UEFA Youth League 2017/18

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: UEFA Youth League 2017/18

Post Postao/la Signore » 22 nov 2017, 21:27

Juniori Zelje spretno u nastavak takmicenja :mrgreen:

Evo svih rezultata drugog kola:

Zimbru Chișinău - Molde 0–0 0-2
Lokomotiva Zagreb - Željezničar 1–1 0–0
Internazionale - Esbjerg 4–1 6–0
Legia Warsaw - Ajax 1–4 2–0
Brodarac - Saburtalo Tbilisi 1–1 2–2
Shakhtyor - Nitra 2–0 0–3
Krasnodar - Honvéd 8–0 1–1
Sparta Prague - Red Bull Salzburg 2–4 0–2

Zdrijeb play offa je 11.12.2017. Zeljeznicar ce biti domacin, a potencijalni protivnici su:
A - Basel(10), Manchester United(8) ili Benfica(6)
B - Bayern(11) ili PSG(10)
C - Chelsea(12) ili Atletico Madrid(9)
D - Sporting Lisabon
E - Spartak Moskva
F - Feyenoord(6), Napoli(4) ili Shakhtar(4)
G - Porto(10) ili Monaco(8)
H - Tottenham(10), Dortmund(9), Real(7)

PS. Zeljeznicar ide na drugoplasiranu ekipu iz grupe

U grupi D i E je sve rijeseno. U svim grupama izuzev grupe F se klubovi bore za prvu poziciju dok je u grupi F to vec sigurno Manchester City i onaj tko bude najbolji od ove trojke bit ce potencijalni protivnik Zelji.

Po nekom mom skromnom misljenju, potencijalni protivnici su: Basel, PSG, Atletico Madrid, Sporting Lisabon, Spartak Moskva, Feyenoord, Porto i Real Madrid. Ovo su pretpostavke tko ce biti drugi, da se netko ne zaleti (pogotovo neki novinar :lol: ). Konacnu listu mogucih protivnika znat cemo 6.12. nakon utakmica sestog kola grupne faze.

Play off ce se igrati 6. i 7.2.2018, a vec sam spomenuo da ce Zeljeznicar biti domacin, kao i svi klubovi koji su igrali Domestic Champions Path. Bit ce hladno, bit ce snijega, bit ce blata, bit ce to rovovska bitka na Grbavici koju bih volio uzivo pogledati ako se s druge strane nadje pravi protivnik. Bio bi gust pogledati pad Reala, ali i debakl seika, pardon, princeva :mrgreen:

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: UEFA Youth League 2017/18

Post Postao/la arelinho » 22 nov 2017, 21:28

@Signore

Bujrum na Grbavicu kada bude utakmica. Častim ja kartom. :)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: UEFA Youth League 2017/18

Post Postao/la Signore » 22 nov 2017, 21:41

arelinho je napisao/la:@Signore

Bujrum na Grbavicu kada bude utakmica. Častim ja kartom. :)
Vidjet cemo. Vise puta sam se ja 'zapucivao' u zadnje dvije-tri godine pa me posao uvijek ohladi kad ne treba. Taj drugi mjesec je bas upitnik, ne znam kako ce bit, pogotovo jer je pola tjedna, al rado bih dosao ako bude neko veliko ime. Gore sam skoro svaki mjesec-dva, al termin nikad nije neka utakmica. Nemam srece po tom pitanju.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: UEFA Youth League 2017/18

Post Postao/la Signore » 11 dec 2017, 17:03

UEFA Youth League 2017/18, Play off

Ajax U19 - PSG U19
Brodarac U19 - Manchester Utd U19
Inter U19 - Sp. Moscow U19
Krasnodar U19 - Real Madrid U19
Molde U19 - Monaco U19
Nitra U19 - Feyenoord U19
Salzburg U19 - Sporting U19
Zeljeznicar U19 - Atl. Madrid U19


Plasman u osminu finala LP juniori Zelje lovit ce na domacem terenu protiv Atletica iz Madrida. Atletico je bio drugi u grupi s Chelseom, Romom i Garabagom. Na gostujucem terenu su uspjeli dobiti Romu i Garabaga dok su porazenu kod Chelsea. Prosle sezone su dogurali do cetvrtfinala gdje su ispali od Salzburga koji je kasnije i osvojio ovo takmicenje. Prije ispadanja su prosli turski Altinordu i Sevillu.

U Spanjolskom prvenstvu Atletico stoji odlicno. Njihov prvi rang takmicenja igra 96 klubova rasporedjenih u 7 grupa po 16. Atletico je nakon 16 kola vodeci u grupi V s 13 pobjeda i 3 remija. Ta njihova grupa i ne djeluje zastrasujuce, od prvoligasa tu su samo jos juniori Reala i Leganésa tako da prvo mjesto nije ni blizu kao da su prvi u cijeloj Spanjolskoj. Proslu sezonu su u istoj grupi zavrsili drugi, ali su se plasirali u zavrsnicu kao najbolji drugoplasirani. Vec u prvom kolu izbacio ih je Real Madrid koji je na kraju postao prvakom Spanjolske.

Spanjolci ulazu ogroman novac u omladinski pogon, sto se najbolje vidi na rezultatima reprezentacije, jer bez kvalitetnih omladinaca nema ni kasnijeg uspjeha. Bez obzira na sve rezultate Atletica, jasno je da su oni kvalitetniji od Zeljeznicara, jer se te pare ne ulazu u bilo sta, a i grupu su prosli, gusto, ali su ipak prosli. Ipak, ne bih ostavljao ni Zelju bez sansi. Teren ce biti los, ako Bog da stadion pun, Atletico pogubljen, a Zeljo podcijenjen. U nekom ludilu se moze dalje.

Spomenuo bih jos i juniore Brodarca. Dobise Manchester United. Ne bih znao jel ima itko koga bi mogli proci od mogucih protivnika i zato mi je drago da su dobili Manchestera. Odigrat ce jednu veliku utakmicu koju je njihova generacija i zasluzila. Ako prodju to ce onda biti ogroman podvig.

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.