FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 25 mar 2017, 19:25

zagorski je napisao/la:
fico je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Vincent Tan je rak rana za buducnost FK Sarajevo!
A Dino Selimović i kompanija iz Parka prinčeva nisu bili rak rana FK Sarajevo?
To sitni kokošari koji su koristili priliku da love u mutnom.
Pa zbog njih je Tan odustao od velikih ulaganja.
SARAJEVO

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 25 mar 2017, 19:39

fico je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
fico je napisao/la: A Dino Selimović i kompanija iz Parka prinčeva nisu bili rak rana FK Sarajevo?
To sitni kokošari koji su koristili priliku da love u mutnom.
Pa zbog njih je Tan odustao od velikih ulaganja.
Hahahahhhaahha
Stvarno vjerujes u to? :D

Vi ste bas naivini :)

Zasto je onda odustao od ulaganja u ostale svoje klubove? :)



Poslano sa mog HUAWEI GRA-L09 koristeći Tapatalk

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2017, 19:58

hapuc je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la:Bjezi Morto yebi se kad si promijenio avatar :lol:
Bog zna koliko sam tvojih postova preskocio u zadnje vrijeme :mrgreen:
Nisam ni ja skontao dok nisam vidio da ga niko ne napada duže vrijeme. :rol:
:urnebes: :cool:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 25 mar 2017, 20:30

Dobar dan, kome smeta Tan?
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

givera
Postovi: 79
Pridružen/a: 01 mar 2017, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la givera » 25 mar 2017, 20:32

hzzavidovici je napisao/la:Duljević ni na klupi, realno nije ni zaslužio zbog zadnje utakmice u Tuzli.
Tuzno je sto u ovakvoj konkurenciji nije dogurao bar do klupe a o nastupu da nepricam,ako sad nije sumnjam ce ikad s obzirom na partije koje pruza

Avatar
hzzavidovici
Postovi: 173
Pridružen/a: 15 nov 2016, 01:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hzzavidovici » 25 mar 2017, 21:09

sekac je napisao/la:
zagorski je napisao/la:
hzzavidovici je napisao/la:Duljević ni na klupi, realno nije ni zaslužio zbog zadnje utakmice u Tuzli.
Ma nije vala ni Stevanovic nista vise zasluzio,a ne moze se radi jedne utakmice ni dobijati ni ostajati bez poziva.
:thumbup:
Ja ni jednog momenta nisam rekao da je ovaj drugi zaslužio, iskreno moje je mišljenje da se uvijek treba neko zvati iz Premijer lige ali ova 2 i ostali kao što su oni ne, odoše iz PL a klubovima ništa bolje nekog drugog koji ima ugovor i dat mu 5 min.
Neka naša
pjesma cijelu
obiđe planetu
Koševo je mojoj duši
najdraže na svijetu

Ja te volim Sarajevo
bordo su ti boje
volim svoga šampiona
kao oči svoje...

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 25 mar 2017, 21:13

Vasu ne pratim pa ne mogu nista reci o Stevanovicu, al Duljevic nije zasluzio poziv.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 25 mar 2017, 21:21

pasica je napisao/la:Vasu ne pratim pa ne mogu nista reci o Stevanovicu, al Duljevic nije zasluzio poziv.
Ma bezveze ba, Duljević nije zasluzio poziv sekunde, na stranu to sto mi je drago sto cemo dobiti pare od Uefe ali kao igrac nista. Mlađi je od Miroslava i ima jedan gol manje i 3-4 vise asistencija ali tanko i jedan i drugi, cak bi prije i Duljevića pozvao nego li Miru, nista nije napravio u drugom dijelu dok je u prvom i bio dobar.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PitarBordo » 25 mar 2017, 21:31

Misliš u drugom dijelu prvog dijela? Ili da se lažemo da Duljević nije imao samo bljesak pred kraj polusezone zbog promjene pozicije? Ma hajte molim vas. Naravno da nije zaslužio da bude ni na klupi protiv jednog Gibraltara.
Samo Saraj'vo.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 25 mar 2017, 23:26

MortemHz je napisao/la:
pasica je napisao/la:Vasu ne pratim pa ne mogu nista reci o Stevanovicu, al Duljevic nije zasluzio poziv.
Ma bezveze ba, Duljević nije zasluzio poziv sekunde, na stranu to sto mi je drago sto cemo dobiti pare od Uefe ali kao igrac nista. Mlađi je od Miroslava i ima jedan gol manje i 3-4 vise asistencija ali tanko i jedan i drugi, cak bi prije i Duljevića pozvao nego li Miru, nista nije napravio u drugom dijelu dok je u prvom i bio dobar.
duljevic je za stevanovica ronaldo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 25 mar 2017, 23:30

PitarBordo je napisao/la:Misliš u drugom dijelu prvog dijela? Ili da se lažemo da Duljević nije imao samo bljesak pred kraj polusezone zbog promjene pozicije? Ma hajte molim vas. Naravno da nije zaslužio da bude ni na klupi protiv jednog Gibraltara.
Slazem se. Mislim da je Mesa pozvao i njega i Stevanovica da eto malo umiri sarajevske klubove. Stevanovic me manje zanima, ali Duljevic i dalje previse oscilira a usao je u ozbiljne fudbalske godine. :roll:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 25 mar 2017, 23:42

Gojko je odigro citav mec bio pod nekom tremom cjelu utakmicu, al se vidi nanjemu da ce kroz par utakmica (ako mu onaj jarac sa sugavice ukaze povjerenje) bit nezamjenjiv u prvi 11. Duljevic bi sigurno vise pokazo od visce i vrsaljevica danas. Duljevic sigurno vise zasluzuje priliku negi stevanovic jer su oboica tu negdje sa kvalitetom uz to da se stevanovic guro i igro je vani dok duljevic nije. Haris ono sto je dobio priliku da igra za repku je odigro odlicno. Haris jeste ispo **** sto se tice nas al je zasluzio da bude bar na klupi ako nista drugo. Ako utakmice vakog tipa plus prijateljske nisu za igrace kao sto je diljevic da igra po 90 min (poniko u plbih i citavu karijeru tu) sta se mi onda cudimo sto svak ko ista zna sa loptom bjezi iz nase lige.

3 igraca koja su usla sa klupe nista nisu pokazali.

hapuc
Postovi: 1393
Pridružen/a: 17 mar 2014, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hapuc » 26 mar 2017, 00:03

Ni jedan ni drugi nisu zaslužili pozive.
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO!

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 26 mar 2017, 00:18

Protiv Radnika nedjelja 19:45. I sto je crnjak citavu sedmicu ce biti lijepo vrijeme a u nedjelju kisa :rol:

Inspiracija
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 feb 2017, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inspiracija » 26 mar 2017, 00:34

Braco da budemo realni od ovih svih jedino je Piric zasluzio poziv...Mislim da je Hebib vise zasluzio poziv od Duljevica ali ajde nebitno nisam ja selektor...

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 26 mar 2017, 01:17

svi su oni zasluzili poziv. ovo je bila idealna sansa da se pozove bar 5 igraca iz pl, od toga 3 da budu u pocetnih 11 i da se na taj nacin promovise nasa liga a i klubovi bi dobili neku crkavicu. sigurno bi odigrali isto kao i ovi danas, mozda cak i bolje od njih a to bi im bio i dobar motiv za buduce nastupe u pl. ali na zalost nas selektor i korumpirani savez ne razmisljaju tako.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 26 mar 2017, 09:18

Inspiracija je napisao/la:Braco da budemo realni od ovih svih jedino je Piric zasluzio poziv...Mislim da je Hebib vise zasluzio poziv od Duljevica ali ajde nebitno nisam ja selektor...
:D naročito on, samo 2 komada od metalleghea je umijeće ipak ;) :thumbup: :wave:
Dulja se pokazao u repki, igra bolje s boljim igračima, Stevanović je isti vazda...mada iskreno je Hebibović u boljoj formi od obojice...no nije bolji fudbaler...pozvao Hodžića koji podera HNL ali onda vidiš da je izgubljen lik u vremenu i prostoru, ne zna kretanje a ne bilo šta drugo...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 26 mar 2017, 12:56

DenchiNL je napisao/la:
Inspiracija je napisao/la:Braco da budemo realni od ovih svih jedino je Piric zasluzio poziv...Mislim da je Hebib vise zasluzio poziv od Duljevica ali ajde nebitno nisam ja selektor...
:D naročito on, samo 2 komada od metalleghea je umijeće ipak ;) :thumbup: :wave:
Dulja se pokazao u repki, igra bolje s boljim igračima, Stevanović je isti vazda...mada iskreno je Hebibović u boljoj formi od obojice...no nije bolji fudbaler...pozvao Hodžića koji podera HNL ali onda vidiš da je izgubljen lik u vremenu i prostoru, ne zna kretanje a ne bilo šta drugo...
@denchi kako ti dozivljavas fudbal jbt? Piric je protiv Metalegea primio gol iz penala i jedan iz igre, za koji nije kriv ni najmanje. Pored toga, odbranio je jedan mrtvi zicer 1:1 nakon prekrasne akcije. Ta dva gola nisu nikakvo mjerilo je li zasluzio poziv ili ne, najbolji je golman lige sasvim sigurno.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 26 mar 2017, 13:09

Sabinho je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Inspiracija je napisao/la:Braco da budemo realni od ovih svih jedino je Piric zasluzio poziv...Mislim da je Hebib vise zasluzio poziv od Duljevica ali ajde nebitno nisam ja selektor...
:D naročito on, samo 2 komada od metalleghea je umijeće ipak ;) :thumbup: :wave:
Dulja se pokazao u repki, igra bolje s boljim igračima, Stevanović je isti vazda...mada iskreno je Hebibović u boljoj formi od obojice...no nije bolji fudbaler...pozvao Hodžića koji podera HNL ali onda vidiš da je izgubljen lik u vremenu i prostoru, ne zna kretanje a ne bilo šta drugo...
@denchi kako ti dozivljavas fudbal jbt? Piric je protiv Metalegea primio gol iz penala i jedan iz igre, za koji nije kriv ni najmanje. Pored toga, odbranio je jedan mrtvi zicer 1:1 nakon prekrasne akcije. Ta dva gola nisu nikakvo mjerilo je li zasluzio poziv ili ne, najbolji je golman lige sasvim sigurno.
legendo ne znam po čemu bi on bio ispred Kjosevskog?? ako gledaš formu neku i čuvanje 0...
nijedan ni drugi nisu za repke da se razumijemo, niti ima nekog materijala među golmanima ove lige...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 26 mar 2017, 13:12

Zato sto je duze na vecem nivou i sto je nesto iskusniji. Barem tako ja mislim. ;)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Bordo10, napoleon72 i 62 gosta.