1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la BigBigBang » 10 jul 2014, 11:44

let3 je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:a cuj ovog eksperta zrtvovao tri igraca za Messija :lol: :lol: :lol: De Jong izasao jer je nedovoljno spreman, RVP bolestan igrao tekmu i oni su zrtvovani za Messija :lol: Jos kaze trojica ga cuvala pa taj Messi se cijelu utakmicu jedva vidio ni jedan na jedan kad je bio nista nije napravio a kamoli protiv trojice :lol:


Dakle pricas o guzovaci i nece moci za holandjane a ovo sto si napisao je klasicna guzovaca. Njemci jesu apsolutni favoriti i moraju razbiti Argentinu ako to ne ucine hebat ga kad cete osvojiti svjetsko prvenstvo nego sad?
de ba BBB, ne pravi se lud i naivan kad znam da nisi ;)

Normalno da su i Argentinci imali srece dosad i da je Njemačka veliki favorit u Finalu...ali ne možemo reci da je Argentina došla nezasluženo u finale :nene:

ne igraju nešto lijepo, ali prolaze na disciplinu i ogranizovano odbranu ;) sve su podredili uspjehu i to je... i šta sad?' hocemo li to sad osporavati ljudima finale što prolaze kako znaju i umiju.
pa pogledaj im tima qrcevog, gdje su nekakav Biglia i Mascherano glavni igraci sredine :facepalm: , a na klupi im kao zamjena strašni Gago :lol:

I ne znam šta ocekujete od Messija?? da u ovako ocajnoj formi uzme loptu predribla pola tima i zabije tako 3 komada i to u četvrtfinalima, polufinalima SP :urnebes: how yes no
Pa sve to sto pises za Argentinu stoji i za Holandjane a oni su guzovace prolazili? Takticki i organizovano svaku tekmu su dobili i njihov roster je pun dojucerasnjih anonimusa ja za neke cak nisam ni cuo a kamoli da sam ih gledao, steta sto Krul nije mogao uci da brani penale uvjeren sam da bi drugacije zavrsilo LVG je bio upravu ovaj Cilesen lose brani penale...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la SiamoNoi » 10 jul 2014, 12:18

Goalgetter je napisao/la:slika

Nakacite jos neku sliku od ove. :D :ljepota:
:tokralju:

Odlično finale,ono koje sam priželjkivao prije početka prvenstva.A sjetit ćemo se kako sam tada pisao da Argentinci imaju dobru i organiziranu obranu pa su se neki smijali :kafa:

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Consigliere » 10 jul 2014, 12:39

Ma, s Argentinom uvijek isto... Neke igracine i zvijezde u ekipi, a onda ispadaju u grupi ili dolaze u zavrsnicu najgorom mogucom igrom :roll: Najprecjenjenija ekipa u historiji fudbala. Pomalo je tragicno da su oni imali toliko uspjeha kroz historiju, dva puta prvaci itd, a recimo Holandija nema titulu prvaka...
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Hare_BvB » 10 jul 2014, 12:44

Argenticni su i '90. igrali najruzniji fudbal na prvenstvu pa su se nekako uvukli u finale protiv Svaba gdje za 90 min. nisu cestito opucali po golu. Vjerovatno nas ocekuje slican ishod i u nedjelju.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Andrej
Postovi: 6729
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Andrej » 10 jul 2014, 12:53

slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Consigliere » 10 jul 2014, 13:21

Al, barem su im navijaci :thumbup:

slika
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Andrej
Postovi: 6729
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Andrej » 10 jul 2014, 14:07

najbolji na svetu

slika
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
suhi
Postovi: 3339
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la suhi » 10 jul 2014, 15:04

Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Claus » 10 jul 2014, 16:36

Sve u svemu, odvratna utakmica za gledati. Praktično ništa nismo vidjeli osim poneke šanse. :roll:

Svejedno bih čestitao Gauchosima na prolazu, bolje su izveli jedanaesterce i to im je donijelo ulazak u finale, gdje će ipak biti autsajderi (možda je to u neku ruku dobro za njih). Pohvalio bih Mascherana, koji je briljirao u defanzivi, Lavezzi je također bio opasan u prvom poluvremenu. Messi se ovoga puta nije vidio, ali vjerujem da najbolje sprema za najvažniji meč na turniru. :cool:

LvG je po mom mišljenju trebao početi s KJH-om u startnih 11, ako već RvP nije bio u potpunosti spreman za meč. Ovako je na Indija, De Jonga i Persieja jeftino potrošio izmjene, a svi znamo koliko bi mu Krul značio za branjenje penala. No dobro, lako je biti general poslije bitke...

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la BigBigBang » 10 jul 2014, 17:37

Consigliere je napisao/la:Ma, s Argentinom uvijek isto... Neke igracine i zvijezde u ekipi, a onda ispadaju u grupi ili dolaze u zavrsnicu najgorom mogucom igrom :roll: Najprecjenjenija ekipa u historiji fudbala. Pomalo je tragicno da su oni imali toliko uspjeha kroz historiju, dva puta prvaci itd, a recimo Holandija nema titulu prvaka...
Pa kad se malo dublje zakopas u tome nema nista cudno sa obzirom da su Argentinci vecinom etnicki porijeklom Italijani, to su ti zabarski geni zabari koji pricaju spanski jezik jer su bili kolonija. Pa samo im pogledaj prezimena Messi, Lavezzi, Mascherano, Maradona, Caniggia itd itd...jasno je sve...zato me ne bi cudilo da ovi klosari nekako guzovace osvoje mada opet sa druge strane su nikad jace svabe...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la DANTES » 10 jul 2014, 17:52

BigBigBang je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:Ma, s Argentinom uvijek isto... Neke igracine i zvijezde u ekipi, a onda ispadaju u grupi ili dolaze u zavrsnicu najgorom mogucom igrom :roll: Najprecjenjenija ekipa u historiji fudbala. Pomalo je tragicno da su oni imali toliko uspjeha kroz historiju, dva puta prvaci itd, a recimo Holandija nema titulu prvaka...
Pa kad se malo dublje zakopas u tome nema nista cudno sa obzirom da su Argentinci vecinom etnicki porijeklom Italijani, to su ti zabarski geni zabari koji pricaju spanski jezik jer su bili kolonija. Pa samo im pogledaj prezimena Messi, Lavezzi, Mascherano, Maradona, Caniggia itd itd...jasno je sve...zato me ne bi cudilo da ovi klosari nekako guzovace osvoje mada opet sa druge strane su nikad jace svabe...
kolika količina gluposti...da su većinom italijani pričali bi italijanski, a ne španski... da ima italijana i ako se negdje vidi njihov uticaj to je košarka to su većinom bili italijanski etnos...(đinobili, noćioni, skonokini, montekia, priđioni, skola, oberto)
znaš italijana ima puno i u brazilu, a o SAD da ne govorimo... a ako ćemo pravo puno je nacista zbrisalo u argentinu, možda oni kopiraju i švabe ko zna... taman su nakon II svjetskog rata krenuli ka vrhu...
baš su švabe puno puta postigle rezultati ružnom igrom... npr 2002 su igrali antifudbal i stigli do finala...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la JoeCelt » 11 jul 2014, 04:56

Brazil vs Germany: A Historic ASS Kicking
[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Avatar
Petardaa
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Petardaa » 11 jul 2014, 11:25

.
Zadnja izmjena: Petardaa, dana/u 11 jul 2014, 11:38, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la storm_raider » 11 jul 2014, 11:30

Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la barca_87 » 11 jul 2014, 12:08

storm_raider je napisao/la:
ovo da je uslo priznat bi bio gol, imali su argentinci srece :mrgreen:

al ovako golmani lete odma da slave ne gledajuci sta se desava sa loptom :urnebes:
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Consigliere » 11 jul 2014, 12:09

Uslo je... ali je Vlaar malo dodirnuo loptu tako da nije gol ipak.

[youtube][/youtube]
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la barca_87 » 11 jul 2014, 12:10

Consigliere je napisao/la:Uslo je... ali je Vlaar malo dodirnuo loptu tako da nije gol ipak.

[youtube][/youtube]
sta je uslo ,pa vidis li ti gdje je lopta stala ,mora citava preci liniju ,ti corav haman

al jest je ovaj i dodirno ,al ne mogu da skontam sto govoris da je usla ,vidi iznad gore gdje je stala
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/2 finala: Brazil-Njemačka; Holandija-Argentina

Post Postao/la Consigliere » 11 jul 2014, 12:18

barca_87 je napisao/la: sta je uslo ,pa vidis li ti gdje je lopta stala ,mora citava preci liniju ,ti corav haman

al jest je ovaj i dodirno ,al ne mogu da skontam sto govoris da je usla ,vidi iznad gore gdje je stala
Ucinilo mi se da video staje kad lopta dodje do linije... Dakle svakako nije gol, a i da je presla i tada nije jer je Vlaar dotakao loptu jos jednom poslije suta
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.