Navijaci..

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Navijaci..

Post Postao/la NeLsoN » 25 mar 2008, 07:14

po meni ima dortmund. stvarno si im navijaci za 10. bore se za opstanak(ne sad) njih ima 60 000. uvijek... najvjerniji igraci ubjedljivo.neznam mozda grijesim. :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 25 mar 2008, 17:05

ma ja ba.sta se prepirete.svako ima svoje misljenje.ja sam samo reko da dortmund ima vjerne i dobre navijace. a dali ima matoraca to me nije briga.sto kaze ribery dali starci cjelu utakmicu bodre i mashu zastavicama.??
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 25 mar 2008, 18:29

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:ma ima u marseilleu isto staraca ali samo na zapadu i istoku a na sjeveru i jugu su navijaci pravi,samo stojanje



slika
svidja mi se ovo.. nije lose.. fino uradjeno
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 25 mar 2008, 19:15

ova je stvarno dobra. odlicni su.eno nasi opet napravili bakljadu i opet kaznili savez.heh.. dokle ce ovako. a vidjet ces i na bilinom sutra ako budemo vodili.cao
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 25 mar 2008, 20:17

slika
Eti ti tvojih deda i nana na stadionu u Dortmundu :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la adnan24 » 25 mar 2008, 21:13

Borussia Dortmund ima ako nista drugo onda najvjernije navijace.Prosjek po susretu im je 70.000 gledalaca i iako nemam taj podatak mislim da je to najvise u Europi a sve to kada je Dortmund jedan od najmanjih gradova u Njemackoj.Zamislite samo kako je pust grad za vrijeme utakmice.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 25 mar 2008, 22:09

1.Pola teksta nisam procitao, jer je to prosto nemoguce od tvojih gresaka.Od ovog sto sam razumio evo da ti odgovorim:
2.Ja ne kazem da nema nana i deda, naravno da ima,ali ne medju najvjernim kako si ti to napisao.
3.govorenje imena nije najveca glupost, vjeruj.(uostalom, nisi to dozivio, pa i nemozes znat) 8-)
4.ja nisam tvrdio da su bayernovi navijaci bolji, pogledaj prijasnje postove, a ti si planuo kad si vidio onu sliku(neznam zasto,nisi mi jasan :roll: :roll: 5.
5.Za Ribery-a: http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_nje_news procitaj to, mozda bi se i nekad vratio, da su mu navijaci dragi... :mrgreen:
6.zaista mi je drago sto toliko volis svoj stadion, samo ne razumijem sta si se sad uhvatio Allianz Arene, sto ti ona smeta :shock:
7.ako nemam pojma, zasto se toliko palis, zasto se svadjas i pravdas covjece? opusti se covjece... ;) ;) ;)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la adnan24 » 25 mar 2008, 22:10

Prvo prestani sa tim velikim slikama citavu stranicu zauzimaju a nikoga ne impresioniraju i kakve to gluposti pricas sa tim djedovima-pa naravno kada dodje 80.000 ljudi da ce medju njima biti djedova pa ne mogu svi biti neki tinejdzeri,je li na meceve marseilla samo ljudi od 17-24 godine dolaze?????

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la adnan24 » 25 mar 2008, 22:26

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:dodeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 80000000000000 hilajdda ali zans li sat ssu naviajci koji stoje na jugu i sjeveru ne pricam ti ja o zapadu i istoku tribine razmuijes li da ti sad ne govorim nisi glup znassssssss medu navijacimaaaaaa dortmunda ima nena i djedova zanci medu onim sto stoje a ne sto sjede n azapadu i istoku razumiej so tom ti ja pricam dok na veledromu na jugu i i sjeveru samo su navijaci ultrasiiii o tome ti pricammmmmmmmmmm joj mroam vam crtati kad nemate pojam o navijanju
MARSEILLE FOREVERRRRRRRRRRR
ribery idi procitaj najvazniju vijest o riberyu na naslovnici ,i da ti kazem sigurno ne bi bio na veeldormu na utakmicama marseillea da ne navija za njih
A liku na onoj slici se lijepo vidi da nije ni sjever ni jug a uopste smijesno je porediti navijace marseilla i BVB-a.Koji god je igrac ikada igrao na Signal Iduna Park-u govori kako su jedni od najboljih navijaca i najbolja atmosfera je tamo a Marseille ima samo prosjecne navijace P.S.I bolje bi bilo da crtas posto ne znas pisati

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 25 mar 2008, 22:48

adnan24 je napisao/la:
Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:dodeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 80000000000000 hilajdda ali zans li sat ssu naviajci koji stoje na jugu i sjeveru ne pricam ti ja o zapadu i istoku tribine razmuijes li da ti sad ne govorim nisi glup znassssssss medu navijacimaaaaaa dortmunda ima nena i djedova zanci medu onim sto stoje a ne sto sjede n azapadu i istoku razumiej so tom ti ja pricam dok na veledromu na jugu i i sjeveru samo su navijaci ultrasiiii o tome ti pricammmmmmmmmmm joj mroam vam crtati kad nemate pojam o navijanju
MARSEILLE FOREVERRRRRRRRRRR
ribery idi procitaj najvazniju vijest o riberyu na naslovnici ,i da ti kazem sigurno ne bi bio na veeldormu na utakmicama marseillea da ne navija za njih
A liku na onoj slici se lijepo vidi da nije ni sjever ni jug a uopste smijesno je porediti navijace marseilla i BVB-a.Koji god je igrac ikada igrao na Signal Iduna Park-u govori kako su jedni od najboljih navijaca i najbolja atmosfera je tamo a Marseille ima samo prosjecne navijace P.S.I bolje bi bilo da crtas posto ne znas pisati
hahah,ova ti je dobra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ma pusti ga, nemozes mu nista dokazat.

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la fanatic » 25 mar 2008, 23:11

Ma pustite ovog momka banovan je na svim forumima na kojima je registrovan ;)
Da se nadovezem na raspravu..za pocetak svako ko iole prati navijacku scenu zna da su najvatreniji navijaci na balkanu(sto se ovog tice vise istocni grrcka-turska) i u juznoj americi.Ako je iko gledao real football factory znace o cemu pricam ;)
Daleko od toga da su marsejovi navijaci losi,ali nisu ni u samom vrhu 100% ...dosada nisam znao da su navijaci marseja i na sjevernoj i na juznoj tribini,mislio sam da su samo na jednoj..eh pa na utakmicama u turskoj ti nema jug istok zapad sjever na svim djelovima svi pjevaju i niko ne sjedne 90min..eto besiktasovi navijaci su najglasniji na svijetu zvanicno i to u tekmi protiv liverpoola oborili rekord(koji su upravo lpoolovi navijaci drzali)..gledo sam tu utakmicu strasno je navijanje bilo i to ne samo na trenutke nego svih 90min..i ono dovikivanje sve 4 tribine i pokreti tijela svih navijaca u istom trenutku..ziva perverzija ;)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la adnan24 » 25 mar 2008, 23:38

Postavlja se pitanje sta je zapravo najbolji navijac???? Imamo najvjernije kao sto su BVB i Liverpool,imamo ovdje na balkanu najvatrenije navijace(da ne kazem huligane),ali slazem se da turci a i grci imaju odlicne navijace iako su i oni na agresivi ali stvarno je uzivanje gledati neki njihov derbi upravo zbog navijaca i navijanja(olympiakos-panathanaikos ili fenerbahce-besiktas)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la adnan24 » 26 mar 2008, 00:06

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:nemat evi pojma ,marseilleovi navijaci i navijaju citavu utkamicu i imaju koreografije i imaju bakljade sve u jednom i nikad oni koji prate navijacku scenu nikad nisu svabe stavlajji u vrh navijackih skupina tamo gdje su francuzi i italijani ,turci jesu bucni ali bakljade su im slabe i koreografije jest eda navija citav stadion ali kad vdiim dijecu kako ih ocevi drze u krilu i naviajju i kad vidim cure kako navijaju to mi je bezze a zna se sta su ultrasi momci u duksericama a ne da su svi u dresovima kluba kao fenerbahceovi navijaci npr ultrasi prav enajbolje navijacke slike i atmospheru a svako ko prati navijacku scenu zna da ultrasi nose dukserice posto vi nemate pojma o tome najbolje je da vam samo spomenem bh fanaticose kao primjer jer vi jadnici ste sigurno njih vidili samo od te vrtse navijaca pa da vam dam na njima primjer NEMATE VI POJMA NAJBOLJE VAM JE DA PRELISTATE FRANCUSKU I ITALIJANSKU ULTRA SCENU klubov ekao sto su marseille sampdoria parma atalanta saint etienne romu lazio a zivotom garantujem da su marseilleovi naviajci od njih najaktivniji sto se tice posjete i koreografije i bakljada
E stvarno si tvrdoglav,niko ne zna a samo ti znas-ti tacno govoris o huliganima a ne navijacima i zato na neke stadione uopste ne dolaze ljudi sa djecom zbog takvih kako ih ti nazivas 'momci u duksericama'-ima ih kod nas u BIH ligi i previse a talijani apsolutno nikada nisu imali normalne navijace-mnogi igraci lazia su otisli iz kluba zbog prijetnji njihovih sopstvenih navijaca

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 26 mar 2008, 09:30

djaba se prepirete i svadjate. svako ima svoje misljenje. :roll:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la fanatic » 26 mar 2008, 15:02

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:nemat evi pojma ,marseilleovi navijaci i navijaju citavu utkamicu i imaju koreografije i imaju bakljade sve u jednom i nikad oni koji prate navijacku scenu nikad nisu svabe stavlajji u vrh navijackih skupina tamo gdje su francuzi i italijani ,turci jesu bucni ali bakljade su im slabe i koreografije jest eda navija citav stadion ali kad vdiim dijecu kako ih ocevi drze u krilu i naviajju i kad vidim cure kako navijaju to mi je bezze a zna se sta su ultrasi momci u duksericama a ne da su svi u dresovima kluba kao fenerbahceovi navijaci npr ultrasi prav enajbolje navijacke slike i atmospheru a svako ko prati navijacku scenu zna da ultrasi nose dukserice posto vi nemate pojma o tome najbolje je da vam samo spomenem bh fanaticose kao primjer jer vi jadnici ste sigurno njih vidili samo od te vrtse navijaca pa da vam dam na njima primjer NEMATE VI POJMA NAJBOLJE VAM JE DA PRELISTATE FRANCUSKU I ITALIJANSKU ULTRA SCENU klubov ekao sto su marseille sampdoria parma atalanta saint etienne romu lazio a zivotom garantujem da su marseilleovi naviajci od njih najaktivniji sto se tice posjete i koreografije i bakljada
Hahahahahahaahahahahahahahahahaahahah...
Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:kad budete znali razliku izmedu gledalaca i navijaca onda ce vam sve biti jasno u vezi sovom temom
..a u prethodnom postu kazes da je ribery navijac marseja i da je bio cak na jednoj utakmici...jos samo reci da je navijao 90min :lol: :lol:

Sto si otvarao ovu temu ako neces da prihvatis tudje misljenje i nameces drugima svoje???Trebao si otvoriti temu najbolji navijaci na svijetu-ultras marsej il kako vec a ne ovako stavio upitnik a sta god covjek napise ti ufatis vrijedjat..chill out ;)

Najbolji navijaci je nedefinisan pojam..ti tvrdis da marsej ima najbolje koreo navijanje i sl.

1.Sve i jedna sliku koreografije koju si postavio je na nivou bbb-a grobara torcide cigana
2.Daj mi samo jedan ritam koji su profurali prvo navijaci marseja a onda ostali
3.nesto se ti odani i najbolji navijaci nisu culi u utakmici protiv lpoola kada su gubili :P

P.S. Nisi ni jednu tvrdnju dokazao samo pises u prazno...dok mi svi imamo dokaze da si ti nepismen covjek :lol: :lol:

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la vucko » 26 mar 2008, 18:25

Vratite se normalnoj raspravi ili tema ide pod lock
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la fanatic » 26 mar 2008, 23:04

Da,da pogotovo dobra im furka kod turaka(fener) ne znam kod grka..ono glavni im prije utakmice izadje na centar i on digne ruku svi nesto kazu,on spusti svi pocnu pjevati fenerbahce il tako nekako ;) uh horto magiko je prica za sebe,najjaca navijacka pjesma trenutno po meni..

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 02 apr 2008, 16:39

nesto smo zapustili ovu temu, neki dan gledam rodjene. hah,, ludo si skroz.nema potrebe da prave nake nerede,al et, :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 02 apr 2008, 19:04

Ne vidim svrhu razvaljivanja imovine vlastitog kluba.

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Princ » 02 apr 2008, 20:30

Objektivno, najbolje navijace ima Schalke 04. :mrgreen:
FC Schalke 04 :)

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.