Champions League 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Ko osvaja LP 2017/18?

Liverpool FC
54
52%
Real Madrid CF
50
48%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la anonymousHD » 01 nov 2017, 22:49

HZ_ilidzaa je napisao/la:Madrid iskusno sebi namješta Bešiktaš u 1/4 finala :kafa:
Šššš. Opet otkrivaš našu taktiku. :mrgreen:

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la arelinho » 01 nov 2017, 22:49

Feldmarschall je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ne volim Pepa i njegovu postavku igre zbog koje sam Bayern zamrzio, ali ovaj City je milina gledati. :tokralju: :tokralju:
Različito osoblje, identični principi u igri.
Meni ovo nekako drukčije izgleda. Naravno da tu ima do igrača jer su ovi kvalitetniji od onih Bayernovih, ali meni je Bayern bilo odvratno gledati kako se pate na utakmicama. Ovdje u svakom trenutku se čini da mogu dati gol kad god hoće.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13351
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: RE: Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Rajaz » 01 nov 2017, 22:52

sljivo je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
Jesil gledao prvu utakmicu ?
Nisam, ali sam gledo pola sata Napolija koji je sa duplo spbijim timom igrao igru koju neće većina ovih LP učesnika nikad igrat. Siti tek kad je počeo da igra još jači presing i da pritišće ove oni su zbog sastava od koga jesu počeli da posustaju. Jednostavno ne mogu - ne mogu izdržati jer nemaju dvadeset dobrih igrača, već sedam - osam. Jedno je kad se zaleti Kalehon, Husaj ili Insinje u napad a drugo kad trče Sane, De Bruyne, Aguero, Gundogan bez obzira kakav ti plan i igra bili. Martens kad dodaje u stranu igrač odbrane Sitije i prije nego li doda ide u pravac lopte dok sa druge strane igrač Napolija uvijek kasni milisekundu, to je jednostavno tako, razlika je kvalitet ekipe, uslovi za rad i ligaško takmičenje koje igraju. Protiv toge se ne može. Igrao je Bielsin Marsej sto puta bolje od PSG al džaba, nije to poenta, - ne govorim u kontekstu rezultata i potencijala već čiste igre radi.
Sve to stoji, sam Guardiola je priznao da je nemoguće dominirati Napoli svih 90 minuta.

https://www.footbie.com/video/mancheste ... -2017-2018

Ali evo, izvoli i pogledaj prvih 45 minuta iz Manchestera čisto igre radi i reci mi kad si zadnji put vidio dominantniju predstavu jedne ekipe.

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Saurman » 01 nov 2017, 22:55

Treći gol čista krivica panja Hamsika koji petlja sa loptom i gubi je što otvara kontru 3 na 2 inače su užasni u odbrani.Dva kiksera iz odbrane Citya ih ubila u prekidima.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: RE: Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la bodi123 » 01 nov 2017, 22:56

arelinho je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ne volim Pepa i njegovu postavku igre zbog koje sam Bayern zamrzio, ali ovaj City je milina gledati. :tokralju: :tokralju:
Različito osoblje, identični principi u igri.
Meni ovo nekako drukčije izgleda. Naravno da tu ima do igrača jer su ovi kvalitetniji od onih Bayernovih, ali meni je Bayern bilo odvratno gledati kako se pate na utakmicama. Ovdje u svakom trenutku se čini da mogu dati gol kad god hoće.
Razlika je Kevin De Bruyne. Pep u Bayernu nije imao ni blizu ovakav kvalitet za završni pas i igru u tranziciji kakav ima u njemu.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Policeman » 01 nov 2017, 22:57

slika

:lol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Kecko
Postovi: 166
Pridružen/a: 22 okt 2017, 18:31
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Kecko » 01 nov 2017, 22:57

Sta cemo za ovaj pad Bundes lige? Sramota je da ce ova liga u buducnosti imati 4 predstavnika direktno u ligi prvaka.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la sljivo » 01 nov 2017, 23:00

tajger je napisao/la:Napoli bas lijepo igra hahaha majko moja,eto nek ih sad cio svjet fali kakvu imaju kombinatoriku
Napoliju LP i nije cilj i to samo može biti bajka za njih. Serija A im je sva želja, i sa ovom igrom su itekako aktuelni tamo. Manjak nekih 10-15 mil od osmine u LP je šteta ali ko ga šiša ako će 'vamo ići do kraja. Ova igra ih je ustabilila, daje konstantnu i gura dobro u ligaškim takmičenjima. To je sve što žele i to sa ovim kadrom mogu i dobiti. Juve sa ovom igrom i ovim kadrom neće pobjediti ali hoće sve ispod što je dovoljno. Ne razumijem toliko ruganje nečemu što je lijepo, što je umjetnost, a što njihova igra i jeste. Na kraju, to je ipak Napoli, nebitan globalno i opet će postati to nakon par godina - a ovo što žele da igraju, makar i fulili kontekst, bi trebao da bude ideal svakome a pogotovo nama navijačima koji smo posmatrači istog.

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Feldmarschall » 01 nov 2017, 23:01

arelinho je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ne volim Pepa i njegovu postavku igre zbog koje sam Bayern zamrzio, ali ovaj City je milina gledati. :tokralju: :tokralju:
Različito osoblje, identični principi u igri.
Meni ovo nekako drukčije izgleda. Naravno da tu ima do igrača jer su ovi kvalitetniji od onih Bayernovih, ali meni je Bayern bilo odvratno gledati kako se pate na utakmicama. Ovdje u svakom trenutku se čini da mogu dati gol kad god hoće.
Sistemski nema ništa novo. Igrači su ti koji prave razliku svojom kvalitetom i navikama u igri. U Bayernu je imao Mullera i Vidala u sredini, ovdje De Bruynea i Silvu. Ovaj City je složen baš po njegovom ukusu, u Bayernu je morao balansirati između svojih želja i želja uprave. Naravno da će onda i igra izgledati bliže njegovom idealu.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Sabinho » 01 nov 2017, 23:02

Policeman je napisao/la:slika

:lol:
A Dortmund? kuknjava
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Policeman » 01 nov 2017, 23:04

Sabinho je napisao/la:
Policeman je napisao/la:slika

:lol:
A Dortmund? kuknjava
Nisi shvatio
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Besic » 01 nov 2017, 23:05

Feldmarschall je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ne volim Pepa i njegovu postavku igre zbog koje sam Bayern zamrzio, ali ovaj City je milina gledati. :tokralju: :tokralju:
Različito osoblje, identični principi u igri.
Grdne pare bi Pep dao za Alabu i Thiaga trenutno
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Sabinho » 01 nov 2017, 23:06

A nisam obracao paznju, sad sam ponovo bacio poqled na timove. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la tajger » 01 nov 2017, 23:06

sljivo je napisao/la:
tajger je napisao/la:Napoli bas lijepo igra hahaha majko moja,eto nek ih sad cio svjet fali kakvu imaju kombinatoriku
Napoliju LP i nije cilj i to samo može biti bajka za njih. Serija A im je sva želja, i sa ovom igrom su itekako aktuelni tamo. Manjak nekih 10-15 mil od osmine u LP je šteta ali ko ga šiša ako će 'vamo ići do kraja. Ova igra ih je ustabilila, daje konstantnu i gura dobro u ligaškim takmičenjima. To je sve što žele i to sa ovim kadrom mogu i dobiti. Juve sa ovom igrom i ovim kadrom neće pobjediti ali hoće sve ispod što je dovoljno. Ne razumijem toliko ruganje nečemu što je lijepo, što je umjetnost, a što njihova igra i jeste. Na kraju, to je ipak Napoli, nebitan globalno i opet će postati to nakon par godina - a ovo što žele da igraju, makar i fulili kontekst, bi trebao da bude ideal svakome a pogotovo nama navijačima koji smo posmatrači istog.
Meni su strasno dragi buraz i uzivanje ih je gledat al oni su dokaz zasto sve vise trenera ne ide na to da igra lijepo ako ta ljepota neprati rezultat,eh kad to sve upakujes u rez onda se treba naklonit,recimo ovo Peponja sto radi,ipak po meni oni tesko mogu u Italiji pored juveta izdrzat maraton

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la Sabinho » 01 nov 2017, 23:08

Sta promasi frajko iz Dortmunda u nadoknadi :lol: sa metra jbt :facepalm: Apoel imao sansu da odnese puni plijen, neko presjece centarsut tik pred realizaciju.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la BoixosNois1899 » 01 nov 2017, 23:08

Atletico i Borussia definitivno najveća razočarenja ove sezone. Mada, mogli bi se sastati tamo nekad u polufinalu EL.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la jasmin10 » 01 nov 2017, 23:08

Najveća glupost je to da Bundesliga ima 4 mjesta u ligi prvaka.

let3
Postovi: 29000
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la let3 » 01 nov 2017, 23:09

Kawhi,

dokad ce Pero trpiti ovo Zinedinovo neznanje, to jest kada ce krenuti stopama Beniteza ?

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la sljivo » 01 nov 2017, 23:10

tajger je napisao/la: Meni su strasno dragi buraz i uzivanje ih je gledat al oni su dokaz zasto sve vise trenera ne ide na to da igra lijepo ako ta ljepota neprati rezultat,eh kad to sve upakujes u rez onda se treba naklonit,recimo ovo Peponja sto radi,ipak po meni oni tesko mogu u Italiji pored juveta izdrzat maraton
Sve je to fino krasno ali znaš šta kaže taj isti Pep? "Ja sam ništa i moja igra je ništa bez kvalitetnih igrača." - kod jednih uđe Mađo, Rog i neki anonimus a kod ovih Silva X 2 + Jesus. To sve govori. A Napoli bi sa bunker igrom bio u osmini LP (gdje bi opet ispao) a i bio bi 6ti u Seriji A.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Champions League 2017/18

Post Postao/la IlCapitano » 01 nov 2017, 23:16

sljivo je napisao/la:
tajger je napisao/la: Meni su strasno dragi buraz i uzivanje ih je gledat al oni su dokaz zasto sve vise trenera ne ide na to da igra lijepo ako ta ljepota neprati rezultat,eh kad to sve upakujes u rez onda se treba naklonit,recimo ovo Peponja sto radi,ipak po meni oni tesko mogu u Italiji pored juveta izdrzat maraton
Sve je to fino krasno ali znaš šta kaže taj isti Pep? "Ja sam ništa i moja igra je ništa bez kvalitetnih igrača." - kod jednih uđe Mađo, Rog i neki anonimus a kod ovih Silva X 2 + Jesus. To sve govori. A Napoli bi sa bunker igrom bio u osmini LP (gdje bi opet ispao) a i bio bi 6ti u Seriji A.
Niko njima ne poriče da igraju prelijepo za oko. Ali stavljanje epiteta tipa 'najbolji fudbal na svijetu', guranje tog trenera među najbolje koji nema ni trofej sajamskih gradova iako je imao odlične prilike za to itd. je blago rečeno smiješno. Ne da nije osvojio nego nije primirisao slovu t od trofeja. :lolno:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.