri tima imaju podjednake sanse za prolazak u finale. Volio bih da ovaj put Atletico ode do kraja jer su zasluzili napokon uzeti taj trofej.

Poslano z mojega SM-J710F z uporabo Tapatalk
U madridskom dvoboju sanse su otprilike pola-pola, uz mozda blagu prednost Reala, s tim da ce ista vjerovatno biti neutralisana mahnitom zeljom Simeonea i igraca da napokon pobjede Real u LP. Tako da mi je to 50-50.

U drugom dvoboju, ja ne dajem Monacu vise od 20% sansi za finale. Mislim, svaka im cast, igraju atraktivno i imaju fenomenalnu sezonu iza sebe, ali prethodna dva protivnika su bila kao stvorena za njih, oba u dosta losoj formi sa ogromnim problemima u odbrani. Jednostavno, Monaco je imao pistu na protivnickoj polovini, a protivnik nije kaznjavao njihove defanzivne mane. Ustvari, City jeste u prvoj utakmici, ali to nije bilo dovoljno na kraju. Juventus je druga prica. Odbrana koja ne primi gol u dvije utakmice od Barcelone, je bez sumnje najbolja u Evropi u ovom trenutku. Nece tu biti soft pristupa prema napadacima Monaca i morace se dobro potruditi da barem ugledaju gol Juventusa. S druge strane, ocekujem barem po gol Juventusa na obje tekme, sto ce biti i vise nego dovoljno za finale.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Neandertalac » 22 apr 2017, 13:01

U reprizi Real+ Sudije vs Bayern. Strašno :kafa:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MysticAladin
Postovi: 823
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la MysticAladin » 22 apr 2017, 13:37

Karlo je napisao/la:
MysticAladin je napisao/la:Red je da kriminalno prodjemo. Prosli kriminalno prije 2 god, ispali kriminalno prosle godine, sad prolazimo kriminalno.

Sve se u krug vrti, Bayern je kriminalno uzeo LP u finalu, kriminalno su prosli Juve prosle godine, ove godine kriminalno ispali...ako ima pravde i naredne ce godine kriminalno ispast :mrgreen:
Vas broj kriminaliteta je toliki da se vise nemoze izborjati ;) .Nismo kriminalno prosli jube ,istina gresak sudije jest bila kod gola čmorate ali boze moj i oni su ljudi jedna pogreska sta da se radi,a kod god final sudija nije striktno morao da svira crveni za dantea ,faul jeste ali nije takve prirode za crveni
Ali je za karton...žuti najmanje. A pošto je on već imao jedan, to je bio značajan (i odlučujući) poguranac za Bayern.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
MysticAladin
Postovi: 823
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la MysticAladin » 22 apr 2017, 13:41

Btw, Juve još nije primio gol iz igre, dva prekida i to je to. Allegri je savršeno prostudirao svakog dosadašnjeg protivnika i neutralisao ga tamo gdje je najjači
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la DANTES » 22 apr 2017, 14:40

SlevinKelevra je napisao/la:
HOPLIT je napisao/la:U polufinalu lige prvaka nema lakih protivnika i izrazitih favorita jer se niko tu nije nasao slucajno. Po meni sva cetiri tima imaju podjednake sanse za prolazak u finale. Volio bih da ovaj put Atletico ode do kraja jer su zasluzili napokon uzeti taj trofej.

Poslano z mojega SM-J710F z uporabo Tapatalk
U madridskom dvoboju sanse su otprilike pola-pola, uz mozda blagu prednost Reala, s tim da ce ista vjerovatno biti neutralisana mahnitom zeljom Simeonea i igraca da napokon pobjede Real u LP. Tako da mi je to 50-50.

U drugom dvoboju, ja ne dajem Monacu vise od 20% sansi za finale. Mislim, svaka im cast, igraju atraktivno i imaju fenomenalnu sezonu iza sebe, ali prethodna dva protivnika su bila kao stvorena za njih, oba u dosta losoj formi sa ogromnim problemima u odbrani. Jednostavno, Monaco je imao pistu na protivnickoj polovini, a protivnik nije kaznjavao njihove defanzivne mane. Ustvari, City jeste u prvoj utakmici, ali to nije bilo dovoljno na kraju. Juventus je druga prica. Odbrana koja ne primi gol u dvije utakmice od Barcelone, je bez sumnje najbolja u Evropi u ovom trenutku. Nece tu biti soft pristupa prema napadacima Monaca i morace se dobro potruditi da barem ugledaju gol Juventusa. S druge strane, ocekujem barem po gol Juventusa na obje tekme, sto ce biti i vise nego dovoljno za finale.
Na tih 50% dodaj sudijsku 5 i eto 75... Očekujem par crvenih i bar jedan penal
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la let3 » 22 apr 2017, 14:53

Znaci, finale Atletico - Juve :kafa: nije loše.

Bice žestoko... radi Buffona bi volio da uzme Juve, a s druge strane radi Chola bi volio da uzme Atletico.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Mig_Mig » 22 apr 2017, 15:36

MysticAladin je napisao/la:Btw, Juve još nije primio gol iz igre, dva prekida i to je to. Allegri je savršeno prostudirao svakog dosadašnjeg protivnika i neutralisao ga tamo gdje je najjači
Strašno mnogo zna o ovom sportu i zaista je izvrsna osoba. Ispričat ću vam nešto… u prvoj utakmici osmine finala pobijedili smo Dortmund sa 2:1 i potom smo igrali revanš u Njemačkoj. I znate šta je Allegri rekao? ‘Budite mirni, ova utakmica će biti poput prijateljske’. Moram priznati da sam u tom trenutku bio zbunjen”, rekao je Evra i dodao:
“Ali nam je Max potom pokazao video sa svim slabostima Dortmundove odbrane i prostor kojeg moramo napadati. Na kraju je sve pogodio i bilo je kao u filmu, igrali smo onako kako je on rekao i sve je predvidio. Pobijedili smo sa visokih 3:0 i od tad imam ogroman respekt prema njemu – nakon toga sam ga u svakoj utakmici Lige prvaka pitao: ‘Treneru, šta je danas na meniju?'”. Zaista je inteligentna osoba i sjajan trener.”
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Gefufna » 22 apr 2017, 15:49

Jbt :tokralju:
Natrnjacio sam se. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Karlo » 22 apr 2017, 15:57

MysticAladin je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
MysticAladin je napisao/la:Red je da kriminalno prodjemo. Prosli kriminalno prije 2 god, ispali kriminalno prosle godine, sad prolazimo kriminalno.

Sve se u krug vrti, Bayern je kriminalno uzeo LP u finalu, kriminalno su prosli Juve prosle godine, ove godine kriminalno ispali...ako ima pravde i naredne ce godine kriminalno ispast :mrgreen:
Vas broj kriminaliteta je toliki da se vise nemoze izborjati ;) .Nismo kriminalno prosli jube ,istina gresak sudije jest bila kod gola čmorate ali boze moj i oni su ljudi jedna pogreska sta da se radi,a kod god final sudija nije striktno morao da svira crveni za dantea ,faul jeste ali nije takve prirode za crveni
Ali je za karton...žuti najmanje. A pošto je on već imao jedan, to je bio značajan (i odlučujući) poguranac za Bayern.
:nene: :nene: :nene:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la madridist » 22 apr 2017, 17:29

DANTES je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:
HOPLIT je napisao/la:U polufinalu lige prvaka nema lakih protivnika i izrazitih favorita jer se niko tu nije nasao slucajno. Po meni sva cetiri tima imaju podjednake sanse za prolazak u finale. Volio bih da ovaj put Atletico ode do kraja jer su zasluzili napokon uzeti taj trofej.

Poslano z mojega SM-J710F z uporabo Tapatalk
U madridskom dvoboju sanse su otprilike pola-pola, uz mozda blagu prednost Reala, s tim da ce ista vjerovatno biti neutralisana mahnitom zeljom Simeonea i igraca da napokon pobjede Real u LP. Tako da mi je to 50-50.

U drugom dvoboju, ja ne dajem Monacu vise od 20% sansi za finale. Mislim, svaka im cast, igraju atraktivno i imaju fenomenalnu sezonu iza sebe, ali prethodna dva protivnika su bila kao stvorena za njih, oba u dosta losoj formi sa ogromnim problemima u odbrani. Jednostavno, Monaco je imao pistu na protivnickoj polovini, a protivnik nije kaznjavao njihove defanzivne mane. Ustvari, City jeste u prvoj utakmici, ali to nije bilo dovoljno na kraju. Juventus je druga prica. Odbrana koja ne primi gol u dvije utakmice od Barcelone, je bez sumnje najbolja u Evropi u ovom trenutku. Nece tu biti soft pristupa prema napadacima Monaca i morace se dobro potruditi da barem ugledaju gol Juventusa. S druge strane, ocekujem barem po gol Juventusa na obje tekme, sto ce biti i vise nego dovoljno za finale.
Na tih 50% dodaj sudijsku 5 i eto 75... Očekujem par crvenih i bar jedan penal
Ne trollaj...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la messilla » 22 apr 2017, 17:46

DANTES je napisao/la:Na tih 50% dodaj sudijsku 5 i eto 75... Očekujem par crvenih i bar jedan penal
:tokralju: :salut:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Kawhi » 22 apr 2017, 18:54

madridist je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Na tih 50% dodaj sudijsku 5 i eto 75... Očekujem par crvenih i bar jedan penal
Ne trollaj...
Senilnost konačno krenula. :crazy:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.