Navijaci..

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Admir_Sa » 25 apr 2008, 19:33

Pa ona koreografija barcinih navijaca je malo receno smjeshna. Cuj podigla moral igracima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Plate nekoj agenciji, ovi im postave kartone na mjesta, i sve sto treba da urade je da dignu. A kako sam dobro vidio, ni to nisu u stanju da urade kako treba.

Al uopste mi nije jasno zasto se komentarishu navijacI na nou campu, kada apsolutno nikakve veze sa navijacima nemaju. Jedino ime za njih je simpatizeri.

Polako se gushi navijacki pokret, pa ce se sve vishe vidjati scene kao u engleskoj, gdje ljudi jedu hamburgere, slikaju igrace, a pojma o fudbalu nemaju. Samo su dovoljno bogati da kupe kartu :evil:
Zadnja izmjena: Admir_Sa, dana/u 25 apr 2008, 19:42, ukupno mijenjano 1 put.
nema potpisa

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 25 apr 2008, 22:16

Lijepa koreografija je lijepa koreografija, a ko ju je isplanirao- u to ne ulazim.

Avatar
bihFanatic
Postovi: 3
Pridružen/a: 09 apr 2008, 00:25
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la bihFanatic » 26 apr 2008, 10:35

Ne znam da li se ranije spominjalo, ali ko zeli da vidi sta su navijaci nek pogleda koju epizodu "The Real Football Factories International", recimo kada je bio u Turskoj ili Argentini, a to su fanatici...

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 26 apr 2008, 16:51

hej za ono''ne pada mi napamet''...nisam mislio nista lose nego na to jednostavno je to moj stav ne obazirajuci se na tvoj post samo da naglasim da i pored tebe ima onih koji slicno o tome razmisljaju....nadam se da si shvatio.Nije beze uopste to sto kazes da ti stari nije dao ja svoje nisam ni pitao ali kada mi je mama zaplakala kad sam im rekao da sam odlucio dsa idem odustao sam jer treba da mi staru srce spuca,a spucalo bi jer znas sta je bilo sve i kao je izgledalo na tv to.To mi nije trebalo.Ja sam bio u banjaluci i mostaru na oba stadiona,zenici4-5 puta u sirokom isto i ne krivim ljude koji to ne vole mislim gostovanja i sva ta sranja i sam se drzum sa takim ali to mene ispunjava i sta mogu ne bi mjenjao taj osjecaj ni za sta na svijetu...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
bayern_munchen
Postovi: 93
Pridružen/a: 19 mar 2008, 17:42
Lokacija: Novi Travnik
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la bayern_munchen » 28 apr 2008, 21:18

slika




turci su najludji...........

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Gunner » 03 maj 2008, 15:27

Novi sam na ovom forumu,pa prije svega pozdrav svima! ;)

Sto se tice navijanja i presudjivanja koji navijaci su najbolji na svijetu(cuj na svijetu,pa i u jednoj drzavi se nece niko sloziti oko jedne grupe samo)nikada se ljudi nece "dogovoriti" oko toga.Procitao sam citavu temu,i iako je bilo na momente tesko :lol: ,mogu reci da se nekima ne moze dokazati nikako pa taman da ih puskom tjeras.
Sto se tice engleskih navijaca,niko nije spomenuo Zakon kojim se kaznjava huliganstvo na stadionima,ali i van njega zabranom prisustva utakmicama prvo na 3 godine,a ako se ponovi izgred onda i dozivotnom zabranom prisustvovanja utakmicama!Zbog toga se na engleskim stadionima ne mogu vise vidjeti neredi kojih je u proslosti bilo i previse i sa smrtnim posljedicama! :cry: Na tribinama engleskih stadiona sada najvise sjede simpatizeri tog kluba dok navijaci koje spominje Ultras se okupljaju u raznim pabovima i dogovaraju tuce sa protivnickim navijacima(neprikosnoveni Millwal).Druga stvar koja mi je zapala za oko je ta sto Ultras navodi da su Marseillovi navijaci sastavljeni od 6 podgrupa-pa sta,i na nasim prostorima mozes naci navijacke grupe od 5,6,7 podgrupa(big deal! 8-) ).I mislim da bi tema trebala da se zove fudbalski huligani a ne navijaci,ako se vec potencira prica o duxevima,casualcima i ako se insistira na belajima,tucama,prepadima i slicnim sranjima,ali to NISU NAVIJACI!!!

Za prvi put dovoljno od mene!Pozz svima! :D

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la jasmin93 » 06 maj 2008, 17:06

Gunner je napisao/la:Novi sam na ovom forumu,pa prije svega pozdrav svima! ;)

Sto se tice navijanja i presudjivanja koji navijaci su najbolji na svijetu(cuj na svijetu,pa i u jednoj drzavi se nece niko sloziti oko jedne grupe samo)nikada se ljudi nece "dogovoriti" oko toga.Procitao sam citavu temu,i iako je bilo na momente tesko :lol: ,mogu reci da se nekima ne moze dokazati nikako pa taman da ih puskom tjeras.
Sto se tice engleskih navijaca,niko nije spomenuo Zakon kojim se kaznjava huliganstvo na stadionima,ali i van njega zabranom prisustva utakmicama prvo na 3 godine,a ako se ponovi izgred onda i dozivotnom zabranom prisustvovanja utakmicama!Zbog toga se na engleskim stadionima ne mogu vise vidjeti neredi kojih je u proslosti bilo i previse i sa smrtnim posljedicama! :cry: Na tribinama engleskih stadiona sada najvise sjede simpatizeri tog kluba dok navijaci koje spominje Ultras se okupljaju u raznim pabovima i dogovaraju tuce sa protivnickim navijacima(neprikosnoveni Millwal).Druga stvar koja mi je zapala za oko je ta sto Ultras navodi da su Marseillovi navijaci sastavljeni od 6 podgrupa-pa sta,i na nasim prostorima mozes naci navijacke grupe od 5,6,7 podgrupa(big deal! 8-) ).I mislim da bi tema trebala da se zove fudbalski huligani a ne navijaci,ako se vec potencira prica o duxevima,casualcima i ako se insistira na belajima,tucama,prepadima i slicnim sranjima,ali to NISU NAVIJACI!!!

Za prvi put dovoljno od mene!Pozz svima! :D
Upravu si za to da to nisu navijaci... svi navijaci, a posebno huligani se trebaju ugledat na npr. BH Fanaticos koji ne prave probleme da bi se hvalili time, vec da ucine nest za dobrobit saveza tj. da se uklone krmci iz saveza koji samo pare gledaju, drugi navijaci su po meni Turci, opcenito jer nisu sejtani, a bodre klub iz srca, treci Grci, takodje kao Turci, dalje idu Argentinci, Liverpoolovi, Brazilci, Spanci (tj. Realovi i Barcini)...

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 06 maj 2008, 21:07

Gunner je napisao/la:Novi sam na ovom forumu,pa prije svega pozdrav svima! ;)

Sto se tice navijanja i presudjivanja koji navijaci su najbolji na svijetu(cuj na svijetu,pa i u jednoj drzavi se nece niko sloziti oko jedne grupe samo)nikada se ljudi nece "dogovoriti" oko toga.Procitao sam citavu temu,i iako je bilo na momente tesko :lol: ,mogu reci da se nekima ne moze dokazati nikako pa taman da ih puskom tjeras.
Sto se tice engleskih navijaca,niko nije spomenuo Zakon kojim se kaznjava huliganstvo na stadionima,ali i van njega zabranom prisustva utakmicama prvo na 3 godine,a ako se ponovi izgred onda i dozivotnom zabranom prisustvovanja utakmicama!Zbog toga se na engleskim stadionima ne mogu vise vidjeti neredi kojih je u proslosti bilo i previse i sa smrtnim posljedicama! :cry: Na tribinama engleskih stadiona sada najvise sjede simpatizeri tog kluba dok navijaci koje spominje Ultras se okupljaju u raznim pabovima i dogovaraju tuce sa protivnickim navijacima(neprikosnoveni Millwal).Druga stvar koja mi je zapala za oko je ta sto Ultras navodi da su Marseillovi navijaci sastavljeni od 6 podgrupa-pa sta,i na nasim prostorima mozes naci navijacke grupe od 5,6,7 podgrupa(big deal! 8-) ).I mislim da bi tema trebala da se zove fudbalski huligani a ne navijaci,ako se vec potencira prica o duxevima,casualcima i ako se insistira na belajima,tucama,prepadima i slicnim sranjima,ali to NISU

Za prvi put dovoljno od mene!Pozz svima! :D
Pozdrav care mozes li samo dati svoju definiciju navijaca.... ;) ko su po tebi navijaci a ko ne...
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 07 maj 2008, 10:50

Malo sam kopao o navijacim marseja i stvarno su dobri ali sad procitah da si napisao da klub finansira gostovanja,i ostalo i ostao sam zaprepasten :shock: :shock: ,to nije ni malo ultra jer veza sa klubom je ne zamisliva....nije provokacija,ali provjeri ovo je veoma lose po ultra pokret,mislim nezamislivo..pozdrav care :!:
AMAR OSIM!!!

Gunner
Postovi: 23
Pridružen/a: 03 maj 2008, 14:41
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Gunner » 08 maj 2008, 17:44

@ csh

Mislim da znam na sta ciljas..nesto u fazonu kao navijaci ne bi trebali da se tuku i slicno,jel tako?! ;)
Ja sam samo htio da skrenem paznju da naziv teme nije odgovarajuci jer ono sto zeli da kaze Com_ultras_Marseille nije navijacki nego prije svega ultras orijentacija.A znamo i ti i ja koji je pravac djelovanja Ultrasa(bilo koje navijacke skupine).Po meni pravih navijaca u ovom dijelu Evrope nema jer se sve svodi na to da neko nekome zabije noz u ledja,puca mu u glavu,slomi ga od batina-bez ikakvog pravog povoda(navija za drugi tim,pa sta?!).U poredjenju sa nasim okruzenjem jos je nas derbi Sarajevo-Zeljeznicar mila majka naspram hrvatskog i srpskog derbija jer kod njih je nazamislivo da suparnici idu zajedno na utakmicu.Navijac treba prije svega da voli svoj klub,da ne stedi grlo i dlanove za njega a ne da vodi racuna kako ce nekoga razvaliti od batina zato sto ne dijele isto sportsko misljenje.I koliko god Com_ultras_Marseille govorio o Marseillovim navijacima,ultrasima,oni jesu dobri i nista vise od toga(moje misljenje).Puno boljih,opasnijih i zajebanijih grupa imas od njihove,prvo u samoj Francuskoj(Boulogne Boys) pa onda dalje kroz citavu Evropu.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 08 maj 2008, 21:56

OK.Hvala razumio sam i djelimicno se slazem...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Nedim
Postovi: 1
Pridružen/a: 11 maj 2008, 21:27
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Nedim » 11 maj 2008, 21:29

Hz'87 8-)

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 28 maj 2008, 15:30

BHF 4 EVER

glupo je dalje sta pricat.. :D :D :mrgreen:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
adointer
Postovi: 3590
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:27
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la adointer » 05 jun 2008, 11:39

CURVA NORD!!!!FORZA INTER!!CAMPIONI D'ITALIA!!!!
"Kada se rukujem sa milanistom, operem ruke...kada se rukujem sa juventinom, izbrojim prste!" Peppino Prisco

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la skoYa » 11 jun 2008, 12:17

hahahaha jesu ludi :) :mrgreen:

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la GunnerS » 16 jun 2008, 08:14

Turci su zakon, jeste samo ih culi i vdijeli kada je Fener igrao protiv Chelsea, strasno, kao jedan a tako glasni i tako ih puno na malo terenu ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la GoRaN » 01 jul 2008, 18:58

Primjetio sam da je ovdje bilo dosta ljudi koji nemaju pojma o ovoj temi.Naprimjer neko je hvalio Liverpolove navijače( njih hvale neiformisani ljudi i komentatori koje navijači nezanimaju) a najbolje bilo kad je neki lik spomenuo navijače Reala i Barce(to ne treba ni komentarisati).........

Dakle navijačke grupe se ocjenjuju po sljedećim faktorima:
Koreografija,svjetlosni efekti,glasovne sposobnosti,huligani,posječenost utakmica,djelomično gostovanja........

Evo moje liste:

1.ultrAslan-------------------Galatasaray
2.gate 13---------------------Panathinaikos
3.GFB-------------------------Fenerbahce
4.Delije-----------------------Crvena Zvezda
5.gate 4-----------------------PAOK
6.Carsi-------------------------Besiktas
7. Garra Blanca---------------Colo Colo
8.Grobari----------------------Partizan
9.gate 1------------------------Apollon
10.Original 21-----------------AEK
11.Celtic Casuals--------------Celtic
12.gate 7-----------------------Olympiakos
13.Texas-----------------------Bursaspor
14.gecekondu------------------Ankaragucu
15.Baron Rojo Sur-------------America de Cali
16.Los Borrachos del Tablon--River Plate
17.Torcida----------------------Hajduk Split
18.Mancha Verde---------------Palmeiras
19.BBB---------------------------Dinamo Zagreb
20.Zyleta------------------------Legia
21.Torcida Galoucura----------Atletico Mineiro
22.La Monumental--------------America
23.Torcida Jovem---------------Flamengo
24.SS Front-----------------------CSKA Sofia
25.Bajenfans---------------------Hammarby IF
26.robijaši------------------------Čelik(morao sam jedne naše)

E sad moglo bi se ovo malo popraviti malo dužim razmatranjem......
Ruske i veliki dio južnoameričkih klubova sam izostavio zbog lijenosti i prevelikog broja klubova iako nekoliko njih zaslužuje da se ugura u ovu listu.....ali otprilike to je to...kome se ne sviđa vjerovatno imaju dokazi na you tube-u.

Nadam se da nisam bio previše dosadan....................POZDRAV. 8-) ;) :mrgreen:

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la obannon » 01 jul 2008, 19:26

Naravno Turski, Grcki i Srpski navijaci su najjaci
1. DELIJE definitivno
2................nije bitno
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la obannon » 01 jul 2008, 20:36

Sto se tice Francuske Marsejevi su najjaci, mada i PSG ima sjajne navijace i cijenim njihov gest koji su pokazali na nedavnoj utakmici, ali to je vec dr. prica, mada imaju i ispada kao sto je bio slucaj sa Crncima ili muslimanima u FR nisam siguran
- " $...

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la adnan24 » 04 jul 2008, 00:25

obannon je napisao/la:Naravno Turski, Grcki i Srpski navijaci su najjaci
1. DELIJE definitivno
2................nije bitno


Kakve crne delije?Po cemu su to Delije zasluzile paznju?Jedino sto znaju je bojkotovati-pa citavu kosarkasku sezonu su propustili zbog nekog bojkota-gledam C.Zvezda-Partizan-Grobara puna dvorana a ovi kao nesto bojkotuju-eto da ne idem dalje od Beograda

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.