Kup Konfederacija 2017

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2017, 01:03

Mah, Augustvo, klasični latinski bezmozgaš, u najboljim godinama iz Leverkusena se vrati u Brazil, da bi prošle godine otišao u Kinu. I kako će neko sa takvim igračem osvojiti Svjetsko prvenstvo, smiješno.

Nemaju klasu na sredini terena i tu sva priča završava.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 03 jul 2017, 01:08

Raonffa je napisao/la:Mah, Augustvo, klasični latinski bezmozgaš, u najboljim godinama iz Leverkusena se vrati u Brazil, da bi prošle godine otišao u Kinu. I kako će neko sa takvim igračem osvojiti Svjetsko prvenstvo, smiješno.

Nemaju klasu na sredini terena i tu sva priča završava.
Ma ja kontam da je jedina prijetnja Europljanima ćelavi naizgled krimos Sampaoli i Messi koji ce trebat nešto dokazat. Jest da imaju smeće od odbrane,al moglo bi se to sredit možda za godinu.
Sampaoli je luđak ,utvrđena mu neuračunljivost.

Dybala - Messi nije za bacit.
Eh samo ima ono da Sampaoli nikad nije volio one man team ili da mu je neko pošteđen igranja odbrane i sl jednostavno svi igrači su igrači sistema ,a to s Messijem i Aguerom :hmmmmm: :roll:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
braco
Postovi: 8670
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la braco » 03 jul 2017, 01:11

Raonffa je napisao/la:Francuska je igrački prejaka, usudit ću se reći i najjača reprezentacija na svijetu gledajući imena igrača i klubove.

I ljetos su bili zreli da uzmu Euro, a pogotovo sada nakon godinu dana i 'rođenja' Monaca, odnosno francuskih igrača u Monacu, tipa Lemar, Sidibe, Bakayoko, Mbappe, Mendy, potencijalno brutalna ekipa.

Al' najveći im je problem selektor, i ako ih ko bude koštao onda će to biti on.

Smijem tipovati samo da će europska reprezentacija biti prvak svijeta iduće godine, ne vidim ni Argentinu ni Brazil na tronu, ovo ostalo tipa Čile, Kolumbija, Mexico, neki Afrikanci i Japan iz Azije, to će sve doći najdalje do četvrtfinala.
slika

Samo fali otac Giroud u napadu, ali kakva lepeza igrača :tokralju:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 03 jul 2017, 01:14

Otac Giroud haahaa Gunneri volim vas sto egzistirate :kiss:

@braco
A pazi Brazil hehe

Ederson, Marcelo,F.Luis,Alex Sandro ,Luiz,Thiago Silva,Markinjos,Miranda,D.Alves,Danilo,Augusto,Casemiro,Fabinho,Paulinho,Fernandinho,Coutinho,Willian,Costa,Fred,Jesus ave
Zadnja izmjena: Besic, dana/u 03 jul 2017, 01:16, ukupno mijenjano 1 put.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la leorey » 03 jul 2017, 01:14

Centre forward je napisao/la:Najjača Njemačka ikad. :rol:

Dijete drago...
Pa istina, nisam toliko star da sam gledao Bekenbauerovu i Rummenigeovu Njemacku...zato sam i rekao mozda. Ali ti zato imas 60 godina i sve si to uredno pratio :rol:

U cemu sam pogrijesio ? Ova generacija im je legendarna, zadnjih 10 godina najmanje polufinale na svakom takmicenju- neke utakmice gdje su nesretno ispali a uopste nisu bili nadigrani. Po imenima sigurno mozda i najjaca- najsira ekipa koju su imali. Gledao sam ja itekako Njemacku 2002 godine s Brazilom i istina je da nisu ni blizu imali ovoliko klasa kao sada. Sada na svakoj poziciji imaju po 2 WC igraca. Mozda im fali trenutno taj neki CF- bio Klose i otisao.
Da ne govorim nacin nogometa koji se prije igrao i kakvom se brzinom i snagom sad igra. Uvjeren sam da bi ova ekipa trenutna dala 5 komada recimo onoj koja je pobijedila Argentinu u finalu SP 1990 godine.

Uostalom, same svabe su to i navele u anketama u Kickeru i Bildu da smatraju ovu momcad najboljom/najsirom u historiji. Ali neka, ti si strucnjak.
27.10.2020

S3lva
Postovi: 408
Pridružen/a: 11 jun 2017, 22:58
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la S3lva » 03 jul 2017, 01:14

Ne znam sto se Martial stavlja,taj ne da nema mjesta u prvih 11 nego ni u 23 igraca koji ce putovati u Rusiju.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 03 jul 2017, 01:18

:::
S3lva je napisao/la:Ne znam sto se Martial stavlja,taj ne da nema mjesta u prvih 11 nego ni u 23 igraca koji ce putovati u Rusiju.
A ti si fan Uniteda ako smijem pitati? :mrgreen:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2017, 01:18

Besic je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Mah, Augustvo, klasični latinski bezmozgaš, u najboljim godinama iz Leverkusena se vrati u Brazil, da bi prošle godine otišao u Kinu. I kako će neko sa takvim igračem osvojiti Svjetsko prvenstvo, smiješno.

Nemaju klasu na sredini terena i tu sva priča završava.
Ma ja kontam da je jedina prijetnja Europljanima ćelavi naizgled krimos Sampaoli i Messi koji ce trebat nešto dokazat. Jest da imaju smeće od odbrane,al moglo bi se to sredit možda za godinu.
Sampaoli je luđak ,utvrđena mu neuračunljivost.

Dybala - Messi nije za bacit.
Eh samo ima ono da Sampaoli nikad nije volio one man team ili da mu je neko pošteđen igranja odbrane i sl jednostavno svi igrači su igrači sistema ,a to s Messijem i Aguerom :hmmmmm: :roll:
Ma Argentinci su vijek tu u krugu kandidata za vrh, uvijek imaju brutalan napad, poprilično slabu sredinu i odbranu (u odnosu na kvalitet napada) iako ni ti igrači što igraju u vezi i odbrani nisu tako loši, možda samo neke europske reprezentacije i pokoja van Europe (uglavnom neka bude deset reprezentacija, mada i to je upitno, a daleko je od toga da kažeš da su loši) imaju kvalitetniji taj dio tima u odnosu na Argentinu.

Al' su taktički obično veoma loši, kao što kažeš te zvijezde ne igraju odbranu, i čisto sumnjam da će u svojim skoro tridesetim krenuti igrati odbranu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la leorey » 03 jul 2017, 01:22

braco je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Francuska je igrački prejaka, usudit ću se reći i najjača reprezentacija na svijetu gledajući imena igrača i klubove.

I ljetos su bili zreli da uzmu Euro, a pogotovo sada nakon godinu dana i 'rođenja' Monaca, odnosno francuskih igrača u Monacu, tipa Lemar, Sidibe, Bakayoko, Mbappe, Mendy, potencijalno brutalna ekipa.

Al' najveći im je problem selektor, i ako ih ko bude koštao onda će to biti on.

Smijem tipovati samo da će europska reprezentacija biti prvak svijeta iduće godine, ne vidim ni Argentinu ni Brazil na tronu, ovo ostalo tipa Čile, Kolumbija, Mexico, neki Afrikanci i Japan iz Azije, to će sve doći najdalje do četvrtfinala.
slika

Samo fali otac Giroud u napadu, ali kakva lepeza igrača :tokralju:
A Spanija ? Jesi li vidio njihovu trenutnu ekipu i s kakvim imenima raspolazu ? Igrali su nedavno sa tom Francuskom, hladno 2:0 bilo...a drugi gol je suha umjetnost...pogledaj :mrgreen:

Sredinu cu samo navesti: David Silva, Iniesta, Busquets, Isco, Koke, Thiago, Saul Niguez, Fabregas, Ander Herrera, Asensio, S. Roberto, Javi Martinez, Mata, Vitolo :mrgreen:
27.10.2020

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 03 jul 2017, 01:25

Raonffa je napisao/la:
Al' su taktički obično veoma loši, kao što kažeš te zvijezde ne igraju odbranu, i čisto sumnjam da će u svojim skoro tridesetim krenuti igrati odbranu.
Bravo,ovo rijetko ko ikad spominje ali izuzetno je bitno.
Igrači su maksimalno istrošeni i samo stalnim pomlađivanjem se može održati konstanta rezultata.

Španija je primjer sta znaci umor, njihovi glavni igrači se kolju između sebe cijelu sezonu i gotovo svi idu do polufinala lige prvaka,ma to mora ostaviti uticaja.

Ista stvar bi mogla biti sa Messijem i Di Marijom npr,vec prelaze 30tu ,teže se rehabilituju od povreda (doduše Messi je anomalija) , i tu bi mogao biti njihov glavni problem,njihova najveća snaga polako ulazi u godine ,a na turnir dođu umorni sa 60 utakmica iza sebe.

Ako ništa s Dybalom neće imati taj problem.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la FCBAYERN » 03 jul 2017, 01:28

Francuska ima strasan sastav. Najvise od svih ovih mladih sam gledao Dembelea. Nevjerovatan igrac: brz, dribler, prodoran, tehnicar, jedino sto zna pretjerati (ali da se to s godinama popraviti). Bar sto se tice njegove strane ne moraju se brinuti. Onako mlad igrac da onako igra je nevjerovatno. Jos kad se doda da je u BvB otisao ispod 20 miliona tek se tad shvati koja je to kradja.
Spamm

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2017, 01:28

Ma Španija je uvijek jaka na svim pozicijama, al' upitno je koliko su oni željni dokazivanja nakon onog perioda 2008-2012. Ti igrači, Silva, Iniesta, Busquets, Mata, Fabregas, oni su sve to osvojili davnih dana, i tamam su tada bili zreli za toga kao recimo što je Francuska sada. Isto ovo vrijedi za odbranu Ramosa i Piqea, napad je svakako drugačiji, prošla su vremena Torresa i Ville.

Ovo ostalo tipa S.Roberto, Vitolo, Herrera, pa čak i Martinez te Thiago, mislim da ne bi mogli među 23 najbolja u Francuskoj.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la leorey » 03 jul 2017, 01:35

Raonffa je napisao/la:Ma Španija je uvijek jaka na svim pozicijama, al' upitno je koliko su oni željni dokazivanja nakon onog perioda 2008-2012. Ti igrači, Silva, Iniesta, Busquets, Mata, Fabregas, oni su sve to osvojili davnih dana, i tamam su tada bili zreli za toga kao recimo što je Francuska sada. Isto ovo vrijedi za odbranu Ramosa i Piqea, napad je svakako drugačiji, prošla su vremena Torresa i Ville.

Ovo ostalo tipa S.Roberto, Vitolo, Herrera, pa čak i Martinez te Thiago, mislim da ne bi mogli među 23 najbolja u Francuskoj.
Ma opet je to strasna ekipa koja sa novim trenerom i disciplinom mozes najmanje polufinale igrat. Odbrana Pique-Ramos-Alba/Azpi-Carvajal je strasna opet. De Gea na golu. Napad Diego Costa, Morata, Aspas, Aduriz, Pedro. Solidan.

Sto se tice Francuske, sigurno najpotentnija i najtalentovanija ekipa...ali ih ja uopste ne vidim na tronu jos, prvenstveno zbog neiskustva ovakvih utakmica na SP, jednostavno su premladi. Kao sto je recimo Juve lako ukrotio onaj Monaco. Dajte im mec sa Italijom na SP i vidjet cete o cemu pricam. A Italija po imenima bezveze ekipa.
27.10.2020

Avatar
braco
Postovi: 8670
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la braco » 03 jul 2017, 01:41

Besic je napisao/la:Otac Giroud haahaa Gunneri volim vas sto egzistirate :kiss:

@braco
A pazi Brazil hehe

Ederson, Marcelo,F.Luis,Alex Sandro ,Luiz,Thiago Silva,Markinjos,Miranda,D.Alves,Danilo,Augusto,Casemiro,Fabinho,Paulinho,Fernandinho,Coutinho,Willian,Costa,Fred,Jesus ave
Nisam Gunner ali je Giroud otac fudbala. :cool:

Brazil odličan ofanzivni potencijal u vidu Neymara, Moure, Firmina, Coutinha, Jesus, Costa, Willian itd. Imaju i dobar izbor na bekovima pogotovo lijevo Marcelo, Alex Sandro i Filipe Luis. Desno Alves, Fabinho (zavisno od toga vidi li ga selektor kao beka ili ipak u veznom redu). Biće zanimljivo vidjet ko će činit štoperski par, David Luiz - Silva mi je...nah. Imaju dva fina mlada štopera Jamersona iz Monaca i Caio iz Sao Paula.
leorey je napisao/la: A Spanija ? Jesi li vidio njihovu trenutnu ekipu i s kakvim imenima raspolazu ? Igrali su nedavno sa tom Francuskom, hladno 2:0 bilo...a drugi gol je suha umjetnost...pogledaj :mrgreen:

Sredinu cu samo navesti: David Silva, Iniesta, Busquets, Isco, Koke, Thiago, Saul Niguez, Fabregas, Ander Herrera, Asensio, S. Roberto, Javi Martinez, Mata, Vitolo :mrgreen:
Ma care Španija je isto prestrašna fakat, nego kako faraon spomenu da Francuzi imaju veliki izbor igrača, sjetih se ove slike sa squad depth Francuske pa reko da je postavim. A selektor Španije je fakat na slatkim mukama što se tiče izbora, pogotovo ovaj vezni red koji si naveo. Ne znam koga bih ja izabrao u tom veznom redu da istrči u prvih 11, inače bih uvijek Iniestu stavio jer mi je on jedan od najgenijalnijih fudbalera u prethodnim godinama ali čini mi se da je malo ispuho, a možda i griješim ti ipak pratiš više Barcu pa bolje znaš.
Zadnja izmjena: braco, dana/u 03 jul 2017, 01:42, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2017, 01:42

leorey je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma Španija je uvijek jaka na svim pozicijama, al' upitno je koliko su oni željni dokazivanja nakon onog perioda 2008-2012. Ti igrači, Silva, Iniesta, Busquets, Mata, Fabregas, oni su sve to osvojili davnih dana, i tamam su tada bili zreli za toga kao recimo što je Francuska sada. Isto ovo vrijedi za odbranu Ramosa i Piqea, napad je svakako drugačiji, prošla su vremena Torresa i Ville.

Ovo ostalo tipa S.Roberto, Vitolo, Herrera, pa čak i Martinez te Thiago, mislim da ne bi mogli među 23 najbolja u Francuskoj.
Ma opet je to strasna ekipa koja sa novim trenerom i disciplinom mozes najmanje polufinale igrat. Odbrana Pique-Ramos-Alba/Azpi-Carvajal je strasna opet. De Gea na golu. Napad Diego Costa, Morata, Aspas, Aduriz, Pedro. Solidan.

Sto se tice Francuske, sigurno najpotentnija i najtalentovanija ekipa...ali ih ja uopste ne vidim na tronu jos, prvenstveno zbog neiskustva ovakvih utakmica na SP, jednostavno su premladi. Kao sto je recimo Juve lako ukrotio onaj Monaco. Dajte im mec sa Italijom na SP i vidjet cete o cemu pricam. A Italija po imenima bezveze ekipa.
Slažem se ja, oni su veoma jaki i moćni, al' mislim da je došlo do zasićenja kod njih. Zapravo, to sam jasno vidio na prošlogodišnjem Euru gdje me u četiri utakmice ni na jedan način nisu oduševili, a mahom će to biti ista ekipa i iduće godine, sa par izmjena.

Tako se govorilo i ljetos, pa ljudi dođoše lagano do finala, i po igri su trebali i osvojiti Euro, al' eto možda se Portugalcima vratilo za unazad desetak, dvanaest godina "prokletstva", a i možemo to pripisati njihovom neiskustvu kojeg svi potenciramo.

Ipak će dogodine u Rusiji to biti ekipa sa dosta iskustva, a opet željna dokazivanja i gladna uspjeha. Jedino taj trener, Deschamps im je najslabija karika definitivno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la alan_kardec » 03 jul 2017, 01:51

joj ovog Vidala, pa on je triput veći smrdalj od Coste :crazy: :crazy:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Feldmarschall » 03 jul 2017, 02:05

Španci osim Piquea, Ramosa, Albe, Busquetsa i Silve dolaze sa novom ekipom. Nekim od nabrojanih će prvenstvo naredne godine biti i posljednje utakmice u nacionalnom dresu tako da će imati radi čega igrati. Svakako nije pametno otići na prvenstvo sa U23 ekipom, jedno je ovo što su Nijemci uradili na KK, potpuno drugo SP. Generacija koja dolazi nije igrala ništa više od epizodne uloge u ranijim reprezentativnim uspjesima tako da su oni itekako gladni. Mnogi nisu ni bili na spisku. De Gea, Carvajal, Azpilicueta, Thiago, Koke, Isco, Saul, Costa, Morata... okosnica nove Španije koja nije osvojila ništa! Čak je i selektor novi, nimalo slučajno, tip koji je sa ovom generacijom osvojio U21 prvenstvo. Igraju jako kvalitetan fudbal i od svih reprezentacija imaju najbolje popunjen roster. Sigurno da ih treba svrstati u red favorita.

Vidim da mnogi ne mirišu Deschampsa na klupi Francuza. Već sam par puta pisao kako je po meni najslabija karika ove ekipe. Druga je da Francuzi nemaju igrača ritma u veznom redu pa obično kreaciju sile s Pogbom što nikako ne ispada dobro. Tolisso, Rabiot i N'zonzi bi mogli pomoći, ali ne vjerujem da DD ima cojonese ni viziju da im povjeri igru. Za "nabij na Girouda pa šta bude" mu treba sve licence oduzeti.

O Nijemcima je mahom sve već rečeno. Argentina, Brazil i Italija će svoje šanse ganjati iz sjene. Ja bih tu stavio još i Čile jer će SP u Rusiji biti zadnje njihovoj zlatnoj generaciji. Ili će ispasti u grupi ili će skinuti skalp i izbaciti par favorita. Portugal, Belgija i Englezi da se zatvori krug tradicionalnih favorita i hype ekipica. Realan domet 1/4, ali utakmice budu tako teške da je sve moguće. Vidi Euro.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2017, 02:14

Predvidjeti osvajača ne može niko, možemo samo ovako diskutovati i praviti neke grupe favorita ili slično.

Vjerujem da će se svakako svi složiti da su Njemačka, Francuska i Španija glavni favoriti za osvajanje, a poslije njih dolaze Brazil, Argentina i Italija. Ovi ostali, jedino uz ludu kosmičku sreću i lagan žrijeb, kao Portugal ljetos, da mogu nešto ozbiljnije uraditi, konkretno doći do finala.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la KayserSose » 03 jul 2017, 08:26

Raonffa je napisao/la:Francuska je igrački prejaka, usudit ću se reći i najjača reprezentacija na svijetu gledajući imena igrača i klubove.

I ljetos su bili zreli da uzmu Euro, a pogotovo sada nakon godinu dana i 'rođenja' Monaca, odnosno francuskih igrača u Monacu, tipa Lemar, Sidibe, Bakayoko, Mbappe, Mendy, potencijalno brutalna ekipa.

Al' najveći im je problem selektor, i ako ih ko bude koštao onda će to biti on.

Smijem tipovati samo da će europska reprezentacija biti prvak svijeta iduće godine, ne vidim ni Argentinu ni Brazil na tronu, ovo ostalo tipa Čile, Kolumbija, Mexico, neki Afrikanci i Japan iz Azije, to će sve doći najdalje do četvrtfinala.
Njemačka je na papiru najjača reprezentacija svijeta. Francusku se sad diže na krilima Monacove mladosti plus par klinaca izvana tipa O. Dembele ili Theo, ali mladost sama po sebi ne donosi trofeje. Francuzi bez dileme iz sadašnje perspektive imaju najveći potencijal da dominiraju za nekoliko godina, ali trenutno nisu najjači.

Uopće ne bih otpisivao Brazil i Argentinu. Ni Europljani nisu nikada osvojili na području Amerika pa Elf to rutinski sruši 2014. Brazil ima dosta finu momčad, a Argentina ima Messija za kojeg vjerujem da će sve podrediti tom prvenstvu jer mu je to možda zadnja šansa da ga osvoji.

Kad bih rangirao favorite, u prvi red bi stavio Njemce, Brazilce i Argentince, a u drugi Španjolce, Francuze i eventualno Talijane.
leorey je napisao/la:
Ako ne vjerujes pogledaj sazetke vidjet ces da su stvorili duplo vise sansi od mozda i najbolje Njemacke u historiji.
Ako historija počinje sa tvojim početkom praćenja nogometa onda to možda i je najbolja Njemačka u historiji.
Besic je napisao/la:
Pa ja mislim najjače svjetsko prvenstvo ikad,i uopće reprezentativno takmičenje.
Neke reprezentacije dolaze u svojim najjačim sastavima ikada(Francuska,Belgija),a ostale na svojim vrhuncima.
:rol: Nedokazana balavurdija je najjača Francuska ikad, a ne tako davno imali generaciju sa Zidaneom, Henryjem, Thuramom, Blancom, Deschampsom, Trezeguetom, Piresom, Lizarazuom, Desaillyjem... Nisam siguran ni da je ova Belgija najjača ikad, a za nadolazeće SP sam poprilično siguran da neće biti najjače SP ikad.
Raonffa je napisao/la:Mah, Augustvo, klasični latinski bezmozgaš, u najboljim godinama iz Leverkusena se vrati u Brazil, da bi prošle godine otišao u Kinu. I kako će neko sa takvim igračem osvojiti Svjetsko prvenstvo, smiješno.
Vratio je se u Brazil jer je imao tešku ozljedu nakon koje je izgubio poziciju u Bayeru.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Osim13 » 03 jul 2017, 09:53

Da zavrsimo sve rasprave :stop: Englezi uzimaju trofej, kolijevka fuzbala bring troufi bek houm kuknjava
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.