Champions League 2016/17

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko će biti novi prvak Evrope?

Juventus
74
61%
Real Madrid
47
39%
 
Ukupno glasova: 121

Avatar
bianconeros
Postovi: 1671
Pridružen/a: 29 jun 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la bianconeros » 21 apr 2017, 15:31

Karlo je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Pa kaže Juventus državni projekat. :urnebes:
:lol: kakav feil,ispravka mafijaski projekat

Kme kme kwe mafijaski nostra jubhehjd :mrgreen: :rol: :zzz:
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Forza Juventus ohhhhh..

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la JuventinoVero » 21 apr 2017, 15:32

Miješa heroin i sok na razmućivanje, **** kombinacija..

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Valencia » 21 apr 2017, 15:50

Odlicni parovi!!

Manako nije mogao dobiti lakseg protivnika. Ne zato sto je Juve slab, naprotiv, vec zato sto im stilom igre najvise odgovara. Sa Realom u dvije tekme sanse bi im bile male. Protiv Juventusa mogu igrati. Juventus nije narocito jak po bokovima, tako da Monakovi bekovi smiju ici visoko. I to je najjaca snaga Monaka, posebno lijevi bok, sa Mendijem i Lemarom. Imaju iskusne igrace poput Glika, Mutinja i Falkaa. Mladi su zvijeri. Rekao bih, 60% sanse za Juve. Monako itekako ima sanse proci u finale. Na domacem terenu igraju strasno dobro. Otezavajuca okolnost je sto imaju prejeben raspored u nacionalnom prvenstvu i kup sa Parizom. Taj kup trebaji otpisati. Svakako su fizicki tanki, a tek slijedi fizicki i psihicki zahtjeva zavrsnica. Da okolnosti nisu takve, rekao bih da imaju podjednake sanse. Ovako, Juve je u blagoj prednosti.

Atletiko nije jak kao u proteklim sezonama. Real je dobar. Stvara dosta prilika, napada hrabro, sa puno igraca. Imaju ogromno samopouzdanje. Atletiku je ostala samo LP. Mogu se maksimalno sptemiti, nabrijati. Ima da im kosti lome. Bice to zestoka utakmica. Borbenost i zelja ce biti na strani Atletika. Ipak, 60% sanse na strani Reala.

Bice zanimljivo.

Nadam se cudu i finalu Atletiko-Monako.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Karlo » 21 apr 2017, 16:02

Valencia je napisao/la:Odlicni parovi!!

Manako nije mogao dobiti lakseg protivnika. Ne zato sto je Juve slab, naprotiv, vec zato sto im stilom igre najvise odgovara. Sa Realom u dvije tekme sanse bi im bile male. Protiv Juventusa mogu igrati. Juventus nije narocito jak po bokovima, tako da Monakovi bekovi smiju ici visoko. I to je najjaca snaga Monaka, posebno lijevi bok, sa Mendijem i Lemarom. Imaju iskusne igrace poput Glika, Mutinja i Falkaa. Mladi su zvijeri. Rekao bih, 60% sanse za Juve. Monako itekako ima sanse proci u finale. Na domacem terenu igraju strasno dobro. Otezavajuca okolnost je sto imaju prejeben raspored u nacionalnom prvenstvu i kup sa Parizom. Taj kup trebaji otpisati. Svakako su fizicki tanki, a tek slijedi fizicki i psihicki zahtjeva zavrsnica. Da okolnosti nisu takve, rekao bih da imaju podjednake sanse. Ovako, Juve je u blagoj prednosti.

Atletiko nije jak kao u proteklim sezonama. Real je dobar. Stvara dosta prilika, napada hrabro, sa puno igraca. Imaju ogromno samopouzdanje. Atletiku je ostala samo LP. Mogu se maksimalno sptemiti, nabrijati. Ima da im kosti lome. Bice to zestoka utakmica. Borbenost i zelja ce biti na strani Atletika. Ipak, 60% sanse na strani Reala.

Bice zanimljivo.

Nadam se cudu i finalu Atletiko-Monako.
Ako ima Boga i pravde ,a nadam se da ima ova dva kluba trebaju igrati finale,pa ko god od njih osvojio Lp jednostavno su zasluzili :salut: :salut: ,atletiko za sve ove godine i ona izgubljena finala ,a monako zbog one mafijaske kradje 2015 protiv mafijentusa
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Kawhi » 21 apr 2017, 16:07

Ne da UEFA madridsko finale opet. Spanac osvaja kako god.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la enobarca » 21 apr 2017, 16:08

anonymousHD je napisao/la:Robo al Bayern. :lol:
Kako ga spuca Vidal, kakvo smeće.

Koje je ovo smece od igraca, uz Diega Costu vjerovatno najvece djubre na terenu.I Neymar im ponekad moze parirati kad ga uhvati nesto njegovo, takve bih kaznjavao sa 10 utakmica kazne pa ce razmisliti prije nego ponovi nesto slicno.Dosta igraca takvih ima, vidjeli da im prolazi a i ako dobiju kaznu to je vecinom 3,4 utakmice sto je premalo za neke stvari.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: RE: Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la JuventinoVero » 21 apr 2017, 16:13

Valencia je napisao/la:Odlicni parovi!!

Manako nije mogao dobiti lakseg protivnika. Ne zato sto je Juve slab, naprotiv, vec zato sto im stilom igre najvise odgovara. Sa Realom u dvije tekme sanse bi im bile male. Protiv Juventusa mogu igrati. Juventus nije narocito jak po bokovima, tako da Monakovi bekovi smiju ici visoko. I to je najjaca snaga Monaka, posebno lijevi bok, sa Mendijem i Lemarom. Imaju iskusne igrace poput Glika, Mutinja i Falkaa. Mladi su zvijeri. Rekao bih, 60% sanse za Juve. Monako itekako ima sanse proci u finale. Na domacem terenu igraju strasno dobro. Otezavajuca okolnost je sto imaju prejeben raspored u nacionalnom prvenstvu i kup sa Parizom. Taj kup trebaji otpisati. Svakako su fizicki tanki, a tek slijedi fizicki i psihicki zahtjeva zavrsnica. Da okolnosti nisu takve, rekao bih da imaju podjednake sanse. Ovako, Juve je u blagoj prednosti.

Atletiko nije jak kao u proteklim sezonama. Real je dobar. Stvara dosta prilika, napada hrabro, sa puno igraca. Imaju ogromno samopouzdanje. Atletiku je ostala samo LP. Mogu se maksimalno sptemiti, nabrijati. Ima da im kosti lome. Bice to zestoka utakmica. Borbenost i zelja ce biti na strani Atletika. Ipak, 60% sanse na strani Reala.

Bice zanimljivo.

Nadam se cudu i finalu Atletiko-Monako.
Sve 5, ali da juve nema jake bekove..sandro i alves su sve samo nisu slabi bekovi :)

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
L-Train
Postovi: 18288
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la L-Train » 21 apr 2017, 16:18

anonymousHD je napisao/la:Robo al Bayern. :lol:
Kako ga spuca Vidal, kakvo smeće.

Opljacko ih Madjar kuknjava
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Epidaurus » 21 apr 2017, 16:40

slika

Cisto da se podsjetimo sta se sprema Cholovim divljacima :kafa:

Portugalski GOAT se sprema da jos jednom zapisa argentinsku prevaru i pokaze mu kako se sa tehnikom ala Senad Lulic rjesavaju europski giganti :kafa:

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Karlo » 21 apr 2017, 16:44

Epidaurus je napisao/la:slika

Cisto da se podsjetimo sta se sprema Cholovim divljacima :kafa:

Portugalski GOAT se sprema da jos jednom zapisa argentinsku prevaru i pokaze mu kako se sa tehnikom ala Senad Lulic rjesavaju europski giganti :kafa:
iako imam postovanje prema njemu
vise nije penaldo nego Mr.Ofsajdo
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Mig_Mig » 21 apr 2017, 16:47

Karlo je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Karlo sine,smiri se da te ne smirujemo kolektivno prije vremena. Par dana je taman bilo fino, dok ti je ta labrnja bila zacepljena. Sad opet pocinjes da provodis kao dijete u vrticu nakon sto je izasao iz kazne.

Jeste balavalac,lajavac ali zato si dolazio na temu bajerna ne bi li isceprko kakav moj odgovor na tvoje jadne ,pokusje od provokacije postove,jer ste posle kolko vremena dobili priliku da izadjete iz misijih rupa gdej ste tuceni redovno .Jel ti stvarno mislis balavce jedno da cu da se spustam na tvoj nivo :roll: :roll: i nivo tvojih balavih kompanjona i da nekog vrijedjam,jedno je zafrkavanje a drugo je vrijednaje ,vi ne poznajete razliku,djeca ste ima vremena naucit cete .Mogao sam vas 100% puta prijaviti za vrijedanje i psovanje licno meni u raznim vidovima ali nisam jer ste djeca kao recimo nedavno psovanje svega i svacega meni,jednog od vasih te brzo brisanje isto posta da ne bi kojim slucajem moderacija vidjela "reagovala" , a vidjela je 100%ali nije htjela da vidi na temi juvenutsa....helem nejse sine ukratko **** u skokovima,tolerisao sam vam do sada razne stvari ,vrijednja,psovke , ali od sada zaista necu ;) ,jer ste presli svaku granicu normale ;)-
Ne citiraj me.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Nerminovic » 21 apr 2017, 16:48

svi smo mi Atl Madrid :salut:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Karlo » 21 apr 2017, 16:50

Mig_Mig je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Karlo sine,smiri se da te ne smirujemo kolektivno prije vremena. Par dana je taman bilo fino, dok ti je ta labrnja bila zacepljena. Sad opet pocinjes da provodis kao dijete u vrticu nakon sto je izasao iz kazne.

Jeste balavalac,lajavac ali zato si dolazio na temu bajerna ne bi li isceprko kakav moj odgovor na tvoje jadne ,pokusje od provokacije postove,jer ste posle kolko vremena dobili priliku da izadjete iz misijih rupa gdej ste tuceni redovno .Jel ti stvarno mislis balavce jedno da cu da se spustam na tvoj nivo :roll: :roll: i nivo tvojih balavih kompanjona i da nekog vrijedjam,jedno je zafrkavanje a drugo je vrijednaje ,vi ne poznajete razliku,djeca ste ima vremena naucit cete .Mogao sam vas 100% puta prijaviti za vrijedanje i psovanje licno meni u raznim vidovima ali nisam jer ste djeca kao recimo nedavno psovanje svega i svacega meni,jednog od vasih te brzo brisanje isto posta da ne bi kojim slucajem moderacija vidjela "reagovala" , a vidjela je 100%ali nije htjela da vidi na temi juvenutsa....helem nejse sine ukratko **** u skokovima,tolerisao sam vam do sada razne stvari ,vrijednja,psovke , ali od sada zaista necu ;) ,jer ste presli svaku granicu normale ;)-
Ne citiraj me.
Sine morao sam ,da ti dam odg.i upozorenje ne samo tebi nego svoj djecurliji iz mafijaskog tabora ,na ignore si listi- ;) :D pozz
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Mig_Mig » 21 apr 2017, 16:51

O misevima koji izlaze iz rupa ne treba previse da se prica, vidimo da si tek danas izasao :D :D
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Marvin » 21 apr 2017, 16:54

Valencia je napisao/la:Odlicni parovi!!

Manako nije mogao dobiti lakseg protivnika. Ne zato sto je Juve slab, naprotiv, vec zato sto im stilom igre najvise odgovara. Sa Realom u dvije tekme sanse bi im bile male. Protiv Juventusa mogu igrati. Juventus nije narocito jak po bokovima, tako da Monakovi bekovi smiju ici visoko. I to je najjaca snaga Monaka, posebno lijevi bok, sa Mendijem i Lemarom. Imaju iskusne igrace poput Glika, Mutinja i Falkaa. Mladi su zvijeri. Rekao bih, 60% sanse za Juve. Monako itekako ima sanse proci u finale. Na domacem terenu igraju strasno dobro. Otezavajuca okolnost je sto imaju prejeben raspored u nacionalnom prvenstvu i kup sa Parizom. Taj kup trebaji otpisati. Svakako su fizicki tanki, a tek slijedi fizicki i psihicki zahtjeva zavrsnica. Da okolnosti nisu takve, rekao bih da imaju podjednake sanse. Ovako, Juve je u blagoj prednosti.
Ne znam kako dodje do tog zakljucka da Juventus ima stil? :mrgreen: Narocito stil koji pase horuk napadackim ekipama koje totalno ovise o adrenalinskom naletu i koje su potpuno nespremne za 90 min fudbala na visokom nivou?
Juventus je kao Judo majstor,pobijedi protivnika njegovom snagom i pretvori je u slabost,ove godine Barcelona,prosle Bajern,mnogo jace ekipe od Monaka,sposobne napadati duze od 50 min,obje napadacki potentnije, ustopane u mjestu,Bajen narocito koji u Minhenu do 70 i neke minute nije imao ni poluprilike a sa druge strane primao golove i ponistavali se neki...
Mozda iz nekog drugog ugla gledamo na fudbal,i ne potcjenjujem Monako,nisu u polufinalu na lijepe oci,opasni su,igraju rastereceno,ne ocekuje se od njih nista,dok sa druge strane Juventus ima ogroman pritisak da se uzme ta LP. A sa trece strane Juventus je pokazao strasnu mentalnu snagu da se nosi sa bilo kakvim pritiskom,druga utakmica sa Barcelonom(opet cu istaci,najboljom ekipom na svijetu,forma nastranu) je impresivnija od prve jer otici na Camp Nou i granicno opusteno i smireno se braniti protiv MSN...
A najzanimljivije je to sto je Juventus savrseno sposoban nadigravati se i napasti bio koga,fazon je sto to rijetko rade,a sto u 90% slucajeva rezultira golovima.
Monaku ni u ludilu ne moze pasati ekipa koja se moze nadigravati sa njima,ugusiti ih presingom,fizicki spremnija ekipa koja se moze efikasno braniti protiv bilo koga. Neuporedivo vece sanse bi Monako imao sa Realom,jer bi imao prostor da napada i daje golove,i da ih prima,pa ko koga izbaci.
Ovako su im sanse 20% i manje.
Ne potcenjujem ih,gledao sam ih par puta ove sezone,ako im pustis da se razmasu ubiju te. Juvenus ce ih napasti na pocetku meca i odma im izbiti zube i zatvoriti utakmicu ili(sto ja ne bi volio) pustiti im da se izmore i onda ih dokusuriti. A da ce imati prividnu inicijativu vecinom obje utakmice hoce,jer ce im se to dopustiti,tako ce ih biti lakse izbaciti.
Toretski je to tako,a sta ce biti na terenu to je vec druga prica i kakve okolnosti od sudjenja do neke cisto nesretne situacije mogu okrenuti sve u drugom pravcu,to je vec nesto drugo.

Real ce proci dalje kada je drugi par u pitanju,ne zato sto su jaci,jer smatram da nisu,od Aletika niko nije jaci i nije favorit,to je beton ekipa,ali ocito imaju neki mentalni problem kada igraju protiv njih.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Valencia » 21 apr 2017, 17:01

JuventinoVero je napisao/la:Sve 5, ali da juve nema jake bekove..sandro i alves su sve samo nisu slabi bekovi :)

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Rekao sam da Juventus 'nije narocito jak na bekovima'. Dakle, nisam rekao da su slabi, boze sacuvaj. Alves nije zvijer kao nekada, ali je jos uvijek dobar. Sandro isto tako. Mandzukic i Kvardado nisu ni blizu nivoa Ronalda i Bejla.

Realov bok je prestrasan. Karvahal i Marselo su ubitacni, pa sta tek reci za Bejla i Ronalda!?? Real je strahovito jak po krilu, dok Juventus igra vise kroz sredinu. Zbog toga smatram da Monaku vise odgovara Juventus. Monakovi bekovi mogu ici visoko naprijed jer Juve nije toliko opasan po krilu. Protiv Reala bi izleti bocnih igraca mogli biti skupo placeni. A ako bi se pak orjentisali na defanzivnijih stil igre, ako bi bocni igraci ostajali na svojim pozicijama, uz Ronalda i Bejla, mislim da bi ostrica bila znacajno otupljena.

Dakle, Monako se treba zgusnuti na sredini u fazi defanzive i preko bokova probijati Juventus.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Kajzer10 » 21 apr 2017, 17:06

Valencia je napisao/la: Realov bok je prestrasan. Karvahal i Marselo su ubitacni, pa sta tek reci za Bejla i Ronalda!?? Real je strahovito jak po krilu,
Sefe izvini, ali rekao bih da nisi pogledao Real vise od dva puta ove sezone.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la IlCapitano » 21 apr 2017, 17:07

Valencia je napisao/la:
JuventinoVero je napisao/la:Sve 5, ali da juve nema jake bekove..sandro i alves su sve samo nisu slabi bekovi :)

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Rekao sam da Juventus 'nije narocito jak na bekovima'. Dakle, nisam rekao da su slabi, boze sacuvaj. Alves nije zvijer kao nekada, ali je jos uvijek dobar. Sandro isto tako. Mandzukic i Kvardado nisu ni blizu nivoa Ronalda i Bejla.

Realov bok je prestrasan. Karvahal i Marselo su ubitacni, pa sta tek reci za Bejla i Ronalda!?? Real je strahovito jak po krilu, dok Juventus igra vise kroz sredinu. Zbog toga smatram da Monaku vise odgovara Juventus. Monakovi bekovi mogu ici visoko naprijed jer Juve nije toliko opasan po krilu. Protiv Reala bi izleti bocnih igraca mogli biti skupo placeni. A ako bi se pak orjentisali na defanzivnijih stil igre, ako bi bocni igraci ostajali na svojim pozicijama, uz Ronalda i Bejla, mislim da bi ostrica bila znacajno otupljena.

Dakle, Monako se treba zgusnuti na sredini u fazi defanzive i preko bokova probijati Juventus.
Šta Sandro isto tako? Momak je tek napunio 26 godina, građen je kao tenk, na apsolutnom vrhuncu. Messija je gutao u svakom mogućem duelu u kojem su se našli, kamo li ovu djecu iz Monaca.

Monaco po krilu može samo zube polomiti. Čitava Juventusova odbrana se bazira na tome da protivnika usmjeravaju na krilo i puštaju ih da uzaludno centriraju cijelu utakmicu.S druge strane i City i Dortmund su Monaco bezbroj puta probijali po krilu, kao i PSG u zadnjoj utakmici u kupu.
Zadnja izmjena: IlCapitano, dana/u 21 apr 2017, 17:08, ukupno mijenjano 1 put.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Besic » 21 apr 2017, 17:08

Monako ispada bez datog gola.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Champions League 2016/17

Post Postao/la Ramsey16 » 21 apr 2017, 17:08

Monaco bi najvise sanse imao protiv Reala i tu bi im bile male sanse. Fino oni igraju ali drugo poluvrijeme im je za plakati do sad ih je islo u prvom poluvremenu i zato su tu gdje jesu a tesko ce moci u polufinalu samo na osnovu prvog poluvremena da prodju dalje protiv bilo koje ekipe od ove tri da igraju.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.