Skijaški skokovi (OI 2014 Sochi)

Hot.Cool.Yours.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Skijaški skokovi (OI 2014 Sochi)

Post Postao/la jestamaji » 17 feb 2014, 20:45

DukeOfWellington je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Kasai, je li puno reći da ga očekujem i u Koreji za 4 god slika
Negdje sam neki dan ili čuo ili pročitao kako je izjavio da želi nastupiti u Pjongčangu.
nije negdje, nego otprilike u svakom intervjuu koji je dao :mrgreen:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Skijaški skokovi (OI 2014 Sochi)

Post Postao/la DukeOfWellington » 17 feb 2014, 21:00

rio_Ferdy88 je napisao/la:Šta bi od onakvih Finaca i Norvežana, ovi prvi se propisno osramotili :roll:
Šta očekivati od Norvežana kad Velta napravi onakva dva skoka. Da je on bio na nivou i da Jacobsen nije bio grozan u prvoj seriji možda bi konkurisali za medalju, ovako nisu iskoristili odličan nastup Bardala i to je to. Kod Njemaca i Austrijanaca imaš možda dva skoka ispod 130 metara (i to vrlo blizu 130 metara), ne možeš sebi priuštit tri skoka oko ili ispod 120 metara i nadat' se nečemu, jednostavno nema tu klase.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13134
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Skijaški skokovi (OI 2014 Sochi)

Post Postao/la Admir_Sa » 17 feb 2014, 21:15

rio_Ferdy88 je napisao/la:Šta bi od onakvih Finaca i Norvežana, ovi prvi se propisno osramotili :roll:
oni se sramote evo vec 3-4 godine :cry: ne mogu da vjerujem da su spali na takav nivo, a sjajnu tradiciju i istoriju imaju. možda i slabo ulažu, ko ce ti ga znati :roll: al nek placaju pozivnice za svjetsko u košarci po milion, a evo na tri uzastopne zimske OI nece zlato uzeti :roll: :evil:
nema potpisa

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Skijaški skokovi (OI 2014 Sochi)

Post Postao/la amerosm » 18 feb 2014, 09:36

Nikad losiji Nijemci uzese zlato...
Po meni je ono jucer bilo prvorazredno iznenadjenje, no svaka cast momcima i nadam se da ce u buducnosti Nijemci opet igrati znacajniju ulogu u ovom sportu. Proslo je 12 godina od velikih uspjeha Hannawalda i Schmidta...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Skijaški skokovi (OI 2014 Sochi)

Post Postao/la Claus » 18 feb 2014, 09:59

Austrijanci tanki pravo. :mrgreen: Nisu uzeli ni medalju u individualnim takmičenjima, a sada "samo" srebro. Nijemcima svaka čast, meni i nije neko iznenađenje ako imaš u vidu da će svi skočiti kako znaju. Oni imaju svijetlu budućnost, obzirom da Wellinger tek nadolazi, a za očekivati je i da Freitag popravi formu. Japanci i Kasai uvijek pozitivno iznenade, a moram priznati da sam očekivao više od dvostrukog olimpijskog šampiona.

Odgovori

Natrag na “ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE "SOCHI 2014"”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.