FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 29 maj 2017, 09:26

On ih moze oblikovati samo u "oranginu"
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Bordomen
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 avg 2016, 00:08
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordomen » 29 maj 2017, 09:28

Ja bih sa Saidom raskinuo ugovor pa makar i morali isplatiti ostatak novca

Sa njim imamo 3 opcije

1.Da ga placas i zauzima mjesto u timu
2.Da ga isplatis i imas slobodno mjesto u timu
3.Posten dogovor i slobodni papiri uz malu naknadu


@PB ne idi makar zbog insajdera sto neko rece :rol:
MI ŽIVIMO ZA SARAJEVO VI ŽIVITE OD SARAJEVA!!!!!!

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 29 maj 2017, 10:39

ma treba pokušat dovest Trebinjca, da se navijači malo smire... :kafa:

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 maj 2017, 11:06

fico je napisao/la:Bilbija i Todorović možda fudbalski jesu, ali mentalno nisu puno ispred Crnkića i Rustemovića. Ako svima njima smeta pritisak 2 milje na Koševu, onda nam takvi ne trebaju.
Ni jedan igrac ne moze ostati profesionalan i priseban kad mu psuju majku,djecu,zenu, zivo i mrtvo .

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fico » 29 maj 2017, 11:19

bordobijeli je napisao/la:
fico je napisao/la:Bilbija i Todorović možda fudbalski jesu, ali mentalno nisu puno ispred Crnkića i Rustemovića. Ako svima njima smeta pritisak 2 milje na Koševu, onda nam takvi ne trebaju.
Ni jedan igrac ne moze ostati profesionalan i priseban kad mu psuju majku,djecu,zenu, zivo i mrtvo .
I ja sam protiv psovanja, al budi realan, svugdje u svijetu navijači psuju i zvižde igračima kad loše igraju. Pobjedi te ekipa kojoj ne znamo ni ime izgovoriti, koja u istoj sezoni uđe i ispadne i šta treba, da ih gađamo ružama? Kad ti psuju svi, budi mangup, zabij gol i ušuti cijeli stadion.
SARAJEVO

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 29 maj 2017, 11:20

bordobijeli je napisao/la:
fico je napisao/la:Bilbija i Todorović možda fudbalski jesu, ali mentalno nisu puno ispred Crnkića i Rustemovića. Ako svima njima smeta pritisak 2 milje na Koševu, onda nam takvi ne trebaju.
Ni jedan igrac ne moze ostati profesionalan i priseban kad mu psuju majku,djecu,zenu, zivo i mrtvo .
Psuju drugima 40 ooo pa igraju
Meni šef za 500 cijeli dan soli pamet i.pritišće.me pa radim a ovi za 50-10 Milki imaju pritisak
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 maj 2017, 11:34

fico je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:
fico je napisao/la:Bilbija i Todorović možda fudbalski jesu, ali mentalno nisu puno ispred Crnkića i Rustemovića. Ako svima njima smeta pritisak 2 milje na Koševu, onda nam takvi ne trebaju.
Ni jedan igrac ne moze ostati profesionalan i priseban kad mu psuju majku,djecu,zenu, zivo i mrtvo .
I ja sam protiv psovanja, al budi realan, svugdje u svijetu navijači psuju i zvižde igračima kad loše igraju. Pobjedi te ekipa kojoj ne znamo ni ime izgovoriti, koja u istoj sezoni uđe i ispadne i šta treba, da ih gađamo ružama? Kad ti psuju svi, budi mangup, zabij gol i ušuti cijeli stadion.
U tom i jest fazon sto se psovalo vrijedjalo i u sezoni kad smo osvojili kup i sljedecu prvenstvo. Kako jesicu tako i Kodri kako Bilbiji,Stojcevu ,Velkoskom tako Rustemovicu i Bekicu .

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 29 maj 2017, 11:39

Treba Lendrica dovest :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 29 maj 2017, 11:41

miky_hz je napisao/la:Treba Lendrica dovest :kafa:
Al ozbiljno, trebalo bi pokušat... :mrgreen:

Chlan
Postovi: 114
Pridružen/a: 01 mar 2017, 08:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Chlan » 29 maj 2017, 11:43

Kako je Hadzic odigrao ovih 20 minuta?
U Knjizi života, svaki list ima dvije strane. Jednu, ispisujemo mi ljudi našim planovima, željama i nadanjima, ali drugu puni određene, i ono što ono odredi, rijetko se sa našim ciljem podudari.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 29 maj 2017, 11:55

bordobijeli je napisao/la:
fico je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la: Ni jedan igrac ne moze ostati profesionalan i priseban kad mu psuju majku,djecu,zenu, zivo i mrtvo .
I ja sam protiv psovanja, al budi realan, svugdje u svijetu navijači psuju i zvižde igračima kad loše igraju. Pobjedi te ekipa kojoj ne znamo ni ime izgovoriti, koja u istoj sezoni uđe i ispadne i šta treba, da ih gađamo ružama? Kad ti psuju svi, budi mangup, zabij gol i ušuti cijeli stadion.
U tom i jest fazon sto se psovalo vrijedjalo i u sezoni kad smo osvojili kup i sljedecu prvenstvo. Kako jesicu tako i Kodri kako Bilbiji,Stojcevu ,Velkoskom tako Rustemovicu i Bekicu .
E upravo je ovo ovako kako si napisao bordobijeli, psovalo se i jednima i drugima i optuzivalo za sve i svasta, ali razlika ovih "klandzija" je ta sto su donijeli jedne godine kup, druge ligu. Ali mozemo mi ovde do sutra pisati diskutovati ali nista se nece promijeniti, to je u nasem pitarskom mentalitetu, kad rezultata nema psuju se i najvece legende kluba, pa kad nas napuste onda ide ona prica samo je on ko biva mogao Sarajevo voditi i tako svake godine isti scenario. Najveci je problem sto nemamo ni cilja ni plana, ako smo se milijarderu prodali da nam cilj bude Evropa jbt nas. Ali ponavljam nasem rukovodstvu je najbitnija recenica mi smo naj ovo mi smo naj ono, a sto to u praksi nije tako niko ne odgovara jbg.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 maj 2017, 12:01

Chlan je napisao/la:Kako je Hadzic odigrao ovih 20 minuta?
Onako , ma premalo je vremena i nikakva utakmica da se hvali ili kririkuje . mlad je treba radit treba mu davati sto vise prostora da igra . po meni njemu ce problem biti sto su ga mediji vec digli da je novi Suarez tako da ce morati zabit svaku tekmu gol inace kakva je u nas raja odma ce reci ovaj nema pojma .

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 29 maj 2017, 12:05

Da je osvojiti barem titulu svake dvije godine, pa da se imamo čime ponositi. Dosta nam je više parola iz kluba tipa 'najveći', 'najorganizovaniji', a trofej osvojimo svakih 5 godina.
Pa dosta više!!!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 29 maj 2017, 12:10

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Da je osvojiti barem titulu svake dvije godine, pa da se imamo čime ponositi. Dosta nam je više parola iz kluba tipa 'najveći', 'najorganizovaniji', a trofej osvojimo svakih 5 godina.
Pa dosta više!!!
:thumbup: Samo da je bas svakih 5, nego je nazalost svakih 8 :D

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 29 maj 2017, 12:21

Po meni smo bili u zabludi 3-4 godine u oblacima smo zivjeli a to nam je servirala uprava s dinom,edisom toliko su nam napricali o vlasniku milijarderu, evropskom Sarajevu,kako smo iznad lige,novom stadionu , pojacanjima iz Milana Chelsea itd . ta prevelika ocekivanja su nas ubila bilo je tu i malverzacija s igracima i sad je ovo sto imamo . al bar smo se osvjestili ove dvije sezone i mislim da sad mozemo krenuti opet prema naprijed nadam se puno pametnije , mislim da ova ekipa s prava 4 pojacanja moze napasti trofeje iducu sezonu .

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 29 maj 2017, 12:40

Lijevi bek, stoper, dva jaka vezna, jakog špica i lijevo krilo plus 2,3 igrača za klupe. Dati mladima Hadžiću, Čatakoviću, Heriću, Leliću i Kadušiću više igre. Ubacivat u roster lagano Sadikua, Mehuljića i Resića. Ima i Smajlagić ako zafali u napadu opet.

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 29 maj 2017, 12:48

Šta mislite bil' nam mogao pomoć Drinčić ? Mislim da mu sad nekad ističe ugovor... :think:

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 29 maj 2017, 12:53

Evo baš sad čitam o ovoj našoj ujedinjenoj ligi BiH i upravo sam se veoma razočarao. Zrinjski nevjerovatnih 5 puta šampion, Željezničar također, a mi tek 2 puta.
Ovdje se nešto hitno mora mijenjati! Ovo ovako ne može! Moramo ići na titulu sljedeće sezone, znači ne bude li titule nema nas nigdje. Pojačanja moraju biti na nivou i gotovo.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
pasica
Postovi: 2399
Pridružen/a: 20 avg 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pasica » 29 maj 2017, 13:04

U pravilnik uvrstiti fizicku spremu i indeks tjelesne mase, svaki mjesec - dva testiranje, ko je ispod crte nema plate dok se ne vrati. Pa te zaboli tuki sto Said jede po metropolisu, mogao bi on tamo zderati do isteka ugovora sto se nas tice. Samo malo mozga u klupskim strukturama i nema zime. Nije ovo nikakva pamet, ovo se prepise iz evropskih klubova.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 29 maj 2017, 13:36

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.