Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 maj 2015, 00:07

messilla je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:Spomeno si da Messi ima olimpijsko zlato,nema dalje ..to ti ga je za odjavit se sa foruma, i ne pisat nista više :crazy:
a eto nemoramo o sp kad već nije jako natjecanje..moze i drugo natjecanje u dresu Argentine..npr copa America..također nevjerovatno koliko i tu trofeja ima :lol:
:rol: :rol:
Prvo pogledaj kakav je to turnir bio pa onda nešto pričaj. Ispade turnir u rangu nekog bajramskog.

Glede Cope, kao što sam već spominjao, 2007 jako dobar turnir, ali su naletili na Brazil. :kafa:

Glede nagrade za najboljeg igrača:
World cup best player:
2014 Messi
2010 Forlan
2006 Zidane
2002 Kahn
1998 Ronaldo
1994 Romario
1990 Schillaci
1986 Maradona
1982 Rossi
Boldani dolaze iz zemlje osvajača te godine.
Inače, drugi u utrci je bio Muller, a treći Robben. A jasno je da je Robben odigrao slabiji turnir od Messija. :kafa:

Po mnogo ceme nije slabije od lige prvaka..prvo ako već gledaš na sudacke greške..pa barca ti ih je osvojila dva put na sudacku korist..2009 su osvojili,a zna se šta je bilo u polufinalu 3 4 penala ( ovrebe ) ,osvojili 2011 glumatanje alvesa,nezasluzen crveni pepeu ( stark ) ali hajde i meni je drago što su osvajali,pa cu zanemarit ovo :D
Drugo zar se nogomet u lp igra bolje na svjetskom,pa usporedi utakmice na prošlom svjetskom i lige prvaka broj golova prilika,pa skoro svaka utk na sp je bila vrhunska,a ove godine u lp je svaka druga tuga patnja gledati :?
treće..svjetsko obicno bude prvak koji je zasluzio biti prvak ( brazil 2002.spanjolska 2010,njemacka 2010 ) a lp (npr chelsea 2012 , )

A 2011 zadnja copa gdje bio ? .oprostit će ti Bog ako priznaš da je Messi nebo i zemlja u Barci i Argentini..ne moze se tu nikako pored jer evo što sam nabrojo sve na sp ,eto i na copa Americi neznam ili ijednom ostavio dojan neki posebno ..a ovo olimpijsko zlato još si se više ukopo,kad nisi znao reć šta je osvojio sa repkom pa si spomeno olimpijadu gdje se više prati skok u dalj nego nogomet,kad je olimpijada u pitanju

Messi bolji od Robenna na zadnjem sp..nemam riječi ,ako je Messi odigro ijednu utk ko što je robben npr kad je sam demoliro spanjolsku ,zasluzan bio za prolaz protiv Mexica.najbolji u četrifinalu.onda stvarno svaka čast !

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 09 maj 2015, 00:16

Kako si samo bezobrazaan :shock: Drugi put ti postavljam sliku na kojoj jasno piše da je ovaj predvodio prvenstvo po svim ofanzivnim kategorijama, igrao finale, ti to naravno zaobiđeš i imaš obraza spominjat Robbena u kontekstu boljeg.

''KpbKaka22 je napisao/la:
pa barca ti ih je osvojila dva put na sudacku korist..2009 su osvojili,a zna se šta je bilo u polufinalu 3 4 penala ( ovrebe ) ,osvojili 2011 glumatanje alvesa,nezasluzen crveni pepeu ( stark ) ali hajde i meni je drago što su osvajali,pa cu zanemarit ovo :D

Ovo je već poseban post, za anala :rol:

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 maj 2015, 00:23

Rajaz je napisao/la:Kako si samo bezobrazaan :shock: Drugi put ti postavljam sliku na kojoj jasno piše da je ovaj predvodio prvenstvo po svim ofanzivnim kategorijama, igrao finale, ti to naravno zaobiđeš i imaš obraza spominjat Robbena u kontekstu boljeg.

''KpbKaka22 je napisao/la:
pa barca ti ih je osvojila dva put na sudacku korist..2009 su osvojili,a zna se šta je bilo u polufinalu 3 4 penala ( ovrebe ) ,osvojili 2011 glumatanje alvesa,nezasluzen crveni pepeu ( stark ) ali hajde i meni je drago što su osvajali,pa cu zanemarit ovo :D

Ovo je već poseban post, za anala :rol:
Tu zlatnu loptu trebo je osvojit ,svajni james ili nuer pa tek onda tamo messi.svajni pogino svaku utakmicu dok se ovaj šeto po terenu...nezasluzeno isto ko i zlatna 2010 ,kad je Messi uzeo ,a po sveme trebo uzet Snaider

govorim kako je bilo,pokrali chelsea,ali mi je drago bilo što su osvojili jer su mi drazi od manchestera tada,nigdje veze :P

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 09 maj 2015, 00:28

Hoćeš mi reći da je tvoj argument zasnovan na pretrčanim kilometrima ?

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 maj 2015, 00:30

" onclick="window.open(this.href);return false; evo natjero si me da pogledam polufinale i finale sp..i ako ovdje vi vidite da je Messi bio najbolji na terenu onda ja prestajem pratit nogomet ,budimo realni 5 igraca ima koji su vise zasluzili

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la geoxx » 09 maj 2015, 00:37

Ne kontate da vam lik kontrira samo eto da bi se nesto pisalo na njegovoj temi. :D

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la messilla » 09 maj 2015, 00:40

geoxx je napisao/la:Ne kontate da vam lik kontrira samo eto da bi se nesto pisalo na njegovoj temi. :D
Vala baš, počeo se ponavljati i **** nas u zdrav mozak istom pričom.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 maj 2015, 00:41

messilla je napisao/la:
geoxx je napisao/la:Ne kontate da vam lik kontrira samo eto da bi se nesto pisalo na njegovoj temi. :D
Vala baš, počeo se ponavljati i **** nas u zdrav mozak istom pričom.
Hocemo li najbolji sastav ikada,tu u mene ima mjesta za Messija ,pa ne moramo više o njemu ?

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la messilla » 09 maj 2015, 00:44

Pucaj vala pa se baci na Ronalda. Naletiće ti onaj madridist pa njega loži ko nas dvojicu. :lol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 maj 2015, 00:49

....... ................Kahn ..................
...Cafu.......maldini............nesta........R.Carlos
................Iniesta...........Gerrard
...Messi............ZIDane...............Ronaldinho
.........................Ronaldo ...............

Evo bgmi nema mjesta za Kikija :roll:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 09 maj 2015, 01:04

slika

Schweinsteiger pretrčo više od Messija, dajte mu MVP :kafa:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 13 jun 2016, 14:34

Čisto da ne spamamo tamo.
Epidaurus je napisao/la:@Rajaz ko je to bolji veznjak od Zizoua ? Da nisu Iniesta i Xavi slucajno bolji veznjaci od njega ?
Hmmm, teško je porediti različite veznjake. Jedan je klasična 10-ka, pozicija koja je izumrla u modernom fudbalu, druga dvojica su centralni veznjaci.

Ali ako ne brojimo Messija, koji je ''God Amongst Men'' i čiji je talent nepravedno porediti prema drugima, da, Xavi i Iniesta su definitivno ispred Zidanea. Postigli su NEUPOREDIVO više u svojim karijerama i bili su mozak dvije najjače ekipe svih vremena.

Zidane je opasno flopao u Realu, to bi barem ti trebao znati.

Xavi i Iniesta su 2 najbolja centralna veznjaka svih vremena, individualno i timski.

Zidanea je prikladnije porediti sa Socratesom, Rivelinom, Zicom, Laudrupom, Platinijem, Maradonom i sličnima i vidjeti gdje stoji u odnosu na ove.
Makar je jasno da je i tu donji. :mrgreen:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Epidaurus » 13 jun 2016, 14:46

Maradona i Messi su isti tip igraca. Maradona nije klasicna desetka kao Zizou nego puno vise ovo sto je Messi. Od klasicnih desetki, tih sto si nabrojao, Zizou je ispred svakog i to poprlicno. Zidane nije bio toliko dobar ali je Zidane po onome sto sam ja gledao od njega najbolji vezni igrac ikad i dosta bolji i od Xavija i od Inieste. Iniesta nije klasicni centralni vezni, Xavi jeste to i meni su on Scholes i Pirlo najbolji centralni veznjaci koje sam ja gledao. Po samom umijecu igranja fudbala i tehnici, meni je ispred Zizoua samo zubati velemajstor.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 13 jun 2016, 17:15

Epidaurus je napisao/la:Maradona i Messi su isti tip igraca.
Tačno, ali na različitim pozicijama.
Epidaurus je napisao/la:Maradona nije klasicna desetka kao Zizou nego puno vise ovo sto je Messi.
Jedina istina je da je Maradona puno više od Zidanea. Igrali su iste pozicije. Razlika je u načinu igre.
slika
slika
Epidaurus je napisao/la:Zidane nije bio toliko dobar ali je Zidane po onome sto sam ja gledao od njega najbolji vezni igrac ikad i dosta bolji i od Xavija i od Inieste. Iniesta nije klasicni centralni vezni, Xavi jeste to i meni su on Scholes i Pirlo najbolji centralni veznjaci koje sam ja gledao. Po samom umijecu igranja fudbala i tehnici, meni je ispred Zizoua samo zubati velemajstor.
Historija trofeja kaže sljedeće:

1. Iniesta 31
2. Xavi 29
3. Zidane 15

Iniesta u u sezoni 2008–09 ima više trofeja nego Zidane u 5 godina provedenih u Madridu, a nije da je Zidane igrao s levatima.

A Andres još uvijek igra.

I ono najvažnije:

MVP finala Svjetskog prvenstva, Evropskog prvenstva, Lige prvaka, Kupa Španije i Superkupa Evrope. Prvi u historiji s takvim učinkom.

OGROMNA razlika !

Ali dobro, umjetnički dojam je očigledno bitniji.

Tu bi sigurno bio prvi da Maradona, Laudrup, Fenomeno, Ronaldinho, Iniesta, Messi nisu postojali :mrgreen:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Epidaurus » 13 jun 2016, 17:23

Kad mi neko napise da su Iniesta i Laudrup ispred Zizoua, tu za mene sva moguca rapsrava zavrsava. Zato Zizou ima 3 FIFA-ine titule igraca godine i jedan Ballon d'Or a Andreas i Laudrup kombinovano iliti zajedno 0. Svako ko imalo prati fudbal nece uopce Zizoua i Iniestu dovesti u raspravu, osim naravno igraca Barcelone.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Lillard » 13 jun 2016, 17:27

Epidaurus je napisao/la:Kad mi neko napise da su Iniesta i Laudrup ispred Zizoua, tu za mene sva moguca rapsrava zavrsava. Zato Zizou ima 3 FIFA-ine titule igraca godine i jedan Ballon d'Or a Andreas i Laudrup kombinovano iliti zajedno 0. Svako ko imalo prati fudbal nece uopce Zizoua i Iniestu dovesti u raspravu, osim naravno igraca Barcelone.
:lol: :lol: :lol: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 13 jun 2016, 17:34

Epidaurus je napisao/la:Kad mi neko napise da su Iniesta i Laudrup ispred Zizoua, tu za mene sva moguca rapsrava zavrsava. Zato Zizou ima 3 FIFA-ine titule igraca godine i jedan Ballon d'Or a Andreas i Laudrup kombinovano iliti zajedno 0. Svako ko imalo prati fudbal nece uopce Zizoua i Iniestu dovesti u raspravu, osim naravno igraca Barcelone.
Imao bi ih i Zizu okruglo 0 da igra u eri Messija, pa i Ronalda koji loptice dobija na ZERO trofeja. :mrgreen:

Laudrup vjerovatno nije, Iniesta i Xavi su definitivno ispred. Opet pogledaj broj trofeja, glavne igrače u njima i općenito utjecaj na fudbal koji su ova dvojica dala kroz klub i reprezentaciju.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Epidaurus » 13 jun 2016, 17:37

Kao sto rekoh, samo navijaci Barce mogu takvo nesto pojmiti uopce. Jos da krene sa kampanjom Gerrard Pique najbolje stopet ikad i da vidimo njihov vrhunac.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 13 jun 2016, 17:45

Epidaurus je napisao/la:Kao sto rekoh, samo navijaci Barce mogu takvo nesto pojmiti uopce.
Klasično, 'ta će Xavi i Iniesta, znaš ti ko je Zidane slika

A čovjek mu u voljenom klubu 5 godina žestoko flop'o :mrgreen:

Mitovi na sve strane.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Lillard » 13 jun 2016, 18:23

Ne rise majketi.

Racku bi Zidan osvajao Zlatne lopte da je imao konkurenciju u vidu 2 od 5 najboljih igrača svih vremena. Zidane je bio fantazija od veznjaka, mislim, nema se šta pričat o njegovim kvalitetama, ali Iniesta je veći igrač. A Iniesta ima još par godina karijere pred sobom.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.