FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 26 jan 2015, 22:10

Čitam ovo što piše @samosarajevo i upoređujem Mehinu izjavu da je za nas prelazni rok možda završen, to mi dođe kao logičan slijed, naravno ima i ona druga rečenica gdje kaže da će doći jedan eventualno, eventualno dva. Znači nama je potrebno da igrači svoje eventualne greške svedu na minimum i da će to sve izgledati perfektno.

@gomis99
Ima negdje ranije jedan forumaš je postavio grafički odakle smo primili golove.

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 26 jan 2015, 22:23

Kako za sada stvari stoje izgleda da ce Dupovac ostati u klubu.
Ti si opet šampion !

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 26 jan 2015, 22:31

normala ba to se odavno 6znalo amer voli svoj klub i produzit ce i on i tatko ;)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

BordoArmy88
Postovi: 3096
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 26 jan 2015, 23:57

Rule_hz je napisao/la:normala ba to se odavno 6znalo amer voli svoj klub i produzit ce i on i tatko ;)
Volio bi iskreno vidjeti i Dupovca i Tatka u ekipi kada budu dizali taj pehar aBd! :thumbup:

A koliko sam shvatio mi tražimo još jednog štopera bez obzira kako završila priča oko dupovca?! Ako je tako, bravo uprava, bravo Ibrak! :kralj:

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FairBet » 27 jan 2015, 08:33

Mi "trazimo" za svaku poziciju jos jednog igraca.
Ali to ce biti samo nesto tipa Vranjesa Borjana i slicno,igraci iz nase lige i slicnog kvaliteta se nece dovoditi u ovom prelaznom roku

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la solinas » 27 jan 2015, 13:08

pozdrav pitarima i svim simpatizerima sarajeva,
volio bi ako neko ima zivce da mi objasni,kako ide sad kod vas ovo oko tana..
cito sam kupio covjek upravljacka prava,ima glavnu rijec i to,ali recimo kardifu je gazda svlaci i oblaci,ulaze milione u pojacanja i tako..
e sad,kako sam ja razumio gazda je i sarajevu,preko kojeg ce sigurno prije viditi evrope i svega,nego sa kardifom,ali neulaze sad u neka bum pojacanja,ili nije u stanju zbog pravnih pitanja..nekontam ja to bas,ako je on gazda,koja mu je sad fazon to,nema milionskih pojacanja i to..nije provokacija svega mi,jednostavno nerazumijem,koje su sad njegove ovlasti tu,sa pravne tacke gledista..
pozz za sve navijace sarajeva
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2015, 13:11

Hajde vise Antalya :njanjanja: :opaopa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benko » 27 jan 2015, 13:13

solinas je napisao/la:pozdrav pitarima i svim simpatizerima sarajeva,
volio bi ako neko ima zivce da mi objasni,kako ide sad kod vas ovo oko tana..
cito sam kupio covjek upravljacka prava,ima glavnu rijec i to,ali recimo kardifu je gazda svlaci i oblaci,ulaze milione u pojacanja i tako..
e sad,kako sam ja razumio gazda je i sarajevu,preko kojeg ce sigurno prije viditi evrope i svega,nego sa kardifom,ali neulaze sad u neka bum pojacanja,ili nije u stanju zbog pravnih pitanja..nekontam ja to bas,ako je on gazda,koja mu je sad fazon to,nema milionskih pojacanja i to..nije provokacija svega mi,jednostavno nerazumijem,koje su sad njegove ovlasti tu,sa pravne tacke gledista..
pozz za sve navijace sarajeva
pa uvijek imas opciju napraviti stabilan klub koji nece imati dugove i koji ce normalno poslovati i izgraditi rezultat ili da trehnes lovu na igrace odigras jednu dvije sezone dobro i onda postanes pijavica koja samo uzima a nista ne daje...
tan zeli napraviti samoodrziv klub sa zdravom upravom i jakim omladinskim pogonom zato i radi kamp u butmiru koji ce biti jedan od najboljih u ovom djelu evrope...
to je osnov svega... sraejvo ima novca za pojacanja i plate igraca ali se radi sistemski i onoliko koliko je dovoljno za nasu ligu...

Avatar
emir18
Postovi: 16467
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir18 » 27 jan 2015, 13:15

Tan je tek godinu dana tu,ulozio pare u akademiju,klub vratio dug.Stavrno neki imaju prevelika ocekivanja....
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la solinas » 27 jan 2015, 13:16

Benko je napisao/la:
solinas je napisao/la:pozdrav pitarima i svim simpatizerima sarajeva,
volio bi ako neko ima zivce da mi objasni,kako ide sad kod vas ovo oko tana..
cito sam kupio covjek upravljacka prava,ima glavnu rijec i to,ali recimo kardifu je gazda svlaci i oblaci,ulaze milione u pojacanja i tako..
e sad,kako sam ja razumio gazda je i sarajevu,preko kojeg ce sigurno prije viditi evrope i svega,nego sa kardifom,ali neulaze sad u neka bum pojacanja,ili nije u stanju zbog pravnih pitanja..nekontam ja to bas,ako je on gazda,koja mu je sad fazon to,nema milionskih pojacanja i to..nije provokacija svega mi,jednostavno nerazumijem,koje su sad njegove ovlasti tu,sa pravne tacke gledista..
pozz za sve navijace sarajeva
pa uvijek imas opciju napraviti stabilan klub koji nece imati dugove i koji ce normalno poslovati i izgraditi rezultat ili da trehnes lovu na igrace odigras jednu dvije sezone dobro i onda postanes pijavica koja samo uzima a nista ne daje...
tan zeli napraviti samoodrziv klub sa zdravom upravom i jakim omladinskim pogonom zato i radi kamp u butmiru koji ce biti jedan od najboljih u ovom djelu evrope...
to je osnov svega... sraejvo ima novca za pojacanja i plate igraca ali se radi sistemski i onoliko koliko je dovoljno za nasu ligu...
dali to znaci da bi,u slucaju da osvojite recimo titulu,za ligu prvaka mogao da vam dovede igrace tipa onih iz kardifa,ili jednog dvojicu iz lige petice :?:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 27 jan 2015, 13:17

Vidim na fb stranici, mi pregovaramo s vlasnicima Galatasaraja, a nasi objavljuju slike vezano za Fenerbahche :lol: :lol:

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benko » 27 jan 2015, 13:20

solinas je napisao/la:dali to znaci da bi,u slucaju da osvojite recimo titulu,za ligu prvaka mogao da vam dovede igrace tipa onih iz kardifa,ili jednog dvojicu iz lige petice :?:
ne... ovoj ekipi bi se prikljucilo jedno do dva pojacanja na ljeto i to bi bilo to ...
sve se radi sistemski i akademija je prva i osnovna baza ovog projekta a kupovina igraca i rasipanje lovom zadnja...
dakle, jedino se mogu ocekivati igraci levela benke...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2015, 13:21

dali to znaci da bi,u slucaju da osvojite recimo titulu,za ligu prvaka mogao da vam dovede igrace tipa onih iz kardifa,ili jednog dvojicu iz lige petice :?:[/quote]

Mozda jedino da posudi jednog ili dvojicu iz Kardifa ali problem je sto niko nece ovdje zato sto je veoma losa liga
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la solinas » 27 jan 2015, 13:25

hvala momci,liga je buranija znamo to svi,tesko je dovesti igraca svjetske klase,jedino sto kazete da posudi nekoga za ligu prvaka iz kardifa..sve najbolje u borbi za titulu,i da vam ljeto bude bolje nego proslo,zbog svih nas,i moja sloboda ide u tom nekom pravcu,malim koracima,ali koraca,sportski pozz :thumbup:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2015, 13:49

solinas je napisao/la:hvala momci,liga je buranija znamo to svi,tesko je dovesti igraca svjetske klase,jedino sto kazete da posudi nekoga za ligu prvaka iz kardifa..sve najbolje u borbi za titulu,i da vam ljeto bude bolje nego proslo,zbog svih nas,i moja sloboda ide u tom nekom pravcu,malim koracima,ali koraca,sportski pozz :thumbup:
Hvala brate ;) , zato nam je svima u cilju da se liga smanji da bi se izrazio kvalitet ovih ekipa iz vrha a i da se prestane igrati po pasnjacima
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BoskoAntic
Postovi: 443
Pridružen/a: 15 dec 2014, 22:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BoskoAntic » 27 jan 2015, 14:40

http://sportsport.ba/ino_fudbal/nista-o ... aya/151876" onclick="window.open(this.href);return false;

Haj 'vamo s rajom Miske :D
U INAT SVIMA 1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2015, 14:57

BoskoAntic je napisao/la:http://sportsport.ba/ino_fudbal/nista-o ... aya/151876

Haj 'vamo s rajom Miske :D
Sa bas htio napisati :clap:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Burberry46 » 27 jan 2015, 15:21

solinas je napisao/la:hvala momci,liga je buranija znamo to svi,tesko je dovesti igraca svjetske klase,jedino sto kazete da posudi nekoga za ligu prvaka iz kardifa..sve najbolje u borbi za titulu,i da vam ljeto bude bolje nego proslo,zbog svih nas,i moja sloboda ide u tom nekom pravcu,malim koracima,ali koraca,sportski pozz :thumbup:
I vi na proljece da otkinete bod/ove Listici i Zrinjskom :D
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

samosarajvo
Postovi: 3651
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 27 jan 2015, 16:12

MortemHz je napisao/la:
solinas je napisao/la:hvala momci,liga je buranija znamo to svi,tesko je dovesti igraca svjetske klase,jedino sto kazete da posudi nekoga za ligu prvaka iz kardifa..sve najbolje u borbi za titulu,i da vam ljeto bude bolje nego proslo,zbog svih nas,i moja sloboda ide u tom nekom pravcu,malim koracima,ali koraca,sportski pozz :thumbup:
Hvala brate ;) , zato nam je svima u cilju da se liga smanji da bi se izrazio kvalitet ovih ekipa iz vrha a i da se prestane igrati po pasnjacima
Cilj je da klub postepeno napreduje, zajedno sa ligom nadam se.Pa nakon 2-3 grupne faze EL te ligu od 10-12 klubova i povecan rejting ce se moci i dovesti igrac za kojeg ces dati 2-3 miliona obestecenja te 500k godisnje plate.
Ali sve mora biti samo odrzivo, Tan ce ulagati u akademiju,infrastrukturu te do određenog nivoa u igrački kadar sto bi za nasu ligu trebalo biti vise nego dovoljno...za nesto vise moraju sve ostale stvari krenuti naprijed.

Avatar
trunks1946
Postovi: 262
Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la trunks1946 » 27 jan 2015, 17:04

Benko je napisao/la:
solinas je napisao/la:pozdrav pitarima i svim simpatizerima sarajeva,
volio bi ako neko ima zivce da mi objasni,kako ide sad kod vas ovo oko tana..
cito sam kupio covjek upravljacka prava,ima glavnu rijec i to,ali recimo kardifu je gazda svlaci i oblaci,ulaze milione u pojacanja i tako..
e sad,kako sam ja razumio gazda je i sarajevu,preko kojeg ce sigurno prije viditi evrope i svega,nego sa kardifom,ali neulaze sad u neka bum pojacanja,ili nije u stanju zbog pravnih pitanja..nekontam ja to bas,ako je on gazda,koja mu je sad fazon to,nema milionskih pojacanja i to..nije provokacija svega mi,jednostavno nerazumijem,koje su sad njegove ovlasti tu,sa pravne tacke gledista..
pozz za sve navijace sarajeva
pa uvijek imas opciju napraviti stabilan klub koji nece imati dugove i koji ce normalno poslovati i izgraditi rezultat ili da trehnes lovu na igrace odigras jednu dvije sezone dobro i onda postanes pijavica koja samo uzima a nista ne daje...
tan zeli napraviti samoodrziv klub sa zdravom upravom i jakim omladinskim pogonom zato i radi kamp u butmiru koji ce biti jedan od najboljih u ovom djelu evrope...
to je osnov svega... sraejvo ima novca za pojacanja i plate igraca ali se radi sistemski i onoliko koliko je dovoljno za nasu ligu...
100% jedan od najjboljih, bio sam nekoliko puta gore dok je jos bubamara postojala, mogu samo reci da je mjesto savrseno, Real Madrid bi se pohvalio tim mjestom, i veliki je plus za nas je sto je koliko toliko izgradjen samo neodrzavan, veliki prostor mirno mjesto, jedva cekam da se izgradi aBd :D
orde del male

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB, Semrush [Bot] i 20 gostiju.