Kup Konfederacija 2017

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 02 jul 2017, 23:18

Giroud će u Marsej
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la harden » 02 jul 2017, 23:19

Besic je napisao/la:jednostavno championship material
Džaba što su oni championship materijal kada Deschamps nije. Nije on dovoljno sposoban da sklopi ekipu za prvo mjesto.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la FliX » 02 jul 2017, 23:20

Osim13 je napisao/la:
FliX je napisao/la:Zna li neko zasto na ovom kupu nema BiH ? Obzirom da smo mi osvojili onaj japanski KONAMI kup, a npr jedna Rusija nije osvojila nista a ipak je ucestvovala ???
Cuj Konami kup :urnebes: pa nije PES 4 **** te :urnebes:
Nema veze.. malo se nasmijat, al zato cemo i naredni put kao pobjednici tog kupa dobiti pozivnicu da ucestvujemo :D KOJA PRIVILEGIJA

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Captain4 » 02 jul 2017, 23:20

Besic je napisao/la:
Captain4 je napisao/la: Sigurno je da Belgija dolazi u najjačem sastavu ikad, vjerovatno i Portugal. Ali Francuska. :hmmmmm: Zeleno je to još.
PS: De nek neko da dopuštenje za otvaranje teme, jednom sam umalo ban fasovao zbog toga. :rol:
Ma kakvi zeleno,imaju vjerojatno najbolji spoj što se može desiti u fudbalu - brdo igrača mlađih od 23 godine ali sa stotinama utakmica iza sebe (medju njima i Ligu prvaka) te igrače starije od 25 koji ulaze u prajm i ono neki su i ponajbolji na svijetu.

Bila je Francuska ono '98-06 bas bolesna ,Zidanova ekipa,ali nikad ovako zaokružena i brutalno popunjena. Pa evo ti jedan primjer , startni par defenzivnih veznih kod Francuza su Pogba i Kante ,a njihove prve rezerve Tolisso (igrac Bayerna) i Bakayoko (izvjesno Chelsea) :shock:


Loris,Kurzawa,Mendy,Varane,Umttiti,Koscienly,Kimpembe,Laporte,Sidibe,Kante,Pogba,Matuidi,Tolisso,Rabiot,Bakayoko,Coman,Lemar,Dembele,Lacazzete,Payet,Griezmann,Mbappe - jednostavno championship material
Opet većina tih igrača nije dosegnula zenit u karijeri, kao što je većina te šampionske generacije iz '98. godine tada. Jesu prekvalitentni, fizički prejaki (možda i najjači u svijetu) , ali ovi momci će vrhunac doživjeti 2020-tih godina. Vjerovatno bi Francuska koja je prije 19 godina osvojila SP razvalila sadašnju Francusku sa 3-0, kao što je i nenadhebivi Brazil u finalu. :salut:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Gunner4 » 02 jul 2017, 23:22

Besic je napisao/la:Giroud će u Marsej
Kakve veze ima gdje ce kada je jedan od glavnih igraca u reprezentaciji.

? са GT-I9300 уз - &
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 02 jul 2017, 23:24

Gunner4 je napisao/la:
Besic je napisao/la:Giroud će u Marsej
Kakve veze ima gdje ce kada je jedan od glavnih igraca u reprezentaciji.

? са GT-I9300 уз - &
@capitan Ima još godina do turnira,bit ce iskustva :

mrgreen:

Gunner ,al onda prestaje biti tata :kafa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la FliX » 02 jul 2017, 23:25

harden je napisao/la:
Besic je napisao/la:jednostavno championship material
Džaba što su oni championship materijal kada Deschamps nije. Nije on dovoljno sposoban da sklopi ekipu za prvo mjesto.
Osvojio u karijeri.. nacionalno prvenstvo, nacionalni kup, ligu prvaka, europsko prvenstvo, svjetsko prvenstvo, interkontinentalni kup.. ah da, upravu si nema ligu europe osvojenu :D

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Captain4 » 02 jul 2017, 23:27

Ja bih prije Portugal stavio za favorita nego Francusku. Iako i Francusku smatram. Imaju pravog lidera i bruku disciplinovanih igrača koji mogu odgovoriti zadatku. A i zreliji su od Francuza za jedan kup koenfederacija :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 02 jul 2017, 23:33

Francuska je igrački prejaka, usudit ću se reći i najjača reprezentacija na svijetu gledajući imena igrača i klubove.

I ljetos su bili zreli da uzmu Euro, a pogotovo sada nakon godinu dana i 'rođenja' Monaca, odnosno francuskih igrača u Monacu, tipa Lemar, Sidibe, Bakayoko, Mbappe, Mendy, potencijalno brutalna ekipa.

Al' najveći im je problem selektor, i ako ih ko bude koštao onda će to biti on.

Smijem tipovati samo da će europska reprezentacija biti prvak svijeta iduće godine, ne vidim ni Argentinu ni Brazil na tronu, ovo ostalo tipa Čile, Kolumbija, Mexico, neki Afrikanci i Japan iz Azije, to će sve doći najdalje do četvrtfinala.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la harden » 02 jul 2017, 23:34

FliX je napisao/la:
harden je napisao/la:
Besic je napisao/la:jednostavno championship material
Džaba što su oni championship materijal kada Deschamps nije. Nije on dovoljno sposoban da sklopi ekipu za prvo mjesto.
Osvojio u karijeri.. nacionalno prvenstvo, nacionalni kup, ligu prvaka, europsko prvenstvo, svjetsko prvenstvo, interkontinentalni kup.. ah da, upravu si nema ligu europe osvojenu :D
De ti nastavi sa zayebavanjem, batali ovo. To je sve kao igrač osvojio, kao trener ima Ligue1, Seriu B i francuski kup... Plus nije bas isto voditi klub i repku.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Osim13 » 02 jul 2017, 23:40

FliX je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
FliX je napisao/la:Zna li neko zasto na ovom kupu nema BiH ? Obzirom da smo mi osvojili onaj japanski KONAMI kup, a npr jedna Rusija nije osvojila nista a ipak je ucestvovala ???
Cuj Konami kup :urnebes: pa nije PES 4 **** te :urnebes:
Nema veze.. malo se nasmijat, al zato cemo i naredni put kao pobjednici tog kupa dobiti pozivnicu da ucestvujemo :D KOJA PRIVILEGIJA
:lol: :thumbup:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 02 jul 2017, 23:41

Doveo je Monaco do finala LP.
Ima kritičnu selekciju,prosle godine bekovi mu Sagna i Evra :rol:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la invincible1921 » 02 jul 2017, 23:46

Gledam dns MEX-POR haj mogu razumjet kad se neko opravdano buni, ali onaj drugi penal ko iz udzbenika sve c isto, citav stadion vidio, sudija odmah tu...ali igraci ga opet opkolili. Zivo me zanima ak neko zna da otprilike kaze sta u takvom slucaju igraci govore sudiji: "Haj svijuti nemoj svirat?" hahahaha ne vidim nikakvo objasnjenje :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 02 jul 2017, 23:47

Besic je napisao/la:Doveo je Monaco do finala LP.
Ima kritičnu selekciju,prosle godine bekovi mu Sagna i Evra :rol:
A dogodine će mu bekovi biti, ako ne bude kakvih povreda ili nepredviđenih okolnosti, Sidibe i Mendy. Ogromna razlika u kvaliteti, imat će također Umtitija kao stopera sa iskustvom igranja na najvećem nivou u dresu Barcelone, drugi stoper Varane iz Reala...

Vezni red i napad ne smijem ni spomenuti :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la effe_sa » 02 jul 2017, 23:59

Džaba video tehnologija, kad onaj Čileanac može opaliti Wernera koliko hoćeš, za sudije to nije crveni...Neki problem s monitorima izgleda... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 03 jul 2017, 00:05

Raonffa je napisao/la:tipovati samo da će europska reprezentacija biti prvak svijeta iduće godine, ne vidim ni Argentinu ni Brazil na tronu, ovo ostalo tipa Čile, Kolumbija, Mexico, neki Afrikanci i Japan iz Azije, to će sve doći najdalje do četvrtfinala.
Čudi me da te niko nije citirao za ovo :rol: , ovdje se inače Brazil smatra jednim od glavnih favorita ,ako ne i najvećim, ja još ne znam zašto :lol: vjerojatno što šamarauju u kvalifikacijama od kako je Tite trener.

Pa oni genetski vole cirkus,pricekajmo utakmice protiv Big boysa :kafa:

Dobar ti je bez - europljani četvrto zaredom :thumbup:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2017, 00:21

Besic je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:tipovati samo da će europska reprezentacija biti prvak svijeta iduće godine, ne vidim ni Argentinu ni Brazil na tronu, ovo ostalo tipa Čile, Kolumbija, Mexico, neki Afrikanci i Japan iz Azije, to će sve doći najdalje do četvrtfinala.
Čudi me da te niko nije citirao za ovo :rol: , ovdje se inače Brazil smatra jednim od glavnih favorita ,ako ne i najvećim, ja još ne znam zašto :lol: vjerojatno što šamarauju u kvalifikacijama od kako je Tite trener.

Pa oni genetski vole cirkus,pricekajmo utakmice protiv Big boysa :kafa:

Dobar ti je bez - europljani četvrto zaredom :thumbup:
Ma nemaju vala ništa bolju ekipu nego prije četiri godine, ne vidim zašto bi bolje prošli u Rusiji nego što su kod kuće. Prije svega nemaju sredinu terena za takvo nešto, Paulinho, Oscar, Renato Augusto, pa njima da se igra fudbal ne bi igrali za kineske pare. Imaju oni još veznjaka tipa Fernandinho ili Fabinho, al' niko od njih nije vrhunski box to box veznjak kakvog bar jednog imaju Njemačka, Francuska, Španija, pa čak i Italija u vidu Verattija. I sve su ove reprezentacije za mene veći favorit od Brazila.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 03 jul 2017, 00:35

Imaju Neymara to im je sada najveća fora.
Pa ja mislim da dobiju Italiju u nekoj fazi ovi bi ih nabili ko Juve Barcu, gurni Neymara do aut linije ,udari ga par puta i pusti da dribla do sutra,ovi ostali samo njega gledaju i statiraju.

Da ,imaju i Casemira, samo ne u kraljevskom dresu,vamo će ipak biti podložan crvenim kartonima.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2017, 00:42

Ma džaba im i tri Neymara, ima i Argentina Messija koji je igračina za Neymara, pa nikad ništa uzeli nisu. Neymar nije taj kalibar da sam vuče tim, nema šanse.

Zaboravio sam Casemira, al' i on je treća verzija Fernandinha i Fabinha, igrači koji znaju prvenstveno kvariti igru protivnika, dodati prvom do sebe, i trčati jako puno. U dobrom sistemu (kao što ima Real), takvi igrači mogu djelovati kao svjetske klase, dok će u nekom drugom sistemu biti neki prosjek, što će svaki taj brazilski veznjak biti u reprezentaciji Brazila, jer u Brazilu im na sredini terena ne prave društvo Modrić, Kroos, Silva, De Bruyne ili Moutinho, Bakayoko, nego su im saigrači kineski diletanti Renato Augusto i Oscar.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Kup Konfederacija 2017

Post Postao/la Besic » 03 jul 2017, 00:46

Jao taj Augusto ,kakva propast.Ne znam kad završi u Kini.

A Paulinho mi se baš svidja :lol: krvav igrač,prosli Cc ubio matore Spance u finalu.

Njima je bolje da ne zovu Casemira,dzaba će ostajat s igračem manje.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.