UEFA Evropska liga 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la let3 » 14 sep 2017, 23:14

Seo ga zakuca košarkaški :thumbup:

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Fudbal » 15 sep 2017, 08:50

Ima li slika kelnovih sa stadiona? Jesu ih pustili sve?
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010


Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Signore » 15 sep 2017, 09:29

Jel to nitko nije gledao Rijeka - AEK pa se ne spominje? Vranjes sinoc odigrao kao da je utjelovljenje Ria Ferdinanda. Nisam ga nesto gledao u klupskom dresu, al ono sinoc je bilo na nivou, barem prvo poluvrijeme jer drugo nisam odgledao u cjelosti, ometan svake tri minute.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la marconato » 15 sep 2017, 09:44

Signore je napisao/la:Jel to nitko nije gledao Rijeka - AEK pa se ne spominje? Vranjes sinoc odigrao kao da je utjelovljenje Ria Ferdinanda. Nisam ga nesto gledao u klupskom dresu, al ono sinoc je bilo na nivou, barem prvo poluvrijeme jer drugo nisam odgledao u cjelosti, ometan svake tri minute.
Kakav je taj AEK generalno? Ja sam mislio da Rijeka moze i do sva 3 boda...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Signore » 15 sep 2017, 09:52

marconato je napisao/la:
Signore je napisao/la:Jel to nitko nije gledao Rijeka - AEK pa se ne spominje? Vranjes sinoc odigrao kao da je utjelovljenje Ria Ferdinanda. Nisam ga nesto gledao u klupskom dresu, al ono sinoc je bilo na nivou, barem prvo poluvrijeme jer drugo nisam odgledao u cjelosti, ometan svake tri minute.
Kakav je taj AEK generalno? Ja sam mislio da Rijeka moze i do sva 3 boda...
Dosta cvrsta ekipa i dobro poslozena prema nazad. Naprijed su u nekoliko navrata lomili Rijekinu obranu kao da igraju protiv nekih drugoligasa. U prvom poluvremenu su bili mozda malo bolji, al 1-1 realan rezultat. Nije ni bilo puno prilika. Drugo poluvrijeme me direktor uhvatio handrit kao da nemam slobodnog vremena i nisam pogledao u cjelosti, pogledao sam ukupno 15-20 minuta na 3-4 puta. Drugi gol AEK-a nisam ni vidio, al pred kraj ih je Rijeka malo stisnula sto je i normalno s obzirom da su ovi imali prednost.

Ja nisam toliko iznenadjen njihovom dobrom igrom koliko sam razocaran Rijekom. Mislio sam da su puno bolji i da su na kraju krajeva dovoljno dobri da kuci dobiju AEK-a, a nisu uzeli ni boda. Komentator je na kraju rekao kako je AEK zasluzeno slavio. Keku fale glavni igraci, a imam osjecaj da je ekipa razocarana ispadanjem iz LP i da EL igraju preko neke stvare glumeci engleze. Ni u HNL-u ne djeluju dobro, djeluju bas kao da im je mrsko.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la marconato » 15 sep 2017, 10:03

Signore je napisao/la: Dosta cvrsta ekipa i dobro poslozena prema nazad. Naprijed su u nekoliko navrata lomili Rijekinu obranu kao da igraju protiv nekih drugoligasa. U prvom poluvremenu su bili mozda malo bolji, al 1-1 realan rezultat. Nije ni bilo puno prilika. Drugo poluvrijeme me direktor uhvatio handrit kao da nemam slobodnog vremena i nisam pogledao u cjelosti, pogledao sam ukupno 15-20 minuta na 3-4 puta. Drugi gol AEK-a nisam ni vidio, al pred kraj ih je Rijeka malo stisnula sto je i normalno s obzirom da su ovi imali prednost.

Ja nisam toliko iznenadjen njihovom dobrom igrom koliko sam razocaran Rijekom. Mislio sam da su puno bolji i da su na kraju krajeva dovoljno dobri da kuci dobiju AEK-a, a nisu uzeli ni boda. Komentator je na kraju rekao kako je AEK zasluzeno slavio. Keku fale glavni igraci, a imam osjecaj da je ekipa razocarana ispadanjem iz LP i da EL igraju preko neke stvare glumeci engleze. Ni u HNL-u ne djeluju dobro, djeluju bas kao da im je mrsko.
Bas cudno ako je tako!
EL je prava mjera za nase klubove. Lijepo je uci u LŠ i naravno da je to neki primarni cilj, ali u EL smo daleko konkurentniji...
Gledam po komentarima, ljudi nezadovoljni zbog remija sa BATE-om..Jeste da smo bili za nijansu bolji, ali ljudi su bas jaka i organizovana ekipa. Nisu dzabe igrali xy puta grupne faze LŠ i LE poslednjih 10-ak god...Nije to Javor ili Rad.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Signore » 15 sep 2017, 10:22

marconato je napisao/la:
Bas cudno ako je tako!
EL je prava mjera za nase klubove. Lijepo je uci u LŠ i naravno da je to neki primarni cilj, ali u EL smo daleko konkurentniji...
Gledam po komentarima, ljudi nezadovoljni zbog remija sa BATE-om..Jeste da smo bili za nijansu bolji, ali ljudi su bas jaka i organizovana ekipa. Nisu dzabe igrali xy puta grupne faze LŠ i LE poslednjih 10-ak god...Nije to Javor ili Rad.
Gledao sam vas prvo poluvrijeme, a drugo kombinirao s Arsenalom. Bas ste igrali, imali ste stalno loptu u nogama i mislim da ste zasluzili pobjedu, al kao sto kazes, to je preiskusna ekipa. Tako je Rijeka kuci bila bolja od Olympiakosa i izgubila, kao i Dinamo nedavno na Maksimiru s njima. Ljudi imaju iskustvo igranja tih utakmica i ne moraju biti bolji na terenu da bi ti uzeli bod ili cak sva tri ako nemas srece. Nakon poluvremena sam mislio da mozete igrati tri dana, al da ce ostati 0-0. Spasio vas je brzi pogodak, jer da su ovi izdrzali jos malo i vama bi ponestalo snage za stalno pritiskanje i vjerojatno bi ostalo 0-0, jer ovi su dosli po bod, trebalo je bit baksuz pa izgubiti.

Ostao je dojam da vi mozete igrati u Bjelorusiji s njima, bas kao sto je i komentator na kraju sam rekao, al bojim se da je bod maksimalan. A ljudi su nezadovoljni zbog vjerovanja da je upravo ovaj BATE prilika za bodove, a nije ga se kuci dobilo. Realnost je da Zvezda tesko moze dalje bez svih sest bodova protiv BATE-a. I sad je tako kako jest, al idete drugo kolo Kolnu i ako tamo uzmete bod vracate se u igru.

Arsenal igra tu skupinu s rezervama, al mislim da ipak zele proci. To se vidjelo i sinoc. Vama bi islo na ruku da zadnje kolo igrate kuci s njima, a da su oni vec osigurali prolaz. Nije lose ni ovo trece i cetvrto, al bilo bi bolje da je cetvrto kuci, jer oni ako skupe devet bodova u tri utakmice nece svom silom ganjati pobjedu kao sinoc drugo poluvrijeme. I tad bi vi na domacem terenu imali sansu za neki bod mozda.

Avatar
Scholl
Postovi: 1440
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Scholl » 15 sep 2017, 10:34

Kakav respect za navijace Kelna.
Je li bilo slicnih slucajeva invadiranja gostujuciih stadiona kao onaj sinoc? :D
Pa ne vjerujem, fascinantno,
Aferim

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la marconato » 15 sep 2017, 11:09

@Signore

Ma normalno, niko realan i ne ocekuje da mi prodjemo ovu grupu, koja je po meni idealno-atraktivna. Cisto da vidimo gdje smo sa ovim evropskim ekipama...

Partizan s druge strane ima realnu sansu. Izvukli su sasvim ok rez juce u Bernu. Moraju se paziti gluposti sa Albancima...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la NeshaFCB » 15 sep 2017, 11:23

Možda ja griješim, ali Rijeka je meni totalno neatraktivna ekipa. Puno više volim gledati Hajduk ili Osijek... Možda griješim, ali zaista ne vidim neki kreativni momenat u timu Rijeke...
Grci su generalno za exyu ekipe neugodni... Prečesto ih čak i podcjenjujemo, a ustvari imaju po nekoliko puta veće budžete, jaču ligu, dosta više ulažu...

Zbog basketa, odgledah samo one skraćene reportaže... Zenit lagano. Milan i Nica takodje.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la DANTES » 15 sep 2017, 12:19

Scholl je napisao/la:Kakav respect za navijace Kelna.
Je li bilo slicnih slucajeva invadiranja gostujuciih stadiona kao onaj sinoc? :D
Pa ne vjerujem, fascinantno,
Aferim
Pa meni se čini da je sinoć u Bernu bilo više grobara od domaćih.. Uglavnom mi smo se čuli, domaći baš i ne.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la KingJamesMVP » 15 sep 2017, 14:18

slika

48 momčadi u grupnoj fazi UEFA Europa lige uključuje:

- 17 izravno kvalificiranih momčadi:

-- Po dvije momčadi iz saveza koji zauzimaju 1. do 5. mjesto
-- Po jedna momčad iz saveza koji zauzimaju 6. do 12.mjesto


- 10 momčadi iz kvalifikacijskih kola UEFA Lige prvaka:

-- Šest momčadi eliminiranih u kvalifikacijskoj fazi UEFA Lige prvaka prema ligaškom modelu (3. kvalifikacijsko kolo i doigravanje)
-- Četiri momčadi eliminiranih u kvalifikacijskoj fazi UEFA Lige prvaka prema modelu prvaka (doigravanje)


- 8 momčadi ulazi u grupnu fazuUEFA Europa lige iz novokreiranog modela prvaka UEFA Europa lige, koje je rezervirano za momčadi eliminirane u modelu prvaka UEFA Lige prvaka te se sastoji od tri kola sa stupnjevanim ulaskom (op. prev. različita kvalifikacijska kola), kako slijedi:

-- 2. kvalifikacijsko kolo - 20 momčadi eliminiranih u 1. kvalifikacijskom kolu i preliminarnom kolu UEFA Lige prvaka
-- 3. kvalifikacijsko kolo - 10 momčadi eliminiranih u 2. kvalifikacijskom kolu UEFA Lige prvaka + 10 iz 2. kvalifikacijskog kola UEFA Europa lige
-- Doigravanje - 6 momčadi eliminiranih u 3. kvalifikacijskom kolu UEFA Lige prvaka + 10 iz 3. kvalifikacijskog kola UEFA Europa lige


- 13 momčadi ulazi u grupnu fazu UEFA Europa lige iz ligaškog modela UEFA Europa lige, koja uključuje momčadi iz svih 55 saveza te se sastoji od pet kola sa stupnjevanim ulaskom (op. prev. različita kvalifikacijska kola), kako slijedi:

-- Preliminarno kolo - 16 momčadi
-- 1. kvalifikacijsko kolo - 86 izravno kvalificiranih momčadi + 8 iz preliminarnog kola
-- 2. kvalifikacijsko kolo - 27 izravno kvalificiranih momčadi + 47 iz 1. kvalifikacijskog kola
-- 3. kvalifikacijsko kolo - 15 izravno kvalificiranih momčadi + 37 iz 2. kvalifikacijskog kola
-- Doigravanje - 26 momčadi iz 3. kvalifikacijskog kola
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la Romagnoli13 » 28 sep 2017, 11:31

Žao mi Rijeke koja bi večeras mogla biti iskasapljena na San Siru, jer prema najavama Montella će na teren poslati izuzetno jak tim.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la arelinho » 28 sep 2017, 11:58

Romagnoli13 je napisao/la:Žao mi Rijeke koja bi večeras mogla biti iskasapljena na San Siru, jer prema najavama Montella će na teren poslati izuzetno jak tim.
Dobra vijest ako bude igrao najjači tim Milana. :thumbup:

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la marconato » 28 sep 2017, 12:03

Romagnoli13 je napisao/la:Žao mi Rijeke koja bi večeras mogla biti iskasapljena na San Siru, jer prema najavama Montella će na teren poslati izuzetno jak tim.
K'o sto su i Sampu iskasapili :?:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la arelinho » 28 sep 2017, 12:04

marconato je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Žao mi Rijeke koja bi večeras mogla biti iskasapljena na San Siru, jer prema najavama Montella će na teren poslati izuzetno jak tim.
K'o sto su i Sampu iskasapili :?:
Ipak je Rijeka jača od Sampe. :facepalm: :facepalm:

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la marconato » 28 sep 2017, 12:06

Nije, ali nije ni Milan neka ultra-mega ekipa!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la arelinho » 28 sep 2017, 12:07

marconato je napisao/la:Nije, ali nije ni Milan neka ultra-mega ekipa!
Budimo realni za Rijeku su svemirski brod. Ako Milan bude igrao u najjačem sastavu očekujem bar 3 razlike za Milan.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: UEFA Evropska liga 2017/18

Post Postao/la marconato » 28 sep 2017, 12:11

Dobro, vidjecemo veceras...

P.S. Kasapljenje je 5-6 komada u mrezi protivnika.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.