Precijenjeni igraci

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la madridist » 06 jan 2017, 21:43

Rokoko87 je napisao/la:
madridist je napisao/la:Ako se govori o novcanoj strani precijenjenosti onda pogledati par zadnjih transfera u Kinu :mrgreen:
Ne govori.
Dobro,onda Baloteli mi pade napamet na prvu...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Jeftha » 06 jan 2017, 22:02

Iz Reala James Rodriguez. Mada se popravlja u posljednje vrijeme. Al je spor ko tenk.
Bilo bi dobro uvaliti ga u Juventus za Dybalu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Lillard » 07 jan 2017, 11:24

Dybala
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Antipatican
Postovi: 165
Pridružen/a: 13 apr 2016, 16:40
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Antipatican » 07 jan 2017, 11:58

darker10 je napisao/la:Thiago Silva lagano.Kako taj lik ulijece u prvih 11 svijeta svake godine mi nikako nije jasno.Koji god sam mec gledao da je igrao (a gledao sam ih mnogo) nerijetko je ispadao budala.
Gledaj pazljivije.Njegov problem je PSG i tu prica zavrsava.Previse je propuha na svakoj poziciji i kad moras igrat za sebe i jos trojicu , normalno je da ispadnes budala.
Da je stavio fudbal ispred novca i dosao u jedan od dva spanska tima , a oba su pokazala interes , vjerujem da bi smo ga pamtili kao jednog od vecih stopera modernog doba , ali..

JoeBleck
Postovi: 5950
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la JoeBleck » 07 jan 2017, 12:59

Njegove hronicne povrede ga unazaduju godinama .Nekada je bio , sada sigurno nije sama krema Svijeta.Svoju platu sigurno ne opravdava na terenu, daleko je najplaceniji defanzivac godinama u nazad.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la High » 07 jan 2017, 13:15

Luka Bilobrk.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Rokoko87 » 07 jan 2017, 13:21

Luka Menalo.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la darker10 » 07 jan 2017, 13:46

Antipatican je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Thiago Silva lagano.Kako taj lik ulijece u prvih 11 svijeta svake godine mi nikako nije jasno.Koji god sam mec gledao da je igrao (a gledao sam ih mnogo) nerijetko je ispadao budala.
Gledaj pazljivije.Njegov problem je PSG i tu prica zavrsava.Previse je propuha na svakoj poziciji i kad moras igrat za sebe i jos trojicu , normalno je da ispadnes budala.
Da je stavio fudbal ispred novca i dosao u jedan od dva spanska tima , a oba su pokazala interes , vjerujem da bi smo ga pamtili kao jednog od vecih stopera modernog doba , ali..
Zasto bi ga pamtili kao najboljeg?Zato sto bio oko sebe imao gomilu igraca koji bi pokrili njegove nedostatke?Ajde bgti,covjek je jedan vrlo dobar igrac,ali da zasluzuje ovoliko nastupa u world xi,ma ni blizu.Moje misljenje je da u zadnjih 10 godina slabo ima nekih pravih stopera.Gdje ces dalje kad ispada da su najbolji stoperi na svijetu Pique i Sergio Ramos.Ovaj drugi ima 45345 crvenih kartona kroz karijeru,ako to nije znak nemoci u nekim situacijama onda ne znam sta jest lolz.

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la TrollsRoyce » 07 jan 2017, 13:54

sajo10 je napisao/la:
TrollsRoyce je napisao/la:Puyol
slika
Sta ces,gledao si ga kao dijete 3 puta,nisi obracao paznju ni na sta,pa sada mislis da je bio vrhunski igrac,zato sto je legenda i kapiten Barce,u svakom trenutku u njegovoj karijeri je bilo makar 10 stopera boljih od njega,a on se navodi kao jedan od najboljih ikada,zato je precijenjen,a to sto si ti navijac Barcelone,ne mijenja tu cinjenicu.
Zadnja izmjena: TrollsRoyce, dana/u 07 jan 2017, 13:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la TrollsRoyce » 07 jan 2017, 13:56

darker10 je napisao/la:
Antipatican je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Thiago Silva lagano.Kako taj lik ulijece u prvih 11 svijeta svake godine mi nikako nije jasno.Koji god sam mec gledao da je igrao (a gledao sam ih mnogo) nerijetko je ispadao budala.
Gledaj pazljivije.Njegov problem je PSG i tu prica zavrsava.Previse je propuha na svakoj poziciji i kad moras igrat za sebe i jos trojicu , normalno je da ispadnes budala.
Da je stavio fudbal ispred novca i dosao u jedan od dva spanska tima , a oba su pokazala interes , vjerujem da bi smo ga pamtili kao jednog od vecih stopera modernog doba , ali..
Zasto bi ga pamtili kao najboljeg?Zato sto bio oko sebe imao gomilu igraca koji bi pokrili njegove nedostatke?Ajde bgti,covjek je jedan vrlo dobar igrac,ali da zasluzuje ovoliko nastupa u world xi,ma ni blizu.Moje misljenje je da u zadnjih 10 godina slabo ima nekih pravih stopera.Gdje ces dalje kad ispada da su najbolji stoperi na svijetu Pique i Sergio Ramos.Ovaj drugi ima 45345 crvenih kartona kroz karijeru,ako to nije znak nemoci u nekim situacijama onda ne znam sta jest lolz.
Godin je najbolji stoper na svijetu,on i Pepe.

Avatar
Antipatican
Postovi: 165
Pridružen/a: 13 apr 2016, 16:40
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Antipatican » 07 jan 2017, 14:00

Pa vise su se kroz historiju pamtili stoperski parovi , nego sto se neko pojedinacno izdvajao.
Nije da pokriva nedostatke.Sta bi on to trebao uraditi kad ovi ostali protiv jacih timova ispadaju kao djeca? Sam pokriti 3 protivnicka igraca koji stoje jedan od drugog na 15 metara?
Ramos je 90% svojih crvenih kartona dobio zbog svog temperamenta , daleko je to od neke nemoci.Dobije valjda sto mu se moze , a Pique je bio , jeste i biti ce smijurija od igraca , cak ga i vecina navijaca Barce ne podnosi u igrackom smislu , pa je onda skontao bacate kifle suprotnom taboru i pridobiti neku ljubav.

Edit:Za Godina se slazem , fenomenalan igrac.Pepea necu komentarisati da ne bude kako samo Realove dizem u nebo :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Lillard » 07 jan 2017, 14:02

Antipatican je napisao/la:Pa vise su se kroz historiju pamtili stoperski parovi , nego sto se neko pojedinacno izdvajao.
Nije da pokriva nedostatke.Sta bi on to trebao uraditi kad ovi ostali protiv jacih timova ispadaju kao djeca? Sam pokriti 3 protivnicka igraca koji stoje jedan od drugog na 15 metara?
Ramos je 90% svojih crvenih kartona dobio zbog svog temperamenta , daleko je to od neke nemoci.Dobije valjda sto mu se moze , a Pique je bio , jeste i biti ce smijurija od igraca , cak ga i vecina navijaca Barce ne podnosi u igrackom smislu , pa je onda skontao bacate kifle suprotnom taboru i pridobiti neku ljubav.

Edit:Za Godina se slazem , fenomenalan igrac.Pepea necu komentarisati da ne bude kako samo Realove dizem u nebo :mrgreen:
:lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"


Avatar
Antipatican
Postovi: 165
Pridružen/a: 13 apr 2016, 16:40
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Antipatican » 07 jan 2017, 14:19

Znamo da je Ramina genijalnost ostavila vece posljedice po vas nego Atletico :rol: :rol:

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Jeftha » 07 jan 2017, 15:54

TrollsRoyce je napisao/la:
Godin je najbolji stoper na svijetu,on i Pepe.
Je li lakse igrati odbranu u defanzivno orijentisanoj ekipi kao sto je Atletico ili u ofanzivnoj ekipi kao sto su Real i Barcelona?
Dobro, nije sad Atletico bas bunkeraska ekipa, ali da su defanzivno orijentisaniji, jesu.
Miranda je cuda pravio dok je igrao u Atleticu. Kad je otisao u Inter, qurac od ovce.
Ramos ce uvijek biti ispred Pepea zbog igre prema naprijed.

Thiago Silva nije zasluzio makar dva posljednja izbora. Bio je dobar do prije 3 godine.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8173
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 07 jan 2017, 15:59

Njemacka je pokazala kako su precijenjeni luiz i silva

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la darker10 » 07 jan 2017, 16:02

Pa naravno da je teze igrat odbranu u defanzivno orijentisanoj ekipi,jer ti se igra svodi na bas to,defanzivu.U tom slucaju ce stoperi imat puno vise posla nego recimo ako ekipa drzi loptu 70% vremena.Ako se vodimo po tom sto ti pricas i ja sada mogu reci da je u redu da Costa ne daje golove za Chelsea,jer je Chelsea ekipa koja igra defanzivnije pa je njemu dosta teze igrat u napadu u ekipi koja je defanzivno orjentisana :D

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Jeftha » 07 jan 2017, 16:08

Jes qurac teze.
Je li isto kad cekas u odbrani sam i trojica protivnickih igraca se zaleti u kontru, a ti moras procijeniti koji potez u datom trenutku napraviti?
Ili naprimjer kad se vas sestorica poreda u odbrambenu liniju?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Rokoko87 » 07 jan 2017, 16:09

Boris Pandža.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6073
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Precijenjeni igraci

Post Postao/la Centre forward » 07 jan 2017, 16:10

Sarajlijica1946 je napisao/la:Njemacka je pokazala kako su precijenjeni luiz i silva
Ovaj drugi haman nije ni nastup'o u toj historijskoj utakmici. No nebitno, stoji činjenica da je precijenjen. On je relativno kasno uš'o u tu prvu ligu igrača. Izabr'o je lagodan život i ogroman novac te će relativno brzo bit' zaboravljen.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Zaključano

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: dzemil i 16 gostiju.