Champions League 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko osvaja LP 2017/18?

Liverpool FC
54
52%
Real Madrid CF
50
48%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Policeman » 11 dec 2017, 14:03

Bundesliga je napisao/la:PSG će izbaciti Real.
slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 11 dec 2017, 14:05

Najgori žrijeb svih vremena.
Ako ništa, drago mi je sto ce Roma i Sevilja u cetvrtfinale.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la leorey » 11 dec 2017, 14:06

Rejal ako imalo udje u formu , glatko ce izbaciti PSG. Oni i da dobiju 3:0, samounistit ce se. Pa evo protiv Bayerna jarane malo falilo da nijemci prvi zavrse, da su vise zapeli i da je igralo jos 3-4 igraca koja obicno igraju, nista ne bi bilo iskljuceno :lol:

Mislim, meni realno 2 najmrze ekipe i koja god ispadne bit ce mi drago, ali Rejal odradio milju ovakvih utakmica, cak i kad gori budu oni prodju. Sampionski mentalitet, koji parizani definitivno nemaju.

Emery je sarlatan koji je nogu trebao dobiti odmah nakon blamaGe na Campu.

Treba i napomenuti da, ako Rejal ispadne Kiki vjerovatno ispada iz top 3 za sljedeci Balun s obzirom da mu je i statistika ocajna ove godine. :kafa:

Sto opet zvuci presmijesno, kriterij za Balun je :tokralju:
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la BoixosNois1899 » 11 dec 2017, 14:06

Dobiju po prvi put nakon 100 godina teškog protivnika u osmini i odmah kuuknjava :urnebes: :urnebes:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la BoixosNois1899 » 11 dec 2017, 14:12

leorey je napisao/la:Rejal ako imalo udje u formu , glatko ce izbaciti PSG. Oni i da dobiju 3:0, samounistit ce se. Pa evo protiv Bayerna jarane malo falilo da nijemci prvi zavrse, da su vise zapeli i da je igralo jos 3-4 igraca koja obicno igraju, nista ne bi bilo iskljuceno :lol:

Mislim, meni realno 2 najmrze ekipe i koja god ispadne bit ce mi drago, ali Rejal odradio milju ovakvih utakmica, cak i kad gori budu oni prodju. Sampionski mentalitet, koji parizani definitivno nemaju.

Emery je sarlatan koji je nogu trebao dobiti odmah nakon blamaGe na Campu.

Treba i napomenuti da, ako Rejal ispadne Kiki vjerovatno ispada iz top 3 za sljedeci Balun s obzirom da mu je i statistika ocajna ove godine. :kafa:

Sto opet zvuci presmijesno, kriterij za Balun je :tokralju:
Valjda su izvukli neku pouku nakon onog taslačenja prošle sezone :mrgreen:
Ja mislim da je vrijeme da i Pariz pročepi. Ovdje ako izbace Reala onda je sve moguće.
I Emery je sam svjestan da ispadanje sada znači otkaz tako da se onakva utakmica kao protiv Barce ne može ponoviti. Još je tim jači u odnosu na prethodnu sezonu.
Mada, ko god da ispadne biće mi drago.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
xaviesta
Postovi: 5930
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la xaviesta » 11 dec 2017, 14:20

Drago mi je da je Barca dobila Chelsea, ne bih da idem sada sa nekim procentima uglavnom svašta se može izdešavati do februara ali dvomeč sa njima je sam po sebi jedan od većih klasika LP.
Biće zanimljivo, Barcelona igra nešto drugačije u odnosu na prethodne duele.

Pariz Madrid nije moglo bolje, samo da pobjednik naleti na City i savršeno sve :mrgreen:
Don't hate what you don't understand.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la sekretar » 11 dec 2017, 14:25

Meni kao navijacu Barcelone je drago da je Real izvukao PSG. Ja se ne mogu odluciti sta bi mi bilo draze, da ispadne Penal Madrid u osmini ili pizdaaa Neymar i seici. Odlicno. Da Bog da ispali i jedni i drugi hahaha

A Barca- Chelsea, trenutno bi to Barca pomela 5-0 u 2 utakmice,ali daleko je februar.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la madridist » 11 dec 2017, 14:29

xaviesta je napisao/la:Drago mi je da je Barca dobila Chelsea, ne bih da idem sada sa nekim procentima uglavnom svašta se može izdešavati do februara ali dvomeč sa njima je sam po sebi jedan od većih klasika LP.
Biće zanimljivo, Barcelona igra nešto drugačije u odnosu na prethodne duele.

Pariz Madrid nije moglo bolje, samo da pobjednik naleti na City i savršeno sve :mrgreen:
I eto ako nekim slucajem pometemo i jedne i druge hocetel savit koljeno? :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Donnie Darko » 11 dec 2017, 14:51

Kako će samo PSG da pogine protiv Reala.

To će im biti prvi iole ozbiljan protivnik poslije 2-3 mjeseca. Ne možeš biti ozbiljna ekipa ako igraš protiv neozbiljnih ekipa.

Avatar
rookielbj
Postovi: 470
Pridružen/a: 05 nov 2017, 22:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la rookielbj » 11 dec 2017, 15:00

Celzi ima utakmicu sa Barsom pa United pa City i opet Barsa hahaha ..

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Bundesliga » 11 dec 2017, 15:02

Policeman je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:PSG će izbaciti Real.
slika
Doduše ima i tog, ako im se ukaže Kassai ili neko sličan njemu onda PSG nema šanse.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Manuel
Postovi: 8145
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Manuel » 11 dec 2017, 15:15

Jeftha je napisao/la:Najgori žrijeb svih vremena.
Ako ništa, drago mi je sto ce Roma i Sevilja u cetvrtfinale.
Zasto si tako siguran da ce Roma u cetvrtfinale :mrgreen:
Pa ovaj Sahtar nas je vec jednom u osmini finala LP izbacio a sad su bili u grupi ispred jednog Napolija.Realno 50-50 su sanse.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Kaunas » 11 dec 2017, 15:40

Bundesliga je napisao/la:
Policeman je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:PSG će izbaciti Real.
slika
Doduše ima i tog, ako im se ukaže Kassai ili neko sličan njemu onda PSG nema šanse.
PSG svakako nema velike sanse protiv Reala. :kafa:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 11 dec 2017, 15:55

Duel PSG - Real ponajvise zavisi od toga hoce li se svirati ofsajdi Realu.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Kompromis » 11 dec 2017, 16:22

PsG - Real 40 - 60%... Da se sad igra bio bi ubijedjen da parizani prolaze... ali za 2 mjeseca sasvim sam siguran da Real podize formu i da ce ih lakse od ocekivanog proci... cak stavise ubijedjen sam da ce real opet odbraniti titulu LP... ekipa koja uz juventus uvijek najbolje igra od februara pa do kraja sezone...

City - Basel 100-0% Ni teoretsku sansu ne dajem Bazelu... najlaksi prolaz... idealna ekipa za pepa...

Bayern - Besiktas 99 - 1% I ovo 1% reda radi... mislim da ih bayern glat uzima u obje tekme...

Liverpool - Porto 55 - 45% Ekipe sa dobrim napadom... očekujem dvije odlicne utakmice i prolaz liverpoola ali daleko od lakog... cak stavise ovdje ocekujem najneizvjesnije utakmice....

Shaktar - Roma 49 - 51%... Samo malu prednost dajem Romi jer je Shakhtar zavrsio ispred napolia... uz porto i liverpool definitivno najiznednaceniji dvoboj... odlicna ekipa su ukrajinci pojacani sa 6-7 stranaca...

United - Sevilla 59 - 41% Iako je United odvratno losa ekipa ipak je ove sezone sevilla jos gora... i iz tog razloga ocekujem prolaz uniteda... proslogisnja sevilla bi se prosetala ali ove godine su tropa obicna...

Chelsea - Barca 20 - 80% Barca je odlicna ove godine ako nista rezultatski to brutalno izgleda... veliki su favoriti sigurno, a i na klupi chelsea sjedi trener koji nije bas odlican na 2 utakmice... moze conte motivisati ekipu prvu tekmu, ali u drugoj im degenek neminovan...

Tottenham - Juventus 30 - 70% .... Da se sad igra utakmica ni izbliza ne bi dao ovakve procente... ali do februara juventus diže formu kao i zadnjih 6 - 7 godina i rutinski prolazi ovaj dvomec... sigurno uz real, juventus je ekipa koja najbolje u Evropi igra drugi dio sezone... nerealno je ocekivati da ce biti drugačije i ove sezone...

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 11 dec 2017, 16:25

Ovo ce princ od Velsa rijesiti.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la madridist » 11 dec 2017, 16:27

Blejzer10 je napisao/la:Duel PSG - Real ponajvise zavisi od toga hoce li se svirati ofsajdi Realu.
potpisujem titulu onakvu kao sto je vama stark poklonio,nek se yebu hejteri :mrgreen:
Zadnja izmjena: madridist, dana/u 11 dec 2017, 16:28, ukupno mijenjano 1 put.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Jeftha » 11 dec 2017, 16:27

Manuel je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Najgori žrijeb svih vremena.
Ako ništa, drago mi je sto ce Roma i Sevilja u cetvrtfinale.
Zasto si tako siguran da ce Roma u cetvrtfinale :mrgreen:
Pa ovaj Sahtar nas je vec jednom u osmini finala LP izbacio a sad su bili u grupi ispred jednog Napolija.Realno 50-50 su sanse.
Mora Dzeko makar jos jednu tekmu odigrati na Bernabeu. :bih:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Blejzer10 » 11 dec 2017, 16:31

madridist je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Duel PSG - Real ponajvise zavisi od toga hoce li se svirati ofsajdi Realu.
potpisujem titulu onakvu kao sto je vama stark poklonio,nek se yebu hejteri :mrgreen:
Nemoj mi izjednačavat Starka s vašom prošlom godinom. Budi fer, spomeni radije Ovreba :mrgreen:
fun fact: Stark je sudio prvu tekmu protiv Chelsea kad je Ballacku oprostio brat bratu jedno 3 žuta kartona :mrgreen:

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Lord44 » 11 dec 2017, 16:33

Zanimljivo je da su svjetske kladionice dale vece sanse parizanima za prolaz.Doduse blagi, ali ipak favorit.Dok je prolaz Barce 1,30-1,35.Ostalo manje-vise ocekivano...
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.