FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 23 avg 2017, 16:43

Igrači Sarajeva se često žale da ne mogu igrati pod pritiskom, na što Vukičević odgovara:

“Psovali su i nama. Nikada neću zaboraviti jednu utakmicu kada je na udaru bio Safet Sušić. Sa istočne tribine su mu konstantno psovali. Ali, ako si majstor, to ti ne smeta, već legendarni Pape uzme loptu, prođe nekoliko igrača, postigne pogodak u 90. minuti, okrene se prema tim istim navijačima, a oni mu se klanjaju. To je Sarajevo”, govori Vukičević.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 16:45

Ja jučer kucam na YT "Thomas Brdarić" i pregledam nekoliko videa s ovih priprema kada je Shkendiju vodio. I među tim klipovima je bio jedan gdje on u nekom officu objašnjava igračima taktike, kretnje i te pizde materine u nekom programu. I kasnije tražio da ovdje zalijepim i nisam mogao naći. Znači, pola sata sam ja to tražio, od videa do videa i nikako, čitav YT preorao.

Vidjećemo sve kakav je. Ne znam šta se odužilo ovo ovoliko, totalni amaterizam. On je moderan trener, ima znanje, razumije fudbal, u to nema sumnje. E sada ja sebi postavljam sebi neka pitanja u glavi i mozgam.. On može biti Guardiola za našu ligu, a isto može biti mrtvi flop, nikako nema neka sredina. U našoj ligi je sve kontra. E sad kontam sljedeće.. On ima ekstra iskustvo kao igrač, što znači i dobra je stavka. Ima fino trenersko iskustvo s obzirom na trenerske godine. Ima sigurno znanje i dobro shvatanje modernog fudbala. I onda zaključujem i postavljam sebi pitanje, da li on može preporoditi ovu ekipu i pokazati se kao najbolji trener u ovoj bijednoj ligi? Školovan je, iskustva ima jako dobrog i da li se on može izdići iznad ove jadne, bijedne i užasne lige?
S druge strane, ne ulijeva mi povjerenje to što se nigdje nije zadržao nešto duže, neki korektan period recimo. A pogotovo mi ne ulijeva povjerenje to što je udaljio Shkendiju 13 bodova od Vardara.

Ne znam zaista, lapo-lapo mi je mišljenje za njega ovako na prvu. Ali, za prvi utisak ne postoji druga šansa i želja mi je vidjeti Švabu u našoj ligi. Iskreno mislim, ako on svojim iskustvom, autoritetom, znanjem, disciplinom koja vlada kod Švabe, tim modernim načinom igre ne može unijeti nešto novo u naš fudbal i biti uspješan, onda neka se zapita valja li qurcu.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 23 avg 2017, 16:46, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 23 avg 2017, 16:46

jbt ti bi rek'o makedonija ko bundesliga slikama. pregled'o par sazetaka utakmica, infrastruktura 0 bodova ko kod nas, pola ekipa seoskih ko kod nas, prosjek zivi...jedino se vardar i shkendija malo izdvajaju, ostalo u rangu mladosti, radnika itd.
po pregledanom, thomas igra za gol vise :D ofanzivno.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 23 avg 2017, 16:46

a dje vam je budjet za svabe?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 23 avg 2017, 16:55

Ma to što je ostao na -13 iza Vardara ne mora značit ništa. Mourinho nije loš trener iako je popio 5 komada od Barce i gledao im u leđa tu prvu sezonu, za onog Guardiolu je i dalje izmislio trenerski pos'o. Vardar je možda te godine bio prejak, imao sreće s povredama, a Skhendija obrnuto. Znamo kako jedna veća povreda bitnog igrača može okrenut cijelu sezonu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 23 avg 2017, 16:56

AlfredNobel je napisao/la:Ja jučer kucam na YT "Thomas Brdarić" i pregledam nekoliko videa s ovih priprema kada je Shkendiju vodio. I među tim klipovima je bio jedan gdje on u nekom officu objašnjava igračima taktike, kretnje i te pizde materine u nekom programu. I kasnije tražio da ovdje zalijepim i nisam mogao naći. Znači, pola sata sam ja to tražio, od videa do videa i nikako, čitav YT preorao.

Vidjećemo sve kakav je. Ne znam šta se odužilo ovo ovoliko, totalni amaterizam. On je moderan trener, ima znanje, razumije fudbal, u to nema sumnje. E sada ja sebi postavljam sebi neka pitanja u glavi i mozgam.. On može biti Guardiola za našu ligu, a isto može biti mrtvi flop, nikako nema neka sredina. U našoj ligi je sve kontra. E sad kontam sljedeće.. On ima ekstra iskustvo kao igrač, što znači i dobra je stavka. Ima fino trenersko iskustvo s obzirom na trenerske godine. Ima sigurno znanje i dobro shvatanje modernog fudbala. I onda zaključujem i postavljam sebi pitanje, da li on može preporoditi ovu ekipu i pokazati se kao najbolji trener u ovoj bijednoj ligi? Školovan je, iskustva ima jako dobrog i da li se on može izdići iznad ove jadne, bijedne i užasne lige?
S druge strane, ne ulijeva mi povjerenje to što se nigdje nije zadržao nešto duže, neki korektan period recimo. A pogotovo mi ne ulijeva povjerenje to što je udaljio Shkendiju 13 bodova od Vardara.

Ne znam zaista, lapo-lapo mi je mišljenje za njega ovako na prvu. Ali, za prvi utisak ne postoji druga šansa i želja mi je vidjeti Švabu u našoj ligi. Iskreno mislim, ako on svojim iskustvom, autoritetom, znanjem, disciplinom koja vlada kod Švabe, tim modernim načinom igre ne može unijeti nešto novo u naš fudbal i biti uspješan, onda neka se zapita valja li qurcu.
brate imas history na yt gdje imas sve videe koje si gledao i nadjes taj video :)

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 16:59

dundee je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ja jučer kucam na YT "Thomas Brdarić" i pregledam nekoliko videa s ovih priprema kada je Shkendiju vodio. I među tim klipovima je bio jedan gdje on u nekom officu objašnjava igračima taktike, kretnje i te pizde materine u nekom programu. I kasnije tražio da ovdje zalijepim i nisam mogao naći. Znači, pola sata sam ja to tražio, od videa do videa i nikako, čitav YT preorao.

Vidjećemo sve kakav je. Ne znam šta se odužilo ovo ovoliko, totalni amaterizam. On je moderan trener, ima znanje, razumije fudbal, u to nema sumnje. E sada ja sebi postavljam sebi neka pitanja u glavi i mozgam.. On može biti Guardiola za našu ligu, a isto može biti mrtvi flop, nikako nema neka sredina. U našoj ligi je sve kontra. E sad kontam sljedeće.. On ima ekstra iskustvo kao igrač, što znači i dobra je stavka. Ima fino trenersko iskustvo s obzirom na trenerske godine. Ima sigurno znanje i dobro shvatanje modernog fudbala. I onda zaključujem i postavljam sebi pitanje, da li on može preporoditi ovu ekipu i pokazati se kao najbolji trener u ovoj bijednoj ligi? Školovan je, iskustva ima jako dobrog i da li se on može izdići iznad ove jadne, bijedne i užasne lige?
S druge strane, ne ulijeva mi povjerenje to što se nigdje nije zadržao nešto duže, neki korektan period recimo. A pogotovo mi ne ulijeva povjerenje to što je udaljio Shkendiju 13 bodova od Vardara.

Ne znam zaista, lapo-lapo mi je mišljenje za njega ovako na prvu. Ali, za prvi utisak ne postoji druga šansa i želja mi je vidjeti Švabu u našoj ligi. Iskreno mislim, ako on svojim iskustvom, autoritetom, znanjem, disciplinom koja vlada kod Švabe, tim modernim načinom igre ne može unijeti nešto novo u naš fudbal i biti uspješan, onda neka se zapita valja li qurcu.
brate imas history na yt gdje imas sve videe koje si gledao i nadjes taj video :)
Evo sad sam i hilmi replyovao u pp na to. Pregledao sad nabrzaka, ma ništa, nevjerovatno svega mi. Jučer gledao to, super mi je ta stvar bila odmah kod Thomasinja, kasnije da se vratim da zalijepim ovdje, nikako naći. Pogledati ću sad opet polako, pa ako nađem, staviti ću. :)
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 23 avg 2017, 17:10

Joj zamislite Zike dobije Borca u nedjelju, u ponedjeljak board direktora odluči da je on novi trener.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TobeYarabi » 23 avg 2017, 17:14

MELEK ARENA :kafa:
Općina Centar je pripremila veći broj projekata spremnih za ulaganja. Posebno ističem modernizaciju stadiona Koševo sa poslovnom zonom, hotelom, zatvorenim bazenom i šoping centrom sa podzemnim garažama

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RichmanBiH » 23 avg 2017, 17:15

AlfredNobel je napisao/la:
dundee je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ja jučer kucam na YT "Thomas Brdarić" i pregledam nekoliko videa s ovih priprema kada je Shkendiju vodio. I među tim klipovima je bio jedan gdje on u nekom officu objašnjava igračima taktike, kretnje i te pizde materine u nekom programu. I kasnije tražio da ovdje zalijepim i nisam mogao naći. Znači, pola sata sam ja to tražio, od videa do videa i nikako, čitav YT preorao.

Vidjećemo sve kakav je. Ne znam šta se odužilo ovo ovoliko, totalni amaterizam. On je moderan trener, ima znanje, razumije fudbal, u to nema sumnje. E sada ja sebi postavljam sebi neka pitanja u glavi i mozgam.. On može biti Guardiola za našu ligu, a isto može biti mrtvi flop, nikako nema neka sredina. U našoj ligi je sve kontra. E sad kontam sljedeće.. On ima ekstra iskustvo kao igrač, što znači i dobra je stavka. Ima fino trenersko iskustvo s obzirom na trenerske godine. Ima sigurno znanje i dobro shvatanje modernog fudbala. I onda zaključujem i postavljam sebi pitanje, da li on može preporoditi ovu ekipu i pokazati se kao najbolji trener u ovoj bijednoj ligi? Školovan je, iskustva ima jako dobrog i da li se on može izdići iznad ove jadne, bijedne i užasne lige?
S druge strane, ne ulijeva mi povjerenje to što se nigdje nije zadržao nešto duže, neki korektan period recimo. A pogotovo mi ne ulijeva povjerenje to što je udaljio Shkendiju 13 bodova od Vardara.

Ne znam zaista, lapo-lapo mi je mišljenje za njega ovako na prvu. Ali, za prvi utisak ne postoji druga šansa i želja mi je vidjeti Švabu u našoj ligi. Iskreno mislim, ako on svojim iskustvom, autoritetom, znanjem, disciplinom koja vlada kod Švabe, tim modernim načinom igre ne može unijeti nešto novo u naš fudbal i biti uspješan, onda neka se zapita valja li qurcu.
brate imas history na yt gdje imas sve videe koje si gledao i nadjes taj video :)
Evo sad sam i hilmi replyovao u pp na to. Pregledao sad nabrzaka, ma ništa, nevjerovatno svega mi. Jučer gledao to, super mi je ta stvar bila odmah kod Thomasinja, kasnije da se vratim da zalijepim ovdje, nikako naći. Pogledati ću sad opet polako, pa ako nađem, staviti ću. :)

Nije to nista novo. Jovic, husref, jarni, kodro su to radili kod nas takodjer.
UPRAVA NAPOLJE!

BordoBolesnik
Postovi: 961
Pridružen/a: 17 maj 2016, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBolesnik » 23 avg 2017, 17:28

Treba Bracu gumenu glavu dovest, nismo mi za vise. :salut:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 17:32



Ovako bi mu i naši čestitali.. Samo umjesto torte bi Dušan Hodžić donio gajbu Sarajevskog i olešili bi se uz taktike i analiziranje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 23 avg 2017, 17:40

ja sam za Husa, jer mislim da bi on donio instant rezultat i bolju selekciju igrača...

ovaj Brdarić mi se čini prenapuhan a i inače ne djeluje kao da zna uzet bobe, baš kao i Jarni, zna haos trening napraviti i raditi s igračima ali to prenijeti na teren je skroz druga stvar, + je strejndžer i nema pojma o ligi , dok skonta prošla 3 voza(ova naša :D ne strana)

al eto na hajr... :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 17:44



0:39.. Evo našao sam.. Bio je još jedan negdje, ali je ovo dovoljno. Ne traje puno, ali poenta je bitna.
I znam da će sad biti komentara "pa to je svaki trener radio", "ovo je bilo i kod Džene", "a ovo je bezveze", "ovo je bilo i kod Kostića kme kme" itd. Poštedite me, ako hoćete vidite, ako nećete, ne morate.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ReufHerco
Postovi: 207
Pridružen/a: 26 okt 2015, 08:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ReufHerco » 23 avg 2017, 18:20

Ipak Husref. Ken Choo presudio :) Vule pomocnik sve su prilike.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 18:21

ReufHerco je napisao/la:Ipak Husref. Ken Choo presudio :) Vule pomocnik sve su prilike.
Zezaš? :)
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ReufHerco
Postovi: 207
Pridružen/a: 26 okt 2015, 08:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ReufHerco » 23 avg 2017, 18:23

AlfredNobel je napisao/la:
ReufHerco je napisao/la:Ipak Husref. Ken Choo presudio :) Vule pomocnik sve su prilike.
Zezaš? :)
Tako mi rekose prije 15-20 minuta. Ajde sacekacemo.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 18:25

ReufHerco je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
ReufHerco je napisao/la:Ipak Husref. Ken Choo presudio :) Vule pomocnik sve su prilike.
Zezaš? :)
Tako mi rekose prije 15-20 minuta. Ajde sacekacemo.
Pa dobro hajde, volio bih da je Brdarić, ali Boga pitaj kakav bi bio. Ma ko više zna..

Što izradiše čovjeka, džaba došao.. :mrgreen:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 23 avg 2017, 18:25

Totalno je nebitno ko će biti trener, neće moći popraviti situaciju pa da je Murinjo, po stoti put ponavljan.

Meni je bitno da ne priča ono što mu kažu i da ne radi kako mu oni narede, da ne budu ko pi čka Repuh.

Inače, šta vi očekujete protiv Borca? Jel misli neko da možemo pobjedit? Ja sam ubjeđen da ova ekipa ne može nijednu ozbiljniju ekipu pobjedit u gostima. Prije poraz nego remi i po svemu sudeći, četvrti poraz u 6 utakmica - STRAŠNO.

Ne preuveličajem, ali mišljenja sam da se teško možemo iščupati iz LZO.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 23 avg 2017, 18:29

I ja kažem, bez velike rekonstrukcije ubleha iz Uprave, ništa neće biti dobro. Ali, ne mogu više da gušim raju time, popeo bi im se na qurac više, a neću ni da se ponavljam.

Što se tiče tekme, nema teoretske šanse da pobijedimo i ja čvrsto stojim uz to. Pa Simin Han da uđe narednu godinu u ligu, biti će isti omjer "kvalitete". Ništa mi nismo bolji od Radnika, Krupe, Viteza, Mladosti pogotovo i ostalih. Možda će to neko zvučati pretjerano, ali to je tako.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.