FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 22 avg 2017, 22:23

Lakoste je napisao/la:Sajo moze biti prevodioc i desna ruka Thomasa i glavni igrac na terenu. :njanjanja:
a ima i dobar guz :lol:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2536
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LegendKiller » 22 avg 2017, 22:25

Iako Brdarić nema neku trenersku karijeru, ipak bi njegovo dovođenje malo trznulo ekipu iz ove letargije, a kao klub bi sigurno privukli medijsku pažnju. Sa njim bi definitivno riješili najveći problem u igri Sarajeva na Koševu a to je pritisak. On se sigurno ne bi pravdao pritiskom. Ne može se on porediti sa Jarnijem, Jarni je bio bek a bekovi su glupi igrači (bar tako kažu Fergi i Ciro), Brdarić je bio napadač posjeduje fudbalsku inteligenciju.
Sa Husrefom bi nastavili putem koji su trasirali vojnici kluba. Igra bez igre i za sve je kriva sreća i pritisak. Husrefova fudbalska filozofija je nabi loptu na napadača i je.bavanje svega po spisku. Ne prolazi to više.
Samo ne vojnik kluba. Ali daba sve dok su tu Sabrina, Valentin, Rukfas i bordovi nema nama napretka. E čuj neka trebica od 20 i kusur godina se pita ko će biti trener kluba. Voljeni kluba šta ti papci uradise.

Avatar
ReufHerco
Postovi: 207
Pridružen/a: 26 okt 2015, 08:46
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ReufHerco » 22 avg 2017, 22:26

skoroalen je napisao/la:
ReufHerco je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Sad sam na prepucavanja postavio sliku. Čovjek oženjen i dvoje djece ima, džaba ga ogovaraju za glupost. :D
Hahaha dobro je...samo kad vidim vijest Valentin za Brdarica, Sabrina i Ihtijarevic za Musemica, Ken Choo daje konacnu odluku tacno mi dodje da se bacim kroz prozor. Valentin, Sabrina, Ihtijarevic, Ken Choo odlucuju nesto u fudbalskom klubu.

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 22 avg 2017, 22:27

Jeli istina da je Jesic imao 22 milje eura platu ?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 avg 2017, 22:27

LegendKiller je napisao/la:Iako Brdarić nema neku trenersku karijeru, ipak bi njegovo dovođenje malo trznulo ekipu iz ove letargije, a kao klub bi sigurno privukli medijsku pažnju. Sa njim bi definitivno riješili najveći problem u igri Sarajeva na Koševu a to je pritisak. On se sigurno ne bi pravdao pritiskom. Ne može se on porediti sa Jarnijem, Jarni je bio bek a bekovi su glupi igrači (bar tako kažu Fergi i Ciro), Brdarić je bio napadač posjeduje fudbalsku inteligenciju.
Sa Husrefom bi nastavili putem koji su trasirali vojnici kluba. Igra bez igre i za sve je kriva sreća i pritisak. Husrefova fudbalska filozofija je nabi loptu na napadača i je.bavanje svega po spisku. Ne prolazi to više.
Samo ne vojnik kluba. Ali daba sve dok su tu Sabrina, Valentin, Rukfas i bordovi nema nama napretka. E čuj neka trebica od 20 i kusur godina se pita ko će biti trener kluba. Voljeni kluba šta ti papci uradise.
Što će ti Fergie i Ćiro, zar se nisi uvjerio u to gledajući Almira Bekića?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 22 avg 2017, 22:28

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Sajo moze biti prevodioc i desna ruka Thomasa i glavni igrac na terenu. :njanjanja:
Sajo ne poznaje Bosanski da si ziv i zdrav. :wave:
poceraj
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 22 avg 2017, 22:42

gledam malo njegove utakmice u shkendiji, jbt pa ko da nas gledam pod dzenom :urnebes: sve dobro ali nece u gol. penali se mase isto :lol:
mislim da ce ahmet na klupu, krste naprijed. hebib ce imati mjesto, mico, hodzic isto. cak i hadzija mozda bude prije ahmeta jer vidim da 'ne voli' ove staticne napadace.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 22 avg 2017, 22:45

Hajte sad malo o Mariboru, yebo vas on :lol:

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 22 avg 2017, 22:50

hrn je napisao/la:Jeli istina da je Jesic imao 22 milje eura platu ?
Jok. Zajedno sa strucnim stabom njegovim nije toliko bilo

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 avg 2017, 22:52

Ja i dalje stojim i stojati ću iza svojih riječi da mi bez rekonstrukcije u Upravi nemamo budućnosti, ali neću time da smaram raju i gušim forum.

Dalje.. Meni se sviđa ovaj dolazak Thomasinja. Napokon da vidimo na klupi jednog takvog čovjeka, koji je zasigurno autoritet i mora biti autoritet igračima zbog svoje igračke karijere, a isto tako i pofine trenerske karijere, u rangu s njegovim godinama (mlad je trener). A još Švabo, ljudi koji su uspješni, rigorozni i pametni u fudbalu, ljudi koji znaju svoj posao i nema zabušavanja, to sigurno. Također, na neki način mi je drago što je Brdarić a ne Husref, jer ćemo biti u prilici da vidimo novog, modernog stručnjaka u našoj ligi, koji ima sjajno igračko i fino trenersko iskustvo. On će odmah vidjeti da nema nikakve igre i dobro će se naribati da to ispravi.

Evo neko reče prije nekoliko strana, čini mi se @muhamedhulk da je Shkendija bila 4 boda iza Vardara dok je Thomasinjo bio trener, a kad je otišlo otišlo na 12-13 (valjda sam pogodio broj). A znamo svi da nema ravnog Vardaru u Makedoniji, a možda i u regiji, trenutno.
Dajte da vidimo čovjeka, pa onda sudimo. Ja mislim da će donijeti nešto novo, jedan moderan fudbal. Ostaje nam da vidimo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 22 avg 2017, 22:52

Zato se i odugovlači. Čeka se da to sve aminuje Tanov čovjek od povjerenja. Eto kol'ko smo funkcionalni.
4.10.2009.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 avg 2017, 22:53

Led ga yebo kakve se uvijek price pojave kad trebamo potpisati trenera, Ljupko puskomitraljezac, ovaj fol derpe pa da dovedemo Fergusona javili bi da je terorista :roll: :roll: :roll:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 avg 2017, 22:55

AlfredNobel je napisao/la:Ja i dalje stojim i stojati ću iza svojih riječi da mi bez rekonstrukcije u Upravi nemamo budućnosti, ali neću time da smaram raju i gušim forum.

Dalje.. Meni se sviđa ovaj dolazak Thomasinja. Napokon da vidimo na klupi jednog takvog čovjeka, koji je zasigurno autoritet i mora biti autoritet igračima zbog svoje igračke karijere, a isto tako i pofine trenerske karijere, u rangu s njegovim godinama (mlad je trener). A još Švabo, ljudi koji su uspješni, rigorozni i pametni u fudbalu, ljudi koji znaju svoj posao i nema zabušavanja, to sigurno. Također, na neki način mi je drago što je Brdarić a ne Husref, jer ćemo biti u prilici da vidimo novog, modernog stručnjaka u našoj ligi, koji ima sjajno igračko i fino trenersko iskustvo. On će odmah vidjeti da nema nikakve igre i dobro će se naribati da to ispravi.

Evo neko reče prije nekoliko strana, čini mi se @muhamedhulk da je Shkendija bila 4 boda iza Vardara dok je Thomasinjo bio trener, a kad je otišlo otišlo na 12-13 (valjda sam pogodio broj). A znamo svi da nema ravnog Vardaru u Makedoniji, a možda i u regiji, trenutno.
Dajte da vidimo čovjeka, pa onda sudimo. Ja mislim da će donijeti nešto novo, jedan moderan fudbal. Ostaje nam da vidimo.
:thumbup:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 avg 2017, 22:58

AlfredNobel je napisao/la:Ja i dalje stojim i stojati ću iza svojih riječi da mi bez rekonstrukcije u Upravi nemamo budućnosti, ali neću time da smaram raju i gušim forum.

Dalje.. Meni se sviđa ovaj dolazak Thomasinja. Napokon da vidimo na klupi jednog takvog čovjeka, koji je zasigurno autoritet i mora biti autoritet igračima zbog svoje igračke karijere, a isto tako i pofine trenerske karijere, u rangu s njegovim godinama (mlad je trener). A još Švabo, ljudi koji su uspješni, rigorozni i pametni u fudbalu, ljudi koji znaju svoj posao i nema zabušavanja, to sigurno. Također, na neki način mi je drago što je Brdarić a ne Husref, jer ćemo biti u prilici da vidimo novog, modernog stručnjaka u našoj ligi, koji ima sjajno igračko i fino trenersko iskustvo. On će odmah vidjeti da nema nikakve igre i dobro će se naribati da to ispravi.

Evo neko reče prije nekoliko strana, čini mi se @muhamedhulk da je Shkendija bila 4 boda iza Vardara dok je Thomasinjo bio trener, a kad je otišlo otišlo na 12-13 (valjda sam pogodio broj). A znamo svi da nema ravnog Vardaru u Makedoniji, a možda i u regiji, trenutno.
Dajte da vidimo čovjeka, pa onda sudimo. Ja mislim da će donijeti nešto novo, jedan moderan fudbal. Ostaje nam da vidimo.
Jbt ja sam to bio skont'o da je on sa -4 oborio na -13 :urnebes:
Drago mi je što sam pogriješio. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 22 avg 2017, 22:59

niste pogrijesili, sa -4 je otisao na -13. :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 22 avg 2017, 23:00

Znaci ko usere na tekmi za kaznu ide kod sefa na razgovor u cetiri oka. Almir ce hodati ko sestar jbt
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 avg 2017, 23:01

muhamedhulk je napisao/la:niste pogrijesili, sa -4 je otisao na -13. :D
Čekaj jaro, sad se i ja syeba. Je li razlika od -13 bila kad je on otišao ili je bila kad je otišao? :urnebes:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 avg 2017, 23:02

AlfredNobel je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:niste pogrijesili, sa -4 je otisao na -13. :D
Čekaj jaro, sad se i ja syeba. Je li razlika od -13 bila kad je on otišao ili je bila kad je otišao? :urnebes:
On došao na -4, otišao na -13 :D Drugim riječima, yeb'o ih k'o Ješa nas :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Evander
Postovi: 14428
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 22 avg 2017, 23:02

Sarajlijica1946 je napisao/la:Hajte sad malo o Mariboru, yebo vas on [emoji38]
Mi kao amateri, nema potrebe da pricamo o ekipama iz LP u kojoj nikad nismo bili, niti cemo biti.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 22 avg 2017, 23:05

skoroalen je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:niste pogrijesili, sa -4 je otisao na -13. :D
Čekaj jaro, sad se i ja syeba. Je li razlika od -13 bila kad je on otišao ili je bila kad je otišao? :urnebes:
On došao na -4, otišao na -13 :D Drugim riječima, yeb'o ih k'o Ješa nas :mrgreen:
Auuuuu hahahahahah, ja kontao obrnuto.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.