FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 maj 2015, 12:00

Kad vec pricamo o pojacanjima sad nesto gledam,Govedarici iz Slavije istice ugovor.Dobar je bio protiv nas pravo.Djeluje mi kao dobar igrac,jos je mlad,a dzaba.Šteta bi bilo da ga drugi pokupe ispred nosa.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 26 maj 2015, 12:02

:stop:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 maj 2015, 12:05

Ado76 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:a ne znam sto svi sad smirujete atmosferu kad treba praviti euforiju . ja uopšte ne pomisljam da se nesto drugo moze desiti osim pobjede ,prvo bolji smo za titulu igramo ,drugo Husref je na klupi zna on da mu nikad nebi oprostili da otkine neki bod ,trece leotar to sloboda nije zaboravila . tako da ja pocinjem slaviti u subotu u 12 h a vi cekajte kraj utakmice :D ;) .nikad nisam pisao kao sto su neki ovdje da cemo se prosetati ligom trpati sve po 4-5 razkie ali sad sam toliko ubjedjen da smo prvaci ne daj zeljeznicaru ni trunku šanse .
:D Ja bih bio tako ubijeđen jedino kada bi Husref u Tuzli ostavio Zebu i Pirića, ovako ću ipak čekati do 19h :mrgreen:

Ma i Zeba ce ako bude igrao ,igrati preko kurca.Sto mu treba da mu istok **** familiju,da mu neko sjebe nogu.Ma daj.Zamisli ti sad odes u Tuzlu,a Slobodi igra samo pobjeda za opstanak u ligi.Zbog cega,zbog koga da igraš. :hmmmmm:
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 26 maj 2015, 12:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 26 maj 2015, 12:06

Mozda je Hilmo otvorio vise profila pa nas fura sa ovim smirivanjem :D
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
AdiFKS
Postovi: 1413
Pridružen/a: 12 maj 2014, 01:22
Lokacija: 1946 / 1987
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AdiFKS » 26 maj 2015, 12:08

Koja je ruta busa na sprat sa igracima poslije tekme? Da skontam gdje da ih cekam sa bakljom :-D ;-D
Ko krene na nas, u startu se zajeb'o. - 1987 -

"Uvijek trava, nekad bijelo, nikad zuto, nikad Zeljo"

Avatar
vecaveca
Postovi: 1145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vecaveca » 26 maj 2015, 12:10

Koja je cijena zapada galerije ?? I da li ima se ili vip karta kupiti ?? Zna li nekoo

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 maj 2015, 12:11

AdiFKS je napisao/la:Koja je ruta busa na sprat sa igracima poslije tekme? Da skontam gdje da ih cekam sa bakljom :-D ;-D

Koševo pa onda 2-3 kurga oko šugavice ... :urnebes: ..Skenderija..i onda prema Titovoj. :njanjanja:

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 26 maj 2015, 12:14

vecaveca je napisao/la:Koja je cijena zapada galerije ?? I da li ima se ili vip karta kupiti ?? Zna li nekoo

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Vip propusnicu, imaju samo sponzori.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 26 maj 2015, 12:21

ShofaII je napisao/la:Mozda je Hilmo otvorio vise profila pa nas fura sa ovim smirivanjem :D
Nije sigurno! ;)

Slažem se da stvari treba gledati čvrsto sa zemlje i koncentrisati se samo na Tuzlake, mnogo su bolji od Vitežana i rekao bih da su samo jednu stepenicu ispod komšija (uzimam u obzir naše zadnje dvije utakmice). Ne smijemo se opustiti, Zebi ni metra prostora ne smijemo ostaviti, da nam se ne ponovi ona utakmica sa Nijazovim kada smo mu na kraju dali sekundu prostora i on nam zabi gol. Međutim igrat ćemo svoju igru, pokušati tokom cijele utakmice držati visok ritam i na kraju nadam se slaviti.

A što se tiče slavlja i o tome treba razmišljati, i držati sve u rezervi, jer ne smijemo sebi dopustiti da aBd kad se sve uspješno završi slavlje bude na nivou nekog seoskog teferiča (ne vrijeđajući posjetioce tih manifestacije, jer i tu ima dobrih stvari ;) ), nego to sve mora biti na veoma visokom nivou i u skladu sa veličinom i renomeom našeg kluba.

Prvo utakmica a onda dernek, ništa još nije gotovo.

Avatar
vecaveca
Postovi: 1145
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:30
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vecaveca » 26 maj 2015, 12:27

amypitar je napisao/la:
vecaveca je napisao/la:Koja je cijena zapada galerije ?? I da li ima se ili vip karta kupiti ?? Zna li nekoo

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Vip propusnicu, imaju samo sponzori.
Dobro onda ima li zapad galerija ??

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DrustveniParazit » 26 maj 2015, 12:31

AdiFKS je napisao/la:Plus braca i sestre po boji iz drugih gradova. Oni imaju javnu pozivnicu :mrgreen: :salut:

Kosevo pa Titova.
Dolazimo aBd. :D :opaopa:
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 26 maj 2015, 12:36

Hilmo apsolutno se slazem sa tobom. Nemoj sta zamjeriti zbog posta ali je simpatično sto smo odjednom oprezni i smireni, bar vecina nas. Do skoro si to bio samo ti :)
A svakako da treba slavlje biti na nivou a ova doza opreza je dobra upravo iz razloga da se sad ne najavljuje sta ce biti na slavlju i sta smo sve planirali jer bi se u slucaju posrtanja samo tako izofirali.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

sasistika
Postovi: 864
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sasistika » 26 maj 2015, 12:38

ShofaII je napisao/la:Mozda je Hilmo otvorio vise profila pa nas fura sa ovim smirivanjem :D
Nema kod tog čovjeka viška nepotrebnih komentara. :thumbup:
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

Avatar
amorovski
Postovi: 1893
Pridružen/a: 18 feb 2013, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amorovski » 26 maj 2015, 13:06

A brate vi o Zebi pricate ko o Pjanicu. Pa jest ce ih Cimirot i Radovac na sredini, realno. Pa vidili smo protiv Viteza sta je Samir brat u sredini sa Cimirotom, ustvari vidjeli smo to bezbroj put. Zao mi je sto nije Radovac protiv Zeljane igro, ne mogu prezalit..

3:0 ako Bog da


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 26 maj 2015, 13:15

Ja ne ocekujem da ce nas Sloboda pustiti. Realno to nebi ni zelio, jer moje misljenje je da ekipa koja ne moze pobijediti nemotivisanu Slobodu (ne potcjenjujuci snagu tima s Tusnja) , u najvaznijoj utakmici sezone, ne zasluzuje titulu. Vjerujem da mi za takvo nesto imamo snage, igraci su svjesni koliko znaci eventualna titula. I zato,
SAMO JAKO; DO TITULE !

:bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado76 » 26 maj 2015, 13:20

amypitar je napisao/la:
Ado76 je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:a ne znam sto svi sad smirujete atmosferu kad treba praviti euforiju . ja uopšte ne pomisljam da se nesto drugo moze desiti osim pobjede ,prvo bolji smo za titulu igramo ,drugo Husref je na klupi zna on da mu nikad nebi oprostili da otkine neki bod ,trece leotar to sloboda nije zaboravila . tako da ja pocinjem slaviti u subotu u 12 h a vi cekajte kraj utakmice :D ;) .nikad nisam pisao kao sto su neki ovdje da cemo se prosetati ligom trpati sve po 4-5 razkie ali sad sam toliko ubjedjen da smo prvaci ne daj zeljeznicaru ni trunku šanse .
:D Ja bih bio tako ubijeđen jedino kada bi Husref u Tuzli ostavio Zebu i Pirića, ovako ću ipak čekati do 19h :mrgreen:

Ma i Zeba ce ako bude igrao ,igrati preko kurca.Sto mu treba da mu istok **** familiju,da mu neko sjebe nogu.Ma daj.Zamisli ti sad odes u Tuzlu,a Slobodi igra samo pobjeda za opstanak u ligi.Zbog cega,zbog koga da igraš. :hmmmmm:
Buraz ako ga je on svojima mogao zavući ne vidim ni 1000 istoka da bi mu smetnja bili ;)
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 26 maj 2015, 13:34

Gledajući utakmice u Ugljeviku, derbi i u Vitezu stekao sam dojam da ovi igrači žele više titulu nego mi navijači, malo blesavo razmišljanje ali takav je dojam. Posle silnih kikseva i utakmica bez igre kao da smo halalili sve, daj samo da se sezona završi.
I mi nju želimo više od bilo čega, ali je odlična stvar što je Dženo tako motivisao momke, naravno, ne bude tu nekad ni dobre igre ali bude rezultata što je najvažnije.

Dobar rezultat donosi dobra igra i naprijed i nazad. Vjerujem da će Samir i Miloš nekom svojom lucidnošću riješiti utakmicu a da će Gojko njihovog virtouza držati u džepu i da će sve to doprinijeti da u subotu slavimo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zadnja izmjena: hilmo, dana/u 26 maj 2015, 13:43, ukupno mijenjano 1 put.

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 26 maj 2015, 13:38

Jel tan musliman :o :o :o :o

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 26 maj 2015, 13:38

Mislim da nije.

@Shofall
:thumbup:

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 26 maj 2015, 14:17

Kakav on i islam :lol: :lol: nego sto se tekme tice treba biti oprezan ali ne i previse, budimo realni, jaci smo od njih, nasi igraci ce bit nalozeni do maksimuma, SLobodini igraci ce doci da odigraju tekmu i odu na zasluzen odmor znaci nista specijalno nece oni zapinjati u to sam siguran a opet mnogi zaboravljaju i drugu tekmu u kojoj sam siguran Celik nece izgubiti tako da je titula nasa aBd i jos nesto nedavno sam negdje pisao mislim na fb iz zajebancije naredne godine bi se mogao igrati 'Kup Vincenta Tana' kad vidim on fkt razmislja o tome :lol: i dobro je to i sincina ili ti ga Amidzic dolazi sto je odlicno da i on vidi atmosferu ovdje i da jednog dana kad preuzme poslove od Amidze nastavi da ulaze u nas :D
Zadnja izmjena: THEC, dana/u 26 maj 2015, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.
Pyro is not a crime !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.