Navijaci..

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Gargamel83
Kontakt:

PostPostao/la Gargamel83 » 28 sep 2017, 15:07

Beduin WroteColonKoliko mi nazadujemo, ustvari ne idemo napred ni u jednom smislu, kad u mnogim "anonimnim" zemljama ljudi prave fantasticnu atmosferu, kao i njihovi klubovi

A kako da napredujes kad na utakmice dodje saka jada, bolesnici koji prizivaju rat (sa svih strana, svi su isti, bez izuzetaka), velicaju Nasera, Aliju, Radovana, Tudjmana, Ratka i normalno da ces da nazadujes.

Sto se tifo scene tice, oduvek sam se licno "lozio" na atmosferu koju prave navijaci San Lorenca, da imam uslove pre bih otisao gledao neki njihov mec nego River - Boka. Ne lozim se bas na taj derbi. Ali otici u Juznu Ameriku je mac s dve ostrice, ima svkakvih budala u tim gruupama, mafije kojima nije problem da te upuca dok trepnes i koliko god neko voli neki klub to mi nikad nece biti jasno. To su bolesnici.

beka23
Kontakt:

PostPostao/la beka23 » 23 nov 2017, 16:01

Malo ludi. Do kraja godine Dynamo - Aue, Union - Dynamo, Magdeburg - Halle (2x), Halle - Rostock... Ost! Ost! Ost! :ljepota:

solinas
Kontakt:

PostPostao/la solinas » 23 nov 2017, 21:03

Gargamel83 WroteColon
Beduin WroteColonKoliko mi nazadujemo, ustvari ne idemo napred ni u jednom smislu, kad u mnogim "anonimnim" zemljama ljudi prave fantasticnu atmosferu, kao i njihovi klubovi

A kako da napredujes kad na utakmice dodje saka jada, bolesnici koji prizivaju rat (sa svih strana, svi su isti, bez izuzetaka), velicaju Nasera, Aliju, Radovana, Tudjmana, Ratka i normalno da ces da nazadujes.

Sto se tifo scene tice, oduvek sam se licno "lozio" na atmosferu koju prave navijaci San Lorenca, da imam uslove pre bih otisao gledao neki njihov mec nego River - Boka. Ne lozim se bas na taj derbi. Ali otici u Juznu Ameriku je mac s dve ostrice, ima svkakvih budala u tim gruupama, mafije kojima nije problem da te upuca dok trepnes i koliko god neko voli neki klub to mi nikad nece biti jasno. To su bolesnici.

Nije isto niti ce ikada biti.
Alija je bio predsjednik nezavisne R BiH.
Naser komandant njenih oruzanih formacija.
Na tu nezavisnu republiku izvrsena je agresija i genocid.
Sta je trebalo spustiti ruke niz sebe pa da umjesto 150 000 Bosnjaka pogine milion. ....
Bilo je sranja sa svih strana ali omjer njih,i nas je bio 95-5 %...
Dodjem ja tebi kuci uzmem ti sprat kuce tvoje kuce koju ti je svijet i zakon priznao. ..i ti to moras tako...e to je to.
Sram te bilo nikada vise ne stavljaj genocidase i cetnik, ustase u istu recenicu sa ovim ljudima.
Nisam ni ja za Aliju a pogotovo poslijeratnog Nasera i reketasa, ali stavljati njih sa ovima.
Yebem ja to izjednacavanje. ...ku rac je isto. Nije isto.
Naser i Alija pretstavljaju nezavisnu republiku a ovi koljace i separatiste.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

JoeCelt
Kontakt:

PostPostao/la JoeCelt » 14 dec 2017, 02:06

Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.