Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Ko prolazi grupu?

1. Njemačka
157
46%
2. Portugal
106
31%
3. Gana
32
9%
4. SAD
43
13%
 
Ukupno glasova: 338

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Consigliere » 26 jun 2014, 21:52

Gledam highlightse.. Pa mogao je Ronaldo danas na prvo mjesto strijelaca :rol:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jun 2014, 22:05

Balon je napisao/la: Da, potpuno zasluzeno. Dva puta centar nisu presli protiv Gane, igra na jedan go. Gani fali zavrsnica to sam vec rekao ali kako god, protiv SAD-a su imali 2-3 dobre sanse, napadali su tokom svih 90 minuta dok Amerikanci nisu stvorili apsolutno nista jer su nesposobni. Danas jednu sansu stvorili i to bi trebala biti ekipa koja je medju najboljih 16?
Veze nemaju, dosad su ih sreca i borbenost spasili, vidjet cemo dokle.
Potpuno zasluženo su slavili, a napisao sam kako se odvijala igra, zabili su rani gol i normalno da neće jurišati naprijed nego pokušati sačuvati prednost. Gana sa tim silnim posjedom nije ništa napravila do onog izjednačenja, nakon čega je tekma bila otvorena, a onda se po ko zna koji put pokazale sve slabosti Gane u odbrani i kod branjenja prekida, primaju protiv Nijemaca isti gol kasnije. I naravno da nisu nesposobni, ljudi su prošli jednu od najtežih grupa na ovom prvenstvu poptuno zasluženo. Protiv Portugala su odigrali strašnu tekmu, razbili ih i samo je sreća Porugalce spasila u zadnjim sekundama, dok danas Gana protiv tog istog Portugala nije ni blizu tako odigrala.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la KiaKaha » 26 jun 2014, 22:25

Consigliere je napisao/la:Gledam highlightse.. Pa mogao je Ronaldo danas na prvo mjesto strijelaca :rol:
Najmanje 3 zicera je promasio,glavom u prvom poluvremenu sa 5erca,sut na povratnu s lijeve strane,i pred kraj 1 na 1 sa golmanom.Toga se ja sjecam.Hladno je 4 gola danas mogao uvaljat.

Sent from my LG-D605 using Tapatalk
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
Balon
Postovi: 3010
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Balon » 26 jun 2014, 22:43

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Balon je napisao/la: Da, potpuno zasluzeno. Dva puta centar nisu presli protiv Gane, igra na jedan go. Gani fali zavrsnica to sam vec rekao ali kako god, protiv SAD-a su imali 2-3 dobre sanse, napadali su tokom svih 90 minuta dok Amerikanci nisu stvorili apsolutno nista jer su nesposobni. Danas jednu sansu stvorili i to bi trebala biti ekipa koja je medju najboljih 16?
Veze nemaju, dosad su ih sreca i borbenost spasili, vidjet cemo dokle.
Potpuno zasluženo su slavili, a napisao sam kako se odvijala igra, zabili su rani gol i normalno da neće jurišati naprijed nego pokušati sačuvati prednost. Gana sa tim silnim posjedom nije ništa napravila do onog izjednačenja, nakon čega je tekma bila otvorena, a onda se po ko zna koji put pokazale sve slabosti Gane u odbrani i kod branjenja prekida, primaju protiv Nijemaca isti gol kasnije. I naravno da nisu nesposobni, ljudi su prošli jednu od najtežih grupa na ovom prvenstvu poptuno zasluženo. Protiv Portugala su odigrali strašnu tekmu, razbili ih i samo je sreća Porugalce spasila u zadnjim sekundama, dok danas Gana protiv tog istog Portugala nije ni blizu tako odigrala.
Cuj nisu nista napravili, jesi li ti stvarno gledao utakmicu? Brzo si izgleda zaboravio mrtvu sansu Gyana glavom a i osim toga su imali 3-4 odlicne sanse prije izjednacenja. Smotani su u zavrsnici i to ih je na kraju kostalo. Ameri su se provukli, kazes da su protiv Nijemaca igrali koliko je potrebno a malo je falilo da spakuju kofere. Gani je falio samo jedan go dok ih golman nije ukopao.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 jun 2014, 22:51

Balon je napisao/la: Cuj nisu nista napravili, jesi li ti stvarno gledao utakmicu? Brzo si izgleda zaboravio mrtvu sansu Gyana glavom a i osim toga su imali 3-4 odlicne sanse prije izjednacenja. Smotani su u zavrsnici i to ih je na kraju kostalo. Ameri su se provukli, kazes da su protiv Nijemaca igrali koliko je potrebno a malo je falilo da spakuju kofere. Gani je falio samo jedan go dok ih golman nije ukopao.
Njih je odbrana ukopala, uvjerljivo najlošiji segment njihove ekipe, zajedno sa golmanom, prevelik disbalans između tog dijela i druga dva, dok su Ameri puno kompaktniji, bansiraniji, disciplinovaniji. Puno više izgledaju kao tim, za razliku od ovih koji su to pokazali i tučom.

U toj tekmi su Ameri poveli rano i čuvali prednost, ovi su napravili tih par poluprilika, osim tog Gyanovog šuta, ali ništa naročito, danas su recimo bilo puno lošiji nego Ameri protiv Portugala, dok su protiv Švaba odigrali najbolju tekmu. Ja kažem da Ameri zasluženo idu dalje, ne da je Gana nešto puno slabija ekipa, nije tu neka ogromna razlika, u ovakvoj grupi proći dalje nije baš nešto što će poći za rukom tek tako i na sreću, al' da je nezasluženo nije. :)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la MaGiCa » 26 jun 2014, 22:52

Hulk omashio rezultat:

[youtube][/youtube]


:tokralju:

Avatar
PatrickBateman
Postovi: 1360
Pridružen/a: 01 dec 2011, 14:53
Lokacija: Somewhere over the
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la PatrickBateman » 27 jun 2014, 19:34

mandraX je napisao/la: Ameri moraju da znaju da su očajni, i samo uz to saznanje u znoju lica svog mogu uzeti nula do jedan bod i zabeležiti solidnu gol-razliku od minus šest.
Kawhi je napisao/la:Grupa smrti.Jedino je sigurno da Ronaldo ide dalje.
Greivis je napisao/la:Portugal prvi favorit.
Borba za drugo mjesto izmedju Njemacke i Amerike. Mislim da je moguce da Jurgen izbaci svoje.
Kaunas je napisao/la:ja mislim da ce Portugal u ovoj grupi biti 1., nekako ocekujem mini iznenadjenje i minimalnu pobjedu Portugalaca u međusobnom susretu uz dominaciju Švaba.. Ono sto je sigurno da ni Gana ni USA ne mogu parirati ovim ekipama
Consigliere je napisao/la:Rutinski prolaz Portugala i Njemacke.

Sent from my LG-E460 using Tapatalk
:kafa:

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la Lillard » 27 jun 2014, 19:36

Ja sam dobro prognozirao. Da ce SAD proci i da ce Gana bit zadnja :mrgreen: ..

btw. ne znam jel @rio stavljao, 25M je gledalo utakmicu kontra Portugala u SAD-u :thumbup:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Grupa G (Njemačka, Portugal, Gana, SAD)

Post Postao/la JoeCelt » 29 jun 2014, 08:53

Sorry Haters. US Advances, Portugal & Ghana OUT! Conradinho :D
[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.