Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 25 feb 2015, 00:47

Evo ovako : gleda se na svim forumima filmova,nogometa,serija tv,općenito pa su pravili glasovanje za najbolji film ikada,najbolja serija pa onda npr na ovom otvorit glasovanje temu za najboljeg igrača ikada.da ozivimo ovaj podforum od starih tema , kad bi izabrali 15 20 igrača koje su obiljezili nogometnu povijest ali ne one ankete koje se nalaze na početku teme,nego drugačije skroz,šta kazete ?

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la jestamaji » 25 feb 2015, 09:44

to je ko da pitaš majku koje joj je dijete najdraže.... ja lično ne mogu da se odlučim između fiće bahtića, cige idića i zeke zečevića :wave:

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 25 feb 2015, 16:04

Sinoc je Velid Spaho kao i komentator na areni sport ponovio jedno 10 puta da je Messi najbolji ikad,znam da uz mene ima 100-njih na ovom forumu koji smatraju drugacije :P

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Captain4 » 25 feb 2015, 21:15

Leo Messi :salut:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la FaraonTM » 25 feb 2015, 21:18

Zlatan Ibrahimović
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 27 feb 2015, 01:10

Po meni :
Pele
Puskas
Euzebio
Di stefano
Best
Beckenbauer
Crujff
Maradona
Zidane
Ronaldo (bra)
Ronaldinho
Maldini
Messi
Ibrahimovic
Ronaldo(por)

Avatar
Rajaz
Postovi: 13319
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Rajaz » 27 feb 2015, 01:17

Redom

1.

slika

2.

slika

3.

slika


Ako te još nešto zanima, slobodno priupitaj :kafa:


filip13
Postovi: 38001
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la filip13 » 28 feb 2015, 17:46

da se pribiljezim

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la AgentttB » 28 feb 2015, 21:01

LEO MESSI-igrač sa takvim filingom za golove i asistencije, se više ne rađa.O njegovim rekordima je suvišno trošiti riječi, jer ima tek 27 godina i barem još 5 vrhunskih sezona ispred sebe. I vjerovatno najkompletniji igrač svijeta,a kad to pišem onda mislim na sljedeće,naime,može podjednako dobro igrati skoro sve pozicije u sredini i napadu, pa vjerujem da bi i kao lijevi bek bio jedan od najboljih na planeti. Igrača, visina,snaga i šut ne čine najkompletnijim,ako je on opasan samo na jednoj ili dvije pozicije.
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 28 feb 2015, 22:08

AgentttB je napisao/la:LEO MESSI-igrač sa takvim filingom za golove i asistencije, se više ne rađa.O njegovim rekordima je suvišno trošiti riječi, jer ima tek 27 godina i barem još 5 vrhunskih sezona ispred sebe. I vjerovatno najkompletniji igrač svijeta,a kad to pišem onda mislim na sljedeće,naime,može podjednako dobro igrati skoro sve pozicije u sredini i napadu, pa vjerujem da bi i kao lijevi bek bio jedan od najboljih na planeti. Igrača, visina,snaga i šut ne čine najkompletnijim,ako je on opasan samo na jednoj ili dvije pozicije.
Sve tocno ,ali da je barem nesto od toga uradio i u nacionalnom dresu,mozda najbolji ikad,ali ovako nije

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la geoxx » 28 feb 2015, 22:16

Kakva mitomanija oko svjetskog, eto ne mozes biti najveci ikad bez istog. :crazy:
Vise cijenim klupska takmicenja i dominaciju i konstatnost u istim, u Messijevom slucaju u najacoj ligi svijeta i Ligi prvaka koje je najace takmicenje na svijetu i gdje se vrti najveca koncentracija kvaliteta.
Svjetsko je, po pitanju odredjivanja najboljeg igraca ikad, obicna mitomanija od 6-7 utakmica na koje utjece milion faktora.

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Schwarz » 28 feb 2015, 22:16

slika

El Fenomeno :tokralju:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 28 feb 2015, 22:22

Messi je vrhunski igrač, najbolji u svijetu zadnjih 5-6 godina, otkad je Ronaldinho pao. Bez naslova prvaka svijeta ne može stati u istu rečenicu sa Maradonom, Ronaldinhom, Zizouom, pravim Ronaldom itd. Jer klupska statistika nije jedino mjerilo, trebaš se dokazat i u dresu reprezentacije, pokazat da si Vođa, preuzet odgovornost, a Messi dosad nije dokazao da to može. Maradona je mogao, zato i ima kultni status

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la geoxx » 28 feb 2015, 22:41

Ronaldinhom? :lol: :lol:
Messi je u pubertetu odradio vise WC sezona nego taj za citavu karijeru. Moze biti zadovoljan ako ga ko stavi u top10 ikad.
Fenomeno na klupskom planu, koji kao sto rekoh treba biti vise cijenjen nego SP, ne moze Messiju parirati nikako.
Zapravo nije ni blizu.
Ali eto odradio je dvije i druge 7 utakmica na vrhunskom nivou i osvojio SP i zbog toga ga stavljati ispred Messija?
Neozbiljno.
Zidane cisto zbog konstatnosti ne moze uci u diskusiju za top5 ikad.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 28 feb 2015, 22:57

Od ovih 15 igrača što sam nabrojo ,čak 2 3 je njih osvajalo svjetsko prvenstvo više puta kao npr Pele,ali haj njegovo vrijeme igranje je bilo presporo ,Maradona je sam riješio svjetsko prvenstvo 1986 ,Zidane najbolji na prvenstvu 1998 i finalu zabio dva gola ,na Sp 2006 također najbolji izbacio sam ekipe poput Spanjolske ( ista ekipa koja je kasnije osvojila 3 velika natjecanja ) Brazil ( dream team sa Adrianom,Ronaldom Kakom,itd.. ) Portugal i izgubio od italije ,mada i Talijani znaju da bi Francuzi osvojili da nije bilo Materazija.
Messi je igro cak tri svjetska prvenstva i zabio cak 3 gola od toga Bih,iranu i nigeriji ,očekivo sam da će ovaj sp osvojiti jer je imo extra ekipu,ali pošto je nesto od osmine finala do finala,ne smatram ga najboljm ikada iako ga cijenim za puno toga što je osvojio sa Barcelonom i sa svim mogucim rekordima :D

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 28 feb 2015, 23:05

geoxx je napisao/la:Ronaldinhom? :lol: :lol:
Messi je u pubertetu odradio vise WC sezona nego taj za citavu karijeru. Moze biti zadovoljan ako ga ko stavi u top10 ikad.
Fenomeno na klupskom planu, koji kao sto rekoh treba biti vise cijenjen nego SP, ne moze Messiju parirati nikako.
Zapravo nije ni blizu.
Ali eto odradio je dvije i druge 7 utakmica na vrhunskom nivou i osvojio SP i zbog toga ga stavljati ispred Messija?
Neozbiljno.
Zidane cisto zbog konstatnosti ne moze uci u diskusiju za top5 ikad.
Ako nije Zidane kojih je onda top 5 ?

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la geoxx » 28 feb 2015, 23:21

Po zavrsetku njihovih karijera, Messi i Cristiano ce biti prvi i drugi. Standardi koje su oni postavili nisu vidjeni u fudbalu, ovaj nivo konstatnosti koji traje od 2007-e i (ne nazire se kraj) je takodjer nevidjen i vrlina kojom se ne moze pohvaliti puno igraca, ako se zapravo itko i moze.
Nemaju veliki trofej sa reprezentacijom, kao sto rekoh precijenjena takmicenja na koja uticu milion faktora, pa eo recimo desi se da Ronaldo u svom prajmu dodje i igra rovit SP a ionako limitirana reprezentacija odigra ispod svakog nivoa.
Rivalstvo izmedju njih, koje je btw. najvece sportsko rivalstvo u historiji, ce jos vise pridodati tome.

Maradona ce biti treci. Sta je covjek stvorio od Napolija u tada najacoj ligi svijeta, je prosto nevjerovatno.
Kad smo vec kod SP-a, njegov perfomans na Mundijalu 86-e ja najbolja izvedba nekog igraca na nekom takmicenju od kako se igra ova igra.

Pele cetvrti. Titule i brojke govore svoje, jbga.

Di Stefano peti. Podcijenjen igrac, samo ga ko fol mi navijaci Madrida smatramo nekim i necim ali covjek je predvodio Real Madrid na putu ka 5 titula prvaka Evrope. Di Stefano je Real Madrid ucinio najvecim klubom na svijetu.
Najveca legenda Real Madrida i tesko da ce se to ikad promijeniti.

Ronaldo debeli sesti. Sta reci osim da nije imao onu povredu bio bi GOAT.

Dakle za nekih 5 godina.

1.Messi
2.Cristiano
3. Maradona
4. Pele
5. Di Stefano
6. Fenomeno
7.Zidane
8. Cruyyf

Dalje fakat ne znam. Mozda ispostavati Ronaldinha jer je njegov nivo dominacije bio upecatljiv. Dalje Beckenbauer, Platini itd.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la KpbKaka22 » 28 feb 2015, 23:39

geoxx je napisao/la:Po zavrsetku njihovih karijera, Messi i Cristiano ce biti prvi i drugi. Standardi koje su oni postavili nisu vidjeni u fudbalu, ovaj nivo konstatnosti koji traje od 2007-e i (ne nazire se kraj) je takodjer nevidjen i vrlina kojom se ne moze pohvaliti puno igraca, ako se zapravo itko i moze.
Nemaju veliki trofej sa reprezentacijom, kao sto rekoh precijenjena takmicenja na koja uticu milion faktora, pa eo recimo desi se da Ronaldo u svom prajmu dodje i igra rovit SP a ionako limitirana reprezentacija odigra ispod svakog nivoa.
Rivalstvo izmedju njih, koje je btw. najvece sportsko rivalstvo u historiji, ce jos vise pridodati tome.

Maradona ce biti treci. Sta je covjek stvorio od Napolija u tada najacoj ligi svijeta, je prosto nevjerovatno.
Kad smo vec kod SP-a, njegov perfomans na Mundijalu 86-e ja najbolja izvedba nekog igraca na nekom takmicenju od kako se igra ova igra.

Pele cetvrti. Titule i brojke govore svoje, jbga.

Di Stefano peti. Podcijenjen igrac, samo ga ko fol mi navijaci Madrida smatramo nekim i necim ali covjek je predvodio Real Madrid na putu ka 5 titula prvaka Evrope. Di Stefano je Real Madrid ucinio najvecim klubom na svijetu.
Najveca legenda Real Madrida i tesko da ce se to ikad promijeniti.

Ronaldo debeli sesti. Sta reci osim da nije imao onu povredu bio bi GOAT.

Dakle za nekih 5 godina.

1.Messi
2.Cristiano
3. Maradona
4. Pele
5. Di Stefano
6. Fenomeno
7.Zidane
8. Cruyyf

Dalje fakat ne znam. Mozda ispostavati Ronaldinha jer je njegov nivo dominacije bio upecatljiv. Dalje Beckenbauer, Platini itd.


Ronalda necu spominjati što se tice reprezentacija jer sa portugalom sva ova nabrajana imena nebi mogli osvojit nesto ali isto spada u sam vrh jer je igro u dvije najače lige ,slozio bi se sa ovim u vezi di stefana,zasluzan za toliko liga prvaka ,pele je izjavio da je di stefano za njega najbolji ikad,ali ne mozeš reći da je svjetska prvenstvo precijenjeno takmicenje gdje utjece brojnih faktora pa valjda se nogomet igra i u juznoj africi ili brazilu gdje je već prvenstvo bilo evo i copa de america ti ni messi nije nista uradio.a Zidane je velicina samo po sebi već sam napiso šta je uradio sve za reprezentaciju gdje mu mesii moze gledati u leđa dok ne zabije više od 3 gola na prvenstvima

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Najbolji nogometas svih vremena-glasanje

Post Postao/la Virtu4l » 01 mar 2015, 07:28

Najbolji igrači koje sam ja gledao,

Zidane
Ronaldo
C. Ronaldo
Messi
Xavi
Maradona
Ibrahimović

Igrači koji su obilježili ere u kojima su igrali, a neki od njih to još uvijek rade. Zidane je po meni MVP na ovoj listi, jer je uspio na svim poljima, klubovima i reprezentaciji je donosio zlatna odličja i u najbitnijim utakmicama je bio najbolji. Xavija nisam mogao izostaviti, uvijek će biti potcijenjen, ali on je nosio onu moćnu Barcelonu iako su sve oči bile uprte u Messija, isto se može reći i za reprezentaciju Španije. Kad je Xavi pao u formi, pala je i Barca, a i Španija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”